Kolejna osoba z powiatu lubaczowskiego zakażona koronawirusem

fot. pexels.com
fot. pexels.com

fot. pexels.com

Ministerstwo Zdrowia podało informację o kolejnych zarażeniach w kraju.  Wśród zakażonych jest jedna osoba z powiatu lubaczowskiego.

W ciągu ostatniej doby w Polsce koronawirusa potwierdzono u 624 osób.  W województwie podkarpackim odnotowano 28 przypadków, z czego jeden dotyczy kobiety z powiatu lubaczowskiego.

Nowych 28 potwierdzonych przypadków to:
1 osoba powiat dębicki (mężczyzna)
6 osób powiat jarosławski (trzy kobiety, trzech mężczyzn)
1 osoba miasto Krosno (kobieta)
1 osoba powiat lubaczowski (kobieta)
1 osoba powiat łańcucki (mężczyzna)
11 osób powiat przemyski (dziewięć kobiet i dwóch mężczyzn)
2 osoby miasto Przemyśl (mężczyzna i kobieta)
1 osoba powiat ropczycko-sędziszowski (kobieta)
2 osoby miasto Rzeszów (kobieta i mężczyzna)
2 osoby powiat rzeszowski (kobieta i mężczyzna)

Do tej pory koronawirusa w powiecie lubaczowskim potwierdzono u 29 osób, z czego cztery zmarły i pięć wyzdrowiało.

Najnowszy raport tygodniowy dotyczący koronawirusa na naszym portalu pojawi się w niedzielę wieczorem.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Mieszkaniec
+37 # Mieszkaniec 2020-08-09 10:47
Szybkiego powrotu do zdrowia dla chorych, a dla zdrowych więcej rozsądku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
broszka
+7 # broszka 2020-08-09 11:24
Cytuję Mieszkaniec:
Szybkiego powrotu do zdrowia dla chorych, a dla zdrowych więcej rozsądku.


Zdrowy rozsądek w ciemnogrodzie? Przeciez maski nie każdy lubi nosic a cowid jest przeciez w odwrocie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Cdn
+8 # Cdn 2020-08-09 15:02
Cytuję broszka:
Cytuję Mieszkaniec:
Szybkiego powrotu do zdrowia dla chorych, a dla zdrowych więcej rozsądku.


Zdrowy rozsądek w ciemnogrodzie? Przeciez maski nie każdy lubi nosic a cowid jest przeciez w odwrocie

W tym oświeconym TEŻ GO BRAKUjE
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Cdn
+18 # Cdn 2020-08-09 11:12
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Cierpliwość i dużo optymizmu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Obywatel
-28 # Obywatel 2020-08-09 12:53
Nie wiem czy wiecie ale koronawirus jest z nami od lat 60 tych poprzedniego wieku i jakos zyjemy. Przestancie siac panike!!! Co to za choroba bezobjawowa, testy wynik testu wg zalecen milosciwie nam panujacych. Jedna wielkie oszustwo. Po zasiegnieciu u zrodel ikazuje sie ze w zasadzie nie ma choroby bezobjawowe, jedynie schizofrenia mozna uznac jako bezobjawowa. Koronawirus to choroba wywolywana tv i radio publicze. Lekarstwo, wysfarczy wylaczyc tv i wlaczyc myslenie i nagle choroba znika. Takie proste a jednak dla wielu trudne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
WK
+41 # WK 2020-08-09 13:14
Przed napisaniem komentarza w którym chce się wymądrzać pasowałoby mieć jakąś wiedzę na dany temat. Koronawirusy ludzkie zidentyfikowano w latach 60 ubiegłego wieku to fakt i prawdopodobnie są one z nami znacznie dłużej lecz zapomniałeś wspomnieć, że obecnie wyróżnia się siedem koronawirusów wywołujących infekcje u człowieka, ( groźniejsze np, MERS ), SARS-CoV-2 jest dość nowym wirusem ( pierwsze przypadki w Wuhan pod koniec 2019r ) co za tym idzie nie wiemy o nim wiele, nie mamy leku szczepionki a ludzie umierają. Jeśli dla Ciebie wyłączenie TV to rozwiązanie problemu to gratuluje podejścia, Tobie powinni internet odłączyć od tych durnych teorii spiskowych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Roman
0 # Roman 2020-08-11 13:04
Masz rację, że to takie proste, ale jak ktoś ma "ptasi móżdżek" to tego nie może zrozumieć i wypisuje takie głupoty jak Ty,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mira
+7 # Mira 2020-08-09 12:53
Czy To zaś w Opace.?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Olo
+20 # Olo 2020-08-09 12:57
Właśnie przez takich ludzi którzy nie wierzą w chorobę rozsiewa się to dziadostwo bo śmieją się w twarz i nie zachowują zasad w Polsce puki co nie wyssali sobie z palca tylko jest to na całym świecie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mtw prawdziwy
-4 # Mtw prawdziwy 2020-08-09 14:31
No dobrze. Dostajemy info. Kolejna osoba zakazona. Wiec chcialbym zadac pytanie-no i co w zwiazku z tym? jaka jest konkluzja,przes lanie,dygresja? bo portal jest luksus tylko nie osiagajcie poziomu faku,se i szechter zeitung.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mtw prawdziwy
+1 # Mtw prawdziwy 2020-08-09 14:36
Aha bylby zapomnial. Bo u nas jak to w naszym ukochanym miescie juz sie zaczyna-a ta babka chora,6 ten o co tam pracowal tez chory,a tamten,sramten. Po prostu ludzie maja naturalna potrzebe pogadania. Wiec gadaja. A niejednego juz usmiercili. To nasza malomiasteczknd wa rzeczywistosc. Chociaz ja kocham,nigdy bym sie stad nie wyprowadzil.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Dzikus
+20 # Dzikus 2020-08-09 15:22
Pani z Lisich Jam. Jezeli jeszcze raz Pani wyjdzie za bramę swojego domu będąc na kwarantannie pokusze się o telefon do sanepidu i Policję żeby jeszcze raz panią skontrolowali. A piszą to Sasiedzi którzy Panią obserwują.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
OżeszTy
-4 # OżeszTy 2020-08-09 16:54
Kwarantanna nie świadczy o chorobie. Teraz każdy z nas może być na kwarantannie, wystarczy, że podam Cię, że miałeś/łaś ze mną kontakt. I pach... siedzisz że mną do otrzymania wyniku. Tak to działa... że osoby zdrowe niestety muszą swoje wysiedzieć. Dużo zdrówka i mało kontaktów życzę!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ada
+7 # ada 2020-08-09 17:12
Kwarantanna oznacza izolację, nie mędrkuj. MOŻE byc zarażona.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ppp
-4 # Ppp 2020-08-09 18:32
07 zglos sie? czy W11?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ppp
-5 # Ppp 2020-08-09 18:32
07 zglos sie? czy W11?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Zainteresowany
-2 # Zainteresowany 2020-08-09 22:46
Cytuję Dzikus:
Pani z Lisich Jam. Jezeli jeszcze raz Pani wyjdzie za bramę swojego domu będąc na kwarantannie pokusze się o telefon do sanepidu i Policję żeby jeszcze raz panią skontrolowali. A piszą to Sasiedzi którzy Panią obserwują.

Może wyszła za bramę wyjąć list ze skrzynki?!.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Zainteresowany
+4 # Zainteresowany 2020-08-09 22:48
Cytuję Dzikus:
Pani z Lisich Jam. Jezeli jeszcze raz Pani wyjdzie za bramę swojego domu będąc na kwarantannie pokusze się o telefon do sanepidu i Policję żeby jeszcze raz panią skontrolowali. A piszą to Sasiedzi którzy Panią obserwują.

A może kwarantanną się zakończyła. Jeśli wynik negatywny to nie siedzi dwa tygodnie tylko zwalniają wcześniej. Jeśli nie to bardzo źle, aż się prosi o telefon.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
...
-2 # ... 2020-08-09 15:23
...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polik
+5 # polik 2020-08-09 17:27
W piątek 32000 testów, chorych 840, w sobotę 21000 testów 640 chorych, ot cała filozofia pis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
.
+2 # . 2020-08-09 21:45
A w kieleckim 230 tys. testów dodanych omyłkowo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ENDRIU
+5 # ENDRIU 2020-08-10 07:02
a o Pani z Oleszyc pielęgniarce z Zamkowej nic sie nie pisze i jej mężu???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ole
+3 # ole 2020-08-10 14:18
Cytuję ENDRIU:
a o Pani z Oleszyc pielęgniarce z Zamkowej nic sie nie pisze i jej mężu???


Oleszyckim pielegniarkom nic nie grozi, miejscowy osrodek jest jak twierdza nie zdobycia, rowniez przez pacjentow
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ricardo
0 # Ricardo 2020-08-10 22:41
Bez przesady... "Klub seniora" zawieszony ;-), ale jak ktoś wymaga badania, jest przyjmowany. Obowiązuje tylko rejestracja telefoniczna i wizyta na konkretną godzinę. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ewa
+4 # Ewa 2020-08-10 15:40
Cytuję ENDRIU:
a o Pani z Oleszyc pielęgniarce z Zamkowej nic sie nie pisze i jej mężu???


Warto zwrócić uwagę Pani Doktor i pielęgniarce z Sapiehy- w Kościele zawsze bez maseczki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi