KS Zdrój Horyniec rezygnuje z ostatniego meczu. „Nasza drużyna potrzebuje czasu”


Po potwornym wypadku podczas meczu pomiędzy KS Zdrój Horyniec a LKS Start Lisie Jamy, klub z Horyńca-Zdroju podjął decyzję o rezygnacji z rozgrywania ostatniego meczu w sezonie.

W niedzielę w Horyńcu-Zdroju w trakcie meczu z Startem Lisie Jamy doszło dramatycznego zderzenia dwóch piłkarzy. Bramkarz Zdroju został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Rzeszowie, a napastnik Lisich Jam trafił do szpitala w Lubaczowie. Obaj zawodnicy odnieśli poważne obrażenia głowy. Na szczęście ich życie nie jest zagrożone.

W związku z niedzielnymi wydarzeniami klub KS Zdrój Horyniec zrezygnował z rozgrywania ostatniego meczu w sezonie.

W porozumieniu z zawodnikami i zarządem naszego klubu zważywszy na niedzielne wydarzenie i stan naszego kolegi z drużyny Kuby informujemy, że rezygnujemy z rozgrywania tego spotkania, spotkanie zostanie zweryfikowane jako walkower dla drużyny gości bez innych konsekwencji. Nasza drużyna potrzebuje czasu aby pozbierać się w całość po tym wydarzeniu a rozegranie meczu 3 dni po tak poważnym wypadku nie ma najmniejszego sensu. Odpoczynek od piłki w tym przypadku wydaje się być konieczny... – informuje klub z Horyńca

Przepraszamy naszych kibiców, ale obiecujemy że wrócimy silniejsi! Kubie i Szymkowi życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia !!! – czytamy na fanpage KS Zdrój Horyniec-Zdrój.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: