Znamy program 28. Finału WOŚP w Lubaczowie

fot. Sztab WOŚP w Lubaczowie
fot. Sztab WOŚP w Lubaczowie

fot. Sztab WOŚP w Lubaczowie

12 stycznia w niedzielę odbędzie się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Lubaczowie impreza odbędzie się na hali MOSiR w Lubaczowie oraz na Rynku. 

28 finał WOŚP w Lubaczowie rozpocznie się o godzinie 16:00 na hali MOSiR.  Zagrają: Crazy Train, Music Rage, Rebel House, Sidus, Defenders oraz TNT. Od godz. 18:00 impreza przeniesie się na Rynek, gdzie o dobrą zabawę zadbają DJ Under G - Joshu. Tradycyjnie o 20:00 będzie Światełko do nieba oraz atrakcja wieczoru - pokaz laserów.

Warto dodać, że o godz. 12:00 na hali dzięki uprzejmości Catering Target z Łukawca będzie można spróbować pysznego żurku.

 

Ruszyły charytatywne aukcje

Lubaczowski sztab WOŚP poprzez Allegro.pl ruszył także z charytatywnymi aukcjami. Wszystkie przedmioty wystawione na licytację znajdziecie pod tym linkiem: https://allegro.pl/uzytkownik/wosplubaczow?bmatch=baseline-cl-dict43-uni-1-4-1127

Lubaczowski sztab WOŚP uruchomił eSkarbonkę

Pieniądze na rzecz WOŚP można przekazać już dziś wirtualnie ponieważ w lubaczowskim sztabie pojawiła się eSkarbonka. Umożliwia ona wpłatę funduszy poprzez zwykły przelew. Wirtualną puszkę będzie można wspierać aż do dnia finału.  Aby zapełnić eSkarbonkę lubaczowskiego sztabu WOŚP należy kliknąć w poniższy link: https://eskarbonka.wosp.org.pl/jlp48p?fbclid=IwAR0Tz2l0PbW1Puj9vLC9ffrU1gUc-Kom4byK5BWw3g1XetYa_NAHsR6Bv3Y

W tym roku WOŚP zagra dla dziecięcej medycyny zabiegowej. To oznacza, że będą zbierane pieniądze na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących  różnego rodzaju operacji.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO

Zarejestruj konto lub zaloguj się

lub zaloguj się w standardowy sposób:

Ogłoszenia

Praca przez Internet
( / Praca)

Praca przez Internet
07-03-2020

Zatrudnię magazyniera-kierowcę
( / Praca)

noimage
07-02-2020

Szczeniaki
( / Dom i ogród)

noimage
07-01-2020

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.