Wzrost opłat za odbiór śmieci w gminie Lubaczów


Od 1 stycznia 2021 r. na terenie Gminy Lubaczów obowiązują nowe stawki opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi. 

Do tej mieszkaniec gminy Lubaczów, który zadeklarował fakt posiadania kompostownika oraz kompostowania na nim bioodpadów za odbiór odpadów płacił 16 zł miesięcznie, a w przypadku braku kompostowania 18 zł miesięcznie. Teraz to się zmieni, bowiem zgodnie z podjętą uchwałą Rady Gminy Lubaczów stawki będą większe:
– 19,00 zł/mc od osoby, która zadeklarowała fakt posiadania kompostownika oraz kompostowania na nim bioodpadów,
– 23,00 zł/mc od osoby za odpady komunalne zbierane w sposób selektywny, w przypadku braku kompostownika.

Ustalona została również podwyższona stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w wysokości 92,00zł miesięcznie, jeżeli nie jest wypełniany obowiązek zbierania odpadów w sposób selektywny.

 

Będą kontrole

Wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel przypomina, że kompostowanie bioodpadów powinno odbywać się w pryzmach zadaszonych lub na otwartym powietrzu, w warunkach naturalnego napowietrzania pryzm i gwarantujących zachowanie czystości i porządku na terenie nieruchomości, a przede wszystkim w warunkach niestwarzających uciążliwości dla nieruchomości sąsiednich.

W myśl uchwały Rady Gminy Lubaczów zwalnia się mieszkańców z częściowej odpłatności w wysokości 4 zł miesięcznie od osoby, pod warunkiem zagospodarowania wyprodukowanych w gospodarstwie domowym odpadów bio, czyli kuchennych, zielonych i innych ulegających biodegradacji. Fakt posiadania i kompostowania odpadów podlegał będzie kontroli ze strony Gminy. Właściciel nieruchomości na obowiązek umożliwienia wejścia na swój teren pracowników w celu kontroli. Stwierdzenie braku kompostowania bądź też braku kompostownika w przypadku korzystania z ulgi skutkować będzie cofnięciem ulgi na 6 miesięcy i zastosowania stawki podstawowej. - ostrzega Wiesław Kapel

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

Ważną informacją jest też to, że na terenie oczyszczalni ścieków w Załużu funkcjonuje Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), do którego mieszkańcy we własnym zakresie mogą bezpłatnie oddać zgodnie z obowiązującym dla PSZOK regulaminem wytworzone u siebie odpady. 

Apel wójta o segregowanie śmieci

Wiesław Kapel prosi mieszkańców gminy Lubaczów o sumienną segregację śmieci.

- W związku z obowiązkiem rozliczania zebranych odpadów komunalnych „od tony” zwracamy się z uprzejmą prośbą o prowadzenie prawidłowej segregacji odpadów. Skuteczna segregacja odpadów pozwoli na zmniejszenie kosztów obsługi „systemu śmieciowego” i tym samym na utrzymanie na niezmienionym poziomie Państwa wydatków w latach następnych ponieważ najdrożej gmina płaci za odpady zmieszane, a dużo taniej za segregowane. Jednocześnie informujemy, że prowadzone będą kontrole prawidłowej segregacji oraz systematycznej weryfikacji danych zawartych w deklaracji. - zaznacza wójt gminy Lubaczów

Źródło: gminalubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Stryj
+24 # Stryj 2021-01-08 21:11
Niech się radni wytłumaczą dlaczego podwyżka? Skoro Jarosław odbiera za te same pieniądze co w tamtym roku? Czyżby chcieli byc trendy i podnosza jak inne gminy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xxxl
+16 # xxxl 2021-01-08 21:53
w grudniu było ogłoszenie o konkursie na stanowisko referenta do spraw odpadów, z czegos trzeba go utrzymac, do tego dojda kontrole , cały zarząd GZK w Mokrzycy, nie chce mi się dokładnie liczyc, ale skoro przetarg opiewa na ok 410 tys zł,w zeszłym roku wpływy z instytucji i odbiorców prywatnych w granicach 550 tys, czyli licząc obsługa zbioru odpadów bedzie kosztowac dodatkowo w tym roku ok 200tys zł, dojda kontrole itd.a w innych gminach tym zajmuje się ....jedna osoba, parafrazując sobie równiez podniesli....pe nsje i diety
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
bezradny jak radny
+11 # bezradny jak radny 2021-01-09 20:16
pionki z rady gminy Lubaczów, czy którys z was sie odezwie? czy wójt zakazał? takiego chamstwa w tej gminie w zyciu nie było, by radni nie wykonywali poleceń mieszkańców tylko rozkazy tego najwazniejszego w pisie w gminie!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Aa
+10 # Aa 2021-01-08 22:27
Czegoś nie rozumiem. Ktoś oddaje bioodpady płaci większą stawkę. Ok. Ktoś nie oddaje bio i płaci mniejszą stawkę. Ok. Ale w takim razie kogoś powinno g... Obchodzić co z nimi robić. Jakie kontrole? Czego? Co za bzdury.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+5 # Ciekawy 2021-01-09 08:38
Cytuję Aa:
Czegoś nie rozumiem. Ktoś oddaje bioodpady płaci większą stawkę. Ok. Ktoś nie oddaje bio i płaci mniejszą stawkę. Ok. Ale w takim razie kogoś powinno g... Obchodzić co z nimi robić. Jakie kontrole? Czego? Co za bzdury.

A w czym problem, masz kompostownik to pokażesz, co miesiąc nie będą tego sprawdzać. To gdzie dasz te odpady jak nie masz kompostownika? Do lasu, do rowu? Jeśli nie masz to prawdopodobnie wyrzucasz do zmieszanych i płacisz mniej. Do domu zaglądać ci nie będą, a skoro stoi na posesji to niech sobie rzucą na to okiem. Ja z tym problemu nie mam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
.
+14 # . 2021-01-09 01:56
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mariola M.
+23 # Mariola M. 2021-01-09 08:19
Lubaczów miasto to dopiero ewenement na mapie Podkarpacia. Ma skrajnie zawyżone ceny wywozu m3 śmieci , a śmieci wywozi firma ...z Tomaszowa Lub. W efekcie mieszkańcy mają płacić aż po 36 zł. miesięcznie. Cuchnie to na odległość. Ktoś kombinując bezczelnie wyciąga ciężką dodatkową kasę z kieszeni mieszkańców
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tragedia
+8 # tragedia 2021-01-09 19:49
na dzień dzisiejszy problemem jest to, dlaczego mieszkańcy gminy Lubaczów mają płacic więcej, przy tej samej kwocie ze strony jarosławskiej!! ...czy te...b...ranki boze w osobach radnych gminy Lubaczów naprawdę sa uposledzeni? czy to sa osoby normalne psychicznie?czy to są osoby którym matematyka jest naprawde obca?dziecko z przedszkola potrafi lepiej liczyc niz radni z tej smiesznej gminy, czy wy radn i naprawde jestescie takimi....słow brak...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Hmm
-2 # Hmm 2021-01-10 14:18
Nie trzeba być nie wiadomo jakim detektywem, żeby wiedzieć, że co roku produkowanych jest coraz więcej śmieci. Zobacz sobie na statystyki z konkretnych województw i poszczególnych lat. Może wtedy twoja Matematyka to wszystko ogarnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Darek...
+20 # Darek... 2021-01-09 09:32
Niech może po odpady z Warszawy jeszcze przyjeżdżają... Cieszanów jest dużo mniejszy, i im jakoś się opłaca utrzymać, i wywozić odpady samemu. Tylko u nas nie ma prawa istnienia nic. Lepiej zamknąć, sprzedać i spokój. Co z byłym dworcem PKS? Dalej będzie straszył? Takiej gminie jak wielkie oczy opłaca się budowa segregacji śmieci, Horyniec ma również swój zakład. H... Mnie trafia jak widzę co tu się dzieje. Jakaś może modernizacja, zakładu komunalnego. Można o dofinansowanie się starać. Ale po co. Lepiej komuś zlecić wywóz odpadów, i robić podwyżki 3 razy do roku....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Stryj
+7 # Stryj 2021-01-10 09:41
Lepiej niech nie buduja, bo beda podwyzki ze wzgledu na nowych dyrektorow, prezesow kierownikow. W horyncu maja swoje ale nie oznacza ze taniej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
+15 # polak2010 2021-01-09 09:49
Na tych stanowiskach pracują niekompetentni urzędnicy .Czym różni się mieszkaniec gminy a miasta przecież Lubaczów to nie jakaś metropolia.

36 złotych od osoby w mieście to rozbój w biały dzień.
To ogromnie nadwyręża budżet rodziny.
Mam propozycję aby tych urzędników wymienić na bardziej kompetentnych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+8 # polak2010* 2021-01-09 12:59
Cytuję polak2010:
Na tych stanowiskach pracują niekompetentni urzędnicy .Czym różni się mieszkaniec gminy a miasta przecież Lubaczów to nie jakaś metropolia.

36 złotych od osoby w mieście to rozbój w biały dzień.
To ogromnie nadwyręża budżet rodziny.
Mam propozycję aby tych urzędników wymienić na bardziej kompetentnych.


koniecznie z legitymacja partyjną, oni pokażą jak sie robi oszczedności
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tragedia
+10 # tragedia 2021-01-09 19:53
powiedz radnemu gminy Lubaczów.....mi eszkańcy niczym się nie róznia.....ale radny??....jak wójt pozwoli mu pójsc sie załatwic....ina czej w portki bedzie robił...tak jak radni gminni lubaczowscy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+18 # Ból większy niż twój 2021-01-09 11:04
Bardzo dobrze! Brawo Panie Wójcie, brawo radni! Tak trzymać i golić tych frajerów głosujących na PiS. Świetnie ich sobie owineliście wokół palca. Jeszcze lepiej, niż za PSL. Gratuluję kunsztu manipulowania baranami za jedyne 111 euro plus.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polak2010@
+14 # Polak2010@ 2021-01-09 13:54
Cytuję Ból większy niż twój:
Bardzo dobrze! Brawo Panie Wójcie, brawo radni! Tak trzymać i golić tych frajerów głosujących na PiS. Świetnie ich sobie owineliście wokół palca. Jeszcze lepiej, niż za PSL. Gratuluję kunsztu manipulowania baranami za jedyne 111 euro plus.

Super!!! W tym cała prawda!!!
Plusiki+++++++1 3 oraz 14 trzeba zwrócić z nawiązką :D Naiwni !!! Kiedy ludzie zmądrzeją i zrozumieją, że nie ma nic za nic!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
odpadek
+13 # odpadek 2021-01-09 14:29
Dobrze piszecie, tylko, że goleni są wszyscy, także ci nieowinięci, co nie głosowali na PiS. A na zmądrzenie, póki plusiki w postaci żywej gotówki wpadają co miesiąc do kieszeni, bym nie liczył.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
bezradny jak radny
+12 # bezradny jak radny 2021-01-09 20:11
czyż wy radni z gminy Lubaczów w koncu staniecie tam gdzie byc powinniscie? czy dalej będziecie poklaskawiczami wójta? w końcu trzeba wziasc jakąs odpowiedzialnos c, a nie tylko dzieciakami wójta którym odebrano wszystko!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
buhahaha
-16 # buhahaha 2021-01-09 13:04
Ludzie w miesiącach wiosenno-letnic h kosiliście tą pier.....ną trawę i wielu z was mimo że ma zadeklarowane kompostowanie wystawiało za płot pełne woreczki .Praktycznie co tydzień te woreczki były zbierane a to kosztuje ,ale co tam trawniczek był przycięty złotówka na kompoście w deklaracji zaoszczędzona a ,,frajerzy,, trawkę zabierali . Dalej już wiecie jak się to skończyło ,,frajerzy,, wystawili rachunek .Morał taki wincyj trawy wincyj śmieci róbta a i jeszcze wincej regulacji przyjmujta z kołchozu EU BUHAHAHAHAHA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
a
-1 # a 2021-01-10 12:16
Ciekawi mnie, dlaczego ludzie dają tyle minusów. Przecież to sama prawda. Chcemy wyr....ć urzędników, a jak oni próbują nas to już wielkie halo :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mariola M.
+19 # Mariola M. 2021-01-09 13:36
Aktualne dane z innych miast : mieszkańcy Łańcuta płacą za śmieci 20 zł. od osoby; Przemyśla- 23 zł. ,Przeworska – 24 zł, Krosna – 24 zł, Sanoka -23zł., Jasła – 20 zł., wreszcie Oleszyce – 21 zł. od osoby. Dlaczego w Lubaczowie jest więć tak drogo - 36 zł !!! ( przeciętnie nawet ponad 50% drożej niż gdzie indziej) . Czy mamy do czynienia z niegospodarnośc ią czy też może wchodzi w grę nieuczciwość !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-16 # polak2010 2021-01-09 13:58
Wystarczy że miasto w 2012roku podpisało umowę o wywóz śmierci to opłaty i to od tego samego odbiorcy wzrosły o 100%
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+11 # polak2010* 2021-01-09 14:11
Cytuję polak2010:
Wystarczy że miasto w 2012roku podpisało umowę o wywóz śmierci to opłaty i to od tego samego odbiorcy wzrosły o 100%


Macierewicz ze swoją speckomisja takie sprawy wyjaśnia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
sten
+16 # sten 2021-01-09 16:04
Jeśli opłaty za śmieci w Lubaczowie są zawyżone o ponad 50 % w porównaniu do innych miast to znaczy , że ktoś nieźle zarobił na dodatkowych dużych zyskach wydrenowanych z kieszeni mieszkańców Lubaczowa. To wygląda na niezły numer. Ciekawe czy dodatkową dużą kasę wyciągniętą od nieświadomych mieszkańców przytulił tylko prywatny przedsiębiorca czy też się nią z kimś podzielił ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
gosiaczek
+17 # gosiaczek 2021-01-09 16:22
Jeśli obecne przepisy zabraniają samorządom dopłat do wywozu śmieci i odbywa się to wyłącznie na zasadach rynkowych, to trzeba zauważyć, że cena wywozu śmieci w innych miastach Podkarpacia wielkości Lubaczowa wynosi od 18 do max 24 zł. od mieszkańca i się opłaca. W Lubaczowie okazuje się, że opłaca się prywatnemu przedsiębiorcy dopiero za min. 36 zł. miesięcznie od mieszkańca. I nikogo z odpowiedzialnyc h nie dziwi i nie niepokoi skrajnie zawyżona stawka za wywóz m3 śmieci. Radni Lubaczowa bez zmrużenia okiem i śladu zastanowienia klepnęli kolejną podwyżkę do 36 zł.. Kto im zrobił wodę z mózgu i czyje interesy ci ludzie reprezentują, bo na pewno nie mieszkańców miasta. W Lubaczowie interes śmieciowy śmierdzi na kilometr...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Darek...
+16 # Darek... 2021-01-09 17:03
Ewidentnie ktoś tu bierze nie małe pieniądze do kieszeni. A jak wiadomo wywóz śmieci to dochodowy biznes. No ale nasza kochana władza woli nic nie robić, niż zrobić coś. Ale wtedy skończyło by się zarabianie na tym. Nie dosyć że przedsiębiorstw o na tym zarabia, ale i naszym urzędnikom coś skapnie. I każdy jest zadowolony. No może poza mieszkańcami! Pasowało by zainteresować wyżej postawioną władzę tym procederem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-24 # polak2010 2021-01-09 17:10
Może ten pan co organizował ten manifest z kobietami i deprawował dzieciaki wykrzykując słowa cyt.,,je.bać PiS"
Zorganizuje manifest pod urzędem miasta związanym z podwyżkami za wywóz śmieci.
Zrobiłby w końcu coś porzytecznego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+18 # Ból większy niż twój 2021-01-09 17:22
Przypominam ci pisowski kmiocie, że to nie ugrupowanie tego pana jest przy władzy. Poza tym, zdaje się, że ten pan mieszka w gminie Cieszanów i reprezentuje interesy tamtejszej społeczności w Radzie Powiatu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+11 # polak2010* 2021-01-09 18:43
Cytuję polak2010:
Może ten pan co organizował ten manifest z kobietami i deprawował dzieciaki wykrzykując słowa cyt.,,je.bać PiS"
Zorganizuje manifest pod urzędem miasta związanym z podwyżkami za wywóz śmieci.
Zrobiłby w końcu coś porzytecznego.


Większość zgadza się ze zgłoszonymi wtedy hasłami i wkrótce słowo ciałem się stanie. Dobry post na temat poruszany w artykule
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Papież
+11 # Papież 2021-01-09 18:48
Cytuję polak2010:
Może ten pan co organizował ten manifest z kobietami i deprawował dzieciaki wykrzykując słowa cyt.,,je.bać PiS"
Zorganizuje manifest pod urzędem miasta związanym z podwyżkami za wywóz śmieci.
Zrobiłby w końcu coś porzytecznego.

HAHAHAHAHAHAHAH A.... nie wierzę. Myślałem, że już bardziej się nie da zbłaźnić, myślałem, że poziom dna już dawno osiągnąłeś, a tu takie zaskoczenie. Od kiedy "prawdziwi polacy" (celowo przez małe "p") piszą "porzytecznego" przez "rz"? Flaga, patriotyzm, odzież patriotyczna i ta... pożal się boże - polszczyzna. "Nowa elyta" :DDDDD
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+17 # AntyPiS 2021-01-09 19:09
Cytuję polak2010:
Może ten pan co organizował ten manifest z kobietami i deprawował dzieciaki wykrzykując słowa cyt.,,je.bać PiS"
Zorganizuje manifest pod urzędem miasta związanym z podwyżkami za wywóz śmieci.
Zrobiłby w końcu coś porzytecznego.


Widać jak Pana ,,porzyteczna" jest tutaj Pana działalność :D Nawet z ortografią ma Pan problem. Pan Sprawa wysokich cen za odbiór śmieci to sprawa Gminy Lubaczów lub miasta Lubaczów. Powiat wysokością cen się nie zajmuje. Pan Piotrowski jest radnym powiatowym i mieszka w innej gminie dokładniej w gminie Cieszanów. Problem związany z cenami nie dotyczy jego gminy. Są bracia Swatkowie czy Pan Łeski, których ten problem dotyczy osobiście bo też są mieszkańcami Lubaczowa. Zresztą obecny starosta jest radnym miejskim poprzedniej kadencji to powinien znać problem. Do tego jest wójt Kapel i cała Rada Gminy złożona z PiS. Do nich niech Pan wylewa swoje żale związane z cenami bo to oni są osobami decyzyjnymi w tej sprawie a nie ktoś inny z innej gminy nawet radny czy inny wysoko postawiony człowiek w powiecie. Nie odważy się Pan ich skrytykować bo wiadomo PiS, które traktuje Pan jak świętość Pan się na to nie odważy bo Pan tchórzy przed wejściem w dyskusję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tragedia
+17 # tragedia 2021-01-09 19:54
i bardzo dobrze pietnowac tych najlepszych i...ów z pisu!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
normalnosc
+14 # normalnosc 2021-01-09 20:52
patrze na pana Mindziaka radnego gminy Lubaczów z Lisich Jam, podobnie jak wójt!, otóz jego przychody roczne z tym co dołozy mu wójt to jest mniej wiecej miesiecznie około 7000zł, czyz nie opłaca byc sie radnym z PIS-u i chwalic wójta w kazdej mozliwosci?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xxl
+16 # xxl 2021-01-09 21:09
kazdy radny dostał cos od wójta, to nic nowego w tej gminie, a zreszta, skad nagle wszyscy radni sa w pisie? obłuda i nic więcej!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xxl
+10 # xxl 2021-01-09 21:11
I najwazniejsze , skoro radny jest głosem mieszkańców gminy, dlaczego tak nie jest? i naprawde chodzi tu o całą rade gminy nie tylko o tego jednego z lisich jam!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
-7 # Ciekawy 2021-01-09 22:56
Cytuję normalnosc:
patrze na pana Mindziaka radnego gminy Lubaczów z Lisich Jam, podobnie jak wójt!, otóz jego przychody roczne z tym co dołozy mu wójt to jest mniej wiecej miesiecznie około 7000zł, czyz nie opłaca byc sie radnym z PIS-u i chwalic wójta w kazdej mozliwosci?

Z tego co wiem ten w/w Pan ma inne stałe źródło dochodu. No to wylicz konkretnie ile zarobi " tam gdzieś" a ile jako radny. Szkoda, że o kimś piszesz z imienia i nazwiska a siebie anonimowo. Jak to mówią młodzi żal.pl
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
mieszkaniec
+8 # mieszkaniec 2021-01-10 00:20
i kilka etatowych bądz półetatowych z gminy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Papież
+23 # Papież 2021-01-09 18:50
Czytam sobie właśnie, że jeden z burmistrzów, dokładnie Paweł Kędracki z PiS, zaczepił się poza grupą "0". Czy ten fakt nie doskwiera naszemu kochanemu "prawdziwemu polakowi" polak2010? Czy jak jest z PiS to wszystko jest OK i nie drążymy tematu?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-23 # polak2010 2021-01-09 19:47
13 stycznia emisja filmu Latkowskiego o ,, Amber Gold"
Film opowiada o ogromnej skali korupcji za rządów Platformy Obywatelskiej i PSL.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Papież
+22 # Papież 2021-01-09 19:55
A kiedy o GetBack, stracie trzykrotnie większej od Amber Gold? Kiedy komisja śledcza?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+10 # AntyPiS 2021-01-09 20:49
Cytuję polak2010:
13 stycznia emisja filmu Latkowskiego o ,, Amber Gold"
Film opowiada o ogromnej skali korupcji za rządów Platformy Obywatelskiej i PSL.

Oho PiS-owi się chyba pali grunt pod nogami, że puszczają po raz setny swoje polityczne dokumenty ;) Czekam na dokument o respiratorach Szumowskiego, wyborach Sasina czy o zniewoleniu TVP i przemianowaniu go w TVPiS czy o zniszczeniu ,,Trójki" radia, którego słuchało wielu Polaków a teraz stał się radiową szczujnią PiS. Czekam na te dokumenty :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+17 # AntyPiS 2021-01-09 21:00
Zresztą Latkowski i niepolityczny film :D Też Pan autorytet sobie znalazł :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+23 # polak2010* 2021-01-09 21:00
Cytuję polak2010:
13 stycznia emisja filmu Latkowskiego o ,, Amber Gold"
Film opowiada o ogromnej skali korupcji za rządów Platformy Obywatelskiej i PSL.


Trpllu, pisiorowy hipokryto, pseudokatoliku może polecisz msze św w tv jutro niedziela Chrztu Pańskiego kończąca liturgiczny okres Bożego Narodzenia w Kościele.
Jan Chrzciciel tak głosił: «idzie za mną mocniejszy ode mnie, a ja nie jestem godzien, aby schyliwszy się, rozwiązać rzemyk u Jego sandałów.

A ty wiernym swoim bożkom, gotów jesteś w d.... wleźć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-19 # polak2010 2021-01-09 22:49
Emisja w duńskiej telewizji publicznej animowanego filmu dla dzieci w wieku 4-8 lat o mężczyźnie z najdłuższym penisem świata.
Tylko brać przykład.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+12 # AntyPiS 2021-01-09 23:01
A Tinki Winki z Teletubisiów promuje homoseksualizm bo jest chłopcem i nosi torebkę :D To nawet nie żart tyko słowa Ewy Sowińskiej namaszczonej na Rzecznika Praw Dziecka przez PiS w latach 2006-2008 czyli za ,,pierwszego PiS-u". Widzę, ze lata mijają a Ci co teraz piszą o tej duńskiej bajce wtedy w tę torebkę uwierzyli :D Śmiech na sali :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polak2010@
+8 # Polak2010@ 2021-01-09 23:01
Cytuję polak2010:
Emisja w duńskiej telewizji publicznej animowanego filmu dla dzieci w wieku 4-8 lat o mężczyźnie z najdłuższym penisem świata.
Tylko brać przykład.

Lepiej z nich jak z pisowskiej propagandy TVPiS.
Lecz się !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kola
+9 # kola 2021-01-09 23:43
To niemożliwe, Ty masz wszystko największe. Nawet opłaty za śmieci. Penis tibi in oculum.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+3 # polak2010* 2021-01-10 08:34
Cytuję polak2010:
Emisja w duńskiej telewizji publicznej animowanego filmu dla dzieci w wieku 4-8 lat o mężczyźnie z najdłuższym penisem świata.
Tylko brać przykład.


Masz z tym problem, zresztą widać to po twoich postach (pewnie już jakaś ci to powiedziala i dostałeś w dziób)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
omg
-6 # omg 2021-01-09 23:21
Jak różnica, czy to lewacka czy pisowska propaganda, ale skoro lewica nie ma argumentów to stosuje właśnie taką technikę, to jest w czystej postaci rasizm.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-11 # polak2010 2021-01-10 14:44
Lemingi za śmieci płaciłyby nawet 50zł.
Jeszcze by brawo bili.
Tylko żeby ich cielec rządził ,,kundel Merkel"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
+6 # lewak 2021-01-10 15:51
Wyznawcy PiS będą się zgadzać na ograniczanie wolności obywatelskich (wkrótce być może likwidacja prawa do odmowy przyjęcia mandatu) byleby ich cielce rządziły. I jeszcze będą bić brawo, bo im w TVP powiedzą, że to dla nich korzystne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+5 # Ból większy niż twój 2021-01-10 15:59
Cytuję polak2010:
Lemingi za śmieci płaciłyby nawet 50zł.
Jeszcze by brawo bili.
Tylko żeby ich cielec rządził ,,kundel Merkel"

Dlaczego PiS nie zmieni tego rzekomego bubla prawnego? Co stoi na przeszkodzie?

Jak mnie pamięć nie myli to mija niebawem 10 lat od głoszonej teorii przez króla Jarosława, że rząd może obniżyć koszty paliw. Czy te zmiany nastąpią jeszcze za jego życia czy w przyszłym wcieleniu? Jesteś prawdziwym sekciarzem PiS. Plują ci w tę faszystowską mordę, a ty twierdzisz, że deszcz pada. Hipokryta ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+1 # AntyPiS 2021-01-10 16:38
Cytuję polak2010:
Lemingi za śmieci płaciłyby nawet 50zł.
Jeszcze by brawo bili.
Tylko żeby ich cielec rządził ,,kundel Merkel"


Cieszmy się bo rządzi PiS w Gminie Lubaczów i to on zadecydował o wyborze tej firmy i płacimy ,,tylko" 36 zł gdzie cena jest większa niż np. w niejscie wojewódzkim czyli Rzeszowie :D Za tę cenę jest odpowiedzialny Wójt i Radni Gminy, którzy tego wyboru dokonali. Chciał Pan Panie polak2010 PiS to ma Pan wielką podwyżkę śmieci i niech Pan teraz nie narzeka na cenę śmieci bo te osoby na które Pan głosował są w tej Radzie i decydowaly o tym. Chyba, że żałuje Pan teraz z tego powodu swojego głosu :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
buhahaha
-4 # buhahaha 2021-01-11 11:22
Gdzie w tej informacji masz napisane że wójt i radni podwyższyli do 36 zł opłatę za odbiór śmieci ?Ja tam widze 19 zł i 23 zł BUHAHAHAH
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+1 # AntyPiS 2021-01-11 11:43
Przez Gminę też musiało to jakoś przejść.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
buhahaha
-3 # buhahaha 2021-01-11 15:55
Co przez gminę miało przejść ? W gminie masz 19 i 23 zł W mieście gdzie pis nie rządzi masz 36 zł .BUHAHAHA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ama
+2 # Ama 2021-01-11 13:44
Gmina Miejska Lubaczów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ama
+5 # Ama 2021-01-11 13:44
Gmina Miejska Lubaczów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
buhahaha
-4 # buhahaha 2021-01-11 17:17
Co gmina miejska Lubaczów? Dzięcioł antypis napisał że wójt jest odpowiedzialny za ustalenie opłaty 36 zł. w mieście Lubaczów BUHAHAHA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
mieszkaniec
+3 # mieszkaniec 2021-01-13 19:42
a taki idiota jak ty slepo posłuszny pisowi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Papież
+4 # Papież 2021-01-11 10:52
Cytuję polak2010:
Lemingi za śmieci płaciłyby nawet 50zł.
Jeszcze by brawo bili.
Tylko żeby ich cielec rządził ,,kundel Merkel"

"Czytam sobie właśnie", że burmistrz Parczewa bez kolejki dostał szczepionkę przeciw COVID-19, chociaż czeka na nią część personelu szpitala. – Moja żona jest lekarzem – broni się Paweł Kędracki (PiS), oburzony zamieszaniem wokół zabiegu. – PiS traktuje obywateli z pogardą – grzmi opozycja, a wojewoda zapowiada kontrolę w szpitalu.

Co ciekawe, burmistrz Parczewa się zaszczepił poza kolejką. Ale nie zdobył nigdy Złotej Palmy w Cannes, więc się nie liczy. Problemem są tylko "celebryci" ;)

Czy nie boli cię, że kolejny z was tak bardzo szkodzi wam wizerunkowo? A w TVPiS - cisza. Ciekawe dlaczego ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
jarosław
+11 # jarosław 2021-01-11 16:56
Czepiliście się radnych ( sołtysów też), a przecież to są ludzie prości, niedouczeni, oderwani często od przysłowiowego "pługu". Ludzie, którym urosło ego i myślą, że są jakaś tam "władzą" bo raz na jakiś czas założą białą koszule na sesje rady, czy najedzą i napiją się za darmochę na gminnych imprezach. Tą są wyselekcjonowan i ludzie do podnoszenia ręki w odpowiednim czasie. Nikt wcale nie stara się im tłumaczyć co będą uchwalać, bo nie ma takiej potrzeby. Nie zrozumieją. Nadmuchane wiejskim ego chłopy i baby, pionki władzy. Amen
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
mieszkaniec
+2 # mieszkaniec 2021-01-13 19:43
dokładne odzwiierciedlen ie radnych gminy Lubaczów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ole
+1 # ole 2021-01-11 18:24
Ja znalem radnego który szedł do łóżka w krawacie, tylko w tej kadencji go nie dowartościowali
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+3 # Ból większy niż twój 2021-01-11 20:13
Okazał się bezradny? :-?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |