Trwa przebudowa dróg powiatowych w Lubaczowie

fot. powiatlubaczowski.pl
fot. powiatlubaczowski.pl

fot. powiatlubaczowski.pl

W Lubaczowie trwają roboty budowlane przy przebudowie dróg powiatowych na ulicach: Nowej, Konopnickiej i Mickiewicza. Zadania są dofinansowane z Funduszu Dróg Samorządowych na lata 2020 - 2021.

„Przebudowa ciągu dróg powiatowych w Lubaczowie: nr 1683R ul. Nowa oraz nr 1684R ul. Konopnickiej ”

Zadanie inwestycyjne obejmuje wykonanie przebudowy ciągu dróg powiatowych w Lubaczowie: nr 1683R ul. Nowa w km 0+000 – 0+330 oraz nr 1684R ul. Konopnickiej w km 0+000 – 0+564 o łącznej długości 894 mb., w tym przebudowa chodników o łącznej długości 1696 mb. Roboty budowlane na ulicy Nowej są już w większości wykonane poza warstwą ścieralną
z betonu asfaltowego oraz robotami wykończeniowymi.

Na ul. Konopnickiej kontynuowane są roboty rozbiórkowe, przebudowa sieci kanalizacji deszczowej, przebudowa ciągów pieszych –  chodników dla pieszych wraz ze zjazdami, budowa ścieżki rowerowej dwukierunkowej o nawierzchni z masy asfaltowej wzdłuż lewej strony, budowa nowych i przebudowa nawierzchni istniejących zatok postojowych z bitumicznej na nawierzchnię z kostki brukowej betonowej oraz budowa nowych zatok postojowych.

Termin realizacji zadania zgodnie z umową z wykonawcą został wyznaczony na 30.11.2021 r.

 „Przebudowa ciągu dróg powiatowych w Lubaczowie: Nr 1684R ul. Konopnickiej, ul. Mickiewicza oraz nr 1685R ul. Krasińskiego”

Zadanie inwestycyjne obejmuje wykonanie przebudowy ciągu dróg powiatowych w Lubaczowie: Nr 1684R ul. Konopnickiej w km 0+591 – 0+706, ul. Mickiewicza w km 0+000 – 0+506 oraz nr 1685R ul. Krasińskiego w km 0+000 – 0+259 o łącznej długości 880 m.b., w tym przebudowa chodników o łącznej długości 1397 m.b.

Na ulicy Mickiewicza w końcowej fazie realizacji są roboty związane z kompleksową przebudową kanalizacji deszczowej. Ponadto prowadzone są prace przy przebudowie ciągów pieszych wraz ze zjazdami i zatok postojowych.

Termin realizacji zadania zgodnie z umową z wykonawcą został wyznaczony na 23.09.2021 r.

Trwają prace na drogach powiatowych miasta Lubaczowa: ulicy Nowej, Konopnickiej i Mickiewicza prowadzone w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na lata 2020 – 2021.

„Przebudowa ciągu dróg powiatowych w Lubaczowie: nr 1683R ul. Nowa oraz nr 1684R ul. Konopnickiej ”

Zadanie inwestycyjne obejmuje wykonanie przebudowy ciągu dróg powiatowych w Lubaczowie: nr 1683R ul. Nowa w km 0+000 – 0+330 oraz nr 1684R ul. Konopnickiej w km 0+000 – 0+564 o łącznej długości 894 mb., w tym przebudowa chodników o łącznej długości 1696 mb. Roboty budowlane na ulicy Nowej są już w większości wykonane poza warstwą ścieralną  z betonu asfaltowego oraz robotami wykończeniowymi.

Na ul. Konopnickiej kontynuowane są roboty rozbiórkowe, przebudowa sieci kanalizacji deszczowej, przebudowa ciągów pieszych –  chodników dla pieszych wraz ze zjazdami, budowa ścieżki rowerowej dwukierunkowej o nawierzchni z masy asfaltowej wzdłuż lewej strony, budowa nowych i przebudowa nawierzchni istniejących zatok postojowych z bitumicznej na nawierzchnię z kostki brukowej betonowej oraz budowa nowych zatok postojowych.

Termin realizacji zadania zgodnie z umową z wykonawcą został wyznaczony na 30.11.2021 r.

 „Przebudowa ciągu dróg powiatowych w Lubaczowie: Nr 1684R ul. Konopnickiej, ul. Mickiewicza oraz nr 1685R ul. Krasińskiego”

Zadanie inwestycyjne obejmuje wykonanie przebudowy ciągu dróg powiatowych w Lubaczowie: Nr 1684R ul. Konopnickiej w km 0+591 – 0+706, ul. Mickiewicza w km 0+000 – 0+506 oraz nr 1685R ul. Krasińskiego w km 0+000 – 0+259 o łącznej długości 880 m.b., w tym przebudowa chodników o łącznej długości 1397 m.b.

Na ulicy Mickiewicza w końcowej fazie realizacji są roboty związane z kompleksową przebudową kanalizacji deszczowej. Ponadto prowadzone są prace przy przebudowie ciągów pieszych wraz ze zjazdami i zatok postojowych.

Termin realizacji zadania zgodnie z umową z wykonawcą został wyznaczony na 23.09.2021 r.

Źródło: powiatlubaczowski.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

polak2010
-15 # polak2010 2021-04-03 13:03
Pamiętajcie tylko o powiadomieniu Lemingów bo gdy nadejdą godziny szczytu :D :lol: :-) mogą sobie nie poradzić ich frustracja gdy widzą że można coś zrobić w Lubaczowie jest nie do opanowania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
LOL
+9 # LOL 2021-04-03 13:36
Cytuję polak2010:
Pamiętajcie tylko o powiadomieniu Lemingów bo gdy nadejdą godziny szczytu :D :lol: :-) mogą sobie nie poradzić ich frustracja gdy widzą że można coś zrobić w Lubaczowie jest nie do opanowania.

Zasięgnij specjalistyczne j pomocy, bo wyraźnie jej potrzebujesz...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
gorszy sort
+2 # gorszy sort 2021-04-03 15:58
Cytuję LOL:
Cytuję polak2010:
Pamiętajcie tylko o powiadomieniu Lemingów bo gdy nadejdą godziny szczytu :D :lol: :-) mogą sobie nie poradzić ich frustracja gdy widzą że można coś zrobić w Lubaczowie jest nie do opanowania.

Zasięgnij specjalistycznej pomocy, bo wyraźnie jej potrzebujesz...

Niestety, pisioryzm jest nieuleczalny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
sfsd
-11 # sfsd 2021-04-03 16:20
tak jak POpapraństwo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
+4 # lewak 2021-04-03 16:38
Słusznie. Ale czy za rządów PO-PSL był tu jakiś komentator tak opiewający tamte rządy jak polak2010 opiewa obecne ("oddają od siebie wszystko dla narodu" - masakra), ja sobie takiego nie przypominam, za to pamiętam że krytykantów było mniej więcej tylu ilu dzisiaj krytykantów obecnie rządzącej opcji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2021-04-03 17:07
Cytuję polak2010:
Pamiętajcie tylko o powiadomieniu Lemingów bo gdy nadejdą godziny szczytu :D :lol: :-) mogą sobie nie poradzić ich frustracja gdy widzą że można coś zrobić w Lubaczowie jest nie do opanowania.


Już któraś z kolei informacja o tych drogach. Nie trzeba co chwilę wspominać że skrajnośći w skrajność wpadają. Najpierw pomijanie informacji niewygodnych dla PiS a potem co chwila pisanie o tym samym po parę razy. Nie wystarczy raz a dobrze. A nie czekaj PiS nie ma się czym chwalić w święta to dalej tych dróg się czepiają. Tych samych po raz enty. A sfrustrowabym człowiekiem to Ty jesteś drogi polaku2010. Nawet odpowiedzieć mi nie potrafisz na wszelkie pytania tylko unikach. Czy to czasem nie jest oznaka frustracji, że Twoje komentarze są żałosne ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
560997532@wp.pl
+1 # 560997532@wp.pl 2021-04-04 22:12
Lemingi jezdza o roznych porach no i tak np. Panie Polaczku droga od kilku m-cy zamknieta na pewnych odcinkach + nowe odcinki zamykane. NO I PROSZE O RADE BO TUTAJ WIDZE PROFESJONALIZM .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Walcowy
+8 # Walcowy 2021-04-03 15:04
Brakuje jeszcze fosy wokół Starostwa i św. spokój .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ObywatelS
+8 # ObywatelS 2021-04-04 00:14
Przypomnijcie mi proszę ile km autostrad oddano za rządów pisu? XD
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-18 # polak2010 2021-04-04 17:03
To dla wszystkich zagubionych ludzi
,,Chrystus zmartwychwstał"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2021-04-04 21:39
Cytuję polak2010:
To dla wszystkich zagubionych ludzi
,,Chrystus zmartwychwstał"


Tak polaku2010. Wesołych Świąt i mniej jadu na zamówienie ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2021-04-04 21:40
Cytuję AntyPiS:
Cytuję polak2010:
To dla wszystkich zagubionych ludzi
,,Chrystus zmartwychwstał"


Tak polaku2010. Wesołych Świąt i mniej jadu na zamówienie ;)


I prawdziwie zmartwychwstał ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-12 # polak2010 2021-04-04 21:49
Cud Życia”. Andrea Bocelli zaśpiewa z synem dla widzów TVP
Pokaz prawdziwej kultury w Polsce
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+1 # AntyPiS 2021-04-04 23:46
Cytuję polak2010:
Cud Życia”. Andrea Bocelli zaśpiewa z synem dla widzów TVP
Pokaz prawdziwej kultury w Polsce



Znalazł się człowiek od kultury :D Fascynujące. Bo Ellison gra na TVPiS. A jakby grał gdzieś indziej to nawet byś o tym nie pisał. Widać jak piszesz na zlecenie bo ten Koncert Świąteczny to nie tylko Bocelli, ale i inne gwiazdy. Ale TVPIS chełpi się i to w święta co to nie oni bo Bocellego mają. Ja wolałem sobie pooglądać kabaret w tym czasie nuż w święta niszczyć sobie święta twarzą Kurskiego, który zresztą z wiarą katolicką ma tyle wspólnego co świnia z gwiazdami bo został ułaskawiony przez abp, który jest powiązany z pedofilią i PiS go broni jak największej świętości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
0 # AntyPiS 2021-04-04 23:49
Cytuję AntyPiS:
Cytuję polak2010:
Cud Życia”. Andrea Bocelli zaśpiewa z synem dla widzów TVP
Pokaz prawdziwej kultury w Polsce



Znalazł się człowiek od kultury :D Fascynujące. Bo Ellison gra na TVPiS. A jakby grał gdzieś indziej to nawet byś o tym nie pisał. Widać jak piszesz na zlecenie bo ten Koncert Świąteczny to nie tylko Bocelli, ale i inne gwiazdy. Ale TVPIS chełpi się i to w święta co to nie oni bo Bocellego mają. Ja wolałem sobie pooglądać kabaret w tym czasie nuż w święta niszczyć sobie święta twarzą Kurskiego, który zresztą z wiarą katolicką ma tyle wspólnego co świnia z gwiazdami bo został ułaskawiony przez abp, który jest powiązany z pedofilią i PiS go broni jak największej świętości.


Nie Ellison tylko Bocelli :) Słownik źle dodał ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+8 # Ciekawy 2021-04-05 08:29
Cytuję polak2010:
Cud Życia”. Andrea Bocelli zaśpiewa z synem dla widzów TVP
Pokaz prawdziwej kultury w Polsce

Oprócz kultury co pokazali siedząc w ścisku? Że nie mają kultury, że nie ma dystansu o którym tyle samo bębnią. Na cholerę tyle ich nalazło do studia? Z domu nie mogli pooglądać? Pozamykane wszystko bo wirus, zamknięty fryzjer, kosmetyczka a tam siedzą na kupię i wszystkich mają w du..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
@#$#@
+1 # @#$#@ 2021-04-04 22:06
Ludzie gdzie rozum? PIS czy PO jedno gow#o! Dopoki ktos nie obejmie wladzy przeciez od lat tak jest!!! Gdzie mozg gdzie myslenie???!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-16 # polak2010 2021-04-05 09:33
Kultura według środowisk liberalno-lewic owych to:
Maryja sepleni, różaniec to proca i nunczako, a uliczny protest pacyfikują policjanci ubrani w komże,
Spektakl np.,, klątwa" i seks oralny z figurą papieża Jana Pawła, zbiórka pieniędzy na zabicie Jarosława Kaczyńskiego.

A teraz kultura według konserwatystów:
Cud Życia”. Andrea Bocelli zaśpiewał z synem dla widzów TVP
I wiele spektaklów patriotycznych np.o Rotmistrzu Pileckim.
Filmy o Piłsudskim i wiele innych upamiętniającyc h naszych Bohaterów.

Czy widzicie różnicę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+11 # Ciekawy 2021-04-05 14:29
Cytuję polak2010:
Kultura według środowisk liberalno-lewicowych to:
Maryja sepleni, różaniec to proca i nunczako, a uliczny protest pacyfikują policjanci ubrani w komże,
Spektakl np.,, klątwa" i seks oralny z figurą papieża Jana Pawła, zbiórka pieniędzy na zabicie Jarosława Kaczyńskiego.

A teraz kultura według konserwatystów:
Cud Życia”. Andrea Bocelli zaśpiewał z synem dla widzów TVP
I wiele spektaklów patriotycznych np.o Rotmistrzu Pileckim.
Filmy o Piłsudskim i wiele innych upamiętniających naszych Bohaterów.

Czy widzicie różnicę?

Skoro zarządzili lockdown to dotyczy on wszystkich, Kowalskiego, Nowaka i Kurskiego. Oczekują od obywateli dystansu to niech go kur.. zachowują a nie pierd... ludziom co innego a robią co innego. Bo co? Bo on jest Kurski i może siedzieć w ścisku w tej gromadzie, bo jakby Covid to i tak pierwszy będzie w szpitalu. A przeciętny Kowalski ma hotel zamknięty, galerię zamkniętą, fryzjera, kosmetyczkę, siłownię i inne. Mam dość tego ich pitolenia i straszenia ludzi grzywną i policją
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
fanatyk PO PSL SLD
+10 # fanatyk PO PSL SLD 2021-04-05 18:48
Cytuję polak2010:
Kultura według środowisk liberalno-lewicowych to:
Maryja sepleni, różaniec to proca i nunczako, a uliczny protest pacyfikują policjanci ubrani w komże,
Spektakl np.,, klątwa" i seks oralny z figurą papieża Jana Pawła, zbiórka pieniędzy na zabicie Jarosława Kaczyńskiego.

A teraz kultura według konserwatystów:
Cud Życia”. Andrea Bocelli zaśpiewał z synem dla widzów TVP
I wiele spektaklów patriotycznych np.o Rotmistrzu Pileckim.
Filmy o Piłsudskim i wiele innych upamiętniających naszych Bohaterów.

Czy widzicie różnicę?



Zapomniałeś jeszcze wymienić - prezes telewizji z kolejnym małżeństwem na koncie, księża pedofile, biskupi pedofile, duchowni rozbijający rodziny przez dupcenie kobitek, jędrzejewski ziejący nienawiścią do innego człowieka, orgie w Watykanie, Sławoj Głódź skazany przez sam Watykan, uznany za winnego tuszowania pedofili w kościele katolickim, orgie prawicowych europarlamentar zystów, głębokiego katolika Józsefa Szájera prawicowca, Rydzyk zbijający miliardy od rządzących, były PiS owiec, który wlókł psa za samochodem, opowiadający jakim to jest miłośnikiem zwierząt, itd. itp. To tylko malutki promil, mały przykład prawicowych bydlaków, bo za prawicowców się przecież podawali, bandytów nie szanujących innych ludzi !!!! Widzisz różnicę ???? jeśli nie widzisz żadnej, żadna wizyta u lekarza nic Ci już nie pomoże???? Dla mnie tacy ludzie to nawet nie bydło, bo bydło w zagrodzie potrafi się szanować !!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
gorszy sort
+9 # gorszy sort 2021-04-05 19:24
I tak nic z tego nie zrozumiał, ot typowy przykład suwerena i beneficjenta "+" Prawych i jakże Sprawiedliwych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+7 # AntyPiS 2021-04-05 11:40
Cytuję polak2010:
Kultura według środowisk liberalno-lewicowych to:
Maryja sepleni, różaniec to proca i nunczako, a uliczny protest pacyfikują policjanci ubrani w komże,
Spektakl np.,, klątwa" i seks oralny z figurą papieża Jana Pawła, zbiórka pieniędzy na zabicie Jarosława Kaczyńskiego.




A teraz kultura według konserwatystów:
Cud Życia”. Andrea Bocelli zaśpiewał z synem dla widzów TVP
I wiele spektaklów patriotycznych np.o Rotmistrzu Pileckim.
Filmy o Piłsudskim i wiele innych upamiętniających naszych Bohaterów.

Czy widzicie różnicę?


Jak możesz pouczać kogoś kultury skoro sam jej nie masz. Antropolog kultury się znalazł. Polska kultura bo zagrał Bocelli śpiewak z Włoch. Przypominam z Włoch. Filmy o Piłsudskim gloryfikujące jego postać pokazującą jako krystalicznie czystą postać w historii Polski a tak nie jest. Również jak PiS dla osiągnięcia swoich politycznych celach zamykał opozycję w więzieniach tylko za poglądy. Witos i Korfanty przypłacili to zdrowiem i musieli uciekać do Czechosłowacji w celu zachowania życia. W TVPIS to próbuję się fałszować historię i pokazywać jak to wielkimi bohaterami mieli być Kaczyńscy i Macierewicz a tak naprawdę znaczyli mało co. Nawet Jarek Kaczyński nie potrafi przyznać, że ono tak byli z Lechem przeciwni komunie, że w Magdalence stukali się kieliszkami z wódka jak dobrze znajomi. Nawet pewne zdjęcia to upamietniły jak lubisz takie upamiętniającyc h, ale w TVPIS Ci nie pokażą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-12 # polak2010 2021-04-06 08:54
Niemiecki ,,Onet" wykorzystuje śmierć K. Krawczyka żeby zaatakować naszego prezydenta.
Wykorzystuje do tego wpisy tzw.(ang. useful idiots)

Dla tych środowisk liberalno-lewic owych nie ma żadnych świętości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+8 # Ciekawy 2021-04-06 09:40
Cytuję polak2010:
Niemiecki ,,Onet" wykorzystuje śmierć K. Krawczyka żeby zaatakować naszego prezydenta.
Wykorzystuje do tego wpisy tzw.(ang. useful idiots)

Dla tych środowisk liberalno-lewicowych nie ma żadnych świętości.

Skoro dla niektórych biskupów, arcy, księży, katolików, tych ze środowisk prawicowych nie ma żadnych świętości to co dziwić się innym, skąd mają brać przykład? Biorą od Rydzyka, Głodzia, Kurskiego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+9 # Ból większy niż twój 2021-04-06 09:41
Cytuję polak2010:
Niemiecki ,,Onet" wykorzystuje śmierć K. Krawczyka żeby zaatakować naszego prezydenta.
Wykorzystuje do tego wpisy tzw.(ang. useful idiots)

Dla tych środowisk liberalno-lewicowych nie ma żadnych świętości.

Jesteś żałosny :D
Niemiecki Onet nie robi festynu na czyjejś śmierci, jak ma to w zwyczaju robić PiS na ofiarach katastrofy smoleńskiej. Za chwilę będziemy mieć kolejny tego przykład, bo zbliża się kolejna rocznica. To budyń napisał takie kondolencje, że trudno to w ogóle wyobrazić sobie jak bardzo można taki wpis spier*olić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2021-04-06 11:00
Cytuję polak2010:
Niemiecki ,,Onet" wykorzystuje śmierć K. Krawczyka żeby zaatakować naszego prezydenta.
Wykorzystuje do tego wpisy tzw.(ang. useful idiots)

Dla tych środowisk liberalno-lewicowych nie ma żadnych świętości.


Prezydent obraził tym swoim wpisem dużo osób zwłaszcza młodych. Napisał, że ,,młodzi lekceważą lub nie znają piosenek" Krzysztofa Krawczyka. Największa afera jest o to ,,lekceważą". Nie wypada zwłaszcza w kondolencjach pisać takich rzeczy. Zwłaszcza głowie Państwa Jestem osobą młodą i znam dobrze repertuar Krzysztofa Krawczyka. Ile osób wie, ze w 1986 roku nagrał film muzyczny utrzymany w klimacie country ,,Nie przesadza się starych drzew" czy młodych czy starych. Ale ja nie napiszę nigdy w kondolencjach de facto w stylu ,,fajny byłeś, ale wielu cię nie znało". Wiele razy imprezowałem za czasów studiów i zawsze choć jedna piosenka Krawczyka musiała być. Mało tego w 2018 w Poznaniu na Juwenaliach został pobity rekord frekwencji na jego koncertach. Dołączam filmik na potwierdzenie www.youtube.com/.../. Teraz Duda pisze Nam młodym, że mieliśmy Krawczyka gdzieś i jego twórczość. I dziwisz się polaku2010, czego ludzie skarcili za to Dudę. I tej sytuacji nie wybronisz bo to przedstawiciel i sam zachowujesz się jak taki ,,wierny żołnierz PiS", który za kasę wszystko próbuje wytłumaczyć. Powinni teraz uniewinnić Żulczyka za obrazę Dudy bo jak się okazuje niestety miał rację.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
+5 # Dmw 2021-04-06 12:52
Ja juz nie jestem mlody,mam 34 ale na piosenkach Krawczyka sie mozna powiedziec wychowalem. I dalej bede sie dalej bawil. Umial kazdy gatunek muzyczny zaspiewac. Odchodza wielcy. Mogl jeszcze spiewac. Mietek Fogg wystepowal do 90 prawie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Michał Jordan
+2 # Michał Jordan 2021-04-07 15:42
A ja może na chwilę chociaż wrócę do remontu dróg w naszym mieście... Oczywiście były bardzo, bardzo potrzebne, może niekoniecznie szczęśliwym jest remontowanie dwóch sporych jednak ulic, patrząc na nasze miasto, w tym samym czasie, ale "darowanemu koniowi" itd.
Bardziej zajmuje mnie jednak efekt remontów... Wiadomo, że na skrzyżowaniu Konopnickiej i Unii Lubelskiej mieliśmy zbyt często "powodzie", może wreszcie się skończą, ale... Czy zostanie przebudowane to skrzyżowanie? Lustro w XXI wieku? Zwłaszcza gdy pada, albo jest mgła czy po prostu mróz... Poważnie? Od lat mówi się albo o światłach, albo o rondzie w tym miejscu. Skoro mamy tak poważny remont to nie można załatwić i tej kwestii? To jedna kwestia.
Druga to remont na ulicy Mickiewicza. Przechodziłem w okolicy skrzyżowania Mickiewicza i Baziaka i tak mi się wydawało, że chodniki się powiększyły kosztem drogi... Nie dość, że ta droga nie należy do najszerszych, to jeszcze chodnik "urósł" (ba pojawiły się na nim "oczka ziemne" pod kwiatki czy drzewka). Niestety ruch chodnikowy u nas maleje, a wzrasta drogowy, czy nie lepiej by było zorganizować chociaż po jednej stronie ścieżki rowerowej? Szczerze mam ciągle nadzieję, że "utycie" chodnika to tylko moje wyobrażenia, ewentualnie dotyczą tylko krótkiego odcinka, by dopasować jakoś szerokość drogi. Ciągle być może naiwnie sobie wyobrażam, że drogi remontuje się z głową i na przyszłość, a nie tylko żeby było...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |