Budżet gminy Wielkie Oczy na 2021 rok uchwalony [LISTA INWESTYCJI]


Pod koniec roku podczas XVI zwyczajnej sesji Rada Gminy Wielkie Oczy przyjęła uchwałę budżetową na 2021 rok. Wcześniej Radni zapoznali się z pozytywną opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej w Rzeszowie. W głosowaniu nad budżetem wzięło udział 14 radnych. Za przyjęciem budżetu głosowało 13 radnych, 1 radny wstrzymał się od głosu.

„Dziękuję za przyjęcie uchwały budżetowej oraz wszystkim, którzy pracowali nad przygotowaniem budżetu. Dzięki temu w 2021 roku będzie możliwa realizacja wielu niezbędnych przedsięwzięć na terenie całej gminy. Dołożymy wszelkich starań, aby ten budżet pozytywnie zrealizować” – mówił w trakcie sesji Wójt Gminy Wielkie Oczy Albert Hawrylak.

Wójt złożył także podziękowania pani Poseł Teresie Pamule oraz pani Annie Schmidt – Wiceminister Rodziny i Polityki Społecznej za ogromne wsparcie i prace na rzecz naszej gminy. Podziękował również radym, sołtysom, dyrektorom, kierownikom, pracownikom urzędu, Kołom Gospodyń Wiejskich, strażakom OSP oraz wszystkim mieszkańcom angażującym się w życie społeczne gminy w 2020 roku.

Na nowy 2021 rok Wójt życzył wszystkim zdrowia i spokoju ducha, a także tego by najbliższe miesiące upłynęły pod znakiem powrotu do normalności.

Inwestycje planowane do realizacji w 2021 roku:

Źródło: wielkieoczy.info.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Porady

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.