Uwaga! Zmiany w Wydziale Komunikacji

Zdjęcie ilustracyjne fot. powiatlubaczowski.pl
Zdjęcie ilustracyjne fot. powiatlubaczowski.pl

Zdjęcie ilustracyjne fot. powiatlubaczowski.pl

Starostwo Powiatowe w Lubaczowie poinformowało dzisiaj, że z dniem 12.02.2021 r. wprowadzone zostaną zmiany w rezerwacji terminów dokonywanych przez informatyczny system kolejkowy do Wydziału Komunikacji.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Lubaczowie, zarezerwowane terminy będą podlegały weryfikacji. Właściciele pojazdów lub spokrewnieni pełnomocnicy na podstawie udzielonego pisemnego pełnomocnictwa mają obowiązek podania właściwych danych w formularzu rezerwacji (Imię, Nazwisko, e-mail).

Nie zastosowanie się do powyższego będzie skutkowało odmową bezpośredniej obsługi klienta w holu budynku Starostwa Powiatowego w Lubaczowie. - ostrzega starostwo

Urzędnicy przypominają także o konieczności potwierdzenia rezerwacji.

W tym celu po dokonaniu rezerwacji, proszę o zalogowanie się na pocztę e-mail podaną podczas rezerwacji oraz potwierdzenie przybycia, korzystając z przycisku “Potwierdź swoją wizytę”. Czynność należy wykonać w przeciągu jednej godziny od dokonania rezerwacji, w innym wypadku rezerwacja nie zostanie zarejestrowana w systemie. - czytamy na stronie powiatlubaczowski.pl

Ważna informacja dotycząca rejestracji pojazdów

Starostwo Powiatowe w Lubaczowie opublikowało także komunikat dotyczący rejestracji pojazdów, jego treść poniżej:

W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz wysoką absencją chorobową pracowników wydziału komunikacji, pragniemy Państwa uspokoić i jednocześnie poinformować, że aby uniknąć kary finansowej za niezarejestrowanie pojazdu zarejestrowanego na terenie RP w ciągu 30 dni, wystarczy zawiadomić Starostę Lubaczowskiego o jego nabyciu. W tym celu należy wypełnić poniżej załączony wniosek wraz klauzulą informacyjną RODO i dołączyć kopię umowy nabycia pojazdu.

Wniosek

Informujemy również, że aby uniknąć kary finansowej za niezgłoszenie zbycia pojazdu na terenie RP w ciągu 30 dni, należy zawiadomić Starostę Lubaczowskiego o jego zbyciu. W tym celu należy wypełnić poniżej załączone zawiadomienie wraz klauzulą informacyjną RODO i dołączyć kopię umowy zbycia pojazdu.

Zawiadomienie o  zbyciu

RODO

Wszystkie wnioski dotyczące zawiadomienia Starosty Lubaczowskiego o nabyciu oraz o zgłoszeniu zbycia, będą przyjmowane w holu przy wejściu do budynku Starostwa Powiatowego poza kolejnością i bez konieczności wcześniejszej rezerwacji terminu.

Zgłoszenie nabycia nie dotyczy pojazdu sprowadzonego z terytorium państwa członkowskiego Unii Europejskiej! (taki pojazd nabyty po 01.01.2021 roku należy zarejestrować w terminie 30 dni od dnia zawarcia umowy).

Za powstałe utrudnienia i niedogodności bardzo przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Źródło: powiatlubaczowski.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

karol
+18 # karol 2021-02-11 13:50
A po co te chore obostrzenia, otwierać te biura, I-III w szkołach uczy, a ci co ? Od tygodnia w Lubaczowie nie ma już chorych, chyba , bo redakcja nie podaje już komunikatu o zakażonych w powiecie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Daaaaa
+25 # Daaaaa 2021-02-11 14:25
A dlaczego nie można odstąpić swojej rezerwacji komuś? Co to niby zmienia? Za mało przerw na kawę mają, czy co? Przecież to jest tragedia co tam się dzieje!
PS. jak można zgłosić kupno samochodu, jak Pani starosta nie chce przyjmować takich pism!
Co to za chory wymysł by tablice rejestracyjne odbywały kwarantannę? Kupiłem samochód i chcieli by tablice z mojego samochodu leżały u nich 10-14 dni!! Bo mogą być zarażone hahaha, człowiek zostaje bez tablic, czyli nie może tym samochodem jeździć. Chleb jak kupujecie też kładziecie na 14 dni?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
D.
+22 # D. 2021-02-11 15:42
spokojnie, poleciał już e-mail do redakcji programu Interwencja. Może w końcu ktoś wyczyści tą PSL'owską sitwę z WK i będzie można normalnie zarejestrować jakikolwiek pojazd jak ma to miejsce w innych cywilizowanych miastach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Centrum
+4 # Centrum 2021-02-11 16:19
Cytuję D.:
spokojnie, poleciał już e-mail do redakcji programu Interwencja. Może w końcu ktoś wyczyści tą PSL'owską sitwę z WK i będzie można normalnie zarejestrować jakikolwiek pojazd jak ma to miejsce w innych cywilizowanych miastach.

Nareszcie ktoś się za to wziął !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+11 # AntyPiS 2021-02-11 21:18
Cytuję D.:
spokojnie, poleciał już e-mail do redakcji programu Interwencja. Może w końcu ktoś wyczyści tą PSL'owską sitwę z WK i będzie można normalnie zarejestrować jakikolwiek pojazd jak ma to miejsce w innych cywilizowanych miastach.


No nie wiem czy taką PSL-owską. Dużo zmian na PiS tam teraz było ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+7 # AntyPiS 2021-02-11 21:19
Cytuję D.:
spokojnie, poleciał już e-mail do redakcji programu Interwencja. Może w końcu ktoś wyczyści tą PSL'owską sitwę z WK i będzie można normalnie zarejestrować jakikolwiek pojazd jak ma to miejsce w innych cywilizowanych miastach.


No nie wiem czy taką PSL-owską. Dużo zmian na PiS tam teraz było ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ricardo
+1 # Ricardo 2021-02-12 01:22
O, pisior się znalazł... :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+13 # Ból większy niż twój 2021-02-12 08:20
Cytuję Daaaaa:
A dlaczego nie można odstąpić swojej rezerwacji komuś? Co to niby zmienia? Za mało przerw na kawę mają, czy co? Przecież to jest tragedia co tam się dzieje!
PS. jak można zgłosić kupno samochodu, jak Pani starosta nie chce przyjmować takich pism!
Co to za chory wymysł by tablice rejestracyjne odbywały kwarantannę? Kupiłem samochód i chcieli by tablice z mojego samochodu leżały u nich 10-14 dni!! Bo mogą być zarażone hahaha, człowiek zostaje bez tablic, czyli nie może tym samochodem jeździć. Chleb jak kupujecie też kładziecie na 14 dni?

Możesz jeździć bez tablic. Jak zatrzyma cię policja, powiesz, że są na kwarantannie i można je obejrzeć w Wydziale Komunikacji. A samochód zdrowy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
boolek
+4 # boolek 2021-02-11 14:51
Jaka jest różnica terytorium państwa członkowskiego Unii Europejskiej a teren RP ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
D.
+9 # D. 2021-02-11 15:39
Widać, że zgłoszenie sprawy na temat naszego wspaniałego wydziału komunikacji do programu Interwencja jednak coś dało i zaczyna się coś dziać ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kola
+13 # Kola 2021-02-11 15:40
Ja nie na temat, ale chyba na lokalnym portalu mogłaby się pojawić informacja, że pułkownik Służby Więziennej Andrzej Leńczuk rodem z Cewkowa, absolwent lubaczowskiego liceum (matura w 1986 r.) odebrał dzisiaj w pałacu prezydenckim nominację generalską. I to jest wiadomość! W odwiecznej wojnie między Dzikowem a Cewkowem punkt dla Cewkowa! Pozdrawiam Generale. Kolega z internatu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Normalny
+9 # Normalny 2021-02-11 16:06
Brawo gmina Dzików, taka rywalizacja mi się podoba!
Pozdrawiam moich krajanów, gratulacje dla Generała
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Barbara M
+4 # Barbara M 2021-02-13 15:36
Bardzo miła informacja. Gratulacje dla Andrzeja, zasłużył na taki awans.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Bolec
+15 # Bolec 2021-02-11 16:44
A dajcie już spokój tej komunikacji tam ciężko charuhsruja s wy tak źle i źle jest pandemia trzeba zrozumieć ludzi a nie tylko narzekać ja jeżdżę starym samochodem 20 lat i tam nie chodzę a wy tylko kupujecie i rejestrujecie i tak w kółko
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Daaaaa
+1 # Daaaaa 2021-02-16 11:14
Po to jest wolny rynek, by móc sobie wymienić cokolwiek.
Przypominam, że wydział komunikacji to też wymiana dokumentów pojazdu, a także zmiany w tych dokumentach, więc jak Pan jeździ 20 lat bez zmian adresu, bez wymiany dowodu, bez np. dodatnia wpisu, że samochód posiada od niedawna hak to wcale nie ma się czym chwalić.
Jak dla mnie, to może Pan i jedne skarpety 20 lat nosić
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+15 # Ciekawy 2021-02-11 20:56
Kiedy będą nadawać te Interwencję z Lubaczowa? Dajcie znać jak będziecie znać wcześniej, warto pooglądać taki odcinek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+18 # Ból większy niż twój 2021-02-12 08:23
Przypomnijcie mi... ile czasu Swatek jest już Starostą? Jakie działania podjął, aby usprawnić funkcjonowanie Wydziału Komunikacji. Lata z tymi kwiatami od pomnika do pomnika, fotografuje się i myśli, że jest fajnie. Czy ktoś nim steruje czy o co chodzi? Przecież to mądry facet. Przynajmniej takie wrażenie kiedyś sprawiał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Xxxxxxx
+11 # Xxxxxxx 2021-02-12 09:27
To jest prowokacja żeby czekać tak długo na rejestrację samochodu. Kupujący samochód ciężarowy lub dostawczy rejestrują bez problemu w innych powiatach lub leasing i płacą podatki od środków transportowych do innej gminy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+6 # Ciekawy 2021-02-12 15:53
Cytuję Ból większy niż twój:
Przypomnijcie mi... ile czasu Swatek jest już Starostą? Jakie działania podjął, aby usprawnić funkcjonowanie Wydziału Komunikacji. Lata z tymi kwiatami od pomnika do pomnika, fotografuje się i myśli, że jest fajnie. Czy ktoś nim steruje czy o co chodzi? Przecież to mądry facet. Przynajmniej takie wrażenie kiedyś sprawiał.

Zdaje się, że dwa lata.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+5 # Ból większy niż twój 2021-02-12 16:42
Cytuję Ciekawy:
Cytuję Ból większy niż twój:
Przypomnijcie mi... ile czasu Swatek jest już Starostą? Jakie działania podjął, aby usprawnić funkcjonowanie Wydziału Komunikacji. Lata z tymi kwiatami od pomnika do pomnika, fotografuje się i myśli, że jest fajnie. Czy ktoś nim steruje czy o co chodzi? Przecież to mądry facet. Przynajmniej takie wrażenie kiedyś sprawiał.

I przez dwa lata ciężko doprowadzić jeden Wydział do porządku? Strach pomyśleć co dzieje się w innych referatach.
Zdaje się, że dwa lata.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |