Zarząd Powiatu Lubaczowskiego z wotum zaufania i absolutorium


Na ostatniej Sesji Rady Powiatu Lubaczowskiego radni głosowali nad udzieleniem absolutorium oraz wotum zaufania Zarządowi Powiatu Lubaczowskiego.  

Podczas głosowania nad uchwałą w sprawie udzielenia wotum zaufania Zarządowi Powiatu Lubaczowskiego za przyjęciem uchwały opowiedziało się 15 radnych, przeciw byli tylko Marcin Piotrowski oraz Paweł Głaz.

Dziękuje za zaufanie i dyskusję. Dyskusja jest bardzo ważna, musimy się spierać, należy pokazywać niedociągnięcia i niedoróbki. [...] Nie wszystko potrafiliśmy zrobić zgodnie z oczekiwaniami radnych, ale w ogólnym podsumowaniu uzyskaliśmy znakomity wynik, także serdecznie dziękuje członkom naszej koalicji, ale też tzw. opozycji za zrozumienie i wspieranie nas. Członków nieprzekonanych zapraszam do współpracy. - mówił po przyjęciu uchwały nad udzieleniem wotum zaufania starosta lubaczowski Zenon Swatek

Z kolei za udzieleniem absolutorium również głosowało 15 osób. Od głosu wstrzymali się Józef Michalik oraz wspomniany wcześniej Marcin Piotrowski.

Dziękuje za tak wspaniały wynik głosowania, za udzielone nam poparcie, za docenienie pracy szczególnie naszego skarbnika, któremu bardzo dziękuje za pilnowanie naszych finansów, wzorcowe prowadzenie, chociaż budżet nie jest łatwy. […] Dziękuje członkom rady i szczególnie członkom Zarządu Powiatu za zgodną, dobrą współpracę i za to, że uzyskaliśmy dzisiaj tak dobry wynik w głosowaniu. – dziękował za absolutorium starosta

zlubaczowa.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.