Wyniki naszej ankiety: Zdecydowana większość nie zamierza się zaszczepić


Znamy wyniki ankiety portalu ZLUBACZOWA.PL dotyczącą szczepień przeciwko COVID-19. Pytaliśmy się czy będziecie się szczepić. Zdecydowana większość odpowiadających nie zamierza tego zrobić.

W naszej ankiecie, która opublikowaliśmy na platformie Google zagłosowało 290 osób.

Na pytanie "Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19" 168 osób odpowiedziało NIE, co stanowi 57,9% wszystkich głosów.

Z kolei na odpowiedź TAK zagłosowało 74 użytkowników, co daje 25,5%.

Decyzji odnośnie szczepienia się nie podjęło jeszcze 48 naszych czytelników, bowiem odpowiedzieli oni NIE WIEM - to jest 16,6%.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

broszka
+14 # broszka 2021-01-02 15:35
Ceni się obywatelską odpowiedzialnoś ć ciemnogrodu. Nie damy Sorosowi czy tez innemu Gatesowi wczepić sobie czipów. Nie z nami takie numery, jesteśmy świadomym (światłym też;-)), społeczeństwem, przykładem tego nasze wybory i nasza wiara w wybranych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-22 # polak2010 2021-01-02 15:48
Ciekawe jakby Jarosław Kaczyński się zaszczepił bez kolejki wykorzystując swoją pozycję polityczną to swołocz lewacka by go zjadła.

Ale przecież lewactwo czyli pan Miler i pani Janda ma prawo do wszystkiego im wolno siać nienawiść pluć na Godło.
Szczepić się bez kolejki wykorzystując swoje koneksje bo czują się lepszymi ludźmi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
podsumowanie
+14 # podsumowanie 2021-01-02 15:58
katokoorwa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+21 # AntyPiS 2021-01-02 16:16
Dla Pana każdy jest lewakiem tylko nie Pan. Czy Kaczyński czy Janda taki sam efekt by był, ze wkurzyłoby to ludzi. Ale przecież sam Morawiecki mówił o szczepieniu osób takich jak celebryci by móc tę akcję szczepienia rozpropagować. Poza tym nie wszyscy pracownicy szpitala WUM się wyszczepili a zostały rozmrożone to trzeba było je wykorzystać a nie zostawić do zniszczenia. Prawdopodobnie Janda zaoferowała pomoc w takim przypadku szpitalowi, ze jeśli zostaną jakieś szczepionki to, żeby je wykorzystać a z aktorów teatru zrobić ambasadorów szczepień. Miller pewnie też miał tam znajomego i na tej samej zasadzie dostał, ze zostało to zamiast dać do zniszczenia do została użyta zgodnie z przeznaczeniem. To jak lepiej, żeby szczepionka została wykorzystana czy żeby została ona zniszczona Panie polak2010.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ama
+12 # Ama 2021-01-03 14:51
Tylko niecałe 50% chce się zaszczepić, więc po co ta cała afera, lepiej że się zaszczepili, będzie bezpieczniej dla nich i innych.Pan Kaczyński przede wszystkim pierwszy powinien się zaszczepić aby uwiarygodnić ważność i potrzebę szczepienia. Obok niego powinien być prezydent i premier- tak postępują odpowiedzialni politycy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+17 # polak2010* 2021-01-02 16:10
Cytuję polak2010:
Ciekawe jakby Jarosław Kaczyński się zaszczepił bez kolejki wykorzystując swoją pozycję polityczną to swołocz lewacka by go zjadła.

Ale przecież lewactwo czyli pan Miler i pani Janda ma prawo do wszystkiego im wolno siać nienawiść pluć na Godło.
Szczepić się bez kolejki wykorzystując swoje koneksje bo czują się lepszymi ludźmi.


Wyniki tej i podobnych ankiet spowodowały, że
rząd wpadł w popłoch, gdy okazało się, że duża część społeczeństwa nie chce się szczepić. Zaszczepienie celebrytów podważa zaufanie do całego programu szczepień, bo pokazuje chaos i brak planu. - Przecież żadna z tych osób nie ukradła szczepionek ze szpitala, nie włamała się i nie zaszczepiła na siłę, tylko zostały im one zaaplikowane wedle jakichś wytycznych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AqUbAcVlCaMal
+10 # AqUbAcVlCaMal 2021-01-02 16:17
Kaczyński WYP*******AJ po szczepionkę!!! ALE JUŻ!!!
POLACY CZEKAJĄ!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Stryj
+21 # Stryj 2021-01-02 16:39
Pan prezes już dawno po szczepieniu. Jego bul wiekszy niz twój.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kamila881
+6 # Kamila881 2021-01-02 16:47
Cytuję Stryj:
Pan prezes już dawno po szczepieniu. Jego bul wiekszy niz twój.

BÓL...poligloto !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Stryj
+3 # Stryj 2021-01-03 08:52
Nie znasz się na polityce. Jeden Pan pisał bul więc i ja mogę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+27 # polak2010* 2021-01-02 16:55
Starosta opatowski Tomasz Staniek z Prawa i Sprawiedliwości przyjął szczepionkę przeciwko COVID-19 poza kolejnością, i dał "dobry" przykład warszawce (jemu wolno nam nie?)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-27 # polak2010 2021-01-02 17:04
O proszę kolejni Celebransi się szczepią się bo mają koneksje i pieniędze pan Materna jest ważniejszy niż zwykły obywatel.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+18 # AntyPiS 2021-01-02 17:09
O Maternie pisałem już wcześniej. Nie udawaj, że teraz dopiero to zauważyłeś. Robisz sobie z tego tylko swój ,,nienawistny kontent" szczucia jak to PiS jednego na drugiego. Tak Panie polak2010 narzekasz na wszystkich a co zostało tutaj wspomniane Tomasz Staniek z PiS-u wziął tak samo szczepionkę. I co też jest według Pana Panie polak2010 lewakiem? Bo według takiej zasady widzę ostatnio nazywa Pan ludzi per ,,lewak".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-19 # polak2010 2021-01-02 18:41
Widzę że Lewactwo bardzo boi się końca życia.
Bo przed końcem życia nawet zaczynają wierzyć w Boga z którym walczyli przez całe życie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
WiesUaw
+20 # WiesUaw 2021-01-02 19:03
Boże, skąd w tym pisie biorą takie wymiociny jak ten przygłup?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+9 # AntyPiS 2021-01-02 19:31
Panie polak2010 czego Kaczyński nie da przykładu i się publicznie nie zaszczepi. A może dlatego, że już to zrobił. Nie jest możliwe, że w sytuacji kiedy on wszystko rzekomo może nie skorzystał z możliwości zaszczepienia się. Będą unikać ujawnienia tego tak jak tego, że Szumowski zaraz po przyjeździe z Hiszpanii, która miała ówcześnie największy problem z koronawirusem przywiózł stamtąd koronę. Żyj Pan dalej w ułudzie nad świętoje*liwośc ią Kaczyńskiego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
podsumowanie
+14 # podsumowanie 2021-01-02 19:48
Cytuję polak2010:
Widzę że Lewactwo bardzo boi się końca życia.
Bo przed końcem życia nawet zaczynają wierzyć w Boga z którym walczyli przez całe życie.

Jeszcze cie kiedyś bozia pokarze za butę, katolicki talibie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
+19 # lewak 2021-01-02 20:07
Czy słyszał pan, panie polak2010, o przypowieści o synu marnotrawnym?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+13 # polak2010* 2021-01-02 19:02
Dojna zmiana ma sie dobrze, np tropiciel, niejaki Antoni Macierewicz wciąż jest na tropie, a chociaż wrak tupolewa nadal jest w Rosji (mimo tego jak P. Duda obiecywał już 6 lat temu, że wrak bedzie w Polsce), podkomisja smoleńska podobno ciężko pracuje. Wychodzi jednak na jaw za co Polacy płacą miliony złotych i jak (nie)działa ekipa kierowana przez byłego szefa MON. Na razie jedyną katastrofą wydaje się działalność samej komisji... czyli dojna zmiana ma sie dobrze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-22 # polak2010 2021-01-02 22:19
Nie rozumiem Lewactwa hmmm
Przecież to jest prawda o was to nie ma czym się denerwować trochę pokory i dystansu do siebie.

A niedługo wasze święto sześciu króli z Belzebubem na czele jak to powiedział wasz ulubiony ateista Rysiu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+16 # polak2010* 2021-01-02 22:58
Cytuję polak2010:
Nie rozumiem Lewactwa hmmm
Przecież to jest prawda o was to nie ma czym się denerwować trochę pokory i dystansu do siebie.

A niedługo wasze święto sześciu króli z Belzebubem na czele jak to powiedział wasz ulubiony ateista Rysiu.


Dojna zmiana ma się nadal dobrze, pomimo rządowych apeli o oszczędność, ministerstwo zdrowia hojnie obdarowało swoich urzędników premiami. Za okres od 10 października do 9 grudnia resort wydał średnio 3758 zł nagrody dla jednego pracownika. Biedacy się napracowali; te respiratory bez atestu, maski, i dali handlarzowi bronią zarobić (kto go rozliczy? i kiedy?). Jak Szydłowa mówiła; im się po prostu premia należała i tak jest rok po roku IM SIE NALEZY
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+21 # AntyPiS 2021-01-02 23:29
To chyba Pana jakiś ulubiony ateista. Dużo działaczy i Posłów PiS udaje ,,świętych" a widzimy co robią. Kurski poprawia Boga i robi sobie drugi ślub kościelny ze swoją wcześniejszą kochanką. Pięta zdradzał żonę. Zbonikowski bił żonę. Ozdoba latał z opłatkiem za kobietą co jest ateistką i nagrywał telefonem, że ta nie chce się z nim dzielić. Wymieniać dalej? Tyle grzechu co w PiS-ie to nigdzie nie ma.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polak2010@
+19 # Polak2010@ 2021-01-02 23:46
Cytuję polak2010:
Nie rozumiem Lewactwa hmmm
Przecież to jest prawda o was to nie ma czym się denerwować trochę pokory i dystansu do siebie.

A niedługo wasze święto sześciu króli z Belzebubem na czele jak to powiedział wasz ulubiony ateista Rysiu.

„ lewak " pyta co mówisz PISIORZE !!!!
Jak można być tak zakłamanym katolikiem?
Fałsz i obłuda!!! Wstyd dla wiary!!!
Jedno z przykazań mówi :
Miłuj bliźniego swego jak siebie samego!!!!
Ale to dla ciebie obce!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
prawak
-11 # prawak 2021-01-02 22:21
Niesamowite, że aż 25% cymbałów jest chętnych poddać się tej terapii genowej za frajer :-|
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-20 # polak2010 2021-01-03 07:40
O proszę kolejny poza kolejką zaszczepiony na korona wirusa celebrans Andrzej Seweryn były mąż Jandy czyli jedna klika.
Przez takich celebransów ktoś z medyków nie dostanie szczepionki i będzie narażony na utratę życia.
Ale co tam jego życie przecież yelyta komusza ważniejsza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
podsumowanie
+16 # podsumowanie 2021-01-03 08:23
W życiu nie spotkałem gorszego bydlaka katolika
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+15 # polak2010* 2021-01-03 08:46
Cytuję polak2010:
O proszę kolejny poza kolejką zaszczepiony na korona wirusa celebrans Andrzej Seweryn były mąż Jandy czyli jedna klika.
Przez takich celebransów ktoś z medyków nie dostanie szczepionki i będzie narażony na utratę życia.
Ale co tam jego życie przecież yelyta komusza ważniejsza.


.# polak2010
Pisiorowe dzieci pokłosie komunizmu używają przeważnie języka pogardy dla symboli narodowych i chrześcijańskic h gdyż wpojono im wstyd do bycia Polakiem.
Dla nich hasła ,,Polska to nienormalność " to motto życiowe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
+10 # lewak 2021-01-03 10:29
I jak zwykle u polaka2010, kto nie z PiSem ten komuch albo lewak. Szczepionek dla medyków nie zabraknie. Na tvp.info w artykule z dnia 29.12.2020 r. można przeczytać, że do tego dnia do szczepień zgłosiło się tylko ok. 400 tys. z miliona uprawnionych z grupy "0" (z tego powodu termin zgłoszeń był dwa razy przedłużany). W tym samym artykule napisano, że w Polsce jest około 310 tys. porcji szczepionki, a na początku stycznia możemy się spodziewać kolejnych 300 tys. dawek. Więc wystarczy dla medyków i jeszcze zostanie dla innych "celebransów" czy starostów powiatów :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+10 # AntyPiS 2021-01-03 11:41
Jedyni , którzy ,,grzeją" tą sprawę i próbują swojej taktyki odwracania uwagi od błędów związanych z chaosem walki z koronawirusem jest PiS. Jest to próba odwrócenia sytuacji wydanych pieniędzy na nieczynne respiratory oraz ,,olanie" koronawirusa i zrobienie sobie z tego interesu do prania pieniędzy. Kaczyński też się już pewnie dawno zaszczepił bo cicho siedzi i nic nie krzyczy. Terlecki zresztą też. A zawsze tacy wygadani byli. Co do zaszczepionych osób to gdyby oni nie dali swoich oświadczeń, ze się zaszczepili to żadnej afery by nawet nie było a teraz z tych ludzi robi się ,,igrzyska" i pomiata publicznie w mediach publicznych. Jak były wolne szczepionki to wyszczepili. Lepiej Panie polak2010 byłoby, żeby te szczepionki były zniszczone niż wyszczepiono osoby nie z PiS. Tylko według Pana lepszą rasę albo jak to Brudziński określił lepszy sort może być szczepiony a reszta niech ginie. Takie Pana myślenie jest po prostu ohydne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+13 # polak2010* 2021-01-03 08:55
Gwoli przypomnienia. W Polsce ruszyły szczepienia na koronawirusa. Do udziału w programie zachęcają eksperci, politycy oraz… celebryci. Ambasadorem kampanii #SzczepimySię został Cezary Pazura.
Centrum Informacyjne Rządu poinformowało, że kampania rusza pełną parą. Wydaje mi się, że tych 18 zaszczepionych pozaprogramowo, narobiło więcej szumu niz ta rządowo-propaga ndowa akcja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Do redakcji
-2 # Do redakcji 2021-01-03 09:02
Zablokujcie tych dwóch Panów, ich komentarze tylko śmietnik robią. Jakieś przekomarzanie i odgrzewanie starego kotleta. Mawiał klasyk "zmień płytę"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xxl
+11 # xxl 2021-01-03 14:49
Zważywszy ,że Lubaczów ma kilkanaście tysięcy mieszkańców i co najmniej drugie tyle albo i więcej mieszka w powiecie 290 osób daje "bardzo" wiarygodny wynik czy ktoś chce się szczepić czy nie. Ale każda okazja jest dobra, aby sobie popluć na innych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |