Boiska wielofunkcyjne w Młodowie zostaną przebudowane

Zmodernizowane boisko przy Szkole Podstawowej w Krowicy Samej fot. gminalubaczow.pl
Zmodernizowane boisko przy Szkole Podstawowej w Krowicy Samej fot. gminalubaczow.pl

Zmodernizowane boisko przy Szkole Podstawowej w Krowicy Samej fot. gminalubaczow.pl

Gmina Lubaczów ogłosiła przetarg na przebudowę boisk wielofunkcyjnych przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Młodowie. Powstaną tam boisko do koszykówki, siatkówki i tenisa, a także boisko do piłki ręcznej i piłki nożnej. Będzie to kompleks podobny do tego, jaki końcem ubiegłego roku powstał przy Szkole Podstawowej w Krowicy Samej.

Do 9 kwietnia potencjalni Wykonawcy mogą składać oferty na realizację ww. zadania. Harmonogram zakłada, że inwestycja zostanie zrealizowana przed nowym rokiem szkolnym 2021/2022, więc już od września tego roku dzieci i młodzież będą mogły korzystać ze zmodernizowanej infrastruktury sportowej.

Na realizację tego przedsięwzięcia Gmina Lubaczów pozyskała środki z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach naboru Ministra Sportu w programie „Sportowa Polska – edycja 2020” w kwocie 390 tys. zł.

Link do przetargu.

Źródło: gminalubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

antywożny
+2 # antywożny 2021-03-28 10:57
a w Oleszycach jak było byle co przy szkole tak nadal jest. władza nie ma kasy jak zwykle, zreszta w gminie Oleszyce coraz gorzej sie dzieje . Śmieci drogie, gabarytów nie wywożą wogóle, gospodarka komunalna każe sobie płacić za więcej niż 100 kg rocznie taką kase że strach tam jechać, dorgi w fatalnym stanie, z przedszkolem nie mogą sobie poradzić od kilku lat, tylko władze i radni ze swoimi dietami mają sie dobrze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-11 # polak2010 2021-03-28 18:43
Giertych opłacał hejtera z ,,Sok z Buraka"
I ten Hipokryta na manifestach wykrzykiwał hasła ,,o mowie nienawiści prowadzonej przez PiS"
Taką obłudą i szerzeniem nienawiści mogą się legitymować jedynie działacze i politycy środowisk liberalno-lewic owych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
0 # AntyPiS 2021-03-28 20:08
Cytuję polak2010:
Giertych opłacał hejtera z ,,Sok z Buraka"
I ten Hipokryta na manifestach wykrzykiwał hasła ,,o mowie nienawiści prowadzonej przez PiS"
Taką obłudą i szerzeniem nienawiści mogą się legitymować jedynie działacze i politycy środowisk liberalno-lewicowych.


Giertych jest wolnym człowiekiem i może sobie sponsorować jako osoba prywatna kogo chce. Obejrzałem ten propagandowy film TVPiS Info i nie było nic o tym, żeby kazał Zagoździe coś pisać na kogoś na Soku z Buraka. Był tylko wspierającym finansowo ten projekt. I nie potrzebował do tego ustawy jak z TVPiS gdzie płacą miliardy złotych na to propagandę albo ułatwia możliwość zdobycia dotacji jak to ma miejsce u Ojca Rydzyka gdzie płynie od PiS strumień dotacji z rządu PiS. Ile taki Giertych mógł sponsorować? Z 2-3 tys. miesięcznie a nie miliardy jak PiS, który codziennie w swoich programach politycznych szczuje jednych na drugich. PiS robi takie materiały na zamówienie. Zresztą sam wyciek rzekomo ,,niekontrolowa ny" wyszedł teraz mimo, ze nagrania z przełomu 2017 i 2018. Ponoć wyciek był po tym jak służby dostarczyły PiS odpowiednią taśmę i tą aferą to potwierdzili bo zostały ujawnione prywatne rozmowy pomiędzy dwoma osobami, które są elementem sprawy. Propaganda i inwigilacja ze strony PiS jest wielka. Drodzy Państwo to tylko pokazuje, ze możemy bać się od strony Państwa PiS łamania naszych praw m.in. do prywatności. Państwo z dykty i kartonu uderza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Agent
-1 # Agent 2021-03-30 01:01
Zacofancy, nawiedzeni pisiorowi nie wiedza co to znaczy byc wolnym czlowiekiem. Oni sa wolni za miske ryzu od falszywcow pisowskich i bombla dudy. Nikt im tyle nie da ile pis moze obiecac.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
zorro
-3 # zorro 2021-03-30 15:18
ile dostajesz, że ten hejt, kto ci płaci, czas się tym zająć! Czy Giertych ci to napisał, czy właściciel soku z buraka?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+5 # polak2010* 2021-03-28 20:57
Cytuję polak2010:
Giertych opłacał hejtera z ,,Sok z Buraka"
I ten Hipokryta na manifestach wykrzykiwał hasła ,,o mowie nienawiści prowadzonej przez PiS"
Taką obłudą i szerzeniem nienawiści mogą się legitymować jedynie działacze i politycy środowisk liberalno-lewicowych.



Wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak koordynował akcję mającą na celu skompromitowani e co najmniej 20 sędziów sprzeciwiającyc h się zmianom w wymiarze sprawiedliwości , w tym prezesa „Iustitii" Krystiana Markiewicza, poprzez publikację anonimowych historii zawierających plotki oraz pogłoski na temat ich życia prywatnego. Drugim bohaterem naszych publikacji o farmie trolli w resorcie Ziobry był sędzia Jakub Iwaniec. Był prawą ręką Łukasza Piebiaka, wiceministra odpowiedzialneg o za sądownictwo. Sędzia Jakub Iwaniec utrzymywał bezpośredni kontakt z Emilią, która prowadziła w sieci akcję oczerniania niewygodnych sędziów. Iwaniec instruował ją, jak kompromitować sędziego Krystiana Markiewicza. Atak planowali wspólnie przed akcją wysłania przez kobietę kilku tysięcy anonimowych maili z plotkami dotyczącymi m.in. życia prywatnego sędziego. To sędzia Iwaniec miał dostarczać Emilii dokumenty niekorzystne dla sędziów sprzeciwiającyc h się zmianom w sądach, które potem kobieta ujawniała w mediach społecznościowy ch i wysyłała do mediów sprzyjających władzy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+6 # polak2010* 2021-03-28 21:12
Ziobro dba o trollów z ministerstwa sprawiedliwości

Piebiak złożył rezygnację z urzędu podsekretarza stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości
W czerwcu 2020 został delegowany do Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości
Sędzia Jakub Iwaniec od 1 września 2020 r. został delegowany do Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
zorientowany
-4 # zorientowany 2021-03-30 21:30
a kto opłaca takie monstrum idiotyczne jak ty??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Janek
+15 # Janek 2021-03-29 10:08
Po co te polityczne przepychanki pod powyższym artykułem?
Długo oczekiwana przebudowa boiska będzie realizowana i z tego trzeba się cieszyć.
Podziękowanie należy się Panu wójtowi i gminie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ADA
+10 # ADA 2021-03-29 12:58
Cytuję Janek:
Po co te polityczne przepychanki pod powyższym artykułem?
Długo oczekiwana przebudowa boiska będzie realizowana i z tego trzeba się cieszyć.
Podziękowanie należy się Panu wójtowi i gminie.


Bo tu jest taki jeden co pod każdym prowokuje, a jaki PiS jest każdy wie i nie musi on tego lajna zachwalać. koniec. kropka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Papiez
+9 # Papiez 2021-03-30 08:48
Cytuję Janek:
Po co te polityczne przepychanki pod powyższym artykułem?
Długo oczekiwana przebudowa boiska będzie realizowana i z tego trzeba się cieszyć.
Podziękowanie należy się Panu wójtowi i gminie.

Jak to po co? Aby przykryć te wszystkie Obajtkowe afery.

Pytanie - można być dyrektorem generalnym Lasów Państwowych, kupić od Lasów Państwowych nieruchomość w pobliżu jeziora z 95 proc. zniżką, za kwotę
9 500 złotych? Można. Pod warunkiem, że należy się do elity dojnej zmiany.

Wartość nieruchomości została zaniżona celowo żeby mógł ją kupić. Co za bandytyzm w biały dzień. PSL i PO mogłoby się uczyć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
zorro
-11 # zorro 2021-03-30 15:16
ile dostajesz, że ten hejt, kto ci płaci, czas się tym zająć! Czy Giertych ci to napisał, czy właściciel soku z buraka?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Papiez
+7 # Papiez 2021-03-30 15:58
Cytuję zorro:
ile dostajesz, że ten hejt, kto ci płaci, czas się tym zająć! Czy Giertych ci to napisał, czy właściciel soku z buraka?

Brałeś dziś leki czy zapomniałeś? Gdzie widzisz jakikolwiek hejt w moim komentarzu? I przede wszystkim - co rozumiesz pod pojęciem "hejt"? Fakty dotyczące pisowskich aparatczyków to dla ciebie hejt?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
zorientowany
+3 # zorientowany 2021-03-30 21:25
zorro......osra jtku....ty cały czas masz maske na oczach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
gorszy sort
+3 # gorszy sort 2021-03-30 17:41
Pisowski dyrektor Lasów Państwowych kupił 110-metrowy domek blisko jeziora za 9,5 tys.zł. Nawet Obajtek tu wysiada. Jedyne co napędza działaczy PiS to niepohamowany apetyt na kasę. Jeden obrobi kontener PCK z odzieżą dla biednych, drugi "kupuje" dom.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
+1 # lewak 2021-03-30 21:05
Nie żebym bronił działaczy PiS i ich apetytu na kasę, ale może akurat ten zakup był całkiem zgodny z prawem. TVP Info na swej stronie w artykule "Onet i „GW” atakują Lasy Państwowe. Demaskujemy fake newsy nt. dyrektora" pisze, że "Konieczny, podobnie jak 40 tys. innych pracowników LP bądź emerytów, skorzystał z możliwości wprowadzonych w ustawie uchwalonej w kwietniu 1997 r. za rządów SLD-PSL".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
zorientowany
+4 # zorientowany 2021-03-30 21:24
taki zgodny z prawem jak całe rządy pisuarów, składającego łapówkę skazali, a przyjmujacego osrajtka uniewinnili!!.. .parodia!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
zorientowany
+3 # zorientowany 2021-03-30 21:22
za co dziekowac? za te lata stracone dla dzieci i młodziezy w Młodowie? przestań wyborco pisu cos takiego pisac!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
zorientowany
+4 # zorientowany 2021-03-30 21:28
komu dziekowac?? za opieszałosc?? bez jaj!!...podziek ujmy radnym z Młodowa , którzy tylko kasę na kontach licza, nic nie robiac dla mieszkańców!!.. ..dzieki wam...pazerni!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Janek
+1 # Janek 2021-03-31 13:21
Tylko potrafisz obrażać i krytykować innych.Uderz się w co chcesz i powiedz , co Ty zrobiłeś dobrego dla Mlodowa, dla dzieci i młodzieży, jakim jesteś przykładem dla nich poprzez te swoje "mądre wpisy.
Co myślisz , że dzięki tym wypocinom podniesiesz swoje ego. Jesteś śmieszny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
zorientowany
+4 # zorientowany 2021-03-29 22:05
W końcu po tylu latach coś ruszy w tym Młodowie, patrząc na szkoły w Lisich Jamach, Baszni szkoła w Młodowie to zabytek architektury wewnątrz, udało się pozyskać pieniądze na boiska? to tych pieniędzy brak do tej pory w budżecie gminy? czy tylko po prostu Młodów na ostatnim miejscu?są pieniądze na bzdurne projekty , ale na edukacje na ostatnim miejscu!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Papiez
+4 # Papiez 2021-03-30 08:46
Lepiej byc ogłupionym, niż wykształconym. Nowy Ład ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Olo
+1 # Olo 2021-04-03 21:53
w Dąbkowie nic się nie dzieje, Pani radna zajmuje się firmą i nie udziela się na rzecz mieszkańców wyborcow przecież. Tysiąc co miesiąc wpływa i jest dobrze, na sesjach się śpi i pod pantoflem Wójta się jest. Dużo do zrobienia jest, bo od 10 lat nic tu nie zrobiono
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |