Pani Anna Kuchar z Kobylnicy Wołoskiej skończyła 100 lat!

Pani Anna Kuchar fot. wielkieoczy.info.pl
Pani Anna Kuchar fot. wielkieoczy.info.pl

Pani Anna Kuchar fot. wielkieoczy.info.pl

Pani Anna Kuchar z Kobylnicy Wołoskiej może pochwalić się słusznym wiekiem. Mieszkanka gminy Wielkie Oczy w poniedziałek 11 maja skończyła 100 lat. Ten piękny jubileusz był wspaniałym wydarzeniem nie tylko dla samej Jubilatki i jej rodziny, ale również dla całej gminy.

Z okazji 100 urodzin Jubilatka otrzymała mnóstwo życzeń, zwłaszcza od członków swojej rodziny i znajomych, ale również od władz gminnych - list gratulacyjny, upominki oraz bukiet kwiatów złożył na ręce Pani Anny Wójt Gminy Wielkie Oczy Albert Hawrylak wraz z sekretarzem Zbigniewem Pałczyńskim.

Z tej wyjątkowej okazji w życzeniach skierowanych od Wójta do szanownej Jubilatki przeczytać można:

Z wielką radością wszyscy mieszkańcy Gminy Wielkie Oczy świętują wraz z Panią 100 rocznicę urodzin. Taki dzień jest wyjątkowym świętem. Niewielu ludziom Opatrzność Boska pozwala osiągnąć wiek, o którym marzymy wszyscy i niewielu ludziom dane jest świętować tak piękny Jubileusz. Z należnym Pani szacunkiem mam zaszczyt przekazać Pani w imieniu władz samorządowych oraz wszystkich mieszkańców Gminy Wielkie Oczy z okazji Jubileuszu - 100 urodzin serdeczne gratulacje, wyrazy uznania dla przeżytych lat i życzenia wszelkiej pomyślności i pogody ducha na kolejne lata. Niech każdy dzień wnosi w Pani życie wiele ciepła i miłości i niech życie upływa w spokoju i w zdrowiu.

Pani Anna urodziła się 11 maja 1920 roku w Kobylnicy Wołoskiej. Do szkoły uczęszczała w Wielkich Oczach. Tuż przed wybuchem II wojny światowej wyjechała do pracy niedaleko Tarnopola. W 1942 roku została skierowana na roboty przymusowe do Niemiec. Spędziła tam 2 lata. W 1944 roku wyszła za mąż za Eugeniusza Kuchara i od tego czasu, aż do śmierci męża wspólnie prowadzili gospodarstwo rolne. Pani Anna ma dwójkę dzieci – córkę Marię i syna Władysława. Doczekała się 5 wnuków i 8 prawnuków.

100 lat życia to piękny wiek, nacechowany szczególną wartością, którą tworzyły lata doświadczeń naznaczone radością i codziennymi troskami. Tylko nieliczni otrzymują od losu dar tak długiego życia. Nasza Jubilatka może być dumna, myśląc o swoim życiu, które stanowi skarbnicę doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków. Wiele w życiu przeżyła i na własne oczy widziała zmiany zachodzące w naszym regionie na przestrzeni całego wieku.

Serdecznie gratulujemy Pani Annie wyjątkowego jubileuszu i życzymy na kolejne lata dużo zdrowia, nieustającej pogody ducha a także samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych. - czytamy na stronie Urzędu Gminy Wielkie Oczy

Źródło: wielkieoczy.info.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Mądry
+11 # Mądry 2020-05-14 16:49
...czyli jednak czasami się spełnia śpiewanie piosenki urodzinowej
"sto lat, sto lat...."
Brawo !!
No to 200lat życzę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Cdn
+10 # Cdn 2020-05-14 17:18
Szanowna Jubilatko, życze Pani
wszelkiej życiowej pomyślności,
niech każda chwila będzie dla Pani
źródłem szczęścia i niech upływa
w spokoju i zdrowiu.”
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
RTV-AGD
+2 # RTV-AGD 2020-05-15 17:38
Właśnie następuje moment, kiedy życzenia ,,Sto lat!" tracą sens ;) Pozostaje mi tylko życzyć zdrowia, pomyślności oraz radości na każdy dzień :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ogłoszenia

Volkswagen Passat
( / Motoryzacja)

Volkswagen Passat
07-28-2020

Ostatnio dodane

Nasz patronat

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.