Wyciek gazu w Oleszycach [AKTUALIZACJA]


W piątek przed godziną 18:00 w Oleszycach doszło do uszkodzenia rury z gazem. Na miejsce wezwano służby, które ewakuowały okolicznych mieszkańców. Akcja zakończyła się dwie godziny później po zabezpieczaniu miejsca i naprawieniu szkody.

Do uszkodzenia rurociągu z gazem nieopodal remizy w Oleszycach doszło podczas prac remontowo-budowlanych. Z naszych informacji wynika, że pracownik podczas prac związanych z docieplaniem budynku przewiercił rurę z gazem.

Świadkowie relacjonowali, że na miejscu było słychać głośne syczenie, a zapach gazu był wyczuwalny w promieniu kilkudziesięciu metrów od miejsca wycieku.

Strażacy, którzy błyskawicznie pojawili się na miejscu zdarzenia przystąpili do ewakuacji mieszkańców pobliskich domów oraz sklepu, a następnie jak relacjonuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej kpt. Wojciech Wus  zabezpieczyli uszkodzoną rurę drewnianym kołkiem.  Na miejscu pojawili się też pracownicy pogotowia gazowego, którzy naprawili uszkodzony przyłącz gazowy.

Dzięki sprawnej reakcji strażaków i pogotowia gazowego nikt nie ucierpiał.

IMG_20200703_180635.jpgIMG_20200703_181000.jpgIMG_20200703_181305.jpg

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ogłoszenia

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.