"Zaduszki Wędkarskie" i walka wędkarzy o "Puchar Ziemi Lubaczowskiej" mamy wyniki

20 października w Lubaczowie odbyły się zawody pod tytułem "Zaduszki Wędkarskie", zaś 27 października wędkarze walczyli o "Puchar Ziemi Lubaczowskiej". Mamy wyniki.

W dniu 20.10.2013 r. odbyły się trzecie spławikowe zawody wędkarskie upamiętniające kolegów wędkarzy którzy odeszli. Zawody otworzył Prezes Koła ? Hutnik?  Zbigniew Pęcak, powitał przybyłych wędkarzy, następnie uczczono minutą ciszy nieobecnych już wędkarzy i zapalono symboliczne znicze. W zawodach uczestniczyli wędkarze z całego Okręgu Przemyskiego, ryba brała bardzo różnie, łowiono przeważnie krótkie okonki oraz płocie i kilka leszczy.

Pełne wyniki zawodów dostępne tutaj (kliknij)

27 października r. na zalewie w Starym Lublińcu odbyły się IV zawody spinningowe pod nazwą ?Puchar Ziemi Lubaczowskiej?, które również są wliczane jako VIII zawody z cyklu Grand Prix WKS PZW Okręg Przemyśl. W zawodach uczestniczyło łącznie 42 zawodników, 38 seniorów i w kategorii  junior 4 zawodników. W cyklu Grand Prix WKS PZW Okręg Przemyśl wystartowało 15 zawodników. Pogoda jak na tę porę roku dopisała, było słonecznie i ciepło, co też miało wpływ na żerowanie ryb. Złowiono łącznie 99 wymiarowych ryb, 21 szczupaków i 78 okoni. Zawody w obu klasyfikacjach klubowej i ogólnej wygrał Krzysztof Misztal łowiąc 4 szczupaki, wśród juniorów zwyciężyło kolega Kamil Dudziński łowiąc dwa okonie. Cały cykl Grand Prix WKS PZW Okręg Przemyśl 2013 r. ( łącznie 8 zawodów) wygrał Maciej Krawczyk, 2 miejsce zajął Marek Kuchareczko, 3 był Piotr Żuk, zwycięzcom zostały wręczone puchary przez W- ce Prezesa Zarządu Okręgu PZW w Przemyślu ds. sportu Zbigniewa Pęcaka. Dwa puchary za największą rybę i najdłuższego szczupaka 58,8 cm zdobyrzysztof Pilipkiewicz, puchar za największego okonia 33,5 cm przypadł Andrzejowi Mikłasz, puchar najaktywniejszego zawodnika zdobył Mieczysław Mamczura łowiąc 16 okoni. Po zawodach i wręczeniu dyplomów i pucharów, wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na ciepły posiłek.