Co z drogą Lubaczów – Horyniec-Zdrój? Interwencja poseł Teresy Pamuły

fot. archiwum facebook.com/teresapamula/
fot. archiwum facebook.com/teresapamula/

fot. archiwum facebook.com/teresapamula/

We wrześniu poseł Teresa Pamuła skierowała do Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla pismo z zapytaniem odnośnie umieszczenia w Planie Odbudowy Dróg drogi wojewódzkiej nr 867 na odcinku Lubaczów - Horyniec-Zdrój - Werchrata i drogi wojewódzkiej nr 863 na odcinku Cieszanów - Kopki.  

O remont drogi z Lubaczowa do Horyńca mieszkańcy naszego powiatu apelują już od wielu lat. Niestety pomimo wielu obietnic do tej pory nie doczekaliśmy się gruntownej przebudowy, a nie da się ukryć  - jest taka potrzeba. Dlatego też w tej sprawie poseł Teresa Pamuła wysłała pismo do marszałka województwa podkarpackiego.

W odpowiedzi marszałek województwa podkreśla, że Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie na bieżąco monitoruje stan nawierzchni oraz poziom bezpieczeństwa ruchu drogowego na drogach wojewódzkich przebiegających przez teren Podkarpackiego Roztocza, dostrzegając potrzebę wykonania prac remontowo-inwestycyjnych.

Jednocześnie w piśmie do Teresy Pamuły Marszałek zaznacza, że na terenie województwa jest 1658 km dróg województwach, a 368 km jest w złym stanie technicznym, dlatego też województwo "pomimo zrozumienia i chuci nie jest w stanie wykonać wszystkich prac w jednym okresie".

Władysław Ortyl poinformował poseł, że województwo opracowało szereg propozycji projektów o znaczeniu strategicznym i kluczowym do programu Krajowego Planu Odbudowy.

Wśród propozycji znalazło się m.in. zadanie pn.: "Modernizacja dróg wojewódzkich Podkarpackiego Roztocza" [...] Projekt stanowi kontynuację modernizacji sieci dróg wojewódzkich i będzie uzupełnieniem do zrealizowanym i realizowanych w ramach RPO WP obwodnic Oleszyc, Cieszanowa, Lubaczowa i Narola. Cel planuje się osiągnąć poprzez modernizację dróg wojewódzkich:
- DW 865 Jarosław - granica województwa (odcinkami 65 km)
- DS 867 Horyniec-Zdrój - Werchrata - granica województwa (18 km)
- DW 863 Kopki - Cieszanów (10 km) - odpowiada W. Ortyl

Przygotowanie Krajowego Planu Odbudowy jest warunkiem niezbędnym do uzyskania przez Polskę z unijnego instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności finansowania, będącego elementem szerszego Planu Odbudowy dla Europy. Reformy i inwestycje zawarte w KPO mają służyć przywróceniu potencjału wzrostu polskiej gospodarce, osłabionej w następstwie kryzysu spowodowanego epidemią COVID-19, tak aby w dłuższej perspektywie wróciła na ścieżkę zrównoważonego i stabilnego wzrostu.

Jednym z etapów prac Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej będzie wyłonienie projektów kluczowych - zaproponowanych przez poszczególne województwa, wspieranych z KPO. Proces identyfikacji/weryfikacji projektów będzie trwał do końca tego roku. W efekcie, w skali kraju, ma zostać wyselekcjonowane kilkadziesiąt kluczowych projektów, które zostaną przedstawione Komisji Europejskiej - czytamy w piśmie skierowanym do poseł Teresy Pamuły.

Jak zaznacza marszałek, pod koniec września Województwo Podkarpackiego za pośrednictwem wojewody złożyło wniosek do Premiera o uzyskanie środków Funduszu Przeciwdziałania Covid-19 na zadanie dotyczące rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 867 pomiędzy miejscowościami Lubaczów, a Horyniec-Zdrój.

Zgodnie z informacją Urzędu Marszałkowskiego zadanie zostało podzielone na dwa etapy. Etap I obejmuje rozbudowę drogi na odcinku 9,5 km, a drugi na 2 km wraz z budową mostu przez rzekę Sołotwa.

Czy władzom wojewódzkim uda się pozyskać finansowanie na rozbudowę drogi z Lubaczowa do Horyńca-Zdroju? Do tematu na pewno powrócimy.

Pismo w całości poniżej:

1.jpg2.jpg3.jpg

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

AntyPiS
+47 # AntyPiS 2020-10-16 10:31
Czyli tłumacząc w skrócie. Nie będzie remontów bo nie ma kasy. I nie wiadomo czy będzie w najbliższym czasie. Był czas, ze można było zagłosować za remontem dróg 865 i 867 do Sieniawy. I co wyszło? Pani Poseł zagłosowała przeciw pieniądzom na tę drogę. Do tego drodzy Państwo zobaczcie z jakich pieniędzy to chcą te pieniądze znaleźć. Z Funduszu na Covid-19. Od kiedy koronawirus jeździ po drodze, że te pieniądze zamiast iść na walkę ze skutkami koronawirusa np. Do szpitali czy przedsiębiorców na utrzymanie firm idą na drogi. Przecież według PiS stać Nas było np. Na remont 865 tylko wystarczyły chęci. A teraz rozdają pieniądze unijne uważając, że to oni dają. Pewnie znowu im się ,,należały". Wyszło tak jak pisałem będą płacić unijnymi pieniędzmi za swoje obietnice wyborcze. Ale to też nie jest źródełko bez dna ;) Nie zapominajmy, że budżet będzie powiązany z praworządnością a Polska ma z tym problem. Kiedyś te drogi będą wyremontowane bo ich stan do tego zmusi, ale dopiero po tych w miejscach gdzie PiS może zdobyć więcej głosów czyli okolice Rzeszowa, a najbliżej Jarosławia. Czyli dalej będziemy marginalizowani w województwie jeśli chodzi o inwestycje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-28 # polak2010 2020-10-17 07:08
Szanowny panie antypis
Jak pan to napisał ,,Polska ma problem z praworządnością " średnio inteligentna osoba potrafi zrozumieć że mówienie w parlamencie europejskim o tak ogólnych sprawach to tylko kwik opozycji która nie ma rządnych argumentów.
A szanowny pan co najwyżej ma problem ze swoim narcyzmem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
norek
+18 # norek 2020-10-17 08:59
Średnio inteligentna osoba widzi, słyszy i rozumie więcej niż rzeczywistość kreowana w TVP.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-22 # polak2010 2020-10-17 14:01
Szanowny panie norek
To po co pan tą telewizję ogląda.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
norek
+18 # norek 2020-10-17 14:35
Po to żeby wiedzieć skąd Pan czerpie swoje mądrości. Dlaczego ta Unia się czepia tylko Polski i Węgier a innych podobnych krajów jak Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa czy Estonia nie. I dlaczego w tamtych krajach opozycja nie kwiczy w parlamencie europejskim.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-21 # polak2010 2020-10-17 16:03
Szanowny panie norek
Ciekawe jest pan kolejnym koperfildem że pan wie skąd ja czerpie wiedzę.
A co do dlaczego czepiają się Polski i Węgier ?
Gdyż nie chcemy wprowadzać tych zboczeństw związanych z LGBT.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
norek
+14 # norek 2020-10-17 16:17
Bo Pana przekaz jest identyczny z tym z TVP. A te inne kraje, które wymieniłem to pewnie nie mogą się doczekać tych zboczeństw. A co do zboczeństw, jak Pan tak koniecznie chce o tym, zamiast o praworządności, to one istnieją od dawna i mają się całkiem dobrze (może nawet lepiej niż w tej zdemoralizowane j UE) u naszego najlepszego sojusznika, aż pani Ambasador nie podoba się to co u nas się dzieje w tym temacie :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-17 # polak2010 2020-10-17 19:21
Szanowny panie norek.
Myślę żeJest pan inteligentną osobą która rozumie że mowa o praworządności to bzdura. Polska i Węgry jako jedyne państwa przeciwstawiają się narzucaniu nam tych Dewiacji i Zboczenia przez zdegenerowane państwa UE. Jedno z takich niby tolerancyjnych państw które nas osądza nie tak dawno wrzucali małe dzieci do pieców w imię rasy panów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+15 # AntyPiS 2020-10-17 19:58
Skoro na UE jest mowa o praworządności to nie dziw, że na TVP o niej nic nie powiedzieli. A może bzdurą jest to, że PiS przy głosowaniu na ,,Piątką Kaczyńskiego" w Senacie zastraszał swoich senatorów z czego jednego, ze mu wyrzucą żonę z pracy? Słyszał Pan o tym. Czy jednak nie bo w TVP nie powiedzieli.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-20 # polak2010 2020-10-17 20:44
Szanowny panie antypis
O Nowaku i Giertychu i o zniknięciu 90mln. pan słyszał w TVN.
Mogę podrzucić link na ten temat.

A jak ma pan swoje teorie spiskowe to proszę o link do strony.

A tak ogólnie to proszę nie zmieniać tematu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ojojojoj
+11 # Ojojojoj 2020-10-17 23:14
Ile to będzie w Sasinometrze? 70000000.pl/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+14 # Ból większy niż twój 2020-10-17 23:45
Szanowny panie polak2010, spieszę z informacją co następuje:

Najpierw CBA pomyliło drzwi w poszukiwaniu kancelarii Giertycha, potem prokuratura pomyliła przychód ze stratą, a na końcu sąd odrzucił wszystkie wnioski o areszt w sprawie Giertycha. Profesjonaliści Kamińskiego i Ziobry w akcji. Patronem chyba był Jacek Sasin.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-17 # polak2010 2020-10-18 08:42
Szanowny panie ,,Ból większy niż twój''
Szanowny pan już dawno pomylił drzwi logicznego myślenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
norek
+11 # norek 2020-10-18 09:56
Nie ma argumentów na to co napisał Ból większy niż twój?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+10 # AntyPiS 2020-10-18 20:04
Zapewne brak argumentów bo zaczyna nasz szanowny Pan polak2010 robić jakieś przytyki do czyjegoś intelektu ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+12 # AntyPiS 2020-10-18 00:45
Panie polak2010. Nie muszę włączać TVN-u, żeby znać te sprawy z Nowakiem i Giertychem. Mimo, że nie ma wyroku TVP na nich wydało wyrok i publicznie wylewa na nich pomyje Będzie wyrok skazujący to można krytykować. Na razie to są tylko akty oskarżenia. Potem taki Giertych dajmy na to może okazać się niewinny i co TVPiS przeprosi za to, że równali go z ziemią. Ale TVPiS nie stać na coś takiego jak przeprosiny. Aż tak są żałośni. Dlatego czekam na wyroki w tych sprawach. Tym brakiem informacji o słowach senatora Jackowskiego pokazał Pan kolejny raz, żenie jest Pan obiektywny i czerpie wiedzę to z rządowej tuby propagandowej zwaną TVPiS. Chce Pan link to proszę bardzo. dorzeczy.pl/.../.... Miłego czytania o mafii, którą Pan tak zaciekłe broni i już kisi się we własnym sosie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+11 # AntyPiS 2020-10-18 00:51
A i jeszcze specjalnie wybrałem dla Pana link z Do Rzeczy, żeby Pan nie odwracał kota ogonem, że to jakiś wymysł lewicowej prasy. To fakt, który potwierdzają też media powiązane z PiS.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-19 # polak2010 2020-10-18 08:40
Szanowni panowie
Nowaka to nawet Ukraińcy wydalili z kraju za malwersacje hehe

Ale to symulowane omdlenie Giertycha było niesamowite i płacz żony że z Romanem jest bardzo źle hehe
Chociaż tu tej pani przyznam rację że z ,,Romanem jest źle'' Gdyż ten pan ma bardzo skrzywiony kręgosłup moralny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
norek
+13 # norek 2020-10-18 09:47
Giertych, kilkanaście lat temu przywódca najbardziej katolickiej partii w Polsce i pupil ojca Rydzyka, ma skrzywiony kręgosłup moralny? Jeżeli tak to to pokazuje co warci są politycy chętnie szermujący patriotycznymi i religijnymi hasłami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+9 # AntyPiS 2020-10-18 20:23
Panie polak2010. Piszemy i mówimy o Ukrainie gdzie łapówki są wszechobecne i wszyscy są tam skorumpowani. Do tego Nowak padł ofiarą politycznych zmian na Ukrainie. Tak jak u Nas jest jedna ekipa i wymienia drugą. Proszę nie mylić wydalenia ze zwolnieniem ze stanowiska. Nowak po zwolnieniu wrócił do Polski i tyle. Co jak co, ale widziałem, że na Ukrainie dzięki niemu coś się ruszyło w infrastrukturze drogowej.

A co omdlenia Giertycha. No wiem Pan co. Nabijać się z chorego człowieka jest normalnie poniżej wszelkiej godności. To byłaby stresująca sytuacja dla każdego człowieka, że ktoś przeszukuje Ci dom. Skad wiesz, że nie dostał jakiegoś zawału albo po prostu zemdlał ze strachu.
Teraz widzę jak Pan odbiera wszystkie osoby co nie myślą jak Pan, że są skrzywione moralnie. Pan nawet nie wie co to jest moralność a próbuję ją Pan odebrać innym. Jakoś Pan uciekł od tematu słów Senatora Jackowskiego z PiS, który mówił o zastraszaniu jego kolegów z PiS z czego jednemu z nich groziło kierownictwo PiS zwolnieniem żony z pracy jeśli nie zagłosuje za ,,piątką". Oczywiście Panu tego w TVPiS nie powiedzieli. Mam nadzieję, że podobał się Panu link z tą informacją a pisał mi Pan, że piszę niestworzone historie. Tak właśnie wygląda moralność według PiS. Albo z nami albo giń i przepadnij.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-11 # polak2010 2020-10-18 21:39
Szanowny panie antypis''
Pan i panu podobni naprawdę mają ,,skrzywiony kręgosłup moralny"
Broni pan bandytów i ludzi którzy okradają państwo polskie.
Ani to się śmiać ani płakać ale jest mi żal takich ludzi jak pan bo ktoś w życiu bardzo pana skrzywdził przekazując panu złe wartości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
norek
+8 # norek 2020-10-18 22:34
Giertych jeżeli kogoś okradał to prywatną spółkę a nie państwo polskie, a Nowak ma zarzuty za to co robił na Ukrainie. Dla Pana wyręczanie sądu i osądzanie przeciwników politycznych bez udowodnienia im winy to rozumiem że są dobre wartości. Może najlepiej nie prowadzić żadnego śledztwa, bo to PO więc wiadomo, że kradną. Sama przynależność do PO albo powiązania z tą partią to dla Pana wystarczający dowód.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-12 # polak2010 2020-10-19 12:46
Szanowny panie,,norek"
Widzę że pan szanowny rozumie pewne rzeczy i idzie z panem podyskutować bo niestety pan ,, antypis'' już się zagubił i sieje jedynie jad i zamęt.

Wracając do sprawy Giertycha twierdzi pan że okradł prywatną spółkę i jakby pan nie zauważył sam pan wydał wyrok na Giertycha a przecież jeszcze mu nic nie udowodniono.
Czy ja w którymś ze swoich postów wydałem wyrok na kogoś?
Piszę tylko o tym co widzę a śmieszy mnie zachowanie Giertycha z tymi omdleniami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+8 # AntyPiS 2020-10-19 12:53
Panie polak2010. To Pan się gubi i pisze głupie komentarze, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
norek
+6 # norek 2020-10-19 18:05
Napisałem "jeżeli", więc nie wydałem wyroku. Pan natomiast pisał do AntyPiSa: "Broni pan bandytów i ludzi którzy okradają państwo polskie". Mówimy o Giertychu i Nowaku, więc to chyba o nich Panu chodzi. A zdaje się, że póki co, w Polsce nikt nie jest bandytą ani złodziejem zanim mu stosowne organy państwa (nie lud ani media czy przeciwnicy polityczni) nie udowodnią przestępstwa. A z tym omdleniem to skąd Pan wie, że było udawane? Bo tak powiedziano w telewizji? Pewnie w programie "W tyle wizji", tam tak potrafią, to w tym programie naśmiewali się z choroby Jerzego Stuhra.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-8 # polak2010 2020-10-19 18:35
Szanowny panie norek
Szanowny panie Bandytą i złodziejem można być bez wyroku sądu to się ma jak to mówią ,,we krwi"

A co do omdleń pana Giertycha co mnie śmieszy najbardziej to jego nagłe ozdrowienie po tym jak został zwolniony przez sąd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+8 # AntyPiS 2020-10-18 23:10
Panie polak2010. Dziwne. Najpierw Pan pisze Nowaku, że na Ukrainie Nowak łapówki brał a teraz, że rozkrada Polskę. Od kiedy Ukraina należy do Polski. Do tego jak chodzi o Giertycha na razie to jest rzucona informacja bez wydanego wyroku ot tak, żeby go społeczeństwo wyklęło i nawet jak okaże się niewinny smród się będzie za nim ciągnął. A to wszystko za to, że broni ludzi przeciwnych PiS, które PiS chciał zniszczyć tak jak teraz chcą Giertycha. Nagle po 6 latach taka sprawa wyszła. Nie było wroga publicznego to go PiS sobie wykreował, żeby TVPiS miało o czym gadać przez najbliższe dwa tygodnie. Nawet tych ludzi zamieszanych w tą wydumaną aferę nie zamknęli w więzieniu w obawie przed matactwem. Jakby było coś grubego to by chodzili po wolności? Raczej nie. Nie mam żadnego złamanego kręgosłupa moralności. To w PiS łamią kręgosłupy co pokazało głosowanie nad ,,piatką Kaczyńskiego" co się stało z tymi co zagłosowali przeciw. Zresztą w ZP jest Gowin, który ma w tym największe doświadczenie. Poucza Pan moralności a nie wie Pan co to jest. Jeżeli to co robi PiS jest dla Pana moralne to tak samo mogę powiedzieć jak według moralności PiS, że jest Pan homoseksualistą bo lubi Pan wyobrażać sobie facetów w gorsetach i koturnach :D No niech Pan się teraz z tego broni bo z nieukrywany żądzą Pan o tym pisał na forum :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+7 # AntyPiS 2020-10-19 09:01
A mówiąc o ,,obronie ludzi okradających Polskę" to broni Pan takich osób jak Szumowski, który przewalił kasę na respiratory, Sasina na wybory i Kurskiego na propagandę polityczną PiS w TVPiS. To jest rozkradanie państwa polskiego a Pan tego broni całym sobą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-12 # polak2010 2020-10-19 09:09
Szanowny panie antypis
Pisząc tak wiele o tych biednych ludziach z LGBT.
Czyli u pana istnieje problem z homoseksualnośc ią ale proszę się ujawnić w dzisiejszych czasach jest to tolerowane a nawet w niektórych państwach może się pan starać o adopcję dzieci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+9 # AntyPiS 2020-10-19 10:57
Jestem osobą heteroseksualną i nie wstydzę się tego powiedzieć. Jak ktoś jest homoseksualistą to niech sobie będzie, ale według mnie nie może mieć wszystkich rzeczy podobnych jak małżeństwa heteroseksualna . Ja osobiście jestem przeciwny adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Chyba, ze większość społeczeństwa będzie chciała to dalej będę przeciwny, ale będę to tolerował. Problem ten trzeba załatwić jeśli chodzi o podatki i dostęp do informacji np. o stanie zdrowia partnera. Zwykłe życiowe rzeczy. Powatrzam nie jestem homoseksualną osobą. Nie wyobrażam sobie facetów w koturnach czy gorsetach jak Pan z taką lubością o tym pisał. Skoro podobają się Panu faceci to jest homoseksualistą a może nawet jak w przebraniu to transeksualistą . Każdy to przecież tutaj widział. Ile razy był Pan tutaj już nazwany specjalistą od gorsetów :D Sam Pan siebie wykreował na homoseksualistę na tym forum :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-11 # polak2010 2020-10-19 12:37
Szanowny panie antypis
Ale proszę się nie wstydzić tego że jest pan homoseksualistą tego pan nie ukryje tu przed nami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+7 # AntyPiS 2020-10-19 12:51
Panie polak2010. Czy nie napisałem wyraźnie. Jestem heteroseksualny . I nic nie ukrywam w tej kwestii. Tak jak Pan, że lubi Pan wyobrażać sobie mężczyzn w koturnach i gorsetach. I wszyscy to tutaj widzieli nie raz a dobrych kilkanaście razy przez Pana pisane tutaj na forum. Może czas na Pana ,,coming out" :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-7 # polak2010 2020-10-19 18:43
Szanowny panie antypis''
O proszę ciekawe skąd pan to sformułowanie,, coming out." zna może z tajemnych spotkań pederastów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2020-10-19 20:45
Jest to znane powszechnie słowa. Proszę sobie wpisać Google co to znaczy. Ludzie zwłaszcza z młodego pokolenia znają to słowo. Szkoda, że zasób słów ma Pan taki ubogi to przynajmniej na dyskusjach ze mną się Pan czegoś nowego dowie ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-6 # polak2010 2020-10-19 22:18
Szanowny panie antypis
Co pan i pana koledzy z kółka ,,pederastów robicie i jakich słów używacie to naprawdę mnie to nie obchodzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2020-10-19 23:29
Nie znam żadnego kółka pederastów. Najwidoczniej Pan zna i wie, że takowe istnieje. Ba może jest Pan członkiem tego kółka. Nie skorzystam z Pana zaproszą. Tym bardziej, że pederastia związana jest z kontaktami młodych chłopców że starymi mężczyznami. Nie raz pisałem, że jestem mlidy wiekiem ;) rRozumiem, ze się Panu spodobałem, ale to nie są moje tylko Pana klimaty :D Życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach. Może z audzie Pan nawet takiego co spelni Pańskie fetysze i będzie chodził na koturnach i w gorsetach :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-4 # polak2010 2020-10-20 13:44
Szanowny panie antypis.
Ale z tymi pederastami to mnie pan znów zaskoczył.
Ma pan bardzo obszerną wiedzę na ten temat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2020-10-20 20:16
Śledzę wiele tematów. Ale Pan tylko wie co się mówi w TVP. Ja chcę wiedzieć o czym mówię to przynajmniej na chwilę przeglądam dany temat a nie opieram się na powtarzaniu za innymi jak Pan to robi za TVPiS, I co znalazł Pan swojego ,,wymarzonego" w gorsecie i na koturnach :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
norek
+10 # norek 2020-10-18 09:53
TVP wydała wyrok, a za nią społeczeństwo, a przynajmniej jego część, ta która "wyznaje" PiS. Giertych kupił okazały dom pod Rzymem. Za co? Dla TVP to oczywiste - za pieniądze ukradzione spółce giełdowej. Jakby tylko złodziei było stać na taki dom.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-16 # polak2010 2020-10-18 10:36
Szanowny panie ,,norek"
Pan te teorie spiskowe opowiadaj kolegom może w to uwierzą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
norek
+12 # norek 2020-10-18 10:53
Może i kupił za kradzione, nie wiem. Pan też nie wie. Ani TVP tego nie wie, a nawet jeżeli wie, to nie do niej należy sądzenie i wydawanie wyroków. Taki wzięty prawnik raczej zarabia tyle, że go stać sobie taki dom kupić za legalnie zarobione pieniądze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-14 # polak2010 2020-10-18 11:06
Szanowny panie norek
Pan szanowny pisze sam do siebie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
norek
+10 # norek 2020-10-18 11:10
Ha ha ha. A Pan do kogo pisze?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-14 # polak2010 2020-10-18 12:46
Szanowny panie norek
Zadaje pan jakieś dziwne pytania i wymyśla fantastyczne teorie i sam sobie odpowiada.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
norek
+10 # norek 2020-10-18 14:34
Pan pytań nie zadaje, bo Pan WIE. Wszystko. Z TVP.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-15 # polak2010 2020-10-18 14:50
Szanowny panie,,norek"
Jak kiedyś szanowny pan będzie chciał o coś mądrego zapytać to zapraszam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
norek
+9 # norek 2020-10-18 15:26
Zapytam kogoś obiektywnego lub przynajmniej starającego się być obiektywnym, dla Pana obiektywizm to pojęcie rodem z fantastycznych teorii.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-13 # polak2010 2020-10-18 15:37
Szanowny panie ,,norek"
Polska to wolny kraj może pan robić co się panu podoba.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2020-10-18 20:26
I dlatego Pan norek może być obiektywnym a Pan może być nieobuektywnym i siać fake newsy ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-10 # polak2010 2020-10-18 21:43
Szanowny panie antypis''
Każdy mówi sam za siebie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2020-10-18 22:42
Spoko. Brak Panu argumentów ;) Po prostu ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-9 # polak2010 2020-10-19 09:02
Szanowny panie antypis''
Czyżby ujawnił się u pana syndrom ostatniego słowa.hehe
Jak poprawi to panu nastrój to wygrał pan jest pan fajny chłopak.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2020-10-19 10:41
Spoko ;) Ze 100 razy widziałem taki Pana komentarz a za chwilę Pan napisał kolejny, który mnie atakuje. Czym innym jest odpowiedź z sensem na czyjeś ataki a czym innym pisanie tylko dlatego w stu ,,żeby mój komentarz był ostatni" tak jak Pan to robi atakując intelekt wszystkich wokół jak skończą się Panu argumenty. Tak samo jak Pan pisze o tym moim zwycięstwie. Też to przejaw, ze pisze Pan tylko dla pisania i nawet nie wie za bardzo co Pan chce napisać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-5 # polak2010 2020-10-21 10:15
Szanowny panie antypis''
To proszę pogłębiać wiedzę i praktykę w tym kierunku.
Życzę powodzenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2020-10-21 10:48
Dziękuję za życzenia od osoby w tym doświadczonej i praktykującej. Niestety dla Pana nie mam jak Pan kosmatych myśli o facetach na koturnach i w gorsetach :D Ciekawe ma Pan te fetysze :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+13 # AntyPiS 2020-10-17 10:27
Śreniointeligen tna osoba wie, że wiedzę pobiera się z wielu źródeł a nie tylko z TVPiS gdzie PiS kreuje swoją nieprawdziwą rzeczywistość. Od kiedy zdanie krajów UE z którymi nie zgadzają tylko Polska i Węgry, które mają problem z praworządnością najbardziej sprzeciwiają się powiązania z nią nowego budżetu jest kwikiem opozycji. Tak, więc w UE sprawa tego powiązania to nie kwik opozycji tylko kwik rządu PiS, że im UE nie dosypie ,,karmy" do koryta. Panie polak2010 nie jestem żadnym narcyzem. Próbuję Pan mnie atakować ad personam, ale widzę, że Panu nie wychodzi :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Tibo
+2 # Tibo 2021-03-02 18:15
W strefach wolnych od LGBT nie bedzie żądnych infestycji z funduszy zagranicznych wiec pogratulować radnym inicjatywy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Monia
+45 # Monia 2020-10-16 10:41
Powinni zmienić kategorie drogi z wojewódzkiej na gruntową i będzie po problemie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
wirtualny
+25 # wirtualny 2020-10-16 13:23
Jedna odwajkowala i drugi też odfajkował..... dzialają? działają! dbają o suwerena? dbają! (mają was w d....? mają!)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
zykacz
+27 # zykacz 2020-10-16 14:54
pan wojewoda to za kare powinie przez rok jeżdzic drogą z Werchraty do Jarosławia. Przed wyborami inaczej śpiewał jak do nas przyjeżdzał po głosy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
wlado
+19 # wlado 2020-10-16 15:12
"pomimo zrozumienia i chuci... he he
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ojojojoj
+21 # Ojojojoj 2020-10-16 16:35
I bardzo dobrze! Tak sobie ciemny lud wybrał, niech teraz jeździ po tych dziurach! Bardzo dobrze Pani Tereniu!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Uiop
+23 # Uiop 2020-10-16 21:12
Pani poseł wogle nie widać na mównicy, już mist 2 na sanie obiecała, drogę z Jarosławia do Lubaczowa i co jeszcze. A stare komputery dzieciom dała i narazie tyle, ale czy się siedzi czy leży dieta posła się należy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
wirtualny
+12 # wirtualny 2020-10-18 15:12
Niektórzy politycy partii rządzącej znaleźli dziś pod swoimi domami kilogramy obornika, który rozrzucili tam rolnicy z AgroUnii. "Każdy zdrajca polskiej wsi będzie naznaczony" - napisali na Facebooku, publikując nagrania z akcji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
norek
+12 # norek 2020-10-18 15:39
Może co niektórzy sobie zdadzą sprawę, że prawdziwa rzeczywistość nie wygląda tak pięknie i prosto jak ta telewizyjna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2020-10-18 20:29
Niektórzy też mieli przed domami napisane ,,Tu mieszka zdrajaca polskiej wsi". Też widziałem nagrania. A na nich rolnicy, którzy głosowali na PiS wręcz tym Posłom i Senatora powiedzieli prosto w twarz, ze żałują swoich głosów na nich.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-14 # polak2010 2020-10-18 21:45
Szanowny panie antypis
Niech pan zedrze starą farbę ze ściany swojego domu to pan znajdzie ciekawe napisy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2020-10-18 22:41
Ooo. Nie ma jak hejterstwo :D Tak się składa, że ja nie mam farby na domie a tynk ;) Mi takich napisów nie napisano bo ja uważam jak Ci rolnicy i też sprzeciwiam się tej piątce. To nie jest tylko hodowla norek. To są zmiany, które odczuje każdy nie tylko rolnik, ale choćby wlasciciel psa. Niech Pan poda do siebie adres bo odpowiedni szablon dla Pana już jest. Tylko, którą wersję napisu przed domem ze ,,zdrajcą wsi" Pan chce bo nie wiadomo co przewiesić przed drzwiami ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-16 # polak2010 2020-10-19 09:00
Szanowny panie antypis
Czyli mam rozumieć że hasło komunistyczne pt,, niech żyje polska partia robotnicza" u pana jest pokryte tynkiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+8 # AntyPiS 2020-10-19 10:47
Oho. Od komunistów znowu Pan mnie wyzywa :D Odlepiło się misiowi uszko. A sam Pan pisał, że jak się kończą argumenty to zaczynają się wyzwiska. Widzę, że to Pan o sobie pisał. To gdzie mam przewiesić baner ,,zdrajca polskiej wsi" bo Pan adresu jeszcze nie podał a Pan z tymi ,,zdrajcami" idzie ręka w rekę. Bylby to adekwatny nalis u Pana bo Pan całym sobą jest za nimi to i konsekwencje Pan tego powinien ponieść.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-16 # polak2010 2020-10-19 12:35
Szanowny panie antypis
Czyżby już panu nerwy puściły hehe bo od pana ostatnim czasie sam jad.
To że jest pan pokłosiem komunizmu to mogę panu jedynie współczuć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+8 # AntyPiS 2020-10-19 12:44
Moje słowa to krytyka działań PiS-u w wielu aspektach. Jadowity język to ma Pan obrażając wielu ludzi wokół, że nie mają intelektu. Wyzywanie mnie od komunistów i nazywanie mnie ,,pokłosiem komunizm" to jest właśnie jadowity język. Takiego właśnie jadu uczy PiS. Kaczyński, Europoseł Wiśniewska, Europoseł Brudziński posługują się właśnie takim językiem jak Pan.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-8 # polak2010 2020-10-19 18:41
Szanowny panie antypis
Ciekawe gdzie pan pobiera lekcje ,,jadu"
Może u Nitrasa ?
Prawdomówność u pani Kopacz?
Miłość do narodu u her tuska.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2020-10-19 20:42
A Pan dalej swoje :D Przecież pisałem, ze nie jestem zwolennikiem PO i nie działam z nimi ani na nich nie wzoruje. Za to u Pana widać te wzorce, które prezentują wymienieni przeze mnie politycy PiS. A to i tak tylko wybrani bo lista jest o wiele dłuższa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-6 # polak2010 2020-10-19 22:20
Szanowny panie antypis
przecież pan ich uwielbia niech pan tego nie ukrywa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2020-10-19 23:32
Gdzie o tym pisałem, że ich uwielbiam? Widzę, że lubi Pan wymyślać niestworzone rzeczy nie podając żadnych argumentów. A taki komentarz to dla mnie ,,pusty".koment arz napisany tylko po to, żeby był.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-6 # polak2010 2020-10-23 11:18
Szanowny panie antypis''
Pan nawet nie zauważa tego że pan jest wyznawcą i czcicielem Cielca.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-10-23 11:51
Nie muszę nic zauważać bo nie jestem wyznawcą żadnego cielca. Próbuje mnie Pan wepchnąć w ramiona PO a ja nie ma nic wspólnego. Jak dla mnie oni się dogadali w 2005 roku co do zdobycia władzy i rządzenia krajem. Pan jest wyznawcą PiS i TVPiS. Nie wie do jakiej partii może przyporządkować bo te dwa podmioty nauczyły walczyć tylko z osobami z PO a ja z PO nie ma nic wspólnego. Pisałem już 100 razy Panu. Ja nie bronię PO. Ja odcyfrowuję kłamstwa PiS-u, którymi PIS dosłownie ,,pierze mózgi" Nam Polakom przedstawiając fałszywą rzeczywistość. Pan dał się na to nabrać. Ja nie dam się PiS i TVPiS zindoktrynować i klaskać jak Pan kiedy Polaków napuszczają na siebie. Wystarczy zobaczyć co zrobili ostatnio. Napuścili ludzi na lekarzy, na rolników, na przedsiębiorców nawet ostatnio dla odwrócenia uwagi od kryzysu epidemicznego i braku planu PiS na walkę z epidemią poruszyli sprawę aborcji, żeby ludzie mieli czym zająć głowę. Tak robi zła władza, która produkuje nowe problemy, jątrzy zamiast te problemy rozwiązywać. PiS jest jedną z najgorszych władz w 1050-letniej historii Polski.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-5 # polak2010 2020-10-23 12:21
Szanowny panie antypis
Czyli czasy zaborów były lepsze od rządów PiS
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-10-23 12:36
Zaborów akurat nie brałem pod uwagę. Dookreślam. Chodzi mi o polską władzę w czasie istnienia państwa polskiego. Czyli I Rzczyspospolita ujmując roboczo, II RP, PRL i III RP.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-5 # polak2010 2020-10-23 13:07
Szanowny panie antypis
Czyli rządy Rosji i ich Komunistyczne marionetki lepiej rządziły w Polsce niż PiS
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-10-23 20:18
Mimo wszystko w PRL-u nie wszystko było złe. Wladze PRL odbudowały Polskę po wojnie a Gierek wybudował wiele bloków w których do dziś mieszkają miliony Polaków. Mimo wszystko było mniej pieniędzy niż teraz, ale nikt na nikogo szczuty. Skoro bylo tak źle to czego ten ustrój wytrzymał aż 40 lat. A co będzie po PiS. Zniszczone społeczeństwo, budżet i państwo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
KK
+12 # KK 2020-10-19 06:16
Ale konwersacje nie macie czego się czepić. Konwersacja (łac. conversatio 'częste przebywanie; obcowanie' od convertere 'obracać, zmieniać') – wymiana opinii, czyli jednego z rodzajów wyrażeń niebędących zdaniami w sensie logicznym. A to dla tych co nie wiedzą co to jest konwersacja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+10 # Ból większy niż twój 2020-10-19 10:43
Cytuję polak2010:
Szanowny panie ,,Ból większy niż twój''
Szanowny pan już dawno pomylił drzwi logicznego myślenia.


Inny forumowicz ładnie podsumował pańską odpowiedź - brak, już nawet nie logicznych argumentów, a jakichkolwiek do dyskusji w tym temacie. To pańska domena. Albo się pan obraża, albo obraża innych. Typowe dla, jak tu pana ładnie nazywają, sekciarza. Ciekawość mnie zżera czym pana kupili i jak tanio.

Dodam jeszcze od siebie:

Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z gigantycznym blamażem ziobrowej prokuratury, a cała sprawa jest dęta, i motywowana polityką. Po pierwsze: Roman Giertych nie jest tuzinkową postacią, to znany polityk, i adwokat o niebagatelnej renomie. Trudno uwierzyć, aby mógł uwikłać się w przewałę, która mogłaby go pogrążyć i wyjałowić z niebagatelnej reputacji politycznej i prawniczej. Po drugie: Jarosław Kaczyński i spółka mają od dłuższego czasu pod górkę z Giertychem, którego adwokacka aktywność np. przy spółce "Srebrna", a także liczne wypowiedzi, stały się wrzodem na dupie Kaczyńskiego i całej pisowskiej sfory. Do unurzania Giertycha w błocie zabrali się dyletanci z CBA, co potwierdził sąd, rozstrzygając na korzyść "podejrzanych". Po trzecie: przykład ten dowodzi, do jakiego dna stoczyły się ziobrowe służby; objawił marność intencji i dyletanctwo politycznej dyrygentury Kaczyńskiego i Ziobry, oraz amatorszczyznę wykonawstwa ich poleceń i dyspozycji. Giertych nie jest z mojej bajki, nie przepadam za jego nacjonalizmem i prokościelnym ciągotom. Jedyną wartością tego gościa jest dla mnie jego zapiekła wrogość wobec PiS-u, i osobiście wobec Kaczyńskiego, I to jest jedyny powód, dla którego trzymam stronę Giertycha . Mam nadzieję, że to co się wydarzyło - a jest to sprawa o olbrzymim potencjale politycznym - uruchomi efekt kuli śniegowej, która przyczyni się do zmiecenia ze sceny politycznej prawicowych fanatyków, sterowanych przez szaleńca z Nowogrodzkiej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-17 # polak2010 2020-10-19 12:31
Szanowny panie,,Ból większy niż twój"
Szanowny pan oskarża moją skromną osobę że obrażam innych a sam obraża pan ludzi taka to trochę Hipokryzja z pana strony.

Co do pana wypowiedzi to zaciekawiło mnie bardzo cyt.pana ,,Jedyną wartością tego gościa jest dla mnie jego zapiekła wrogość wobec PiS-u, i osobiście wobec Kaczyńskiego,"
Nie wiedziałem że ,,Nienawiść" jest wartością.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+9 # Ból większy niż twój 2020-10-19 14:36
Cytuję polak2010:
Szanowny panie,,Ból większy niż twój"
Szanowny pan oskarża moją skromną osobę że obrażam innych a sam obraża pan ludzi taka to trochę Hipokryzja z pana strony.

Co do pana wypowiedzi to zaciekawiło mnie bardzo cyt.pana ,,Jedyną wartością tego gościa jest dla mnie jego zapiekła wrogość wobec PiS-u, i osobiście wobec Kaczyńskiego,"
Nie wiedziałem że ,,Nienawiść" jest wartością.

Czytanie ze zrozumieniem nigdy nie było pańską mocną stroną. Cieszę się, że potwierdza to pan po raz kolejny, bo przez chwilę miałem cień wątpliwości. Już go nie mam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+8 # Ból większy niż twój 2020-10-19 14:40
Pragnę szanownego pana również poinformować, że w żadnym wypadku pana nie obrażam, a jedynie stwierdzam fakty.

Wracając do tematu i korzystając z okazji, może pan wie kiedy będzie dane nam pojechać z Lubaczowa do Horynca po normalnej, prostej i niedziurawej drodze? A może posiada pan informacje kiedy pojedziemy normalną drogą do Jaroslawia? Będę zobowiązany za odpowiedź, ale nie liczę na konkrety. Jak to u pana bywa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-14 # polak2010 2020-10-19 16:07
Szanowny panie 'Ból większy niż twój"
To proszę mnie oświecić jaki przekaz wartości jest w tym zdaniu.
Cyt.pana.,,Jedyną wartością tego gościa jest dla mnie jego zapiekła wrogość wobec PiS-u, i osobiście wobec Kaczyńskiego,"
Szanowny panie jak pan to sformułował że pan nie obraża tylko stwierdza fakty czyli mam przez to rozumieć że jak nazwę pana oczywiście hipotetycznie ,,Lemingiem i wyznawcą cielca donka "to tylko stwierdzam fakt i w żaden sposób nie obrażam pana?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2020-10-19 20:40
Oho cielec wrócił :D Ktoś pisał, że jak się kończą argumenty to zaczynają się wyzwiska. Okazało się, że to nie było zwrócenie komuś uwagi tylko ostrzeżenie :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-8 # polak2010 2020-10-19 22:22
Szanowny panie antypis
ten post nie był do pana nie rozumie pan kontekstu wypowiedzi po co pan się za kogoś wypowiada.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+7 # AntyPiS 2020-10-19 23:37
Nie no ja tylko Pańskie słowa przypominam. Zwracał Pan innym uwagę, że jak kończą się argumenty to zaczynają się wyzwiska i jakoś wszystkim argumenty się nie pokończyły a tylko Panu. I co się zaczęło? Wyzwiska. A przez ,,etap wierzenia w cielca" w Pana wykonaniu przechodziłem, więc szkoda tracić czasu ludzi na forum znowu na tę retorykę z cielcem. Znów te hejty Pana idą. Nie wypowiadam się za kogoś tylko zwracam uwagę, że wraca Pana hejterski język.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+7 # Ból większy niż twój 2020-10-19 23:57
Cytuję polak2010:
Szanowny panie 'Ból większy niż twój"
To proszę mnie oświecić jaki przekaz wartości jest w tym zdaniu.
Cyt.pana.,,Jedyną wartością tego gościa jest dla mnie jego zapiekła wrogość wobec PiS-u, i osobiście wobec Kaczyńskiego,"
Szanowny panie jak pan to sformułował że pan nie obraża tylko stwierdza fakty czyli mam przez to rozumieć że jak nazwę pana oczywiście hipotetycznie ,,Lemingiem i wyznawcą cielca donka "to tylko stwierdzam fakt i w żaden sposób nie obrażam pana?

Jeżeli szanownego pana uraziłem, najmocniej przepraszam.

Wracając do tematu: kiedy doczekamy się normalnych, cywilizowanych dróg na wspomnianych odcinkach?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-7 # polak2010 2020-10-20 10:29
Szanowny panie,,Ból większy niż twój"
Cieszę się że doszliśmy do konsesusu bo opluwanie się do niczego dobrego nie doprowadzi.

Wracając do naszego tematu remontu dróg, jakiś czas temu może pan czytał o budowie mostu na rzece San w Jarosławiu ten projekt pochłonie większość budżetu w związku z budową zostanie zmodernizowana również droga nr.865.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+6 # Ból większy niż twój 2020-10-20 10:52
Gdyby był tak pan tak uprzejmy i podał źródło/link do tego artykułu, byłbym zobowiązany.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+7 # AntyPiS 2020-10-20 13:00
Ja od siebie poprosiłbym o napisanie ile km ma z tego projektu drugiego mostu na Sanie zostanie zrobione w powiecie lubaczowskim bo ja widziałem, że pisało jak byk 2 km od mostu w Jarosławiu czyli pace na terenie powiatu jarosławskiego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-8 # polak2010 2020-10-20 13:05
Szanowny panie,, Ból większy niż twój"
Niestety nie mogę wysłać panu link. Gdyż strona nie chce go wysłać ale proszę wpisać w google:

Powiatlubaczwski.pl rusza projektowanie nowego mostu w Jarosławiu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+5 # Ból większy niż twój 2020-10-20 13:28
Szanowny Panie polak2010, zdaje się, że miałem już do czynienia z tym artykułem, z marca br. Niestety, nie wiem czy pan doczytał jaki jest zaplanowany budżet na ten most i odcinki dróg towarzyszące temu przedsięwzięciu .

Cytat:
Podpisana umowa zakłada opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla trzech zadań. Pierwsza z nich to projekt pod budowę nowego odcinka drogi wojewódzkiej 865 Jarosław – Bełżec wraz z budową mostu na Sanie w okolicy Muniny i Sobiecina.
Cytat:
W ramach dokumentacji ma powstać projekt prawie 2-kilometrowy odcinek drogi wojewódzkiej 865.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-8 # polak2010 2020-10-20 13:54
Szanowny panie ,,Ból większy niż twój"
123mln.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+5 # Ból większy niż twój 2020-10-20 14:14
Brawo. A na pan wiedzę na temat tego ile kosztuje budowa drogi klasy G na odcinku 1km?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-8 # polak2010 2020-10-20 14:26
Szanowny panie ,, Ból większy niż twój"
39mln
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+6 # Ból większy niż twój 2020-10-20 14:42
To mnie pan zaskoczył. A można poznać źródło tych informacji?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-9 # polak2010 2020-10-20 15:08
Szanowny panie,, Ból większy niż twój"
Oto link
nascon.pl/.../...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2020-10-20 20:12
Panie polak2010 nie zmienia to faktu, ze to będzie remont w powiecie jarosławskim a nie lubaczowskim. W takim tempie jak będą budować tą drogę u Nas w powiecie to prędzej samochody będą latać niż tą drogę dociągną po kawałku choćby do granic naszego powiatu. No chyba, że uważa Pan, że Szówsko jest w naszym powiecie. No to lekcje geografii polecam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-6 # polak2010 2020-10-21 14:22
Szanowny panie antypis''
Prawdziwy z pana Koperfild pan nawet wie co ja myślę i nawet pan za mnie odpowiada.
Wspaniale ma pan paranormalne zdolności.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-10-21 14:31
Nie odpowiadam za Pana tylko zabezpieczam się na Pana odpowiedź, żeby Pan nie wiadomo gdzie nie błądził. Wtedy tym bardzie lekcje z geografii zalecam ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-6 # polak2010 2020-10-21 17:10
Szanowny panie antypis
No nieźle ma pan nadprzyrodzone moce.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2020-10-21 18:36
Żadnych nadprzyrodzonyc h mocy nie mam. Po prostu Pan tak błądzi w swoich komentarzach, że wolę zabezpieczyć się na wszelkie możliwości Pana ,,błądzeń".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-6 # polak2010 2020-10-21 21:16
Szanowny panie ,,antypis''
To niech się pan dobrze zabezpiecza bo jeszcze pan coś złapie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-10-21 22:33
Dlatego TVPiS w odróżnieniu od Pana ogladam tylko przez pół godziny dziennie, zeby zobaczyć jakie manipulacje medialne robią i ja kogo szczują. Zawsze warto zabezpieczyć rozum przed wirusem ,,TVPiS".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
norek
+6 # norek 2020-10-20 17:59
Droga nr 865 prowadzi od Bełżca do Jarosławia i ma 72 km długości. Jej "modernizacja" to budowa nowego odcinka o długości 2 km od nowego mostu do Koniaczowa. Od Koniaczowa do Bełżca będzie tak jak jest, więc ta "modernizacja" mieszkańcom naszego powiatu nic nie daje. Nie wiem jak tam kto, ale ja jadąc czasem do Rzeszowa nie mam żadnych problemów, żeby dojechać tym mostem, który jest. Zamiast drugiego wolałbym równą drogę z Lubaczowa do Jarosławia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-9 # polak2010 2020-10-20 18:27
Szanowny panie ,,norek"
Nie chcę w żaden sposób pana szanownego urazić ale czy przeczytał pan cały artykuł bez uprzedzeń?

Gdyż jest tam mowa o etapach budowy najpierw most z 2 km. Drogi do Koniaczowa a następnie remont drogi do Bełżca.
Cyt.
,,Ta inwestycja z punktu widzenia rozwoju województwa, z puntu widzenia Jarosławia oraz powiatów jarosławskiego i lubaczowskiego jest niezmiernie ważna. Droga 865 jest dla nas strategiczna, chcemy ją rozwijać remontować i jest dla nas priorytetem w nowej perspektywie finansowej."
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
norek
+4 # norek 2020-10-20 19:41
OK, rozumiem. Ale przed wyborami samorządowymi w 2018 roku zdaje się, że inaczej nam mówiono. Cytat z tego artykułu: "O remont drogi z Lubaczowa do Horyńca mieszkańcy naszego powiatu apelują już od wielu lat. Niestety pomimo wielu obietnic do tej pory nie doczekaliśmy się gruntownej przebudowy, a nie da się ukryć - jest taka potrzeba." A gadka, że strategiczna, że jest priorytetem i takie tam to dla mnie mowa-trawa, tak mówią wszędzie gdzie pojadą, nie tylko ci co aktualnie rządzą województwem żeby nie było że mam uprzedzenia. Ale to ci mieli modernizować odcinek od Oleszyc do Zapałowa, a będą do Zapałowa. Może.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
norek
+4 # norek 2020-10-20 19:53
"będą do Lipiny" miało być.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-8 # polak2010 2020-10-21 10:25
Szanowny panie,,norek"
Budowa mostu na rzece San jest faktem i już prace nad tym projektem się rozpoczęły pochłonie to 123mln.zł
Co znacznie obciąża budżet.
Ja też bym chciał aby droga była jak najszybciej wyremontowana ale potrafię zrozumieć że most jest przedsięwzięcie m priorytetowym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2020-10-21 11:14
Panie polak2010. Skoro taki priorytet to czego już mówią o tym od 2016 roku przez PiS co najmniej a nic w tej sprawie nie zrobiono. Za PO-PSL priorytetem była budowa obwodnicy Jarosławia z której zapewne i Pan korzysta omijając Jarosław jadąc z czy do Rzeszowa. Co PiS stoi na przeszkodzie skoro nic nie budują takich dróg.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-10 # polak2010 2020-10-21 12:23
Szanowny panie antypis'
Szanownemu panu wybudowano by nawet autostradę do Lubaczowa to i tak było by panu źle bo nie ta opcja polityczna. Jak to mówią taki ,,typ"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+7 # AntyPiS 2020-10-21 12:37
Tu nie chodzi o opcję polityczną. Tutaj chodzi o mieszkańców powiatu lubaczowskiego. A na komfort życia wpływa też infrastruktura drogowa. Jakby była wybudowana autostrada a nie tylko obiecana to mógłbym PIS za to pochwalić. A tak mamy tylko obiecanki po to by być przy korycie. No chyba Pan nie narzeka, ze wybudowano za PO-PSL obwodnice Jarosławia. No chyba, że dla Pana ważniejszy PiS i narzeka Pan i jest Pan tym ,,typem".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-7 # polak2010 2020-10-21 14:34
Szanowny panie antypis''
Już pisaliśmy na ten temat że za PO -Psl budowano np. Orliki , Stadiony, Rozpoczęto budowę autostrad,
Budowano także obwodnice,drogi powiatowe gminne ja go wszystko pamiętam a pan wyskakuje dalej z PiSem
Nie wiem co panu poradzić bo nie chcę pana obrazić ale życzę trosze DYSTANSU
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2020-10-21 18:25
Piszę o PiS bo nie wiadomo co dla Pana cenniejsze. Dobro mieszkańców powiatu lubaczowskiego czy panska ,,ślepa" wiara w PiS. Nikt praktycznie w 100 procentach o tym nie wie. Jakoś rozpływał się nad tym drugim mostem, co to PiS za drogi ma robić. Dopiero teraz Pan pisze, że za PO-PSL jednak coś powstało jak został Pan przyparty do muru. Idealnym podsumowaniem co zrobiło PiS a co zrobiło PO jest to, że główny szpital PiS-u powstaje na Stadionie Narodowyn budowanym przez PO-PSL.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-6 # polak2010 2020-10-21 18:47
Szanowny panie antypis''
Ale pan ma chore porównanie.
Idąc tą chorą retoryką myślenia to można powiedzieć że gazoport został wybudowany przez PiS a ogrzewane przez ten gaz są np. szpital wybudowany przez PO.
To co jest w Polsce to jest dobro wszystkich Polaków.

A tak na marginesie to powtórzył pan słowa Tuska.Bo on ostatnio tak powiedział.
Gratulacje samodzielnego myślenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-10-21 18:58
I dobrze o tym wiem, ze to słowa Tuska. W tych słowach wystarczy zobaczyć, że więcej orlików zbudował Tusk niż Morawiecki z Kaczyńskim kupili respiratorów. I wbił szpile, że PiS jest niepzygotowane na pandemię a stadionów jest jeszcze dużo do przerobienia na wielkie szpitale covidowe. Widzę, że Pan śledzi Tuska. Pewnie dużo o nim w TVP Info i o tych słowach mówili.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-10-21 18:58
I dobrze o tym wiem, ze to słowa Tuska. W tych słowach wystarczy zobaczyć, że więcej orlików zbudował Tusk niż Morawiecki z Kaczyńskim kupili respiratorów. I wbił szpile, że PiS jest niepzygotowane na pandemię a stadionów jest jeszcze dużo do przerobienia na wielkie szpitale covidowe. Widzę, że Pan śledzi Tuska. Pewnie dużo o nim w TVP Info i o tych słowach mówili.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-5 # polak2010 2020-10-21 21:21
Szanowny panie ,,antypis''
O proszę wyszło fanatyczne uwielbienie waszego Cielca :lol: :lol: :lol:
Jak panu ten cielec powie np.,, jest kryzys zabieram wam wasze pieniądze''
To proszę tak bezgranicznie mu nie wierzyć taka moja rada proszę myśleć samodzielnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-10-21 22:54
Ale jakie fanatyczne uwielbienie. Fanatyzm zaprezentował Pan broniąc PiS oraz pisząc o gorsetach i koturnach oraz na temat kłamstw o mojej osobie. Spodobało mi się to zdanie i je wykorzystałem to trafna ocena PiS praktycznie w dwóch zdaniach. Tuskowi nie wierzę bezgraniczne bo to polityk z doświadczeniem i umie poruszać się w polityce. Nie głosuję na PO ani nie jestem ich wyborcą. Chce mnie wrzucić w ramiona PO bo TVPiS nauczyło Pana walczyć tylko z osobami z PO a ze zwolennikami innych partii to już nie. Jedyną osobą, która bezgranicznie wierzy w jakąś partię jest tutaj Pan Panie polak2010 ze swoją ,,ślepą miłością" do PiS. Kiedyś pytałem Pana o obiektywność i pokazał Pan jak bardzo jest nieobiektywny przez tę ,,miłość".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-5 # polak2010 2020-10-23 17:32
Szanowny panie antypis
Proszę tak bezgranicznie nie wierzyć tym ludziom z Platformy proszę wyrobić sobie własne zdanie.
Broni ich pan jakby miał za to płacone.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-10-23 20:07
Nie mam nic wspólnego z PO. Dalej Pan usilnie robi ze mnie zwolennika PO, ale nim nie jestem. Tylko tyle PiS Pana nauczyło :D Jaka szkoda, ze tylko szczuć na PO. Tak Pan szkolony przez indoktrynacje PIS a tylko Pana przygotowali na zwolennikami PO :D Słabe to szkolenie, albo słaby uczeń :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ppp
-2 # Ppp 2020-10-19 20:15
Bardzo cenie u ludzi taka ceche jak skromnosc. To wspanialy dar. Po co rozpowiadac,ja' to,ja tamto,studia takie owakie,zagranic a ,Holandia...itp . Przywolam tu Ignacego Krasickiego

Gdy się wszystkie zwierzęta u lwa znajdowały,
Był dyskurs: jaki przymiot w zwierzu doskonały?
Słoń roztropność zachwalał, żubr mienił powagę,
Wielbłądy wstrzemięźliwoś ć, lamparty odwagę;
Niedźwiedź moc znamienitą, koń ozdobną postać;
Wilk staranie przemyślne, jak zdobyczy dostać;
Sarna kształtną subtelność, jeleń piękne rogi,
Ryś odzienie wytworne, zając rącze nogi,
Pies wierność, liszka umysł w fortele obfity,
Baran łagodność, osieł żywot pracowity.
Rzekł lew, gdy się go wszyscy o zdanie pytali:
Według mnie, ten najlepszy, co się najmniej chwali...

Swieta prawda,takich ludzi cenie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+6 # Ból większy niż twój 2020-10-20 15:44
Cytuję polak2010:
Szanowny panie,, Ból większy niż twój"
Oto link
nascon.pl/.../...


Ze względu na słabą czytelność komentarzy, pozwolę sobie kontynuować dyskusję w nowym "drzewie".

Szanowny panie polak2010, proszę jeszcze raz przeczytać moje pytanie. Tym razem ze zrozumieniem. Pytam o drogę klasy G. Jeżeli ktoś wprowadził pana w błąd, że droga DW865 będzie autostradą, proszę potraktować to jako słaby żart. Proszę jeszcze raz zweryfikować swoje źródło i dowiedzieć się ile kosztuje budowa 1km drogi klasy G. Z góry dziękuję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-10 # polak2010 2020-10-21 09:03
Szanowny panie,, Ból większy niż twój"
Najmocniej pana szanownego przepraszam że podałem link do kosztów budowy autostrad i dróg ekspresowych.

Co do budowy dróg powiatowych sprawa jest troszeczkę bardziej skomplikowana gdyż budowa zależy od wielu czynników.
Ale wspomożemy się kosztem wyremontowanym odcinkiem drogi powiatowej w naszym regionie z Kobylnicy Wołoskiej -Budzyń odcinek 3 km.wyremontowan ej drogi kosztował 1mln.200tys.zł.
Pozdrawiam.
Link.
wielkieoczy.info.pl/.../...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2020-10-21 10:58
O proszę Panie polak2010. Jak to ładnie PSL drogi w powiecie lubaczowskim a nie jarosławskim budowało drogi przeglądając Pana link. I to droga powstała praktycznie jeszcze za czasów PO-PSL. Widzi Pan jednak nasz powiatowy PSL budował drogi w powiecie lubaczowskim a nie jarosławskim. I dali sobie z tym radę bez Posła z ziemi lubaczowskiej. Do tego wrzuca Pan link sprzed 5 lat, sprzed coraz bardziej galopującej inflacji. Dziś są to o wiele większe koszty. I tak Panie polak2010 budowa dróg w powiecie jest bardziej skomplikowana. To nie tylko Urząd Wojewódzki musi znaleźć pieniądze, ale także lokalny samorząd a nasze finanse powiatowe są w kiepskiej kondycji. Coraz głośniej się mówi o wstrzymywaniu inwestycji bo nie ma po prostu pieniędzy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-9 # polak2010 2020-10-21 12:19
Szanowny panie antypis''
Nie jest pan w temacie i wypisuje pan o sprawach które są wszystkim znane.
Rozmawiamy o kosztach budowy 1km drogi klasy G.
Jak ma pan aktualne dane to proszę je podać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2020-10-21 12:31
Panie Polak. Wybudowanie 1 km klasy GP kosztuje uwzględniając wszystkie koszty wynosi średnio 57,3 mln zł za 1 km i w tym roku wzrosło ponad dwukrotnie w stosunku do zeszłorocznego kosztu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-8 # polak2010 2020-10-21 13:17
Szanowny panie antypis
Skąd ma pan te dane?
Czy mógłby pan podesłać link.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-10-21 14:33
Proszę bardzo. twitter.com/.../1
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-9 # polak2010 2020-10-21 15:44
Szanowny panie antypis''
Na przyszłość proszę czytać ze zrozumieniem gdyż jasno i czytelnie jest napisane o drodze klasy G
Nie pisaliśmy o trasach szybkiego ruchu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-10-21 16:07
Tak się składa, że klasa GP obejmuje też drogi wojewódzkie. Myśli Pan, że koszt budowy klasy G stoi w miejscu od 5 lat? Koszt wszystkich klas dróg poszedł mocno w górę co pokazuje zdjęcie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-7 # polak2010 2020-10-21 17:04
Szanowny panie antypis''
Ponawiam pytanie jaki jest koszt drogi klasy G
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+5 # Ból większy niż twój 2020-10-21 19:09
To było pytanie do pana, panie polak2010. Jeszcze nie znalazł pan tej informacji? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-10-21 19:30
Koszt drogi klasy G obecnie to nie jest 400 tys. Jai to było 5 lat temu za 1 km jak w Pana linku. Weźmy pod uwagę chociażby projekt rozbudowy drogi wojewódzkiej od przesławnego Kraśnika do miejscowości Chodel. Obie miejscowości dzieli 27 km a wygrała oferta o wysokości ponad 61 mln złotych. zdw-lublin.logintrade.net/.../ Oznacza to, że za kazdy kilometr nie jest koszt 400 tys. a ponad 2 mln 250 tys. za kilometr. Poprzednie moje zdjęcie pokazywało duży wzrost kosztów na klasach dróg szybkiego ruchu. Taka samo koszt dróg klasy Gwzrósł o wiele. A to tylko 5 lat PiS-u.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-7 # polak2010 2020-10-21 21:29
Szanowny panie ,,antypis''
Pan naprawdę nie ma pojęcia o czym pan pisze pan może być fachowcem od dróg polnych co najwyżej :lol: :lol:
I co ma znowu wspólnego z z tym wszystkim PiS hehehehe
to już jakiś obłęd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-10-21 22:46
A tak się składa Panie polak2010, ze swego czasu miałem coś wspólnego z przetargami na drogi. Nie odpowiedział Pan na zadane pytanie Pana ,,Ból" tylko podał mocno nieaktualne dane. Jak Pan ma lepsze to proszę pokazać bo jakoś Pan nie znalazł. Ja Panu podałem info z przetargu ma drodze wojewódzkiej z województwa lubelskiego czyli podobnego jaki dotyczyłby naszej 865 gdyby PiS i Pani Pamuła spełniali swoje obietnice dla powiatu lubaczowskiego. A co z tym wspólnego PiS. Galopującą inflacja ma wpływ na koszt towarów których używa się do budowy dróg. Przez 5 lat ceny wszystkiego dzięki polityce PiS rosną w zastraszającym tempie. Do tego koszt rośnie bo i pensje rosną a jest jeszcze coś takiego jak koszty pracodawcy, które są większe niż pensje bo muszą jakoś robotnika utrzymać. PiS potrafi tak bardzo cieszyć się z nowej drogi jak w końcu im się coś uda, że otwierają jeszcze nieskończone. Ale nie takie kosmetyczne mają a wręcz takie co jeszcze rozkopane. Coż mówić to komuś kto się zna na drogach jak świnia na gwiazdach i wrzuca pierwszy link z Google nawet nie wiedząc co on znaczy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-7 # polak2010 2020-10-22 08:19
Szanowny panie ,,antypis''
Widzę że pan w tak młodym wieku nawet brał udział w przetargach na drogi polne heheheh :D :D

No to ile kosztuje ten 1km. odcinek drogi klasy G
Bo kręci się pan i unika jednoznacznej odpowiedzi?
a jak pan nie wie to proszę powiedzieć że pan nie wie przecież nic takiego sie nie stanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-10-22 11:19
Panie polak2010. Pisałem, że urodziłem się w III RP. A jeśli chodzi o te przetarg to nie były drogi polne a drogi na których Pan jeździ. Widzę, ze stosuje Pan zasadę ,,co się znasz skoro młody jesteś". Zachowuje się Pan jak taki stary człowiek, który ma za nic innych ludzi bo uważa, ze wszystko wie najlepiej a jak nawet wskaże mu się oczywisty błąd to powie, ze się nie znasz bo młody jesteś. A może nim Pan jest takim człowiekiem co uważa, że pozjadał wszystkie rozumy. Młody wiek nie oznacza, ze człowiek nie jest doświadczony w danym temacie. A, ze robiłem już w kilku miejscach to to i owo zobaczyłem jak wygląda od środka. Odpowiedziałem Panu jednoznacznie i dokładnie we wcześniejszym komentarzu wraz z podanym linkiem do przetargu z 2020 na drogę wojewódzką 833 jako przykład wraz z wyliczeniem jaki jest koszt 1 km drogi klasy G. No chyba, że Pan potrzebuje okularów, żeby zobaczyć komentarz. To do okulisty proszę iść. A może Pan go nie chce zauważyć bo się na tym Pan nie zna albo nie rozumie albo nie chce zrozumieć. Na pewno, któryś scenariusz z tych trzech jest prawidłowy a może wszystkie ;) Zresztą Pan ,,Ból" do teraz nie dostał od Pana odpowiedzi bo to jak wskazywał to do Pana pytanie było a Pan pokazał mocno nieaktualne dane. Pytanie do Pana było ile kosztuje a nie ile kosztowało wybudowanie 1 km drogi klasy G. Ja swoje wyliczenia przedstawiłem ze źródłem. Proszę więc przedstawić swoje. Ale z 2020 a nie z 2015 gdzie wiele rzeczy jest już nieaktualne jak np, ceny bo przez 5 lat PiS-u wiele zmieniło się w kosztach budowy takich dróg co wykazałem w swoich wyliczeniach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-6 # polak2010 2020-10-22 19:21
Szanowny panie antypis
Pan naprawdę nie ma na ten temat zielonego pojęcia :lol: :lol:
Już to panu wcześniej napisałem że podał pa link do kosztów budowy dróg ekspresowych i autostrad.

A ja się pytam jaki jest koszt budowy 1km. drogi klasy G.

Jak pan nie wie to ja to zrozumiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-10-22 23:02
Link do drogi wojewódzkiej z Kraśnika na którą był przetarg to jakoś Pan nie raczył Pan zauważyć. Przypominam, więc bo do Pana trzeba wiele razy powtarzać, żeby Pan zauważył. Za ponad 61 mln zł ma zostać zrobione 26,8 km. Zatem zaokrąglając 61 000 000 zł: 27 km daje nam 2 250 000 zł za kilometr a nie jak Pan pokazał nieaktualne dane z 2015 roku kiedy koszt budowy drogi był o wiele większy. Pan się nic nie zna na budowie dróg. Najpierw robi się przetargna budowę drogi i wylicza się punkty danej oferty. Ale nie najtańszą tylko tą, które spelnia kryteria i ma najwięcej punktów. A są one różne. Podałem specjalnie Panu z linkiem, żeby nie było , że nie podałem źródła swoich wyliczeń. Ale dla Pana niewygodne to uważa Pan, że nie istnieje. Jak PiS i TVPIS udaje Pan, że jak coś niewygodne to tego nie ma.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-5 # polak2010 2020-10-23 15:49
Szanowny panie antypis
Czyli jednoznacznie mi pan nie odpowie ile kosztuje 1km.drogi klasy G.?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-10-23 20:04
Po pierwsze to Pa ,,Ból" zadał to pytanie Panu a nie mi i nie udzielił Pan odpowiedzi. Ja udzieliłem i podałem cenę skąd wziąłem oraz źródło. Pan nie umie nawet wejść w link na potwierdzenie moich wyliczeń. Nie będę pisał po raz setny. Jest takie przysłowie, że można się do kogoś zwracać do kogoś to jak grochem o ścianę. Tutaj na forum można to zamienić na ,,zwracać się jak do polaka2010 na forum zlubaczowa".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-4 # polak2010 2020-10-21 21:24
Szanowny panie,,Ból większy niż twój''
Ależ ja panu odpowiedziałem na to pytanie i pan był usatysfakcjonow any odpowiedzią to w czy rzecz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+5 # Ból większy niż twój 2020-10-21 12:13
Cytuję polak2010:
Szanowny panie,, Ból większy niż twój"
Najmocniej pana szanownego przepraszam że podałem link do kosztów budowy autostrad i dróg ekspresowych.

Co do budowy dróg powiatowych sprawa jest troszeczkę bardziej skomplikowana gdyż budowa zależy od wielu czynników.
Ale wspomożemy się kosztem wyremontowanym odcinkiem drogi powiatowej w naszym regionie z Kobylnicy Wołoskiej -Budzyń odcinek 3 km.wyremontowanej drogi kosztował 1mln.200tys.zł.
Pozdrawiam.
Link.
wielkieoczy.info.pl/.../...

Szanowni panie polak2010, droga powiatowa, a droga wojewódzka, to zazwyczaj inna klasa dróg, a co za tym idzie - inny koszt. Może zdarzyć się tak, że droga powiatowa będzie wykonana w tej samej klasie, co droga wojewódzka, ale w pańskim przykładzie tak nie jest.

Dlatego w konkurencyjnym portalu w artykule "Rozmawiano o przyszłości Uzdrowiska Horyniec [ZDJĘCIA, VIDEO]" na jednym ze zdjęć znajdzie pan szacowane koszty remontu drogi DW865. Proszę się z nimi zapoznać, a następnie odpowiedzieć mi na pytanie jakim cudem za 123mln chcą postawić most i wyremontować drogę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-8 # polak2010 2020-10-21 13:12
Szanowny panie,,Ból większy niż twój"
123mln. To koszt budowy mostu i 2km odcinka drogi.
Nie ma tam mowy o całej drodze do Bełżca.
Proszę czytać ze zrozumieniem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-10-21 13:14
2 km drogi w Szówsku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+5 # Ból większy niż twój 2020-10-21 13:19
Cytuję polak2010:
Szanowny panie,,Ból większy niż twój"
123mln. To koszt budowy mostu i 2km odcinka drogi.
Nie ma tam mowy o całej drodze do Bełżca.
Proszę czytać ze zrozumieniem.

Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia, dlatego przypomnę moje pierwotne pytania:

Cytat:
(...) kiedy będzie dane nam pojechać z Lubaczowa do Horynca po normalnej, prostej i niedziurawej drodze? A może posiada pan informacje kiedy pojedziemy normalną drogą do Jaroslawia? Będę zobowiązany za odpowiedź(...)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-7 # polak2010 2020-10-21 14:26
Szanowny panie,,Ból większy niż twój"
Przed wyborami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+5 # Ból większy niż twój 2020-10-21 14:57
Cytuję polak2010:
Szanowny panie,,Ból większy niż twój"
Przed wyborami.

Którymi, w którym roku i skąd u pana ta pewność? Jakieś wiarygodne źródło?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-7 # polak2010 2020-10-21 15:33
Szanowny panie ,, Ból większy niż twój"
Troszeczkę wprowadziłem tu humoru .
Gdyż każda władza przed wyborami remontuje i daje do użytku drogi.
Ale teraz poważnie,
W tym linku o budowie mostu co panu wysłałem była też mowa o remoncie drogi do Bełżca.
Mają na to trzy lata jeżeli tego nie zrobią to proszę dać im czerwoną kartkę na wybory. Tak to chyba działa?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2020-10-21 16:15
Nie no bardzo śmieszne, że ludzie czują się rozczarowani obietnicami PiS odnośnie tej drogi. Nie no bardzo śmieszne, że jadąc do Nas nasze drogi są w złym stanie. Pani Poseł Pamuła obiecała Nam zająć się sprawą drogi w powiecie lubaczowskim a nie jarosławskim. Ludzie po prostu czują się oszukani przez PiS. A o do czerwonej kartki to wiadome, ze Pan jej nie da. Choćby nie wiadomo jakie zło Panu zrobili bo wierzy Pan w PiS bardziej niż w Boga.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-8 # polak2010 2020-10-21 17:08
Szanowny panie antypis
Pan ma naprawdę nadprzyrodzone moce
Pan nawet wie jak ja zagłosuje za trzy lata wow.
Nawet ja tego niewiem hehe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+7 # AntyPiS 2020-10-21 18:03
Widzę po Pana wypowiedziach jak każdy z Nas tutaj na forum jak bardzo jest Pan wiernym żołnierzem PiS i wiadomo, że Pan na nich zagłosował cobajmniej od 2015, ale pewnie i dalej. Nie wierze w to, że Pan nie wie, że na nich zagłosuje. Za dużo ma Pan do stracenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-6 # polak2010 2020-10-22 08:25
Szanowny panie antypis
A co takiego bym stracił głosując na inną partię?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-10-22 11:06
Na pewno wizerunek oddając głos na kogoś innego bo całym sobą broni Pan tutaj PiS-u. Musiałby Pan wtedy uznać moją wyższość w dyskusji bo nie głosując na PiS głosowałby wtedy przeciwko niemu tak czy siak.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-5 # polak2010 2020-10-22 19:24
Szanowny panie antypis''
A w jaki sposób straciłbym wizerunek ? Przecież głosowanie jest tajne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+1 # AntyPiS 2020-10-23 10:42
Aha. Czyli wstydziłby się Pan powiedzieć na kogo oddał Pan głos. Jak się ktoś nie wstydzi to mówi na kogo głosował. Tak jak ja napisałem przed pierwszą turą wybórow prezydenckich, że będę głosował na Kosiniaka-Kamys za i tak też zrobiłem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-5 # polak2010 2020-10-23 11:20
Szanowny panie antypis''
Proszę nie zmieniać tematu
Tylko odpowiedzieć w jaki sposób można stracić wizerunek oddając swój głos w wyborach?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-5 # polak2010 2020-10-23 11:24
Szanowny panie antypis
Już pana nie będę męczyć jak pa nie wie to proszę to napisać albo nic nie pisać na ten temat.
Ja to zrozumiem że pan nie wie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-10-23 11:37
Napisałem. Pan jest wiernym żołnierzem PiS. Jakby Pan nie zagłosował za PiS teraz to by naraziłby się Pan na śmieszność. Nie samo oddanie głosu determinuje, ze ktoś traci na wizerunku a na kogo. To tak jakby Pan wielce bronił PiS a głosował np. na Lewicę. W smie robiłby Pan to co PiS. Jedno mówi, a co innego robi,. Na tym portalu ma Pan to do stracenia. Choć powiem szczerze nie wiem czy aż tak dużo ma Pan do stracenia. Dla mnie jak ktoś na kogoś głosuje to powinien umieć bronić swojego wyboru i go się nie wstydzić. Jeżeli ktoś czuje się rozczarowany, ze na kogoś głosował to wtedy rozumiem, ze ktoś żałuje swojego głosu, ale doceniam odwagę, ze potrafił ktoś to powiedzieć. Znów Pan uważa, ze ma rozum a nie potrafi bądź nie chce zrozumieć. Pana ostatni komentarz potwierdza, że pisze Pan byle tyle coś napisać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-5 # polak2010 2020-10-23 12:24
Szanowny panie antypis
Ale co ma mój wizerunek do głosowania w wyborach ja nie jestem osobą publiczną.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-10-23 12:43
Ale pisze Pan swoje komentarze tutaj. Wiem, ze wstydziłby się Pan powiedzieć na kogo zagłosował jakby na kogoś innego niż PiS bo byłoby Panu wstyd. Pan już tak zabrnał w w swoich wywodach to mówiąc coś innego niż PIS to naraża się na śmieszność. A przyjdą takie mmenty, że Pan się minie z prawdą i to o sporo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-5 # polak2010 2020-10-23 13:11
Szanowny panie antypis
Dziwne to pana rozumowanie z tym wizerunkiem.
Jak to mówią co ma piernik do wiatraka.

Jak to pan napisał cyt.,,A przyjdą takie mmenty, że Pan się minie z prawdą i to o sporo."

Czyli twierdzi pan że do tej pory opisuje prawdę a pan broni bzdur kwiczącej opozycji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-10-23 19:58
Jakiś bzdur. Wyjaśniam Panu jakimi kłamstwami PiS faszeruje Panu rozum. Jest Pan przez PiS sterowany jak pacynka a za sznurki trzyma Jarosław Kaczyński. Tak w skrócie można powiedzieć co PiS z Panem robi. Pan całym sobą idzie a i wyznaje zasadę ,że PiS i TVPIS ma rację.A jeśli nie ma racji to patrz punkt pierwszy. A to co już nie mają jak skomentować a niewygodne to nie istnieje jak grozżenie senatorom P8S jeśli nie zagłosuje jak Kaczyńskiego chce. Wierzy Pan w klamstwa, które P8S i TVPIS codziennie wbija Panu w głowę i Pan w te brednie wierzy i powiela itp kłamstwo dalej. Proszę Pan i tak Pan nie zrozumie co napiszę, ale więcej krytyki źródłowej a nie bawić się w papugę rządzących zalecam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ad vocem
+7 # ad vocem 2020-10-21 20:38
Panie polak2010....by ł tutaj gość o ksywie demos.....nie pasował obecnej władzy, bo po prostu wynajdywał ich porazki, zajeła się nim policja i prokuratura, pytam się??gdzie jest wolnośc słowa i przekonań???gdz ie normalne pojmowanie życia??i wiesz Pan co czytam Pańskie wypowiedzi, i się zastanawiam, ...byłeś Pan ostatnio u lekarza??....bo wizyta jak najbardziej konieczna~~
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-9 # polak2010 2020-10-21 21:36
Szanowny panie ,,ad vocem''
A o które wypowiedzi panu chodzi? może panu trzeba w czymś pomóc.
Chętnie pomogę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mikuś
+3 # Mikuś 2020-10-29 20:25
Pani poseł napisała "pismo" z zapytaniem o drogę. Niewiele.
Do tego wystarczy umieć pisać, nie trzeba być posłem. Jestem pod " wrażeniem". Ale jakoś nie jestem tym zaskoczony.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Bimbum
+1 # Bimbum 2020-11-04 10:45
Udało się coś ustalić? Bo z moim informacji wynika, że - cytując klasyka - "drogi ni ma i nie bendzie".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.