Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Lubaczowa!

fot. KPRP
fot. KPRP

fot. KPRP

W czwartek 23 maja Prezydent Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami Lubaczowa. Trwają właśnie przygotowania do wizyty głowy państwa.

W czwartek o godzinie 17:00 na lubaczowskim Rynku Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami naszego powiatu. Prezydenta oficjalnie powita starosta lubaczowski Zenon Swatek, następnie głos zabierze głowa państwa.

Uwaga! Od rana Rynek będzie odgrodzony i zamknięty. Mieszkańcy na płytę rynku będą mogli wejść po godzinie 15:30!

Na spotkanie z Prezydentem zapraszają starosta Zenon Swatek oraz posłanka Anna Schmidt-Rodziewicz.

Współorganizatorami są burmistrz Lubaczowa Krzysztof Szpyt, wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel oraz Nadleśnictwa Lubaczów, Narol i Oleszyce - informuje portal ZLUBACZOWA.PL starosta powiatu lubaczowskiego.

Do tej pory w Lubaczowie nie było oficjalnej wizyty prezydenta kraju. Dlatego też mając na uwagę historię naszego powiatu i fakt, że kilka temu obchodziliśmy 20-lecie powiatu lubaczowskiego będzie to wyjątkowe spotkanie.

Warto przypomnieć, że  Andrzej Duda jeszcze podczas kampanii wyborczej zapowiedział, że podczas swojej kadencji przynajmniej raz odwiedzi każdy polski powiat i właśnie dlatego pojawi się również w Lubaczowie. 

W dniu wizyty prezydenta można spodziewać się w Lubaczowie sporych utrudnień w ruchu.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze

Redakcja ZLUBACZOWA
+7 # Redakcja ZLUBACZOWA 2019-05-18 13:17
UWAGA!

Ze względu na komentarze, których autorzy dopuszczają się łamania prawa i narażają na odpowiedzialnoś ć karną, tym samym rozsiewając hejt i mowę nienawiści redakcja portalu ZLUBACZOWA.PL zablokowała możliwość dalszego dodawania komentarzy.

Ponadto zwracamy się do Was z ogromną prośbą, abyście dokładnie zastanowili się jakie wpisy publikujecie, nie tylko na portalu, ale również na Facebooku. Jesteśmy w szoku, że podpisując się własnym imieniem i nazwisko publikujecie na Facebooku komentarze z wyzwiskami, przekleństwami. Ponadto co najgorsze, niektórzy dopuścili się bardzo niejednoznaczny ch komentarzy. Nie chcemy nawet ich przywoływać, bo o ozgrozo jest to niepojęte jak można tak bezmyślny wpis publikować w internecie.

Szanowni Czytelnicy, nikt Wam nie zabrania komentować, wyrażać swoich opinii, ale zwracamy się z ogromną prośbą - zanim cokolwiek napiszecie zastanówcie się trzy razy. To dla Waszego dobra.

Dla opamiętania art. 135. Kk:
§ 2. Kto publicznie znieważa Prezydenta Rzeczypospolite j Polskiej,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Zgłoś administratorowi

Komentarze zostały zablokowane.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia (odwołane)

W kinie (MDK zamknięty)

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.