ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

PILNE: Kolejny potwierdzony przypadek koronawirusa w powiecie lubaczowskim!


Potwierdzono drugi przypadek koronawirusa w powiecie lubaczowskim. Zakażony jest mężczyzna z gminy Wielkie Oczy, który obecnie jest hospitalizowany.

Rzecznik wojewody podkarpackiego informuje, że badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejny przypadek (45) zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim i drugi w powiecie lubaczowskim.

Według naszych informacji to mężczyzna z gminy Wielkie Oczy. Jego stan jest dobry, aktualnie jest hospitalizowany. Prawdopodobnie niedawno wrócił z Niemiec.

Przypomnijmy, że 19 marca u mieszkanki gminy Stary Dzików potwierdzono pierwszy przypadek koronawirusa w naszym powiecie.

Więcej informacji niebawem.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Ja
-11 # Ja 2020-03-26 14:14
Ponoć z bihal
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kasia
-3 # Kasia 2020-03-26 14:17
Jakieś inf z pierwszym
Zakażonym ? Jaki obecny stan ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ja
-4 # Ja 2020-03-26 14:21
Bardzo ciezki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Sąsiadka
+8 # Sąsiadka 2020-03-26 16:18
[quote name="Ja"]Bardz o ciezki[/quote
Stan pierwszej zarażonej z naszego powiatu był ciężki ale się poprawił.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Franciszek
-3 # Franciszek 2020-03-26 17:33
Jet już w domu !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jarek
-27 # Jarek 2020-03-26 14:18
Na 2,13 mln osób dwa potwierdzone przypadki zero zgonów i yocma byc pandemia to jakiś żart !!!. Więcej będzie samobójstw i załamań nerwowych zniszczonych ludzi przez to że setki ludzi trafi na bruk paranoja !! A nie pandemia!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
jaaj
+5 # jaaj 2020-03-26 14:26
Pewnie przypadków więcej ;/ tylko nikt nie mówi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Franciszek
+3 # Franciszek 2020-03-26 14:29
Jakieś dowody na potwierdzenie tej tezy ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
MariuszB
-5 # MariuszB 2020-03-26 14:26
A skąd wiesz, że ty nie jesteś zarazony?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Franciszek
+3 # Franciszek 2020-03-26 14:31
Wróżbita Maciej mi wczoraj powiedział.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ryś
-1 # Ryś 2020-03-26 14:50
Boże, już myślałem, że nie ma u nas nikogo mądrego. Jestem tego samego zdania. Ludzie ogarnijcie się, pomyslcie, co będzie tego magicznego 10 kwietnia? Co wirus zginie? Przecież nie zamkną granic na 2 lata i nas w domu, ten wirus będzie z nami, będzie mutowal.. wylaczcie telewizor, poczytajcie trochę wypowiedzi epidemiologów i lekarzy z zagranicy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS.
+19 # AntyPiS. 2020-03-26 14:42
Zyczę zdrowia dla tego Pana, który zachorował. Mam nadzieję, że ten stan zdrowia na poziomie dobrym utrzyma się do końca. Mam tylko nadzieję, że ten Pan znajdował się w kwarantannie i chodził po wielu miejscach . Drugi przypadek w powiecie nie jest niespodzianką i kiedyś musiał się zdarzyć. Wystarczy zobaczyć, że w powiecie lubaczowskim ponad 1100 osób jest pod nadzorem co stanowi największy wynik w województwie. Dziwi mnie tylko jedno. Tak duża dysporoporcja pomiędzy tymi pod nadzorem a tymi w kwarantannie. U Nas dokładnie 1119 do 264. W większości powiatów na Podkarpaciu conajmniej 50% objętych tymi restrykcjami jest w kwarantannie. Sama akcja #zostańwdomu przy takiej dysproporcji nic nie da i wskazuje na chaos organizacyjny w tym względzie. Życzę wszystkim zdrowia i oby ono Nas wszystkich jak najdłużej się trzymało.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2020-03-26 14:43
Mam nadzieję, że nie chodził * Poprawka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ada
-17 # ada 2020-03-26 15:43
Nawet tutaj bredzisz o polityce? Lecz się.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+11 # AntyPiS 2020-03-26 16:26
Droga Ado. Leczeniea mi nie trzeba, zresztą teraz iść do szpitala bez ppotrzeby to samobójstwo Jak napisałem w komentarzu wcześniej dziwna jest dla mnie sytuacja, że tak dużo osób jest tylko pod nadzorem który różnie jest przestrzegamy i nie spełnia w 100% swojej roli. Tutaj na portalu była podawana liczba ludzi pod nadzorem i w kwarantannie. Tylko u Nas była tak duża dysproporcja między pod nadzorem a w kwarantannie. Dziwnie duża dysporoporcja. Jest chaos organizacyjny bo władze państwowe a wraz z nimi lokalne a u Nas są to z PiS-u ruszyły z opóźnieniem i teraz działają chaotycznie, żeby cokolwiek robić a nuż coś jak to pomoże Np. oświadczenie dyrektora szpitala mnie nie zadowala bo jest tak jak napisał pracownik nie Pan dyrektor i wiem to z samego szpitala, że szpital był nieprzygotowany . Proszę sobie teraz zobaczyć Sejm i kto zachowuje środki bezpieczeństwa. Każdy na sali plenarnej ma co najmniej rękawiczki oprócz Posłów PiS, którzy olewają tak jak olewali tą sytuację od co najmniej lutego kiedy wirus zaatakował Europę. To nie jest zwykła grypa czy sezon na nią to jest epidemia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ada
-1 # ada 2020-03-28 07:42
"Władze państwowe, a wraz z nimi lokalne"? Co to znaczy? Ktoś zabraniał działać samorządom? One potrafią tylko jęczeć, bo myślą, że ich zadaniem jest siedzieć w gabinetach i nic nie robić do następnych wyborów. Kogo mieszkańcy wybrali, tego mają. A co do przygotowania szpitali - pokaż mi kraj w Europie, przygotowany na pandemię. To sytuacja wyjątkowa, więc i od nas wymaga się wyjątkowego zachowania, np. nie siania paniki i nie krytykowania wszystkiego, bo rzekomo "pisowskie", a jest jedynie POLSKIE. Zajmowanie się w tej chwili marnym politykowaniem to naśladowanie Nitrasa w Sejmie. Nie obraź się. Pozdrawiam i życzę zdrowia (oby wirusy Cię omijały).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
m
-2 # m 2020-03-26 19:30
Ja mam kwarantannę czyli 1 osoba Żona dzieci i inni domownicy mają nadzór epidemiologiczn y razem 5 czyli 1 do 5
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ada
0 # ada 2020-03-28 07:30
Jakos inni sobie poradzili. Np. przed powrotem członka rodziny z Niemiec przygotowali mu zapasy i przenieśli się do rodziców. Podają tylko potrzebne jedzenie i kontaktują się telefonicznie. Można.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Astronom
-6 # Astronom 2020-03-27 08:44
Napisz do Kidawy ona ma inspiracje to ci pomoże przetrwać!!! Bo ty w domu czy mieszkaniu nie siedzisz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Tomek123
-10 # Tomek123 2020-03-26 14:49
A czy wiadomo Lubaczow czy z okolicznych wiosek?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Małgorzataaa
-1 # Małgorzataaa 2020-03-26 15:00
Wiadomo właśnie konkretnie z jakiej miejscowości i czy miał kontakt z kimś zarazonym czy sam wrócił z innego Państwa?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ewa
0 # Ewa 2020-03-26 15:26
Cytuję Tomek123:
A czy wiadomo Lubaczow czy z okolicznych wiosek?

Oj nie martw się nie z wioski Lubaczów. Ludzie ogarnijcie się
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Tomek123
-7 # Tomek123 2020-03-26 16:53
Cytuję Ewa:
Cytuję Tomek123:
A czy wiadomo Lubaczow czy z okolicznych wiosek?

Oj nie martw się nie z wioski Lubaczów. Ludzie ogarnijcie się

Lubaczów prawa miejskie ma. Doedukuj się.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ewa
-1 # Ewa 2020-03-27 12:15
Popatrz na swoje buty maly czlowieku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kolega
+8 # Kolega 2020-03-26 15:02
Dlaczego juz nie ma info ze gminy wielkie oczy? Przecież bylo podane na dole artykułu. Dlaczego to usunieto?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Lola
-1 # Lola 2020-03-26 15:05
Skąd informacja, że to właśnie Wielkie Oczy ??? Może za chwilę zniknie cały artykuł ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Xyz
-1 # Xyz 2020-03-26 15:11
Bihale
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kolega
-1 # Kolega 2020-03-26 15:25
Bylo w artykule ze z gminy WO tylko juz tu usunieto
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
anonim
+7 # anonim 2020-03-26 17:59
Gmina Wielkie Oczy. Potwierdzone
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Alusieńka
+13 # Alusieńka 2020-03-26 15:13
Coś jeszcze chcecie wiedzieć łowcy sensacji?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Lola
+3 # Lola 2020-03-26 15:24
Cytuję Alusieńka:
Coś jeszcze chcecie wiedzieć łowcy sensacji?

Sensacji? To że ktoś się obawia o swoje zdrowie dla Ciebie jest sensacja ?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ja
+14 # Ja 2020-03-26 15:37
Jak się obawiasz o swoje zdrowie to siedź na d.. w smdomu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Aga
+13 # Aga 2020-03-26 15:43
Cytuję Ja:
Jak się obawiasz o swoje zdrowie to siedź na d.. w smdomu.

Niestety niektórzy muszą chodzić do pracy chociaż uwierz mi woleliby siedzieć w domu w takiej sytuacji
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
...
-9 # ... 2020-03-26 20:23
Niech się cieszą, że mają pracę bo mogą jej nie mieć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Stasio
-3 # Stasio 2020-03-26 15:20
Chłop przed 50- tką Starszy mężczyzna ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Gdzie jesteśmy?
+9 # Gdzie jesteśmy? 2020-03-26 15:31
Jak ma się 25 czy 27 lat to tak sie postrzega starszego mężczyznę w wieku 50 lat. Młodość, pokolenie #dej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Obywatel
+2 # Obywatel 2020-03-26 16:03
Cytuję Gdzie jesteśmy?:
Jak ma się 25 czy 27 lat to tak sie postrzega starszego mężczyznę w wieku 50 lat. Młodość, pokolenie #dej

Starszy mężczyzna, a mężczyzna w starszym wieku to jest różnica :) I przed 50 czyli w średnim wieku :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
zostańmy w domu
+19 # zostańmy w domu 2020-03-26 15:55
Zwracam się z prośbą do wszystkich którzy są objęci kwarantanną oznaczcie swoje posesje sami, zróbcie to dla dobra nas wszystkich, czasami niczego nie świadomy sąsiad wejdzie do nas do domu i się zacznie, jeśli, posesja będzie oznaczona to nie tylko objęci kwarantanną są bezpieczni, ale niczego nie świadomi niezapowiedzian i goście też, nawet w bezpieczny sposób można sobie wzajemnie pomagać, przecież to nie jest żaden wstyd, nikt nie wie co kogo w życiu spotka, każdy może się zarazić ale wystarczy kartka z napisem kwarantanna i niezapowiedzian i goście w sposób bezpieczny skontaktują się z nami, najważniejsze jednak by nie wychodzić z domu !!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AS
+7 # AS 2020-03-26 16:41
Teraz to może i siedzą w domu, a wczesniej? wróciłem dzień, dwa przed kwarantanną no to na zakupy, a co? przeciez mam jewro/funty, zazdrościcie mi? Skutek bedzie w najblizszym czasie, niech ten tysiaczek przetestują
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Tom
-3 # Tom 2020-03-26 17:36
Głupszego pomysłu już dawno nie słyszałem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Qwert
+17 # Qwert 2020-03-26 16:54
Gość był w kwarantannie sam w domu nigdzie nie chodził spokojnie ludzie nie panikujcie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Wloszka
+8 # Wloszka 2020-03-26 17:12
Luudzie zostancie w domach!!..to jedyny sposob zeby wirus sie nie rozprzestrzenil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
TPWC
+1 # TPWC 2020-03-26 17:30
mieszkam na jednym z lubaczowskich osiedli. wracam do domu. a tu nagle wyjezdza spod bloku jakis typowy janusz z wypiekami na ryju czerwonymi i wasem, obok pewnie jakis synek. fura na niemieckich blachach. zapewne pojechali na shopping do markietu :P. auta nie zauwazylem zeby tu stalo od wprowadzenia kwarantanny. typowy janusz zadowolony bo mysli ze moze tego czegos w sobie nie ma to pewny siebie wsiadl w fure i pognal
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Tom
-24 # Tom 2020-03-26 17:36
A co miał rowerem jechać ? jak ty biedaku ! :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
TPWC
+8 # TPWC 2020-03-26 17:57
lepiej miec dobry rower, niz pozyczac auto od starych jak ty
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Telefon
+3 # Telefon 2020-03-26 17:49
Cytuję TPWC:
mieszkam na jednym z lubaczowskich osiedli. wracam do domu. a tu nagle wyjezdza spod bloku jakis typowy janusz z wypiekami na ryju czerwonymi i wasem, obok pewnie jakis synek. fura na niemieckich blachach. zapewne pojechali na shopping do markietu :P. auta nie zauwazylem zeby tu stalo od wprowadzenia kwarantanny. typowy janusz zadowolony bo mysli ze moze tego czegos w sobie nie ma to pewny siebie wsiadl w fure i pognal

Nie wiesz co zrobić z tym fantem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Aleksandra
+18 # Aleksandra 2020-03-26 18:01
Cytuję TPWC:
mieszkam na jednym z lubaczowskich osiedli. wracam do domu. a tu nagle wyjezdza spod bloku jakis typowy janusz z wypiekami na ryju czerwonymi i wasem, obok pewnie jakis synek. fura na niemieckich blachach. zapewne pojechali na shopping do markietu :P. auta nie zauwazylem zeby tu stalo od wprowadzenia kwarantanny. typowy janusz zadowolony bo mysli ze moze tego czegos w sobie nie ma to pewny siebie wsiadl w fure i pognal

A co tak minusujecie prawda w oczy kole. Niewolnicy z DE wrócili pasacikami....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Franciszek
+5 # Franciszek 2020-03-26 17:34
Uważajcie na światków J. Oni wiedzą że jesteście w domu !!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
anonim
+23 # anonim 2020-03-26 17:51
STAN CHOREGO DOBRY, W CZASIE KWARANTANNY NIGDZIE NIE WYCHODZIŁ. INFO POTWIERDZONE Z PIERWSZEJ RĘKI. NIE SIEJCIE PANIKI
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
On1987
+7 # On1987 2020-03-26 17:57
Jeżeli przestrzegał kwarantanny to niepotrzebna panika ! Natomiast jeżeli jeździł po marketach, fryzjerach, poprostu jeśli miał bliski kontakt z innymi ludźmi to już robi się kiszka. Zostańcie w domu !!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
anonim
+12 # anonim 2020-03-26 18:00
Nie jeździł nigdzie tylko przebywał w domu. Proszę się nie martwić o to
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
DAJ123
+1 # DAJ123 2020-03-26 18:31
No i co w związku z tym wirusem?
Dwa potwierdzone przypadki i co?
Że kilka osób zmarło? A ciekawe ilu z Was wie, że Ci co zmarli mieli PEŁNO INNYCH CHORÓB, lub byli po poważnych operacjach. Sam wirus zabił pewnie mnie osób niż grypa/zapalenie płuc i inne...
Ostatnio kilka set, albo nawet tysięcy ludzi w naszym powiecie miało grypę i nikt o tym nie pisał.

Mam sposób na wirusa, wystarczy wyłączyć TV (zwłaszcza TVPIS) i wirus nagle znika...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Iwona
+3 # Iwona 2020-03-27 14:04
Dokładnie nie dodać nic ująć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Cdn
+6 # Cdn 2020-03-26 18:34
Nie ważne jaki wiek .skąd
Zdrowia życzę......
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
M
-1 # M 2020-03-26 18:49
Do redakcji Jeżeli 47 letni facet to starszy mężczyzna to 60 latek to kto stary dziad o 70 latkach to jak napiszecie żenada A i sprawdźcie dokładnie z kąd przyjechał bo wszyscy co wracają z zachodu to wg Was z Niemiec są też inne kraje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
anonim
0 # anonim 2020-03-26 19:38
Zgadza się nie przyjechał z Niemiec tylko innego kraju Europy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mieszkaniec
+2 # Mieszkaniec 2020-03-26 23:42
Cytuję anonim:
Zgadza się nie przyjechał z Niemiec tylko innego kraju Europy

Ponoc belgia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Anonim 8234
+15 # Anonim 8234 2020-03-26 18:54
Jakby każdy z Was zachował się tak jak ten człowiek to by tego wirusa dawno nie było
wrócił sobotę do Polski i siedział Sam w domu
i jak się źle poczuł wezwał karetkę która go
przewiozla do szpitala
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ppp
-8 # Ppp 2020-03-26 19:12
Głupot nie pisz bo przyjechał w niedziele.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
anonim
+12 # anonim 2020-03-26 19:37
Przyjechał w niedzielę rano. Siedział sam i wezwał karetkę bo źle się czuł. Każdy powinien w takiej sytuacji dokładnie tak się odpowiedzialnie zachować
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pipi
0 # Pipi 2020-03-26 19:45
Karetke wezwał. Piszesz a nie wiesz kiedy wezwał pogotowie bo na pewno nie w niedziele.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
anonim
+2 # anonim 2020-03-26 19:53
A kto powiedział że wezwał w niedzielę?? Był kilka dni w domu, zaczął źle się czuć i we wtorek przyjechała po niego karetka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pipi
-6 # Pipi 2020-03-26 20:00
Plotki siejesz bo nie było karetki we wtorek. Jesteście nie dokładni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
...
+8 # ... 2020-03-26 20:24
xD, ale dużo sąsiadów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pipi
-9 # Pipi 2020-03-26 21:06
Dobrowolski zawsze zagląda za plotkami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
anonim
+5 # anonim 2020-03-26 20:26
Wczoraj został transportowany na badania z domu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
XF
-3 # XF 2020-03-26 20:40
Karetka jest w drodze!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Cdn
+9 # Cdn 2020-03-26 20:46
Cytuję Anonim 8234:
Jakby każdy z Was zachował się tak jak ten człowiek to by tego wirusa dawno nie było
wrócił sobotę do Polski i siedział Sam w domu
i jak się źle poczuł wezwał karetkę która go
przewiozla do szpitala

Popieram w 100%
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ada
-2 # ada 2020-03-28 07:32
Mądry. Brawo. Życzę zdrowia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Szoszon
+12 # Szoszon 2020-03-26 19:04
Zdrowia panu życzę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ja
-4 # Ja 2020-03-26 19:46
Starszy czlowiek z Lubaczowa ma potwierdzonego na 1000% pewne info...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Naj A.
-1 # Naj A. 2020-03-26 20:16
Jesteśmy wszyscy hipokrytami i złymi ludźmi . Dziś świat walczy wszystkimi środkami z wirusem. Pytam gdzie byłem ja gdzie byliście wy gdzie byli oni. Gdy krwią płynęła Syria, gdy mordowana chrześcijan w Afryce itd itd. dla tych ludzi koniec świata zaczął się już dawno. My w wygodnych domach byliśmy tylko w stanie wypowiadać swoje oburzenie na FB. Pokora pokorą pokora
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
...
+1 # ... 2020-03-26 20:19
Jakby kogoś ciekawiło co się wyprawia w Palestynie.
www.youtube.com/.../
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mtw
+2 # Mtw 2020-03-26 21:17
Panstwo polozone w Palestynie dziala tak od 1949r. Nie dosc,ze sila wlezli na nie swoj teren to po dzis dzien morduja ludnosc cywilna Palestyny. Wszelaka bronia. Ale wez cos powiedz o tym. To zaraz jestes antyse.,ta. Im wolno wszystko,mowic, robic,drzec morde ,447 itd. Ale to temat na osobna dyskusje niemniej jednak bardzo ciekawy. Jedno co maja zayebiste,to'ob iektywnie przyznam. Wywiad,Mossad. Obok CIA,FSB,Chin i Watykanu specjalisci
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wega
+11 # wega 2020-03-26 20:17
A ile w powiecie jest zarażonych i nieprzetestowan ych....?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi