Barbara Broź wicestarostą powiatu lubaczowskiego. Józef Ozimek powrócił do Zarządu


Barbara Broź z Prawa i Sprawiedliwości zastąpi Pawła Głaza na stanowisku wicestarosty powiatu lubaczowskiego.

Przypomnijmy, że z powodu rezygnacji Pawła Głaza z funkcji wicestarosty 21 września na Sesji Rady Powiatu Lubaczowskiego odbyło się głosowanie nad wyborem nowego wicestarosty. Starosta Zenon Swatek na to stanowisko zaproponował Józefa Ozimka. Jednakże radni nie zgodzili się na to, aby Józef Ozimek objął tę funkcję.  Za jego kandydaturą głosowało 8 radnych i 9 było przeciw.

Stanowisko wicestarosty musi być obsadzone, dlatego też przewodnicząca Rady Powiatu Marta Tabaczek na 6 października zwołała Sesję Rady Powiatu Lubaczowskiego, której głównym punktem był wybór nowego wicestarosty.

Na stanowisko wicestarosty Zenon Swatek zaproponował radną PiS Barbarę Broź. Uzasadniając tę kandydaturę Zenon Swatek przypominał że Barbara Broź jest absolwentką Politechniki Rzeszowskiej, ukończyła także studia podyplomowe.  B. Broź z administracją samorządową związana jest od 1997 roku, kiedy rozpoczęła pracę w Urzędzie Gminy Cieszanów, gdzie przez 18 lat zajmowała się m.in. ochroną środowiska i obsługą rady gminy. Była także sekretarzem gminy. W latach 2011 - 2013 pracowała w fundacji Akademia Obywatelska. Natomiast od 2016 prace podjęła pracę w związku Międzygminnym Związku Ziemia Lubaczowska. Od ubiegłego roku kieruje Referatem Rozwoju i Promocji Gminy Lubaczów. Jest także członkiem Zarządu Powiatu Lubaczowskiego.

W tajnym głosowaniu za kandydaturą Barbary Broź głosowało 10 radnych, a przeciw było 3. Wstrzymało się trzech radnych. W głosowaniu udział wzięło 16 radnych - nieobecny był Marcin Piotrowski.

Chciałabym podziękować tym, którzy zagłosowali za moja kandydaturą i zapewnić szczególnie tych, którym moja kandydatura nie przypadła do gustu, że postaram się tak pracować, aby udowodnić że się pomylili. Ale to oczywiście czas pokaże - powiedziała po głosowaniu Barbara Broź.

Jednocześnie B. Broź zrezygnowała z funkcji członka Zarządu Powiatu Lubaczowskiego.  Starosta Zenon Swatek zaproponował, aby na to stanowisko powrócił Józef Ozimek.  Radni wyrazili zgodę i za kandydaturą J. Ozimka głosowało 12 radnych, przeciw był 1 radny, a wstrzymało się trzy osoby.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

karo
+2 # karo 2020-10-06 16:35
A Pani Basi gratuluję, jest osobą bardzo operatywną i podoła obowiązkom.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
vvv
+15 # vvv 2020-10-06 19:50
lubaczowska dziecinada a może ostrzej BŁAZENADA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zbędny komentarz
-33 # Zbędny komentarz 2020-10-06 20:05
Dlaczego nie usunięcie komentarzy? Przecież tu piszą dzieci i to one komentują. Czy pod takimi tematami komentarze są potrzebne?
Redakcjo????!!#
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
karo
+10 # karo 2020-10-06 20:09
A dlaczego nie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Oj
+1 # Oj 2020-10-06 20:25
A dlaczego usuneliscie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Monika L
+2 # Monika L 2020-10-07 21:45
Nie zgaduj dalej zgadula :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ludzie
+7 # Ludzie 2020-10-06 20:43
Cenzura!!!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Monika L
-8 # Monika L 2020-10-06 21:12
PIS górą :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ludzie
+15 # Ludzie 2020-10-06 23:25
Posada zachowana? :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Monika L
-5 # Monika L 2020-10-07 20:11
A teraz to se wczeliłaś bo nie oracuje w urzedzie żadnym
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zorro
+16 # Zorro 2020-10-06 22:11
Pani Barbara pokaże pracownikom powiatu gdzie raki zimują i będą wiać tam gdzie pieprz rośnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+21 # AntyPiS 2020-10-06 23:51
Wicestarosta wybrany a dokładniej wybrana. Tak Pani Broź zawsze krytykowała rządzących wcześniej to jestem ciekaw co teraz sama pokaże i zobaczy jakie to ciężkie zadanie. Ale czy mamy pełny sukces PiS-u i koniec tarć w Radzie Powiatu. Raczej nie bo PiS nie ma większości w Radzie i mogą być jednym głosem blokowani. Nie udało się PiS nikogo podkupić jednak. Do tego PiS naraził się też na śmieszność. Ledwo co na poprzedniej radzie jeśli chodzi o Ozimka. Najpierw go odwołania z Zarządu Powiatu bo nie ma na to czasu. Potem podczas tej samej rady chcieli z niego zrobić wicestarostę i nie pykło. Teraz po dwóch tygodniach nagle jednak ma czasna bycie w Zarządzie Powiatu. Istny samorządowy Monthy Python. Mniejszościowe rządy PiS sprawiają, że Rady mogą być bardzo ciekawe i kazda nie wiadomo jaki rezultat przyniesie bo już tak na siłę nie przejdą ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-18 # polak2010 2020-10-07 09:17
Szanowny panie antypis
O proszę tak się pan ostatnio cieszył z rezygnacji wicestarosty a tu taki cios 10 do 3
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+19 # AntyPiS 2020-10-07 10:33
Panie polak2010. A dlaczego mam się smucić. Wyszło najlepiej jak mogło dla przeciwników PiS. Nikt się nie sprzedał za stawisko wicestarosty z opozycji. PiS straciło większość i jest zablokowane w ,,swoich" działaniach bo po tym co zaserwował PiS Panu Głazowi raczej też będzie on w opozycji do PiS. To pokazało jak słaby jest PiS w powiecie lubaczowskim. Do tego ośmieszyli się tymi roszadami z Panem Ozimkiem, który został niedoszły wicestarostą a wyleciał co prawda na chwilę z Zarząd Powiatu tłumacząc, że nie ma na niego czasu. A teraz myk za Panią Broź i nagle czas się zznalazł na sprawowanie funkcji. PiS w takim mniejszościowym systemie rządzenia będzie się kisił we własnym sosie do końca kadencji a może i krócej bo zawsze jest udzielane wotum zaufania co roku. A teraz PiS nie ma większości. Teraz każda Rada będzie jak dwie ostatnie. PiS chce, reszta nie. Reszta tak, a PiS nie ma większości i przegrywa. Jak dla mnie opozycja wyciągnęła maksimum co mogła wyciągnąć z tej afery. Wyszli z twarzą a PiS się tylko ośmieszył.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
karo
-2 # karo 2020-10-07 11:09
Brawo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-11 # polak2010 2020-10-07 14:20
Szanowny panie antypis
Ale może jak pan to napisał ,,ktoś kogoś podkupił"
Bo wyniki 10 do 3 to dużo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+7 # AntyPiS 2020-10-07 15:58
Panie polak2010. Wyleczę Pana z tej nadziei, że ktoś wedlug Pana przeszedł na stronę PiS. Na tej Radzie praktycznie musiał ktoś zostać wicestarosta. Chcialy tego obie strony i PiS i inne kluby. Zapewne nie było dyscypliny głosowania w opozycji i każdy głosował Jak uważa. Niech Pan nie zapomina, ze oprócz 3 głosów przeciw było 3 głosy wstrzymujące czyli kandydatura nie została przez nich poparta.Wynik wygląda bardziej na 10 popierających kandydaturę do 6 co jej nie poparł. Prawda, że inaczej wyglądają te liczby. Widzę, że lubi Pan manipulować nimi ;) Żadne Pana argumenty nie zmienia tego, że wszyscy oprócz PiS wyszli z tego z twarzą a tylko PiS się osmieszył i stracił na własne życzenie większość w Radzie Powiatu i pokazał jak jest słaby u Nas w powiecie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-9 # polak2010 2020-10-07 19:35
Szanowny panie antypis
To czy ktoś przeszedł na stronę PiS to mnie to osobiście grzeje.
Tylko dlaczego paru radnych z innej opcji zagłosowało za kandydatem z PiS ? Może dlatego zagłosowali według własnego sumienia gdyż głosowanie było niejawne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-10-07 20:11
Nie chcieli po prostu przeciągać tego w nieskończoność po prostu a nie, że im podobała się im kandydatura. Żadna ze stron nie miała żadnego interesu w przedłużaniu tej patowej sytuacji. Mimo wszystko Pani Broź była lepszym kandydatem niż Pan Ozimek bo jakieś doświadczenie samorządowe, ale osobiście jako człowieka nową wicestarostę patrząc po jej wypowiedziach na radach powiatu oceniam negatywnie. Kończąc głosowanie tych dwóch nie ma nic wspólnego z sumieniem ani nikt nie z opozycji nie jest kryptopisiorem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-7 # polak2010 2020-10-07 20:40
Szanowny panie antypis
Nie chcieli tego przeciągać hehehe i zagłosowali na inną opcję polityczną opamiętaj się co wypisujesz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+1 # AntyPiS 2020-10-07 22:23
Szansę większą na zostanie wice miał ktoś z PiS bo im brakowało tylko jednego głosu do większości i jest największym klubem. Dlatego kandydaci byli z tego klubu. Jakby to było głosowanie ja partię to by Pan Ozimek przeszedł ostatnio a jakoś ku zaskoczeniu PiS nie przeszedł i PiS się tam skompromitował bo był tak pewien, że on będzie wice, ze najpierw zdjął go z Zarządu Powiatu. Teraz takiej głupoty już nie zrobili, ale przez to, że przywrócili Pana Ozimka do Zarządu, który ledwo dwa tygodnie temu ogłaszał swoje odejście bo nie ma czasu teraz nagle wraca bo jakimś dziwnym trafem znalazł czas na bycie w Zarządzie. Cóż za ironią losu ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-2 # polak2010 2020-10-08 07:48
Szanowny panie ,,antypis''
Ale co pan na to że radni z PSL zagłosowali za kandydatem z PiS
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2020-10-08 08:32
Widiz Pan. Mówiłem, że trzeba jeszcze raz napisać bo nie do Pana nic nie dochodzi. Obu stronom zależało na wybraniu nowego wicestarosty na tej Radzie Powiatu. Dlatego też kandydatura przeszła. Zresztą dla opozycji to na rekę bo PiS nie ma koalicji rządzącej i większości w radzie. Do tego jakby to zależało od partii a nie od osoby kandydata to dlaczego Pan Ozimek nie został wybrany ostatnio mimo, że PiS był wielce pewny, że jego kandydatura przejdzie a potem jak radni PiS było rozczarowani tym wynikiem. Przypomnę PiS na tej aferze tylko się ośmieszył a opozycja ugrała dla siebie maksimum jakie mogła obecnie ugrać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-7 # polak2010 2020-10-08 14:21
Szanowny panie antypis
Afera to może za duże słowo hehe

A może się pan orientuje bardziej w temacie czy głosowanie nad kandydatórą pana Ozimka było jawne czy tajne?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2020-10-08 19:17
Panie polak2010. Głosowanie było tajne. Każdy widział na transmisji. Ale jest prosta matematyka. Średnio rozgarnięty człowiek wie, ze jest 8 radnych z PiS i 8 głosów a to znaczy, że cały PiS głosował i nikt z nich się nie wyłamał. Coraz większe głupoty Pan pisze, że muszę Panu wyjaśniając oczywistą oczywistość. P.S. ,,Kandydatura" a nie ,,kandydatóra" choć jak Pan woli ;) .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-4 # polak2010 2020-10-08 22:14
Szanowny panie ,,antypis''
Czyżby skończyły się argumenty i szuka sie błędów ortograficznych hehehehe to podpowiem panu tak skrycie że powyżej napisałem ,,sie'' a powinienem napisać ,,się''

A tak na poważnie bo trudno przy panu zachować powagę
W głosowaniu było 10:3 i 3 wstrzymało to prosta matematyka dzieci to rozumieją.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+2 # AntyPiS 2020-10-09 00:13
Panie polak2010. Wskazałem Panu błąd w prostym słowie ,,kandydatura". Sygnuje się Pan nickiem ,,polak2010" a nie wie Pan jak poprawnie ortograficznie pisze się powszechnie używane słowa z języka polskiego. Argumenty mi się nie kończą bo napisałem to jako dodatek do komentarza jako P>S, ale Pan oczywiście jak to zwykle nie ogarnął i pisze mi o jakimś rzekomym braku argumentów i się Pan tego czepił mimo, że to tylko jedno zdanie z mojego czterozdanioweg o komentarza. Pisałem jakie były powody tego, ze kandydatura przeszła. I to są właśnie argumenty co ich tam używałem we wcześniejszych komentarzach. Niech sobie to Pan przeczyta bo widzę, że nawet jeśli Pan czyta to z czytaniem ze zrozumieniem ma Pan problem. Najgorsze dla Pana, ze tego uczą w szkole podstawowej, ale jak widać albo za młodu nie nabył Pan tej umiejętności albo ,,wyparowała" i już nic z niej nie zostało.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-4 # polak2010 2020-10-09 08:44
Szanowny panie ,,antypis''
Pamiętam jak pan Głaz zrezygnował ze stanowiska wicestarosty i pana euforię z tego powodu hehehe
A teraz tylko gorycz i płacz heheheh
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Szatan
+2 # Szatan 2020-10-09 11:12
Cytuję AntyPiS:
Panie polak2010. Wskazałem Panu błąd w prostym słowie ,,kandydatura". Sygnuje się Pan nickiem ,,polak2010" a nie wie Pan jak poprawnie ortograficznie pisze się powszechnie używane słowa z języka polskiego. Argumenty mi się nie kończą bo napisałem to jako dodatek do komentarza jako P>S, ale Pan oczywiście jak to zwykle nie ogarnął i pisze mi o jakimś rzekomym braku argumentów i się Pan tego czepił mimo, że to tylko jedno zdanie z mojego czterozdaniowego komentarza. Pisałem jakie były powody tego, ze kandydatura przeszła. I to są właśnie argumenty co ich tam używałem we wcześniejszych komentarzach. Niech sobie to Pan przeczyta bo widzę, że nawet jeśli Pan czyta to z czytaniem ze zrozumieniem ma Pan problem. Najgorsze dla Pana, ze tego uczą w szkole podstawowej, ale jak widać albo za młodu nie nabył Pan tej umiejętności albo ,,wyparowała" i już nic z niej nie zostało.

Niech pan się nie sili na argumenty. To typowy pisuar, nic do niego nie dociera, to jest poza jego możliwościami intelektualnymi . Ten człowiek nie tylko nie potrafi zrozumieć zdania złożonego, ale też nie potrafi go zbudować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+2 # AntyPiS 2020-10-09 12:04
Panie Szatan. Wiem o tym, ale przynajmniej postaram się być jego najgorszym koszmarem. Nie mogę cicho siedzieć widząc te komentarze w stylu rodem z TVPiS.
Panie polak2010. Nie ma powodu do jakiegoś płaczu. No chyba, że ze śmiechu, ze PiS tak sobie na własne życzenie zepsuł sobie sytuację w Radzie Powiatu i ośmieszył publicznie Pana Ozimka a przy PiS i siebie. A gorycz to będzie Pan czuł przy każdej ustawie zablokowanej głosami opozycji kiedy to PiS będzie chciał kręcić swoje interesy,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-3 # polak2010 2020-10-09 12:53
Szanowny panie antypis
Ciekawe od kiedy radni z opozycji mogą blokować ustawy widzę że tworzy pan nowe przepisy.

A wracając do tematu blokowania uchwał radnych z PiS przez opozycję czy przypadkiem obywatel nie jest ważniejszy od walki politycznej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
politolog
+3 # politolog 2020-10-09 13:37
Obywatel jest na trzecim miejscu. Na pierwszym jest interes swój i rodziny, na drugim interes partii. Tak jest w każdej partii.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+1 # AntyPiS 2020-10-09 13:43
Oj łapie Pan za słowa. Uchwały jak Pan tak bardzo chce precyzyjnie. Czepia się Pan tego co nie trzeba. PiS jest zablokowany i to na własne życzenie. Ma Pan bardzo idealistyczne spojrzenie co do obecnej polityki. Obecnie za PiS obywatel nie jest najważniejszy patrząc się na zwiększone obciążenia podatkowe czy też afery z respiratorami. Niech Pan mi nie mówi, ze w tej sprawie obywatel był najważniejszy tylko bo to Szumowski minister rządu PiS robił. Mozę te pieniądze mu się po prostu należały jak to mówiła swego czasu premier rządu PiS Beata Szydło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-2 # polak2010 2020-10-09 19:48
Szanowny panie antypis
z łapaniem za słówka to pan jest mistrzem szanowny panie i z odwracaniem uwagi od tematu 10:3 w głosowaniu.
PiS akurat szanowny panie prowadzi świetna politykę prorodzinną
.
A podatki dla rodzin zwiększyła Platforma Obywatelska tylko przypomnę z 8 % na 23% na akcesoria dla dzieci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
politolog
+3 # politolog 2020-10-09 20:36
PO podnosiła, PiS nie podnosiło, bo nie musiało. Do tej pory. A teraz to nie wiem skąd weźmie 100 mld na pokrycie deficytu, może Pan wie? Czy są jeszcze jakieś mafie, którym można odebrać kasę, bo nie kraść to już chyba nie wystarczy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-2 # polak2010 2020-10-09 22:04
Szanowny panie ,,politolog''
Polska będzie mogła skorzystać z ponad 776 mld zł wsparcia ze środków Unii Europejskiej tak jak reszta państw Unii
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
politolog
+4 # politolog 2020-10-10 07:49
Ale to nie są pieniądze na finansowanie deficytu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-2 # polak2010 2020-10-10 08:29
Szanowny panie ,,politolog''
Sa to pieniądze na ratowanie gospodarki każdego państwa unii
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+2 # AntyPiS 2020-10-10 11:42
PiS wykorzystuje je do finansowania programów socjalnych a nie do ratowania polskiej gospodarki. Z kieszeni do kieszeni przerzucą i na papierze zrobią, że to pieniadze rządowe a nie unijne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
0 # AntyPiS 2020-10-10 11:58
No i było 10 za poparciem kandydatury a 6 nie poparło kandydatury. Nie zapominajmy, że rok się powoli kończy a to oznacza głosowanie nad absolutorium i wtedy będzie żywa dyskusja jak nie będzie i to dla PiS będzie pyrrusowe zwycięstwo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-4 # polak2010 2020-10-11 12:05
Szanowny panie antypis
Polska jeszcze tych pieniędzy nie dostała.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+2 # AntyPiS 2020-10-11 12:07
Widzi Pan a już PiS ,,rozdaje". Sobie zadłużenie będą chcieli nimi spłacać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-5 # polak2010 2020-10-09 12:57
Szanowny panie Szatan
Kto to jest pisuar lub co to jest ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Lubaczów
+8 # Lubaczów 2020-10-07 17:26
Wydaje się że mają większość: 8 z pis i 1 Wróbel. To większość
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Oj
+7 # Oj 2020-10-07 06:33
Wiem jedno . Zeby zrobic porzadek w starostwie trzeba by byc troche niezrownowazony m. Znam takich ludzinp. moj szwagier
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Olgierd
+10 # Olgierd 2020-10-07 13:28
A tymczasem w Sejmie...

PiS chce dzisiaj uchwalić ograniczenie ulgi abolicyjnej, by Polacy pracujący za granicą musieli płacić wyższe podatki polskiemu fiskusowi i nie mogli uniknąć dopłaty podatku dochodowego od pieniędzy zarobionych na emigracji. Uwaga, te zmiany miałyby obowiązywać już od początku nowego roku!

Władza chce też podwójnie opodatkować przedsiębiorców działających w ramach spółek komandytowych (poprzez PIT oraz CIT). To oznacza, że w praktyce istnienie spółek komandytowych straci sens. Takich form działalności jest w Polsce około 50 tysięcy!

Mało tego - w ramach upodabniania się do złodziejskich rządów PO-PSL obecny obóz władzy chce przedłużyć o kolejny rok obowiązywanie podwyższonych stawek VAT 8% i 23% wprowadzonych przez rząd Tuska. 5 lat temu PiS obiecywał powrót do niższego VAT, ale od tego czasu okłamują obywateli i utrzymują wyższe stawki.

To nie wszystko - rządzący obiecywali, że w tym roku będziemy mieć zrównoważony budżet, zamiast tego już na tym posiedzeniu uchwalony ma zostać nie tylko największy w historii deficyt budżetowy (109,3 miliarda złotych za obecny rok), ale również... drugi największy w historii deficyt, za rok 2021, który ma wynieś 82,3 miliarda złotych. Władza prowadzi skrajnie nieodpowiedzial ną politykę gospodarczą, "przejedli" czasy koniunktury zamiast obniżać podatki i upraszczać prawo, a teraz mamy tego fatalne efekty! Zadłużają nas na potęgę!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
NOWY
-7 # NOWY 2020-10-07 14:06
A jakim prawem pracujący w Polsce mają płacić wyższy podatek od osób pracujących za granicą. I oczywiście po powrocie z zagranicy z pełnymi portfelami korzystają z państwowej służby zdrowia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Czuły
+3 # Czuły 2020-10-07 14:26
Cytuję NOWY:
A jakim prawem pracujący w Polsce mają płacić wyższy podatek od osób pracujących za granicą. I oczywiście po powrocie z zagranicy z pełnymi portfelami korzystają z państwowej służby zdrowia.

Co takiego daje ci ta państwowa służba zdrowia? Prawie wszystko robi każdy prywatnie bo w państwowych kolejkach trzeba czekać latami więc wyluzuj. Zarobi zagranicą, tam płaci podatek a w Polsce wydaje, to źle?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
NOWY
+3 # NOWY 2020-10-07 15:06
przyjeżdżają z zagranicy i jako członkowie rodziny korzystają z bezpłatnej służby zdrowia, a ja pracując w Polsce nie mogę się dostać bo kolejki!!! Oczywiście składkę zdrowotną opłacam w Polsce.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Czuły
-4 # Czuły 2020-10-07 16:05
Cytuję NOWY:
przyjeżdżają z zagranicy i jako członkowie rodziny korzystają z bezpłatnej służby zdrowia, a ja pracując w Polsce nie mogę się dostać bo kolejki!!! Oczywiście składkę zdrowotną opłacam w Polsce.

No teraz rozumiem o co ci chodziło. Ale my też możemy pojechać za granicę do małżonka/ małżonki i leczyć się na ich koszt. A że nie znamy języka to nie korzystamy i to nasza strata. Bo lekarzowi jakoś trzeba powiedzieć co i gdzie boli po angielsku czy niemiecku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
NOWY
-3 # NOWY 2020-10-07 16:49
ja i małżonka pracujemy w Polsce!!! Moim zdaniem aby być Polakiem uczciwe pracującym i płacącym podatki nie trzeba znać języków obcych i wyjeżdżać za granice na leczenie. Chodzi mi o to, że pracując w Polsce nie możemy być dyskryminowani i traktowani gorzej niż ci którzy pracują za granicą. Zresztą wg twojego rozumowania czy lepiej by było aby nikt nie płacił składki zdrowotnej i wszyscy Polacy leczyli się za granicą!?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Czuły
+2 # Czuły 2020-10-07 18:45
Cytuję NOWY:
ja i małżonka pracujemy w Polsce!!! Moim zdaniem aby być Polakiem uczciwe pracującym i płacącym podatki nie trzeba znać języków obcych i wyjeżdżać za granice na leczenie. Chodzi mi o to, że pracując w Polsce nie możemy być dyskryminowani i traktowani gorzej niż ci którzy pracują za granicą. Zresztą wg twojego rozumowania czy lepiej by było aby nikt nie płacił składki zdrowotnej i wszyscy Polacy leczyli się za granicą!?

Chyba się nie rozumiemy. Piszesz, że pracują zagranicą a przyjeżdżają do Polski i się leczą za darmo. Jeśli pracuje w Niemczech i jest tam ubezpieczony to może się tam leczyć i jego rodzina też. O jaką dyskryminację ci chodzi? Ty i ten z zagranicy macie przecież taki sam dostęp, ta sama kolejka. A skoro ktoś tak wymyślił, że można ubezpieczyć członków rodziny to korzystają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Czuły
+3 # Czuły 2020-10-07 18:51
Nowy czytaj ze zrozumieniem, bo wszystko przeznaczasz. Pracujesz w Polsce to leczysz się w Polsce. Ja pracuję w Niemczech leczę się w Niemczech. Ty lecząc się w Polsce nie potrzebujesz języka obcego. Ja lecząc się w Niemczech potrzebuję niemieckiego. Nigdzie nie piszę, żeby Polacy nie płacili składek i wszyscy leczyli się zagranicą, to już twoja wyobraźnia zadziałała.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Janek
-3 # Janek 2020-10-07 19:19
Do niemiec to warto zwiedzic ich pierwsza wartosc'to'Dach au lub Sachsenhausen
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-13 # polak2010 2020-10-07 14:24
Szanowny panie ,,Olgierd"
Pan napisał że jest bardzo źle w Polsce
To dlaczego ludzie nie manifestują wychodząc na ulicę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Czuły
+5 # Czuły 2020-10-07 16:02
Cytuję polak2010:
Szanowny panie ,,Olgierd"
Pan napisał że jest bardzo źle w Polsce
To dlaczego ludzie nie manifestują wychodząc na ulicę?

Wyjdź pan i manifestuje, tylko kto się tym przejmie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-7 # polak2010 2020-10-07 20:42
Szanowny panie ,,czuły"
Proszę czytać ze zrozumieniem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Olgierd
+4 # Olgierd 2020-10-08 15:01
Cytuję polak2010:
Szanowny panie ,,czuły"
Proszę czytać ze zrozumieniem.

Zanim zacznie pan pouczać innych, proszę zacząć od siebie. Choć w mojej opinii jest już dla pana za późno.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+10 # AntyPiS 2020-10-07 16:03
Panie polak2010. Piszę Pan o tym, ze nie ma demonstracji na ulicach bo według Pana PiS tak świetnie rządzi. To czego dziasiaj rolnicy w wielu miejscach Polski na ulice nie wyszli a wręcz wyjechali traktorami rolnicy? Chcieli pogratulować Kaczyńskiemu za piątkę, która niszczy polskie rolnictwo? Chciał Pan przykład demonstracji to proszę bardzo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+12 # AntyPiS 2020-10-07 16:03
Panie polak2010. Piszę Pan o tym, ze nie ma demonstracji na ulicach bo według Pana PiS tak świetnie rządzi. To czego dziasiaj rolnicy w wielu miejscach Polski na ulice nie wyszli a wręcz wyjechali traktorami rolnicy? Chcieli pogratulować Kaczyńskiemu za piątkę, która niszczy polskie rolnictwo? Chciał Pan przykład demonstracji to proszę bardzo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Olgierd
+8 # Olgierd 2020-10-07 18:25
Cytuję polak2010:
Szanowny panie ,,Olgierd"
Pan napisał że jest bardzo źle w Polsce
To dlaczego ludzie nie manifestują wychodząc na ulicę?

A rolnicy dziś? A kilka dni temu górnicy? Sasin zapycha im mordy nadrukowanymi pieniędzmi przez Glapińskiego. Przykro mi to stwierdzić, ale nie jest pan w stanie ogarnąć podstaw ekonomii, więc nie mamy o czym rozmawiać. I proszę zacząć patrzeć szerzej, niż tylko przez pryzmat TVPiS i im podobnym
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polak 2010&1/2
+3 # Polak 2010&1/2 2020-10-07 18:54
Cytuję Olgierd:
Cytuję polak2010:
Szanowny panie ,,Olgierd"
Pan napisał że jest bardzo źle w Polsce
To dlaczego ludzie nie manifestują wychodząc na ulicę?

A rolnicy dziś? A kilka dni temu górnicy? Sasin zapycha im mordy nadrukowanymi pieniędzmi przez Glapińskiego. Przykro mi to stwierdzić, ale nie jest pan w stanie ogarnąć podstaw ekonomii, więc nie mamy o czym rozmawiać. I proszę zacząć patrzeć szerzej, niż tylko przez pryzmat TVPiS i im podobnym

On nie jest w stanie cokolwiek ogarnąć, ot co usłyszy w TVPiS to na swój sposób interpretuje, oczywiscie zaswiadczając o poziomy wyznawców PiS, tylko trzeba trzymac kciuki za niego i jego przemyslenia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-7 # polak2010 2020-10-07 20:51
Szanowny panie &1/2
Jak pan może kiedyś będzie w stanie napisać coś mądrego to będzie się można do tego odnieść.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
broszka
0 # broszka 2020-10-07 21:48
Cytuję polak2010:
Szanowny panie &1/2
Jak pan może kiedyś będzie w stanie napisać coś mądrego to będzie się można do tego odnieść.

masz racje są osoby z którymi dyskusja obraża mój intelekt
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-6 # polak2010 2020-10-08 07:55
Szanowna pani ,,broszka''
Tu przyznam pani rację że dyskusja z ,,& 1/2'' obraża intelekt.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+7 # AntyPiS 2020-10-08 08:35
To o Pana chodzi Panie polak2010. Niech Pan nie wyrywa czyichś wypowiedzi z kontekstu i zmienia ich znaczenie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Olgierd
+6 # Olgierd 2020-10-08 15:01
Cytuję AntyPiS:
To o Pana chodzi Panie polak2010. Niech Pan nie wyrywa czyichś wypowiedzi z kontekstu i zmienia ich znaczenie.

Ten sekciarz i tak tego nie jarzy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-11 # polak2010 2020-10-07 20:45
Szanowny panie,, Olgierd"
cyt.pana,,drukowane pieniądze Galińskiego dla Sasina który zapycha mordy"
Weź się chłopie opamiętaj i choć postaraj się napisać coś merytorycznie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Olgierd
+7 # Olgierd 2020-10-07 20:52
Cytuję polak2010:
Szanowny panie,, Olgierd"
cyt.pana,,drukowane pieniądze Galińskiego dla Sasina który zapycha mordy"
Weź się chłopie opamiętaj i choć postaraj się napisać coś merytorycznie.

Nie rozumiesz podstaw ekonomii, nie ma o czym z tobą dyskutować. Ciemna masa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-9 # polak2010 2020-10-08 07:54
Szanowny panie ,,Olgierd''
Jest pan typowym wyborcą Platformy Obywatelskiej
Jak kończą się argumenty choć jest ich jak zawsze niewiele to zaczynają się nerwy i wyzwiska.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Olbierd
+7 # Olbierd 2020-10-08 10:23
Cytuję polak2010:
Szanowny panie ,,Olgierd''
Jest pan typowym wyborcą Platformy Obywatelskiej
Jak kończą się argumenty choć jest ich jak zawsze niewiele to zaczynają się nerwy i wyzwiska.

"Szanowny panie" polak2010, pan nie dość, że nie zna podstaw ekonomii to jeszcze ma ogromne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Na co zwraca uwagę nieco wyżej innemu forumowiczowi. O argumentach lepiej nie rozmawiajmy, bo niejednokrotnie pokazał pan, że nie ma pojęcia czym one są. To za wysokie progi dla pana, proszę się nie wysilać.

Jesteś pan strasznym hipokrytą. Jakiś czas temu ktoś pana dobrze nazwał - jest pan sekciarzem Prawa i Sprawiedliwości. Gdyby wysypać na pana obornik, pan powiedziałby, że to manna z nieba. Płacą panu za wpis czy kupili za jakieś nic nieznaczące stanowisko?

Jedno jest pewne. Jeżeli ktoś ma inne zdanie od pańskiego, jest "typowym wyborcą Platformy Obywatelskiej" (nazywanej przez pana jeszcze nie tak dawno "Ubywatelskiej" (pogarda dla tej gorszej części społeczeństwa - w pisowskiej nomenklaturze kultury)). Pragnę zwrócić uwagę, że powyżej określiłem Platformę Obywatelską i PSL w następujące sposób:

Cytat:
(...) w ramach upodabniania się do złodziejskich rządów PO-PSL (...)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-10 # polak2010 2020-10-08 14:38
Szanowny panie,, Olgierd lub Olbierd"
Obrażanie drugiej osoby nie zmieni faktu pana niskiego intelektu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Olgierd
+4 # Olgierd 2020-10-08 14:58
Cytuję polak2010:
Szanowny panie,, Olgierd lub Olbierd"
Obrażanie drugiej osoby nie zmieni faktu pana niskiego intelektu.

Tylko tyle ma pan do powiedzenia. To maksimum na co pana stać, a każdy kolejny pański komentarz nas wszystkim w tym utwierdza. To przykre, że nie ma dla pana już prawdopodobnie ratunku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-10-08 19:20
PanCytuję polak2010:
Szanowny panie,, Olgierd lub Olbierd"
Obrażanie drugiej osoby nie zmieni faktu pana niskiego intelektu.


Panie polak2010. Pisze Pan, ze jest pan wielce obrażany a momentalnie zaraz Pan obraża forumowiczów jak leci. Sam Pan sobie przeczy. Jak widać jak się kończą Panu argumenty to zaczyna się obrażanie wszystkich wokół.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-1 # polak2010 2020-10-08 22:19
Szanowny panie ,,antypis''
Gdzie ja napisałem że jestem ,,obrażany''
proszę czytać ze zrozumieniem moje komentarze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+1 # AntyPiS 2020-10-09 00:18
Pisząc ,,obrażanie drugiej osoby" pokazał Pan, ze czuje się obrażony. Bo inaczej by Pan do oponenta w dyskusji nie używał takiego zdania ;) Proszę lepiej czytać własne komentarze ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-3 # polak2010 2020-10-09 08:50
Szanowny panie ,,antypis''
Po raz kolejny proszę oczytanie ze zrozumieniem moich postów.
Prosiłem jak pan to napisał ,,oponenta'' o kulturę i wzajemny szacunek jeżeli w jego wielu wypowiedziach sa tylko wyzwiska to niestety czasami choć to jest dla mnie bardzo trudne muszę się zniżyć do tak niskiego poziomu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+1 # AntyPiS 2020-10-10 11:51
Panie polak2010. Ludzie mają dość w Pana wykonaniu tego co przedstawia TVPiS i widać, że to jedyne medium telewizyjne z którego Pan korzysta. Poziom tej telewizji to już nie dno. To już kopanie coraz głębiej w tym mule. I Pan powtarza te same rzeczy za TVPiS i razem z nimi Pan kopie ten muł. To nie Pan schodzi do poziomu. To ludzie muszą zejść do Pana.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-3 # polak2010 2020-10-11 12:11
Szanowny panie antypis
Dalej skończyły się panu argumenty i obrzuca pan mnie tymi samymi inwektywami co zawsze może wymyśli pan coś nowego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+2 # AntyPiS 2020-10-11 17:25
Powtarzam te same argumenty, aby w końcu do Pana dotarło, ze wierzy Pan w kłamstwa manipulacje propagandę PIS poprzez ich telewizję bo już niestety tylko z nazwy publiczną TVPiS. Po co mam wymyślać cos nowego. Nie no może coś nowego zamiast TVPiS, które w obecnym kształcie jest nieobiektywnym medium i coraz bardziej jest tak zepsute, ze nadaje się coraz bardziej do likwidacji a nie do reorganizacji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-4 # polak2010 2020-10-11 18:32
Szanowny panie antypis
W kółko pan powtarza te brednie o tym TVP jakby nie było innych mediów z których można czerpać wiedzę proszę się opamiętać bo na Nienawiści nikt nic dobrego nie zbudował.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+1 # AntyPiS 2020-10-11 19:48
No właśnie i TVPiS na tej nienawiśći nic dobrego nie zbudowało, nie buduje i nie będzie budowało w obecnej w formie. Tam codziennie wylewa się normalnie ludzki jad, taka nienawiść, że nawet reżimowe media białoruskie mogą się od Nas uczyć. Tam dzień bez fake newsów, manipulacji medialnych i złych praktyk dziennikarskich to dzień stracony.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-1 # polak2010 2020-10-11 20:39
Szanowny panie antypis
Z tą nienawiścią do PIS
To tyczy się pana.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-10-07 22:29
Cytuję polak2010:
Szanowny panie,, Olgierd"
cyt.pana,,drukowane pieniądze Galińskiego dla Sasina który zapycha mordy"
Weź się chłopie opamiętaj i choć postaraj się napisać coś merytorycznie.


Jak nie ma Pan argumentu to potrafi Pan tylko napisać, że nie ma się do czego odnieść. Widzę to już teraz kilka razy a i było tak wcześniej. Jak nie ma Pan argumentu to już lepiej Pan się tego tego przyzna a nie obraża intelekt forumiwicza, ktory Pana ,,zagiął" i pisze tylko żeby coś napisać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-6 # polak2010 2020-10-08 07:51
Szanowny panie ,,antypis''
Po raz kolejny w zwyczaju wypowiadać się za innych.
Każdy forumowicz ma swoje zdanie i swój rozum i potrafi bronić sie sam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-10-08 08:39
No to się wypowie ten forumowiczów jeśli będzie chciał. Ja dokładam swoje trzy grosze do tej dyskusji. Jak Panu brak argumentów dyskusji to pisze Pan, że ,,nikt mądrego nie pisze" lub, żeja się wypowiadam za kogoś. Mogę też dodać coś od siebie bo wielu forumowiczów nie chce z Panem dyskutować i odpowiadać bo jak dyskutować z kimś kto nie ma argumentów w dyskusji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-10-08 08:39
Forumowicz*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-7 # polak2010 2020-10-08 14:25
Szanowny panie antypis
To się proszę nie wypowiadać za innych.
Jak pan to napisał cyt.,, No to się wypowie ten forumowiczów jeśli będzie chciał"
No właśnie jeśli będzie chciał lub jak będzie miał argumenty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Olgierd
+4 # Olgierd 2020-10-08 15:00
Cytuję polak2010:
Szanowny panie antypis
To się proszę nie wypowiadać za innych.
Jak pan to napisał cyt.,, No to się wypowie ten forumowiczów jeśli będzie chciał"
No właśnie jeśli będzie chciał lub jak będzie miał argumenty.

Do pana i tak żadne argumenty nie docierają. Jak grochem o ścianę. Jak PiS obrzuci pana obornikiem, pan powie, że to manna z nieba i będzie na siłę próbował zaprosić do tego innych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-5 # polak2010 2020-10-08 18:53
Szanowny panie ,, Olgierd"
No i po co się obrażać w każdej pana wypowiedzi są wyzwiska a brak jest merytorycznych argumentów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-10-08 19:22
Panie polak2010. Olgierd podał argumenty a Pan nie ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Olgierd
+2 # Olgierd 2020-10-08 21:38
Cytuję AntyPiS:
Panie polak2010. Olgierd podał argumenty a Pan nie ;)

Szkoda słów na tego tłuka :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-1 # polak2010 2020-10-08 22:16
Szanowny panie ,,Olgierd''
I po co znowu te wyzwiska proszę się uczyć kultury bo z domu kultury pan nie wyniósł.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+1 # AntyPiS 2020-10-09 00:15
Nie dziwię się, że Pan działa ludziom na nerwy ;) Nie każdy potrafi wytrzymać poziom Pana komentarzy bo trudno do niego zejść :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-3 # polak2010 2020-10-09 08:56
szanowny panie,,antypis''
Ciekawe co pan wyniósł z domu panie ,,antypis''
interpretując Pana nick ,,antypis'' można wnioskować wiele rzeczy.

A co do wyzwisk pana ,,Olgierd'' takiemu typowemu wyborcy Platformy Obywatelskiej bez argumentów szybko puszczają nerwy i wychodzi brak kultury.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-10-09 11:36
Już tłumaczę czego jestem ,,AntyPiS". Z domu wyniosłem takie zasady, ze kto używa ludzkich tragedii (Smoleńsk), ludzkich emocji (dyskusja o LGBT) i Kościoła (upolitycznieni e Kościoła, ślub Kurskiego) tylko dla zbicia własnego kapitału politycznego i pieniężnego jest dla mnie złym człowiekiem lub złą organizacją, którą należy wyjaśniać i przedstawiać jej zło bo pojawią się tacy wyznawcy jak Pan, który uważają to zło za największe dobro. Jestem przeciwnikiem kłamstw, manipulacji oraz przeciw robieniu z Nas Polaków, głupków, którzy we wszystkie brednie uwierzą i jeszcze będą klaskać jak wyciągają pieniądze z naszych kieszeniach naszych oczach praktycznie dla zbicia swojego majątku. Jestem przeciw temu, że ważne stanowiska w kraju piastują takie osoby, które się do tego nie nadają. Ważną funkcją jest dla mnie również bycie Posłem, ponieważ taka osoba zazwyczaj reprezentuje swój region i kilkadziesiąt tysięcy osób, które na tą osobę zagłosowali. Dlatego takie działalność polityków PiS jak Czarnek czy swego czasu Pawłowicz są dla mnie pohańbieniem mandatu Posła bo zachowują się jak osoby, które normalnie dostałyby łatkę pt. cham. I widzę, że lubi Pan te wzorce z lubością. Wszystkie te rzeczy o których napisałem, ze jestem przeciwko odnajduję w PiS i dlatego jestem ,,AntyPiS"..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-7 # polak2010 2020-10-09 13:05
Szanowny panie antypis''
Jak pan o sobie pisze takie superlatywy to proszę się w końcu obudzić.

A wracając do słodzenia samemu sobie to myślałam zawsze że to ludzie powinni pana ocenić jaki pan jest a pan sam ocenia samego siebie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2020-10-09 13:48
Chciał Pan odpowiedzi na pytanie czego jestem ,,AntyPiS" to odpowiedziałem. I nie słodzę samemu sobie. Tak wiem, że ludzie mnie oceniają. Zresztą mamy tutaj licznik ocen, który pokazuje czy czyjaś wypowiedzieć w pewnym sensie podoba się ogółowi forum czy też nie. Tylko niech Pan nie zapomina, że Pana też oceniają ludzie i nie raz tutaj widzę, ze nie są to tylko oceny dodatnie czy ujemne przy komentarzu, ale także oceny bardziej złożone w komentarzach skierowanych do Pana. I niestety ma Pan dużo negatywnych opinii.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-7 # polak2010 2020-10-09 19:54
szanowny panie antypis
Z pana to troszeczkę taki Narcyz i ma pan dużo superowych plusików.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-10-10 11:47
Nienjestem żadnym narcyzem. Odpowiedziałem na Pana słowa na temat mojego nicku. Jeżeli czyjeś zasady życiowe jakimi są m.in tępienie klamstwa i obłudy są dla Pana śmieszne to znaczy, że Pan nie ma żadnych zasad życiowych albo są bardzo spatologizowane .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-5 # polak2010 2020-10-11 12:07
Szanowny panie antypis''
Pisanie samemu o sobie jest śmieszne i żenujące.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-10-11 17:36
Czepił się Pan mojego nicku. Zaczynam wątpić w Pana jakąś wiedzę bo Pan 100 razy pyta się o to samo a ja odpowiadam dokładnie na Pana ataki dotyczące mojego nicku a Pan dalej o to samo pyta. No proszę z siebie nie robić za przeproszeniem naczelnego tumana ziemi lubaczowskiej. I niech mi Pan nie powie, że nie zachowuje się Pan jak wyznawca PIS bo właśnie skrajni wyznawcy PiS są bardzo ,,zamkniętymi" ludźmi, którzy wylewają swoje frustracje i cieszą się, ze robią gdzieś szum i uważają, że są potrzebni bo inaczej świat się zawali i wyznają zasadę, ze ja mam tylko rację a reszta to idioci co są przez kogoś zmanipulowani i atakują przez to PIS. Ile razy posądzał mnie Pan tutaj o powtarzanie za TVN-em jakichś rzeczy mimo, ze TVN praktycznie obecnie nie oglądam. Panie polak2010. Jest Pan wyznawcą PiS i jest Pan bardzo nieobiektywnym człowiekiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-4 # polak2010 2020-10-11 18:36
Szanowny panie antypis
Ale teraz ja nie napisałem nic o pana nicku.
Tylko że osoba która narcystycznie pisze o swojej osobie jest śmieszna i żenująca.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-10-11 19:45
Nie Pan teraz nie udaje, ze ma Pan sklerozę i nie wie od czyich słów zaczęła się ta dyskusja, ze nazywa mnie Pan narcyzem. Czepiał się Pan mojego nicku i pisał Pan, ze można go różnie rozumieć. Dlatego odpowiedziałem na pańskie aluzje i napisałem dlaczego nazywam się ,,AntyPiS". Nie ma to nic wspólnego z narcyzmem. A, ze nie wie Pan jak na to odpowiedzieć to próbuje Pan wtłoczyć mnie w ten narcyzm, który nie ma miejsca. Zrobił Pan aluzje co do mojego nicku. Udzieliłem rozbudowanej wypowiedzi. A Pan nawet nie zakodował co było odpowiedzią i z powodu braku argumentów Pana stać tylko na nazwanie mnie narcyzem. Cóż Panie polak2010 osoba do która najpierw zaczyna dyskusję a następnie udaje sklerozę, ze to nie ona zaczęła dyskusję nad danym wątkiem to jest właśnie osoba żałosna, które się na dodatek ośmiesza. Więc Panie polak2010 proszę przestać się ośmieszać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-4 # polak2010 2020-10-11 20:41
Szanowny panie antypis''
Skomentuje to tylko w jeden sposób.
BuhahahHa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-10-11 23:13
Bardzo kreatywnie Panie polak2010. Brak argumentów widać, że hej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-10-11 23:17
Nie jestem nienawistny do ludzi. Nie toleruję kłamstwa i grania na ludzkich emocjach. A robi to PiS każdego dnia swojego istnienia a tym bardziej wzmożone to jest podczas ich rządów w Polsce.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-4 # polak2010 2020-10-12 09:13
BuhahahHa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+1 # AntyPiS 2020-10-12 10:49
Niepokojący ten Pana śmiech. Wygląda bardziej na śmiech jakiegoś chorego człowieka na umyśle niż próba wyśmiania czyjejś wypowiedzi. Wystarczy tylko sobie wyobrazić jak wyglądałby ten śmiech w życiu realnym. Aż strach by było być kolo Pana bo nie wiadomo czy Pan kontroluje swoje zachowania i czy jest Pan obliczalny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-3 # polak2010 2020-10-12 20:35
szanowny panie antypis
buhahahaha
już nerwy puszczają panu i zaczynaja się wyzwiska.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
0 # AntyPiS 2020-10-12 20:59
Już nawet nie ma miejsca, żeby coś odczytać to moja odpowiedź na Pana komentarz będzie na dole.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polak 2010&1/2
+17 # Polak 2010&1/2 2020-10-07 17:05
Gdzie ma biuro poselskie "nasza" pani posel? Rolnicy bezplatnie dostarczają "aromaty"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Janek
-1 # Janek 2020-10-07 17:23
Witam,w ostatnim wydaniu "kresowiaka galicyjskiego" pojawil sie artykul Pana Obirka nt. Zygmunta Maurycowicza Baumana. Interesuje sie historia. Wg mnie jest to paszkwil. A oto dowod
wolnosc24.pl/.../...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polak 2010&1/2
+3 # Polak 2010&1/2 2020-10-07 17:58
Kto takie g... czyta. Narodowcy dzisiaj w sejmie pokazali jak im zależy na porzadku prawnym, Kto jest bardziej prawym na prawicy...?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Janek
-3 # Janek 2020-10-07 18:37
Ale przeciez to sa fakty , wynikajacy z dokumentow IPM,dokumentow wojskowych,dawn ego'WSW, i w Moskwie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polak 2010&1/2
0 # Polak 2010&1/2 2020-10-07 18:57
Cytuję Janek:
Ale przeciez to sa fakty , wynikajacy z dokumentow IPM,dokumentow wojskowych,dawnego'WSW, i w Moskwie

Nikt nie przeczy "dzialalności" jego i jemu podobnych, sposob przekazania ci sie podoba?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wyborca z dworca
+15 # Wyborca z dworca 2020-10-07 18:27
Mam dla Pani Barbary zadanie bojowe do wykonania: porządek w wydziale komunikacji, bo Swatek nie ma do tego jaj.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Monika L
-3 # Monika L 2020-10-07 20:16
No masz wyborca się znalazł z dworca ciekawe jakiego centralnego?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wyborca z dworca
+1 # Wyborca z dworca 2020-10-07 21:12
Cytuję Monika L:
No masz wyborca się znalazł z dworca ciekawe jakiego centralnego?

Pani z Wydziału Komunikacji czy ktoś z rodziny tam pracuje??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Monika L
-5 # Monika L 2020-10-07 21:47
Nie zgaduj dalej zgadula
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ppp
+1 # Ppp 2020-10-07 22:50
A najlepiej tym wszystkim pierdyknac i wyjechac na rebizanty,paraf razujac klasyka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-10-12 21:10
Panie polak2010 kontynuując wątek w którym już komentarze były nieczytelne. Żadne nerwy mi nie puszczają. Pisząc ,,buhahaha" zastanowiłem się jakby to wyglądało w życiu realnym. Widząc kogoś takiego kto tak robi łącząc to z brakiem Pana argumentów wychodzi Pan na osobę nieobliczalną. Napisałem, że Pan wychodzi na taką osobę a to Pan odebrał, że to atak na Pana, że ja Pana tak nazwałem. Czyli sam Pan siebie nazwał tak nazwał i potwierdził nam tutaj wszystkim, że nie tylko Pan na taką nieobliczalną osobę Pan wychodzi, ale niestety nią jest.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
anakonda
0 # anakonda 2020-10-12 22:29
kontynuujác wszystko, zenada w tym wykonaniu PISu nie przedluzaja umów dobrym pracownikom, chociaz sami nie majá na nie nastepcow, ....i jezeli za chwile okaze sie ,ze dyrektorem LO zostanie M.CH to bedzie najwieksze wiarolomstwo pisiorow z tymi najwazniejszymi , jakze malymi ogolnie.....czy li slowami brata starosty....ter az to my rzadzimy....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |