Uroczyste rozpoczęcie przebudowy drogi z Oleszyc do Lipiny [ZDJĘCIA][VIDEO]


Dzisiaj w Oleszycach uroczyście zainaugurowano rozpoczęcie rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 865 z Oleszyc do Lipiny. Inwestycja będzie kosztować 23 mln.

Wydarzeniu tym udział wzięli m.in. wicemarszałek województwa podkarpackiego Piotr Pilch, starosta lubaczowski Zenon Swatek, burmistrz Oleszyc Andrzej Gryniewicz, dyrektor PZDW Piotr Miąso oraz prezes zarządu PBI Infrastruktura S.A. Ryszard Hadała.

Część środków pochodzi z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego 2014-2020. Długość przebudowywanego odcinka to łącznie 6 km. Szczegółowe prace będą polegały m.in. na poszerzeniu jezdni, wykonaniu wzmocnienia istniejącej konstrukcji jezdni, rozbudowie istniejących skrzyżowań z drogami powiatowymi i innymi drogami publicznymi.

Jest to bardzo ważny dzień dla powiatu lubaczowskiego i jarosławskiego jak i Województwa Podkarpackiego, dlatego że remontowana jest droga, która była jedną z najsłabszych i najbardziej wymagających remontu w całym województwie. Bardzo się cieszę, że duże środki, czyli ponad 23 mln złotych z funduszy europejskich zostało skierowanych na te drogę. Chce też powiedzieć, że przygotowujemy się do dalszych część remontu tej drogi, przygotowując ją pod nową perspektywę unijną – mówił wicemarszałek Piotr Pilch.

To już kolejna inwestycja realizowanej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego. Kontakt konsorcjum dwóch firm PBI obejmuje zaprojektowanie oraz modernizację odcinka drogi. Modernizacja wiąże się z dostosowaniem odcinka do parametrów drogi klasy G, czyli szerokości pasów ruchu dwa razy po 3,5 m oraz jej wzmocnienia, aby wszystkie pojazdy dopuszczone do ruchu mogły się nią przemieszczać – mówił Piotr Miąso, dyrektor naczelny PZDW w Rzeszowie

Prace prowadzone na tym odcinku mają na celu podniesienie parametrów technicznych drogi. Przebudowane zostaną pobocza, skrzyżowania, zatoki autobusowe, chodniki i zjazdy.

Droga ma być gotowa do końca października. Remont prowadzi konsorcjum firm z liderem „PBI Infrastruktura”, i partnerem „PBI WMB”.

Jesteśmy jedną z trzynastu spółek Polskiej Grupy kapitałowej PBI i mamy zaszczyt realizować ten projekt. Umowę podpisano 27 grudnia 2018 roku, a przekazanie placu budowy odbyło się 27 stycznia tego roku. Chciałem serdecznie podziękować marszałkowi oraz dyrektorowi za możliwość realizacji tego przedsięwzięcia. Bardzo cenimy sobie współprace z Podkarpackim Zarządem Dróg Wojewódzkich i pragnę zapewnić, że wykonamy tę drogę zgodnie z założonym projektem - Ryszard Hadała, prezes zarządu PBI Infrastruktura S.A.

Teresa Pamuła: dziękuje wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem wsparli naszą małą Ojczyznę!

W dzisiejszym wydarzeniu nie mogła uczestniczyć poseł Teresa Pamuła. Nasza przedstawicielka w Sejmie, podziękowała za "wsparcie naszej małej Ojczyzny" za pośrednictwem Facebooka.

Długo czekaliśmy na tę chwilę! Serdecznie dziękuję Panu Marszałkowi Władysław Zenon Ortyl oraz całemu Zarządowi Województwa Podkarpackiego jak również Podkarpackiemu Zarządowi Dróg Wojewódzkich za tak ważną inwestycje dla naszego powiatu! Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 865 Jarosław- Bełżec na odcinku od Zapałowa do Oleszyc. W I etapie zostanie przebudowany 6-kilometrowy odcinek drogi z Lipiny do Oleszyc. Podziękowania kieruję do wszystkich, którzy swoim zaangażowaniem wsparli naszą małą Ojczyznę! - napisała na Facebooku Teresa Pamuła

Warto dodać, że w lutym br. została wydana decyzja ZRID na II etap inwestycji tj. na odcinek od m. Zapałów do m. Lipina. Odcinek jest planowany do realizacji w nowej perspektywie finansowej UE.

DSC_0245.JPGDSC_0248.JPGDSC_0256.JPGDSC_0260.JPGDSC_0264.JPGDSC_0265.JPGDSC_0273.JPGDSC_0276.JPGDSC_0281.JPGDSC_0289.JPGDSC_0292.JPGDSC_0294.JPGDSC_0301.JPGDSC_0308.JPGDSC_0312.JPGDSC_0323.JPGDSC_0326.JPGDSC_0336.JPG

Źródło: podkarpackie.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Stryj
+21 # Stryj 2021-04-22 14:33
Teatrzyk??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
jest moc
+4 # jest moc 2021-04-22 14:37
Fajna ta kopara z obracaną łychą na wszystkie strony!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
hmm hmmm
-3 # hmm hmmm 2021-04-22 14:41
Właśnie tak jak ci wystrojeni panowie z szufelkami - Kropiwnicki zarobił 2mln zł pracując 12-14 g na dobe!! W samorządach...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-27 # polak2010 2021-04-22 14:49
Leminga tzw.(ang. useful idiots)
Nowe lotnisko by zbudował i też by było źle.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polak2010@
+5 # Polak2010@ 2021-04-22 16:06
Cytuję polak2010:
Leminga tzw.(ang. useful idiots)
Nowe lotnisko by zbudował i też by było źle.

Gdzie się podziały twoje pogróżki i paragrafy ?
Boisz się bo wszystko zostało usunięte!!!!!
Niestety twój hejt będzie mimo wszystko pod lupą!!!!!
Między innymi ten,
polak2010
-13 # polak2010 2021-04-21 09:35
To dla Lemingów tzw.(ang. useful idiots) zbędna informacja gdyż większość z nich to homoseksualiści a w Polsce śluby zboczeńców są zabronione
Zaskarżony będziesz ty na własne żądanie!!!!
.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
-1 # Ciekawy 2021-04-25 13:41
Cytuję polak2010:
Leminga tzw.(ang. useful idiots)
Nowe lotnisko by zbudował i też by było źle.

Urząd Miasta w Kielcach z roku na rok pracuje coraz lepiej. W sposób wzorowy a nawet wzorcowy realizujemy zadania własne oraz zlecone zadania rządowe. Warto dodać, że w czasie pandemii Covid 19 z Urzędu Stanu Cywilnego korzystają nie tylko mieszkańcy Kielc ale również mieszkańcy ościennych gmin rejestrując urodzenia oraz przychodząc do naszego urzędu po odpis aktu zgonu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Koń Polski
+12 # Koń Polski 2021-04-22 15:28
Bareja miał by z czego teraz czerpać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
gorszy sort
+7 # gorszy sort 2021-04-22 15:50
...była jedną z najsłabszych i najbardziej wymagających remontu w całym województwie przygotowując ją pod nową perspektywę unijną – mówił wicemarszałek Piotr Pilch.

Paranoja!!! To już nie jest śmieszne! Robi się straszne, jaki oni mają przekaz dla Polaków!? Myślą, że naród już tak ogłupili????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
obiektywnie
+18 # obiektywnie 2021-04-22 17:15
Komuna pełną gębą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+17 # Ciekawy 2021-04-22 17:21
Śmiechu warte, a nawet nie. Żenada. Tyle osobistości żeby obwieścić światu, że remontują 6 km drogi
A zamieszania jakby remontowali 600 km.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
wojcio
-16 # wojcio 2021-04-22 19:18
Cytuję Ciekawy:
Śmiechu warte, a nawet nie. Żenada. Tyle osobistości żeby obwieścić światu, że remontują 6 km drogi
A zamieszania jakby remontowali 600 km.

Chyba jesteś zazdrosny, też chciałeś być na zdjęciu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
wojcio
+1 # wojcio 2021-04-22 19:16
a co zrobił burmistrz że do zdjęcia i do łopaty się pcha na pierwszym miejscu?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
straszne to co widzę
+12 # straszne to co widzę 2021-04-23 06:56
Szanowni komentujący i szanowni czytający komentarze oraz takie artykuły. Mam nadzieję, że już wiecie na kogo nie należy oddawać swojego głosu w trakcie wyborów parlamentarnych i samorządowych, mam nadzieję i wierzę w dotarcie tym przekazem do waszych głów. Dla mnie takie wystąpienia, to strata pieniędzy, pokazówka, to jest dowód na to jak nisko upadli Ci ludzie, by 6 kilometrowy odcinek remontu drogi w taki sposób rozpoczynać. Pamiętajcie o tym podczas wyborów i nie pozwólcie robić z siebie jeszcze większych idiotów, przez kilku cwaniaków napełniających sobie własne kieszenie waszymi pieniędzmi. Jest to to nic innego, jak pokazanie publicznie jakiego dna moralnego, sięgają osoby obecnie sprawujące funkcje samorządowe. Pospolite prostactwo połączone z chęcią sprawowania funkcji samorządowych w kolejnych latach, poprzez docieranie do umysłów ludzi prostych, niewykształcony ch, by nie powiedzieć głupich.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jaco
-5 # Jaco 2021-04-23 11:06
Prostactwo - to właśnie pasuje do ciebie. Jesteś prostakiem nie wartym uwagi!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
obiektywnie
-3 # obiektywnie 2021-04-23 16:01
Cytuję Jaco:
Prostactwo - to właśnie pasuje do ciebie. Jesteś prostakiem nie wartym uwagi!

A ty alkoholikiem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Xxxxxx
-4 # Xxxxxx 2021-04-23 12:49
Witam taki teatr już był jest i będzie kto by nie rządził samorządem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-4 # polak2010 2021-04-23 17:51
Tak się ostatnio zastanawiałem, że w krajach które odeszły od wiary katolickiej wzrosły zachowania zboczenia homoseksualnego , Pedofilia, narkomanii.
Ostatnio czytałem, że w Szwecji działacz LGBT który był odpowiedzialny za edukację seksualną imigrantów gwałcił tych biednych ludzi którzy przyjechali do nich szukając lepszego życia.
Coś strasznego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
broszka
-1 # broszka 2021-04-23 17:57
Cytuję polak2010:
Tak się ostatnio zastanawiałem, że w krajach które odeszły od wiary katolickiej wzrosły zachowania zboczenia homoseksualnego, Pedofilia, narkomanii.
Ostatnio czytałem, że w Szwecji działacz LGBT który był odpowiedzialny za edukację seksualną imigrantów gwałcił tych biednych ludzi którzy przyjechali do nich szukając lepszego życia.
Coś strasznego.

A ja czytałam o księżach pedofilach i chroniących ich "działalność" biskupach. Dzieci ufne przychodziły
Coś strasznego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
-7 # lewak 2021-04-23 20:39
Ale nie został ten działacz przeniesiony w inne rejony tego zdemoralizowane go kraju czy coś tego typu tylko skazano go na cztery lata więzienia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
0 # Ciekawy 2021-04-25 13:42
Cytuję polak2010:
Tak się ostatnio zastanawiałem, że w krajach które odeszły od wiary katolickiej wzrosły zachowania zboczenia homoseksualnego, Pedofilia, narkomanii.
Ostatnio czytałem, że w Szwecji działacz LGBT który był odpowiedzialny za edukację seksualną imigrantów gwałcił tych biednych ludzi którzy przyjechali do nich szukając lepszego życia.
Coś strasznego.

Urząd Miasta w Kielcach z roku na rok pracuje coraz lepiej. W sposób wzorowy a nawet wzorcowy realizujemy zadania własne oraz zlecone zadania rządowe. Warto dodać, że w czasie pandemii Covid 19 z Urzędu Stanu Cywilnego korzystają nie tylko mieszkańcy Kielc ale również mieszkańcy ościennych gmin rejestrując urodzenia oraz przychodząc do naszego urzędu po odpis aktu zgonu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
0 # Ciekawy 2021-04-25 13:44
Cytuję polak2010:
Tak się ostatnio zastanawiałem, że w krajach które odeszły od wiary katolickiej wzrosły zachowania zboczenia homoseksualnego, Pedofilia, narkomanii.
Ostatnio czytałem, że w Szwecji działacz LGBT który był odpowiedzialny za edukację seksualną imigrantów gwałcił tych biednych ludzi którzy przyjechali do nich szukając lepszego życia.
Coś strasznego.

Ziemowit Nowak rzecznik Wodociągów kieleckich. Redaktor: Jaka była przyczyna awarii? Ziemowit Nowak: Wodociągi kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie. W sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.
Redaktor: Aleco było przyczyną awarii?
Ziemowitt Nowak: Już Panu odpowiedziałem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-7 # polak2010 2021-04-23 18:47
Co więcej ten prominentny działacz LGBT który edukował imigrantów na temat zabezpieczenia się podczas stosunku.
Gwałcił tych chłopaków bez żadnych zabezpieczeń.
LGBT to jednak równość i tolerancja :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
123
0 # 123 2021-04-23 18:58
Twoi rodzice też nie zabezpieczali.. .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
123
0 # 123 2021-04-23 19:05
W ferworze ciętej riposty pominąłem zaimek zwrotny „się”. Proszę mi wybaczyć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
gorszy sort
-2 # gorszy sort 2021-04-23 19:07
Myślisz, ze to ofiara pękniętej prezerwatywy? :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
-4 # AntyPiS 2021-04-23 20:02
Cytuję gorszy sort:
Myślisz, ze to ofiara pękniętej prezerwatywy? :D


Raczej skarpetki :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
0 # Ciekawy 2021-04-25 13:47
Cytuję polak2010:
Co więcej ten prominentny działacz LGBT który edukował imigrantów na temat zabezpieczenia się podczas stosunku.
Gwałcił tych chłopaków bez żadnych zabezpieczeń.
LGBT to jednak równość i tolerancja :lol: :lol: :lol:

Ziemowit Nowak rzecznik Wodociągów kieleckich. Redaktor: Jaka była przyczyna awarii? Ziemowit Nowak: Wodociągi kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie. W sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.
Redaktor: Aleco było przyczyną awarii?
Ziemowitt Nowak: Już Panu odpowiedziałem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-5 # polak2010 2021-04-23 22:42
W sumie ten prominentny działacz LGBT równo traktował swoje ofiary gwałcił młodych chłopaków bez zabezpieczeń.
Pewnie to jego wrodzona miłość i wiedza dostarczona przez latarnika LGBT pozwoliła mu na przyzwolenie gwałtu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
obiektywnie
0 # obiektywnie 2021-04-24 15:24
Masz ojca księdza, żeś taki wredny? To, że matka lubi chłopów w sukienkach nie oznacza, że musisz obrażać wszystkich dookoła
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
0 # Ciekawy 2021-04-25 13:42
Cytuję polak2010:
W sumie ten prominentny działacz LGBT równo traktował swoje ofiary gwałcił młodych chłopaków bez zabezpieczeń.
Pewnie to jego wrodzona miłość i wiedza dostarczona przez latarnika LGBT pozwoliła mu na przyzwolenie gwałtu.

Urząd Miasta w Kielcach z roku na rok pracuje coraz lepiej. W sposób wzorowy a nawet wzorcowy realizujemy zadania własne oraz zlecone zadania rządowe. Warto dodać, że w czasie pandemii Covid 19 z Urzędu Stanu Cywilnego korzystają nie tylko mieszkańcy Kielc ale również mieszkańcy ościennych gmin rejestrując urodzenia oraz przychodząc do naszego urzędu po odpis aktu zgonu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-5 # polak2010 2021-04-24 16:34
Ciekawe czy ten zniewieściały działacz LGBT ukierunkowany przez latarnika LGBT mógł adoptować któregoś z tych imigrantów.
W tych ogarniętych tolerancją krajach, adopcja dzieci przez zniewieściałych mężczyzn jest dozwolona.

Może gwałcąc takiego imigranta mógł się w którymś zakochać i następnie go adoptować.

Miłość i tolerancja LGBT nie ma granic.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
-1 # AntyPiS 2021-04-24 17:28
Ty wiesz co. Zatrudnij się jako scenarzysta do szczujni TVPiS i rób scenariusze do ,,Wiadomości" bo granic to nie ma, ale Twoja głupota.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
0 # Ciekawy 2021-04-25 13:44
Cytuję polak2010:
Ciekawe czy ten zniewieściały działacz LGBT ukierunkowany przez latarnika LGBT mógł adoptować któregoś z tych imigrantów.
W tych ogarniętych tolerancją krajach, adopcja dzieci przez zniewieściałych mężczyzn jest dozwolona.

Może gwałcąc takiego imigranta mógł się w którymś zakochać i następnie go adoptować.

Miłość i tolerancja LGBT nie ma granic.

Urząd Miasta w Kielcach z roku na rok pracuje coraz lepiej. W sposób wzorowy a nawet wzorcowy realizujemy zadania własne oraz zlecone zadania rządowe. Warto dodać, że w czasie pandemii Covid 19 z Urzędu Stanu Cywilnego korzystają nie tylko mieszkańcy Kielc ale również mieszkańcy ościennych gmin rejestrując urodzenia oraz przychodząc do naszego urzędu po odpis aktu zgonu.
Odpowiedz | Odpowiedz z
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Obiektywnie patrząc
-1 # Obiektywnie patrząc 2021-04-24 18:09
A pani poseł jeszcze nic nie zrobiła dla ziemi lubaczowskiej.. .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-10 # polak2010 2021-04-24 20:50
Czasami u osób poszkodowanych w tym przypadku imigranta zgwałconego przez działacza LGBT mógł wystąpić syndrom sztokholmski.
Więc sąd Szwecji mógł wyrządzić ogromną krzywdę tym ludziom zamykając działacza LGBT w więzieniu.
Może chcieli stworzyć prawdziwy związek.
A może to był gwałt za przyzwoleniem ofiary, kto to może wiedzieć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Rydzyk
0 # Rydzyk 2021-04-25 08:49
Cytuję polak2010:
Czasami u osób poszkodowanych w tym przypadku imigranta zgwałconego przez działacza LGBT mógł wystąpić syndrom sztokholmski.
Więc sąd Szwecji mógł wyrządzić ogromną krzywdę tym ludziom zamykając działacza LGBT w więzieniu.
Może chcieli stworzyć prawdziwy związek.
A może to był gwałt za przyzwoleniem ofiary, kto to może wiedzieć.

Katokurvva
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+1 # Ciekawy 2021-04-25 13:45
Cytuję polak2010:
Czasami u osób poszkodowanych w tym przypadku imigranta zgwałconego przez działacza LGBT mógł wystąpić syndrom sztokholmski.
Więc sąd Szwecji mógł wyrządzić ogromną krzywdę tym ludziom zamykając działacza LGBT w więzieniu.
Może chcieli stworzyć prawdziwy związek.
A może to był gwałt za przyzwoleniem ofiary, kto to może wiedzieć.

Urząd Miasta w Kielcach z roku na rok pracuje coraz lepiej. W sposób wzorowy a nawet wzorcowy realizujemy zadania własne oraz zlecone zadania rządowe. Warto dodać, że w czasie pandemii Covid 19 z Urzędu Stanu Cywilnego korzystają nie tylko mieszkańcy Kielc ale również mieszkańcy ościennych gmin rejestrując urodzenia oraz przychodząc do naszego urzędu po odpis aktu zgonu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-7 # polak2010 2021-04-25 15:27
W sumie ten Gwałciciel z LGBT mógłby stworzyć ze swoimi ofiarami nowoczesną świecką namiastkę rodziny.
Zapłodniło by się takiego imigranta invitro na przykład w Hiszpanii i już, przecież to takie proste.
Tworzyli by napewno radosną rodzinę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2021-04-25 15:55
Cytuję polak2010:
W sumie ten Gwałciciel z LGBT mógłby stworzyć ze swoimi ofiarami nowoczesną świecką namiastkę rodziny.
Zapłodniło by się takiego imigranta invitro na przykład w Hiszpanii i już, przecież to takie proste.
Tworzyli by napewno radosną rodzinę.


Ci za to żyją z Tobą muszą być mało radośni, że z kimś takim jak Ty muszą obcować codziennie i wysłuchiwać tych głupot. ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Rydzyk
+2 # Rydzyk 2021-04-26 05:59
Cytuję polak2010:
W sumie ten Gwałciciel z LGBT mógłby stworzyć ze swoimi ofiarami nowoczesną świecką namiastkę rodziny.
Zapłodniło by się takiego imigranta invitro na przykład w Hiszpanii i już, przecież to takie proste.
Tworzyli by napewno radosną rodzinę.

Katobydle
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Prezes
+5 # Prezes 2021-04-26 07:48
Na prawdę ta pokazówka rozchodzi się o 6000 METRÓW drogi ????!!!!! Czy Pisowcy już dobili do dna próżności?! Byłbym w stanie pojąć odrobinę tę szopkę, jakby to był odcinek od Bełżca do Jarosławia...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Masakra