Kino w Lubaczowie wznawia działalność. Jakie filmy możemy obejrzeć?


Po ponad kilkumiesięcznej przerwie związanej z epidemią koronawirusa wkrótce ponownie otwarte zostanie kino „Melodia” w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie.

Zgodnie z rządowym rozporządzeniem, kina mogły wznowić działalność od 12 lutego.  Zgodnie z obowiązującym teraz zasadami, dla widzów dostępnych będzie nie więcej niż połowa miejsc na sali, a miejsca powinny być zajmowane naprzemiennie. Obiekty będą też wyposażone w płyny do dezynfekcji, a na ich terenie ma obowiązywać nakaz zasłaniania nosa i ust. Ponadto po każdym seansie filmowym sala będzie wietrzona i odpowiednio przygotowywana dla kolejnych widzów.

Na chwilę obecną nie ma co liczyć, że w kinie będą wyświetlane nowe produkcje, bowiem z powodu koronawirusa wiele premier zostało przesuniętych na inny termin.

Repertuar kina „Melodia” poniżej:

TYTUŁ: WALECZNE RYBKI
CZAS:1 godz. 15 min.
WIEK: bo
TERMIN:
12 lutego, godz. 16:30
13 lutego, godz. 16:30
14 lutego, godz. 15:00


TYTUŁ: JAK ZOSTAĆ GWIAZDĄ
CZAS:2 godz. 00 min.
WIEK: od 12 lat
TERMIN:
12 lutego, godz. 18:00
13 lutego, godz. 18:00
14 lutego, godz. 17:00


CENA BILETU:15 zł ulgowy, 16 zł

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

polak2010
-10 # polak2010 2021-02-10 15:22
W repertuarze powinien być często film ,,Wołyń"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
zz
+10 # zz 2021-02-10 16:47
Cytuję polak2010:
W repertuarze powinien być często film ,,Wołyń"


co tam wołyń ... smoleńsk powinien być... codziennie
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
wezzziiirrr
+5 # wezzziiirrr 2021-02-10 16:49
W O L N E M E D I A !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+9 # Ciekawy 2021-02-10 19:00
Taki wybór aż nie wiem na który się zdecydować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Arch Enemy
+7 # Arch Enemy 2021-02-10 19:38
Waleczne rybki ! To mój wybór :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
JOSE
+12 # JOSE 2021-02-10 21:14
Proponuję na następną transzę " O dwóch takich,co ukradli księżyc"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-13 # polak2010 2021-02-10 22:09
Dobry film nagrał Rafał Trzaskowski o tym że jest wysoki. :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Papież
+15 # Papież 2021-02-11 07:55
Cytuję polak2010:
Dobry film nagrał Rafał Trzaskowski o tym że jest wysoki. :lol: :lol: :lol:

Hehe...hehe...h ehe...hehe...

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Papież
+13 # Papież 2021-02-11 07:56
A o Kryśce Pawłowicz coś nagrali? ;)

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Toja
-17 # Toja 2021-02-11 10:29
A napisał ci ktoś że jesteś prostym chamem, czy ja to robię pierwszy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Papież
+14 # Papież 2021-02-11 11:35
Cytuję Toja:
A napisał ci ktoś że jesteś prostym chamem, czy ja to robię pierwszy?

Krysi to powiedz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polak2010@
+6 # Polak2010@ 2021-02-11 16:17
Dziękuję za blokadę komentarzy!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polak2010@
+8 # Polak2010@ 2021-02-11 16:21
Cytuję Toja:
A napisał ci ktoś że jesteś prostym chamem, czy ja to robię pierwszy?

Proszę tutaj blokować za obrazę!!!
Właśnie tutaj mnie zablokowano pomimo tego że nikogo nie obraziłem!
Kurtyna w dół i ....DOBRANOC..,,
Wolność słowa nie dla wszystkich!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polak2010@gmail.com
+12 # Polak2010@gmail.com 2021-02-11 17:10
Cytuję Toja:
A napisał ci ktoś że jesteś prostym chamem, czy ja to robię pierwszy?

Piszesz o sobie? Zapomniałeś jeszcze napisać chamska hołota. Przecież wasz najwyższy tak odnosi się do swoich krytyków. Ty tak samo obrażasz nazywając człowieka chamem. Nie ma się co dziwić, przykład idzie z góry!!!!!
Upadliście bardzo nisko!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+6 # polak2010* 2021-02-11 16:02
Cytuję polak2010:
Dobry film nagrał Rafał Trzaskowski o tym że jest wysoki. :lol: :lol: :lol:


Jest nizszy od prezia?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
-1 # Dmw 2021-02-11 01:28
No ale ze co to jest? bajka dla dzieci czy co?mozna dolaczyc krotki opis.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-15 # polak2010 2021-02-11 10:29
twitter.com/.../...

Ten film tego Błazna pt ,,Jaki pan wysoki" powinni puszczać codziennie.
I taki Błazen z kompleksami chciał zostać płezydentem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Toja
-11 # Toja 2021-02-11 10:54
Chyba nie masz racji. Wytrzymanie codziennego lansowania tego durnia jest ponad siły normalnych ludzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
+6 # lewak 2021-02-11 11:31
Pewnie jest w koturnach na tym filmie :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2021-02-11 21:27
Cytuję polak2010:
twitter.com/.../...

Ten film tego Błazna pt ,,Jaki pan wysoki" powinni puszczać codziennie.
I taki Błazen z kompleksami chciał zostać płezydentem.


No i wróciły koturny i gorsety :D Jaka niespodzianka :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ppp
+6 # Ppp 2021-02-13 00:03
Najpiękniejszy film jaki oglądałem to VABANK. Kapitalne teksty,obsada,a kcja i muzyka. Dziwię się,że ten film nie zdobył Oscara
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |