140 km/h i 134 km/h w terenie zabudowanym. Młodzi kierowcy szarżują na drogach

fot. archiwum KPP Krosno
fot. archiwum KPP Krosno

fot. archiwum KPP Krosno

W ostatnich dniach skrajną bezmyślnością wykazali się mieszkańcy powiatu na drogach w województwie podkarpackim oraz lubelskim. 25-latka w terenie zabudowanym w powiecie niżańskim pędziła 140 km/h, a 26-latek 134 km/h w powiecie biłgorajskim. Obydwoje stracili uprawnienia.

Ostatnio podkarpacka policja poinformowała o bardzo niebezpiecznym zachowaniu 25-latki z naszego powiatu. Kobieta w miejscowości Rudnik nad Sanem (powiat niżański) pędziła z prędkością 140 km/h, czyli miała o 90 km/h więcej, niż pozwalają na to przepisy. Młoda kobieta straciła uprawnienia do kierowania na trzy miesiące.

Z kolei biłgorajscy policjanci w miejscowości Obsza zatrzymali 26-latka z gminy Stary Dzików, który wczoraj około godziny 9:00 pędził samochodem osobowym m-ki Peugeot w terenie zabudowanym z prędkością 134 km/h. Kierowca został zatrzymany przez policjantów biłgorajskiej drogówki w miejscowości Obsza. Policjanci zatrzymali należący do 26-latka blankiet prawa jazdy. Mężczyzna, który przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość o 84 km/h został również ukarany wysokim mandatem karnym i otrzymał punkty.

Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych.

Apelujemy do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. – apelują funkcjonariusze biłgorajskiej drogówki.

Źródło: KWP Rzeszów, KPP Biłgoraj

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Aaaa
-15 # Aaaa 2020-05-26 21:40
To 26.05 czy wczoraj?
Blik
-2 # Blik 2020-05-26 22:31
Tato dał auto to jak by ze smyczy psy spóścił...
Lubaczowianin
-20 # Lubaczowianin 2020-05-27 00:15
Skończmy z tą propaganda!
Prędkość prędkości nie równa. Sam dostałem ostatnio mandat 82kmh na samym wlocie do belzca gdzie ledwo las się skończył droga szeroka zero zabudowań przy drodze. Ale znak stoi i ch....
Z pewnością ciężko o sprawiedliwe regulacje prawne ale mimo wszystko apeluje o zdrowy rozsądek do policjantów. Nie raz widzę lubaczowskich policjantów po cywilu jak pędza ponad setka po lubaczowie. Np pan H. I Pan Dw.
DT
-2 # DT 2020-05-28 13:32
tak własnie jest , nasi bohaterowie pasów też nie zapinają i z przepisową predkością również nie jeżdzą ot taka Policja w całej Polsce taka sama
Lubaczowianin
-23 # Lubaczowianin 2020-05-27 00:21
Poddam jeszcze jedna myśl pod osąd.
Jak to jest ze ta sama drogą o takich samych parametrach i wymiarach można w niemczech pędzic bez ograniczeń a w Polsce 140kmh. Pytam się gdzie w tym przypadku jest TSUE i komisja Europejska. Dlaczego to co bezpieczne na zachodzie u nas się kara. I po drugie stwórzmy taka infrastrukturę jak na zachodzie a dopiero potem bierzmy się za karanie kierowców.
Życzę wszystkim szerokiej drogi i bezpiecznych powrotów do swoich rodzin
wiatr we włosach
-9 # wiatr we włosach 2020-05-27 06:20
Cytuję Lubaczowianin:
Poddam jeszcze jedna myśl pod osąd.
Jak to jest ze ta sama drogą o takich samych parametrach i wymiarach można w niemczech pędzic bez ograniczeń a w Polsce 140kmh. Pytam się gdzie w tym przypadku jest TSUE i komisja Europejska. Dlaczego to co bezpieczne na zachodzie u nas się kara. I po drugie stwórzmy taka infrastrukturę jak na zachodzie a dopiero potem bierzmy się za karanie kierowców.
Życzę wszystkim szerokiej drogi i bezpiecznych powrotów do swoich rodzin


zadaj to pytanie i zwróć się z prośbą do jedynego mądrego w tym kraju, taki mały kurdupel biegający z ochroną na cmentarzu tylko on Ci odpowie tylko on może to uczynić, tylko on ma w dupie wszystkich nawet prawo wobec którego jak sam mówi jesteśmy równi. TSUE zostaw w spokoju, komisję europejską też, jeśli chcesz by tak było jak na zachodzie to zastanów się na kogo głosujesz, Mogłeś też się zastanowić nad tym jak to jest że jednym nie wolno chodzić po cmentarzach, czy robić zgromadzeń, a bada tumanów może robić inaczej
PATI
+3 # PATI 2020-05-27 06:13
Brawo dla policjantow karac takich wariatow drogowych i nie oddawac prawka niech chodza nogami narazaja zycie innych ludzi
polik
+2 # polik 2020-05-27 07:33
TAK TRZYMAĆ, ZERO TOLERANCJI DLA DROGOWYCH BANDYTÓW
Imię
+4 # Imię 2020-05-27 13:55
ZERO TOLERANCJI DLA TERRORYSTÓW JEŻDŻĄCYCH 30 KM/H PO MIEŚCIE! STOP BANDYTOM I ZAWADLIROGOM!
DT73
# DT73 2020-05-28 13:28
CENZURUJECIE WYPOWIEDZI I BLOKUJECIE KOMENTARZE JAK ZA KOMUNY BRAWO LUBACZOWSKA INTELIGENCJO Z PRASY!

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO

Zarejestruj konto lub zaloguj się

lub zaloguj się w standardowy sposób:

Ogłoszenia

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.