W Krowicy Samej uroczyście otwarto nową salę gimnastyczną [ZOBACZ ZDJĘCIA]

fot. gminalubaczow.pl
fot. gminalubaczow.pl

fot. gminalubaczow.pl

W poniedziałek 5 października w Krowicy Samej odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. Poety ks. Jana Twardowskiego.

W tym szczególnie ważnym dla społeczności lokalnej i szkolnej wydarzeniu udział wzięli m.in. wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Anna Schmidt, przedstawiciele samorządów oraz służb mundurowych, dyrektorzy szkół z gminy Lubaczów, a także wykonawca robót budowlanych. 

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Krowicy Samej Jadwiga Chomyszyn w imieniu całej społeczności uczniowskiej, pracowników szkoły, rodziców oraz mieszkańców podziękowała Minister Annie Schmidt oraz Wójtowi Wiesławowi Kaplowi za wsparcie i realizację inwestycji, za nowoczesne wyposażenie sali, ogromną dbałość o każdy szczegół poczynając od przysłowiowej piłki i gwizdka a kończąc na wspaniałym nagłośnieniu.

Gratulacje przekazali także przedstawiciele Poseł na Sejm RP Teresy Pamuły oraz Senatora Mieczysława Golby. Z kolei Józef Ozimek Wiceprezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej przekazał w imieniu własnym i Senatora słowa uznania, komplet piłek oraz koszulkę z podpisami zawodników reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Anna Schmidt w swoim wystąpieniu wyraziła słowa uznania dla lokalnego samorządu za kreowanie rozwoju gminy i radość z oddania do użytku sali gimnastycznej w Krowicy Samej jak też wielu innych przedsięwzięć, które udaje się finalizować dzięki dobrej współpracy.

Wiesław Kapel podziękował wszystkim, którzy służyli pomocą, dobrą radą, wsparciem finansowym, doradztwem w trakcie realizacji tej inwestycji. Przybyłym gościom i Dyrektor wręczył pamiątkowe grawertony, a szczególne słowa wdzięczności za wsparcie skierował do Minister, a także do Tadeusza Bednarczyka Prezesa firmy BUD-Mont oraz Jana Buniowskiego kierownika budowy za rzetelne, profesjonalne i staranne przeprowadzenie budowy.

Specjalnym medalem „Przyjaciel Szkoły Podstawowej w Krowicy Samej” obdarowano wszystkich zaproszonych gości. Barwnym występem artystycznym uroczystość uświetnili uczniowie.

Po zakończonej uroczystości wszyscy mieli możliwość zwiedzenia nowo wybudowanej sali gimnastycznej.

Wspomnieć należy, że do końca roku 2020 zostaną przebudowane szkolne boiska sportowe przy SP w Krowicy Samej. Całkowita wartość projektu to 2.836.576,55 zł, w tym dofinansowanie ze środków Ministra Sportu w ramach Programu „Sportowa Polska” – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – edycja 2019 w kwocie 1.135.453,06 zł.

Imponujący budynek sali wraz z wyposażeniem to powód do satysfakcji, zadowolenia i radości dla lokalnej społeczności. Stanowi żywy dowód, że marzenia się spełniają. To także dowód na owocną współpracę administracji rządowej i samorządowej. - podkreślają urzędnicy z gminy Lubaczów

Zdjęcia: gminalubaczow.pl

IMG_0065.jpgIMG_0104-1.jpgIMG_0113.jpgIMG_0126.jpgIMG_0135.jpgIMG_0145.jpgIMG_0151.jpgIMG_0169.jpgIMG_0174.jpgIMG_0186.jpgIMG_0204.jpgIMG_0213.jpgIMG_0226.jpgIMG_0230.jpgIMG_0237.jpgIMG_0269.jpgIMG_0347.jpgIMG_0355.jpg

Źródło: gminalubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Porady

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.