4-miesięczny Oluś ma poważną wadę nóżek. Szansą na normalne życie jest kosztowna operacja. Pomóżmy!


Na portalu siepomaga.pl ruszyła zbiórka pieniędzy dla 4-miesięcznego Olusia Misiaka z Lubaczowa. Chłopczyk urodził się bez kości strzałkowych obu nóżek. Jedyną szansa na normalne życie jest operacja, która niestety jest bardzo droga.

Oluś urodził się bez kości strzałkowych obu nóżek. Ma kilka miesięcy, a już został wydany na niego wyrok, bowiem bez podjęcia leczenia dziecko nie będzie w stanie chodzić i samodzielnie funkcjonować. Wada Olusia jest złożona, bardzo trudna do leczenia. Rodzice kontaktowali się z wieloma lekarzami i ostatecznie trafili do Paley European Institute - instytutu specjalizującym się między innymi w leczeniu wrodzonych, rozwojowych i pourazowych schorzeń ortopedycznych. Dowiedzieli się, że jedyną szansą na normalne życie jest operacja, która kosztuje ponad 460 tysięcy złotych. Powinna odbyć się jak najszybciej, dopóki chłopczyk jest mały i nie będzie miał zaległości w rozwoju.

Rodzice Olusia proszą o pomoc.

Link do zbiórki pieniędzy znajduje się pod tym linkiem.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Porady

W kinie

No result...

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.