Pani Beata całe życie pomagała innym, teraz sama potrzebuje pomocy

fot. kadr TVP Rzeszów
fot. kadr TVP Rzeszów

fot. kadr TVP Rzeszów

Pani Beata Stankiewicz z Rudy Różanieckiej całe życie pomagała jako opiekunka ludziom chorym i niepełnosprawnym, a teraz sama potrzebuje wsparcia. Niestety Pani Beata walczy z złośliwym nowotworem. Pomimo przebytej operacji okazało się, że ma przerzuty.

Beata Stankiewicz ma 48 lat i 4 dzieci - dwóch nieletnich i dwóch już dorosłych. Trzy lata temu w wypadku zginął mąż pani Beaty.  Niestety los ponownie okazał się okrutny. W maju tego roku u Pani wykryto złośliwy nowotwór.  Pomimo przebytej operacji okazało się, że ma przerzuty.  Obecnie jest pod stałą kontrolą lekarzy - dwa razy w miesiącu musi poddawać się siedmiogodzinnej chemioterapii, na którą jeździ 180 km od domu.

Jest mi bardzo trudno funkcjonować na co dzień, czasami ból jest nie do zniesienia. Dzięki opiece, jaką otoczył mnie mój syn, jestem o wiele spokojniejsza psychicznie, lecz wiązało się to z jego rezygnacją z pracy. Jest nam bardzo ciężko - zaczęło nam brakować pieniędzy nawet na jedzenie. Potrzebuję pieniędzy na leczenie, leki, dojazdy do lekarzy oraz na odżywki, które pozwalają mi wrócić do sił po wyczerpującej chemioterapii. Każda pomoc będzie dla nas na wagę złota - będę za nią bardzo wdzięczna. - napisała na portalu zrzutka.pl Pani Beata Stankiewicz

Do akcji ruszyli znajomi. Kilka dni temu uruchomili dla pani Beaty zbiórkę na zrzutce.pl. Do akcji dołączył się rzeszowski oddział Telewizji Polskiej oraz delikatesy Frac z Rzeszowa, ofiarowując żywność.

Pani Beata pracowała w Domu Pomocy Społecznej opiekując się chorymi, starszymi i niepełnosprawnymi ludźmi. Rodzina i znajomi mają nadzieję, że teraz dobro do niej powróci.

Zbiórka dla pani Beaty prowadzona jest na portalu Zrzutka.pl.

Zobaczcie reportaż TVP Rzeszów:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Ciekawy
+12 # Ciekawy 2020-10-19 15:10
Pani Beato dużo zdrowia życzę i wiary, że będzie dobrze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Andrzej
+9 # Andrzej 2020-10-19 19:06
Dużo zdrowia Pani Beato!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ogłoszenia

Kotki
( / Dom i ogród)

noimage
10-29-2020

Pracownik do robót ziemnych wodno-kanalizacyjnych
( / Praca)

noimage
10-29-2020

Operator koparki
( / Praca)

noimage
10-29-2020

Ostatnio dodane

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.