ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Policjanci z Lubaczowa przez megafon apelują o pozostanie w domach [VIDEO]


Lubaczowska policja przez megafony apeluje o odpowiedzialne zachowanie. Na ulicach rozbrzmiewa komunikat: Zostańcie w domach, to od odpowiedzialnej postawy każdego z nas zależy życie nasze i najbliższych.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Ama
+7 # Ama 2020-03-26 16:28
I bardzo dobrze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mk
+7 # Mk 2020-03-26 16:36
Szkoda, że nie jeżdżą po wioskach i tego nie ogłaszają, ani nie sprawdzają ludzi, którzy maja mieć obowiązkowe kwarantanny, a nie przestrzegają tego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ja
+8 # Ja 2020-03-26 21:12
Jak nie jeżdżą jak jeżdżą. W Krowicy dzisiaj byli, nadawali. Około południa. Godzinę później więźniarka jeździła, robiła patrol i sprawdzali tych co przyjechali zza granicy czy siedzą w domach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Redakcja ZLUBACZOWA.PL
+9 # Redakcja ZLUBACZOWA.PL 2020-03-26 21:21
Moglibyśmy ten komentarz usunąć bo piszesz nieprawdę, ale wolimy odpowiedzieć i chcemy też, aby mieszkańcy naszego powiatu to widzieli.

Policjanci jeżdżą nie tylko w Lubaczowie, ale również w mniejszych miejscowościach , dla przykładu radiowóz z apelem pojawił się m.in. w Dachnowie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kwarantanna
+2 # Kwarantanna 2020-03-27 15:45
Jak to nie jeżdżą sprawdzac??? U mnie i u innych są codziennie!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
IGA
+15 # IGA 2020-03-26 17:14
Szacun dla policjantów bo jeżdżą i sprawdzają czy delikwenci siedzą w domu u znajomego byli już 3 razy i pytają o samopoczucie ale też czy coś potrzeba. Dziękujemy za sprawdzanie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Aska
+1 # Aska 2020-03-26 18:00
askadziwne bo u moich znajomych jessczd nie bylo nikogo wujek wrocil z niemiec i od ponad tyg cisza. Zwro policji
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
An
0 # An 2020-03-26 22:07
Zgadzam się. W Lukawcu również nie widać policji, aby sprawdzała, a jest trochę osób co wrócili zza granicy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Info
0 # Info 2020-03-27 07:40
Nie wszystkie osoby są w bazie i policja ich nie ma na liście dużo jest takich osób
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jaaa
+9 # Jaaa 2020-03-26 17:15
Wielkie brawa dla policji... szacunek dla Was za to co robicie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Daniel do MK
+2 # Daniel do MK 2020-03-26 18:06
MK a skad wiesz czy nie jezdza po wioskach i nie sprawdzają ludzi, którzy maja mieć obowiązkowe kwarantanny? Otóż jesteś w wielkim błędzie, bo tak robią, zapytaj każdego jednego kto jest objęty obowiązkową kwarantanna z sanepidu, nie pisz głupot!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mk
-1 # Mk 2020-03-26 18:22
No niestety wiem to z przykładu, sąsiad, który wrócił zza granicy ma mieć obowiązkowa kwarantannę policji nie było, ani razu. Rodzina go odwiedza, zostało to zgłoszone, a interwencji nadal brak, wiec Ty nie pisz głupot:) może owszem w niektórych wioskach sprawdzają, ale w mojej ani razu nie było widać policji:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Cdn
-2 # Cdn 2020-03-26 18:26
Cytuję Mk:
No niestety wiem to z przykładu, sąsiad, który wrócił zza granicy ma mieć obowiązkowa kwarantannę policji nie było, ani razu. Rodzina go odwiedza, zostało to zgłoszone, a interwencji nadal brak, wiec Ty nie pisz głupot:) może owszem w niektórych wioskach sprawdzają, ale w mojej ani razu nie było widać policji:)

Telefon i samemu zgłaszać jeśli tak jest
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mk
0 # Mk 2020-03-26 18:27
Napisałam, że było zgłaszane.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Cdn
-1 # Cdn 2020-03-26 19:08
Cytuję Mk:
Napisałam, że było zgłaszane.

Do skutku może w końcu się ktoś pofatyguje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kiedys w parku
0 # Kiedys w parku 2020-03-26 18:27
A co niektorzy w domu albo letniej kuchni mieli taki glosnik,cos w rodzaju radia,przekreca lo sie galke i tam jakis jeden program byl,transmisje z wyscigu pokoju,wiadomos ci,ogloszenia. To sie nazywalo kolchoznik. I poczawszy od wiadomosci,prog noza pogody i tam np.w tym czasie odbedzie sie gdzies tam skup bydla,czy tucznikow. To taki messenger owczesny. A jak to lecialo,cisza musiala byc'! a czasem ruskich lapalo-mniemanj e,mniemanje! uwaga uwaga!'
Teraz mogloby leciec achtung achtung!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Tolo
+11 # Tolo 2020-03-26 18:31
Tego z tą kamera powinni odrazu zgarnąć i 5 tys mandatu . Stoi i nagrywa . Czyli wyszedł bez celu z domu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
...
+1 # ... 2020-03-26 20:13
Elektryka prąd nie tyka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mtw
0 # Mtw 2020-03-26 20:28
A jak tyknie to pierdyknie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Redakcja ZLUBACZOWA.PL
+3 # Redakcja ZLUBACZOWA.PL 2020-03-26 21:24
Nie wychodziliśmy z domu bez celu. Praca dziennikarza to też praca w terenie. Chcąc was informować o tym co się dzieje w naszym powiecie musimy też niestety wyjść na zewnątrz - z zachowaniem wszystkich środków ostrożności.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jarek
+1 # Jarek 2020-03-28 20:14
Kogo kur...?? Dziennikarza?:D
Tożto koło dziennikarza nawet nie stało!;D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kiedys w parku
-4 # Kiedys w parku 2020-03-26 19:12
Pytanko za 100 pkt. Ktos to gadal ze jakbym siedzial w samochodzie z 4 kumplami to tez moge mandat dostac. Prawda to? to jest dziwne troche. A na podworku u siebie tez nie moge? bo samemu spacerowac wiem ze mozna. Ale w samochodzie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aaa
0 # aaa 2020-03-26 19:43
@Kiedys w parku, nauczyli w szkole liczyć do dwóch? To co się durnowato pytasz. Nie, nie możesz w czterech siedzieć w aucie..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kiedys w parku
-4 # Kiedys w parku 2020-03-26 20:04
Dlatego pytam. Szczerze?ja pamietam bardzo dobrze ,to za stanu wojennego tak nie bylo. Byla godzina milicyjna,przez to nieraz sie waletowalo na lewo u kogos. A teraz to normalne areszt domowy. Nie wierze aby taka sytuacja trwala pol roku. Logistycznie nie jest mozliwe zamknac miliony ludzi w domach. Tym bardziej w Lubaczowie gdzie zna sie kazdy kąt i skrot.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kiedys w parku
-3 # Kiedys w parku 2020-03-26 20:07
Aha i pytalem o samochod poniewaz jest to wlasnosc prywatna tak jak mieszkanie. Wiec z auta i mieszkania mozna wychodzic osobno. Kazdy przepis da sie obejsc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mieszkaniec e
-3 # Mieszkaniec e 2020-03-26 20:23
Cytuję Kiedys w parku:
Aha i pytalem o samochod poniewaz jest to wlasnosc prywatna tak jak mieszkanie. Wiec z auta i mieszkania mozna wychodzic osobno. Kazdy przepis da sie obejsc

Ehhh w miejscu publicznym ogólnodostępnym dla innych będziesz... Losie nie masz mądrzejszych pytań...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
IGA
+4 # IGA 2020-03-26 20:25
A co dzwonienia że ktoś opuszcza mieszkanie a ma być w domu to dzwoniła koleżanka na policję bo sąsiadka nie chciała siedzieć w domu na dupie tylko była w sklepie i w kościele, to byli zaraz i to kilka razy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
jan123
+8 # jan123 2020-03-26 21:07
Przydałoby się parę kar za złamanie kwarantanny i nagłośnienie yego, to skończyłyby się wyjścia i ludzie zaczęli siedzieć w domu. Czy ktoś ma pojęciecie jak ciężko teraz pracować - obojętnie gdzie czy sklep czy urząd - bo jka mamy peność że to akurat nie jest ktoś ko nie powinien bć w tym miejscu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
BR
+5 # BR 2020-03-27 05:22
O to to! Przydałoby się dla przykładu walnąć kilka kar, no nie 30 tys., piątka wystarczy. To by wielu głupków, którzy nic sobie nie robią z kwarantanny nauczyło rozumu, a innych powstrzymało przed łażeniem pomiędzy ludzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Magda
0 # Magda 2020-03-26 22:42
A ja mam inne pytanie, co z poniektórymi firmami, które narazie nie powinny przyjmować ludzi ? Pomimo zakazu zbliżania się na odległość poniżej 1 - 1,5m są u Nas przedsiębiorcy którzy tych zasad nie przestrzegają. I uprzedzam głupie komentarze, nie, nie jestem konkurencją, ale zrobię i zgłoszę każdego żeby tylko chronić swoją rodzinę, bo ludzie ignorują zakazy narażając ludzi którzy stosują się do zasad obecnie panujących.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mam pytanie
+1 # Mam pytanie 2020-03-27 07:09
Dlaczego uczniowie muszą odrabiać praktyki zawodowe skoro nie ma w szkołach lekcji?
Dlaczego właściciele warsztatów za nic maja apele rodziców, uczniów i władz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ama
0 # Ama 2020-03-27 08:34
Znam firmy, w których właściwa zwolnili uczniów z praktyk, chociaż ministerstwo nakazywało praktyki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Margo
-1 # Margo 2020-03-27 08:50
Ludzie dlaczego komentujecie czy Policja jeździła czy nie to NASZ WSZYSTKICH OBOWIĄZEK zostac w domach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Anonimf
+4 # Anonimf 2020-03-27 13:54
A takie pytanie trochę z innej beczki. Weszła zasada, że w kościele może być do 5 wiernych, ksiądz z jednej parafii tego nie przestrzega i kościoł jest cały ludzi. Czy jeśli to zgłoszę policja się tym zajmie czy raczej nie bo go ksiądz?
Proszę bez hejtu, po prostu pytam czy się tym zajmować czy to nie ma sensu:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Hpta
+2 # Hpta 2020-03-27 14:42
Ksiadz raczej nie wyrzuci nikogo z Kosciola. Byloby to dosc niezreczne,kazd y ma wolna wole,jesli chce sie pomodlic w Kosciele to ma prawo,jego zycie,jego zdrowie. Nie wyobrazam sobie zeby policja wyprowadzala ludzi ze swiatyni,bo przeciez kazdy moze powiedziec ze byl w pierwszej 5. Karanie wiernych za dobrowolny udzial we Mszy zle sie w naszej historii kojarzy. Sam nie wiem,trudne pytanie. Na pewno starsi ludzie powinni uwazac,jest radio,telewizja . Ale inni. No ng,e wiem,ciekawa kwestia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Anonimf
+3 # Anonimf 2020-03-27 15:25
No tak oczywiste, że nie wyrzuci. Ale sprawa wyglada też tak, ze ksiądz sam namawia i krzyczy, że ludzie nie uczęszczają na te msze, dlatego ta sytuacja mnie zainteresowała, bo patrząc na inna parafie jest więcej mszy i po 5 wiernych, dlatego tez zapytałam, ale doinformuję się o tym. Po prostu zależy mi na bezpieczeństwie swoim bliskich, a także nieświadomych starszych ludzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Magda
+4 # Magda 2020-03-27 17:55
Proszę to zgłosić !!! Ponieważ Ci ludzie i ten Pan nie naraża tylko siebie ale i innych którzy jeśli złapia coś w kościele pójdą zarażać innych !!! Proszę to zgłosić albo powiedzieć gdzie to jest to sama to zgłoszę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kwarantanna
-1 # Kwarantanna 2020-03-27 15:46
Jak to nie jeżdżą sprawdzać ???? U mnie i u innych są codziennie!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi