Koronawirus nie odpuszcza. Jest kolejny przypadek w powiecie lubaczowskim

fot. flickr.com
fot. flickr.com

fot. flickr.com

Ministerstwo Zdrowia podało informację o kolejnych zarażeniach w kraju.  Wśród zakażonych jest jedna osoba z powiatu lubaczowskiego.

W ciągu ostatniej doby w Polsce koronawirusa potwierdzono u 595 osób.  W województwie podkarpackim odnotowano 37 przypadków, z czego jeden dotyczy mężczyzny z powiatu lubaczowskiego.

Nowych 37 potwierdzonych przypadków to:
• 4 osoby powiat bieszczadzki (trzech mężczyzn i kobieta),
• 4 osoby powiat dębicki (dwie kobiety i dwóch mężczyzn)
• 3 osoby powiat jarosławski (dwóch mężczyzn i kobieta)
• 2 osoby powiat jasielski (kobieta i mężczyzna)
• 1 osoba powiat krośnieński (mężczyzna)
• 2 osoby powiat leski (mężczyzna i kobieta)
• 1 osoba powiat lubaczowski (mężczyzna)
• 1 osoba powiat łańcucki (mężczyzna)
• 1 osoba powiat przemyski (kobieta)
• 2 osoby miasto Przemyśl (kobieta i mężczyzna)
• 2 osoby powiat przeworski (kobiety)
• 1 osoba powiat rzeszowski (kobieta)
• 3 osoby miasto Rzeszów (dwóch mężczyzn i kobieta)
• 10 osób powiat stalowowolski (osiem kobiet i dwóch mężczyzn)

Do tej pory koronawirusa w powiecie lubaczowskim potwierdzono u 39 osób, z czego cztery zmarły i jedenaście wyzdrowiało.

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Ja
-6 # Ja 2020-08-17 14:00
Co to jest
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ja
+17 # Ja 2020-08-17 14:01
Uważam że powinno być podane z jakiej miejscowości są zakażeni
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Qwerty
+4 # Qwerty 2020-08-17 18:55
Cytuję Ja:
Uważam że powinno być podane z jakiej miejscowości są zakażeni

Tez tak uważam. W tym czasie nie RODO...a zaraza sie pleni na potęgę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
broszka
+3 # broszka 2020-08-17 21:22
Cytuję Ja:
Uważam że powinno być podane z jakiej miejscowości są zakażeni


Też jestem za tylko jest jeden szkopuł, zaraz te osoby CIEMNOGROD by zaczął stygmatyzować, zresztą to forum pokazuje swoją jakość komentarzy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
meg
-2 # meg 2020-08-17 21:53
Cytuję Ja:
Uważam że powinno być podane z jakiej miejscowości są zakażeni

z Lubaczowa przyjmował w gabinecie cały tydzień a miał korone
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ja
+19 # Ja 2020-08-17 14:04
Tak naprawdę to nie wiadomo na kogo uważać. A co do Cieszanowa to porażka myślę ze 23 sierpnia się zacznie oby nie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
969
-9 # 969 2020-08-17 21:40
Guzik sie zacznie nikt chory na festiwal nie jedzie ryzyko zarazenia takie samo jak wszędzie,przest ańcie siać panikę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pączek
+4 # Pączek 2020-08-18 08:48
Pewnie ze sie zacznie. Ryzyko zakazenia wzrasta w takim tlumie. To jest nieodpowiedzial ne organizowac takie imprezy w dobie pandemii.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
MK
0 # MK 2020-08-18 09:19
nie ma pandemii, ciemnogrodzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pączek
+3 # Pączek 2020-08-18 08:50
Tak samo np. nikt chory na wesele nie idzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pączek
+2 # Pączek 2020-08-18 13:19
MK a co to w ogole jest ciemnogrod w twym skromnym mniemaniu?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |