Procesja ulicami Lubaczowa z obrazem Matki Bożej Łaskawej [TRANSMISJA NA ŻYWO]


W niedzielę po godz. 20:00 ruszyła procesja ulicami Lubaczowa z obrazem Matki Bożej Łaskawej Królowej Polski. Transmisja na żywo.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Mądry
-15 # Mądry 2020-05-04 07:23
Średniowiecze.. .
ja
+1 # ja 2020-05-04 07:49
To zapewne jest ta słynna tolerancja.
Cdn
-3 # Cdn 2020-05-04 16:30
Cytuję Mądry:
Średniowiecze...

Coś mi się wydaje że Ty żyjesz w średniowieczu komentując w taki sposób
Papryka
+10 # Papryka 2020-05-04 11:36
Tom, jeżeli jeszcze raz dodasz taki komentarz to dostaniesz bana za rażące naruszenie regulamin forum.
Papryka
+7 # Papryka 2020-05-04 13:35
Jeżeli nie rozróżniasz obrażania od "komentowania rzeczywistości" to należy ci się przerwa od dodawania wpisów na tym forum. Ostrzegaliśmy, a ty dalej swoje, a więc nie masz już możliwości dodawania komentarzy - zostałeś zbanowany.
gsm
+9 # gsm 2020-05-04 16:14
Brawo redakcja. Niektórzy mają w sobie tyle jadu i agresji, że włosy dęba stają.
Krul
+2 # Krul 2020-05-04 18:00
Dlaczego księża są bez maseczek? Ich to nie obowiązuje czy jak?
Odp.
+4 # Odp. 2020-05-05 10:25
Obowiązku (…) nie stosuje się w przypadku: duchownego sprawującego kult religijny, w tym czynności lub obrzędy religijne, podczas jego sprawowania.
Janusz Ufam Tobie
-4 # Janusz Ufam Tobie 2020-05-05 12:26
Nie bardzo rozumiem. Występuje wówczas brak ryzyka rozsiewania zarazy?
Krul
-3 # Krul 2020-05-05 17:44
No właśnie. Porażka

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO