Od dzisiaj obowiązuje płatne parkowanie w centrum Lubaczowa

fot. archiwum zlubaczowa.pl
fot. archiwum zlubaczowa.pl

fot. archiwum zlubaczowa.pl

Urząd Miejski w Lubaczowie informuje, że od 2 grudnia rozszerzona zostaje Strefa Płatnego Parkowania. Kierowcy pozostawiający swoje samochody na ul. Rynek będą musieli uiścić opłatę parkingową.

Jak już informowaliśmy, 29 września radni uchwalili uchwałę w sprawie rozszerzenia Strefy Płatnego Parkowanie, zgodnie z która płatne parkowanie będzie obowiązywało na parkingach wokół płyty Rynku. Kilka tygodni później na rynku pojawiły się już nowe parkometry.  Zamontowano tez nowe znaki.  Ostatecznie SPP przy ul. Rynek zaczęła funkcjonować dzisiaj, czyli 2 grudnia.

Płatne parkowanie obowiązuje od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-16:00, a za każdą rozpoczętą godzinę postoju kierowcy płacą 1 zł.

W Lubaczowie pierwsze parkometry pojawiły się w sierpniu 2017 roku. Strefy Płatnego Parkowania objęły miejsca postojowe przy ulicach Legionów i Józefa Piłsudskiego.

Źródło: lubaczow.pl, zlubaczowa.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

MwK
+27 # MwK 2020-12-02 13:59
Bardzo bardzo bardzo dobrze :) w końcu skończy się okupowanie miejsc parkingowych dookoła rynku przez ludzie pracujących w UM i gminy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Aa
+6 # Aa 2020-12-02 15:16
Cytuję MwK:
Bardzo bardzo bardzo dobrze :) w końcu skończy się okupowanie miejsc parkingowych dookoła rynku przez ludzie pracujących w UM i gminy

Nie bój nic oni zablokują wszystkie darmowe w okolicy a jelenie będą płacić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
BJ
+12 # BJ 2020-12-02 17:15
jestem w stanie wydać złotówke żeby nie jeździć trzy razy wokół rynku aż znajde miejsce i szybko załatwić sprawy a sprytni inaczej niech sobie parkują w okolicy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Olusia
+8 # Olusia 2020-12-02 17:08
Aha, a pracownicy banku przylatuja helikopterem, tak samo jak sprzedawcy vis a vis tego waszego znienawidzonego urzedu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
BJ
+8 # BJ 2020-12-02 17:17
niech im bank wykupi miejsca parkingowe w końcu jest bogaty albo niech jeżdżą rowerami
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+11 # Ciekawy 2020-12-02 18:12
Cytuję BJ:
niech im bank wykupi miejsca parkingowe w końcu jest bogaty albo niech jeżdżą rowerami

Pozwól że sami będą decydować, czym przyjechać do pracy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
BJ
-8 # BJ 2020-12-02 18:19
niech sobie nawet helikopterami latają mam to w nosie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+6 # Ciekawy 2020-12-02 18:10
Cytuję MwK:
Bardzo bardzo bardzo dobrze :) w końcu skończy się okupowanie miejsc parkingowych dookoła rynku przez ludzie pracujących w UM i gminy

Gdybyś ty pracował w Urzędzie Miasta czy Gminy, to gdzie stawialbyś swój samochód?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
BJ
-4 # BJ 2020-12-02 18:19
chodziłbym piechotą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
BJ
-9 # BJ 2020-12-02 19:03
w przypadku braku argumentów najlepszą metodą jest minusowanie oponenta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Olusia
+11 # Olusia 2020-12-02 19:42
i z pewnością nie miałoby znaczenia gdzie mieszkasz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ama
-7 # Ama 2020-12-02 15:36
Coś dużo tych miejsc zakreślonych; jeden samochód służbowy i dla burmistrza i wice..., a już widać 4, ciekawe czy się rozmnożą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Nie widzę
+14 # Nie widzę 2020-12-02 18:15
Cytuję Ama:
Coś dużo tych miejsc zakreślonych; jeden samochód służbowy i dla burmistrza i wice..., a już widać 4, ciekawe czy się rozmnożą.

Jakie cztery? Jedno czerwone, nawet jeśli dwa brązowe to razem trzy. Gdzie to czwarte¿ Chyba zaopatrzenie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ja
+10 # Ja 2020-12-02 21:56
Cytuję Ama:
Coś dużo tych miejsc zakreślonych; jeden samochód służbowy i dla burmistrza i wice..., a już widać 4, ciekawe czy się rozmnożą.

Masz jakiś problem z czytaniem opisów do oznaczeń?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polak 2010&1/2
+6 # Polak 2010&1/2 2020-12-02 15:57
Dlaczego redaktor o tym newsie milczy?

elubaczow.com/.../...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+7 # AntyPiS 2020-12-02 17:41
Bo to radny PSL wnosił o remont tych dróg. Jakby to był ktoś z PiS to by trąbili tutaj fanfary, że hoho.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mikuś
-3 # Mikuś 2021-02-28 22:40
To olbrzymia zasługa że wnosił o remont. Innowacyjność i odwaga Pana Posła jest powalająca. Tle to już lat tego "wnoszenia" ?
Były czasy gdy PSL rządził miastem, powiatem i województwem. Jakieś sukcesy ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Tak to wyglada
+3 # Tak to wyglada 2020-12-02 16:42
Sprawy urzedowe w Polsce w pigulce.Tak to wyglada

m.youtube.com/.../
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Guko
-12 # Guko 2020-12-02 21:18
Już hieny z UM, Starostwa, banku PBS parkują obok na Kopernika, Piłsudskiego i św Anny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ja
0 # Ja 2020-12-02 21:53
A kim ty gnoju jesteś żeby innych obrażać?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Doja
-3 # Doja 2020-12-02 22:03
Cytuję Ja:
A kim ty gnoju jesteś żeby innych obrażać?

A ty?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Doja
+7 # Doja 2020-12-02 22:08
Cytuję Guko:
Już hieny z UM, Starostwa, banku PBS parkują obok na Kopernika, Piłsudskiego i św Anny.

A czemu zaraz hieny? Chyba każdy parkuje możliwie najbliżej miejsca pracy. Niektórzy nawet w miejscu pracy. O co tyle hałasu? Jak już przyjechali to muszą gdzieś zaparkować. Pod Lidla mają jechać czy Tesco? To tak jak byś ty zaparkował na rynku i szedł do Lidla tylko dlatego, żeby ktoś kto do Lidla przyjedzie na miał miejsce. Auto to nie parasol, nie złożysz, nie schowasz do torebki. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
max
-2 # max 2020-12-03 12:11
I jak, dobrze wygląda pusty rynek? Włodarze zadowoleni?
Żeby wyeliminować wielogodzinne postoje, wystarczyło egzekwować dotychczas obowiązujący zakaz postoju. Ale chyba jednak chodziło o coś innego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ja
+8 # Ja 2020-12-04 11:05
Cytuję max:
I jak, dobrze wygląda pusty rynek? Włodarze zadowoleni?
Żeby wyeliminować wielogodzinne postoje, wystarczyło egzekwować dotychczas obowiązujący zakaz postoju. Ale chyba jednak chodziło o coś innego.

Jeśli policja to olewała, to kto miał tego pilnować?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Andrew456
+8 # Andrew456 2020-12-03 16:31
I bardzo dobrze. Niektorzy jakby mogli to by do samego biura wjechali. A najsmieszniejsz e jest to,jak ktos mieszka blisko Rynku np.na os Unii,Jagiellono w,Mickiewicza. Nie,musi sie przejechac,bo ja mam!!! patrzta!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ama
+2 # Ama 2020-12-04 18:16
Parkometry zrobiły porządek, miejsca parkingowe przy ratuszu puste, można wybierać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Andrew456
+1 # Andrew456 2020-12-04 19:16
Bo parkowac pod samymi drzwiami to kazdy jeden by se chcial,a robic to ni ma komu !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Olusia
-3 # Olusia 2020-12-04 19:28
czy próbował ktoś zaparkować na 8 godzin płacąc 6 złotych - tak jak to jest podane na stronie strefy parkowania?
spp.lubaczow.pl/.../cennik
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |