Słoneczny Dzień Dziecka w Oleszycach [GALERIA ZDJĘĆ]

fot. oleszyce.pl
fot. oleszyce.pl

fot. oleszyce.pl

W pierwszą niedzielę czerwca na stadionie sportowym w Oleszycach odbyła się impreza z okazji dnia dziecka.  Zobaczcie zdjęcia.

Organizatorzy- Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach oraz Miejsko-Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Oleszycach przygotowali dla wszystkich dzieci wiele atrakcji. Impreza rozpoczęła się od teatralno-muzycznego show, a następnie dzieci miały czas na zabawę.

Animację pełną kolorów i podskoków poprowadziła animator zabaw dziecięcych, a ci którzy poczuli zmęczenie, mogli skorzystać z pozostałych atrakcji- dużej gry planszowej, zabawy z bańkami mydlanymi czy namiotu cyrkowego, w którym pod okiem instruktorów z Podkarpackie Centrum Animacji można było spróbować chodzenia na szczudłach czy żonglerki.

Dodatkowo organizatorzy przygotowali kącik malucha, malowanie buziek oraz wielkie szachy i warcaby, by wszyscy miłośnicy gier strategicznych mogli sprawdzić się na dużej planszy. Na wzmocnienie dzieci otrzymały lody, watę cukrową i popcorn.

Zdjęcia: oleszyce.pl

oleszyce0.jpgoleszyce1.jpgoleszyce2.jpgoleszyce3.jpgoleszyce4.jpgoleszyce5.jpgoleszyce6.jpgoleszyce7.jpgoleszyce8.jpgoleszyce9.jpgoleszyce10.jpgoleszyce11.jpgoleszyce12.jpgoleszyce13.jpgoleszyce14.jpg

Źródło: oleszyce.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.