Zenek Martyniuk porwał publiczność w Łukawcu. Zobacz zdjęcia z koncertu!


W poniedziałek (04.12) w Zespole Szkół Publicznych w Łukawcu odbył się koncert charytatywny „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”.  Gwiazdą wieczoru był Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

002.JPG003.JPG005.JPG008.JPG009.JPG010.JPG012.JPG013.JPG014.JPG015.JPG016.JPG017.JPG018.JPG020.JPG023.JPG026.JPG027.JPG028.JPG029.JPG034.JPG040.JPG045.JPG048.JPG055.JPG057.JPG060.JPG062.JPG063.JPG065.JPG066.JPG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Bruno
+13 # Bruno 2017-12-04 22:34
Brawo Łukawiec!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
belfer
+1 # belfer 2017-12-08 10:28
Cytuję Bruno:
Brawo Łukawiec!

CZY TO JEST TEN ŁUKAWIEC?
zycie.pl/.../...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ona
+8 # ona 2017-12-04 23:41
Brawo Ks.Paweł bo dzięki jemu Zenek zaspiewał:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
osp
+9 # osp 2017-12-05 06:33
Cytuję ona:
Brawo Ks.Paweł bo dzięki jemu Zenek zaspiewał:)


Nie wiem komu zawdzięczać przyjazd Pana Martyniuka, Ale wieki szacunek i uznanie dla organizatorów tego przedsięwzięcia , dla tych którzy przekazywali paczki dla innych, oraz Dla Pana Martyniuka, za to że wspiera takie akcje. BRAWO!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
putin
-5 # putin 2017-12-05 00:14
a widzowie co na polu stali 0 zdjec.. hmm czy nikogo nie było ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
hoho
+6 # hoho 2017-12-05 06:16
Było za zimno żeby jeszcze im zdjęcia robić
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
putin
+3 # putin 2017-12-05 17:06
czyli jak pan wyzej pisze plac na zewnatrzx swiecił pustkami :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Porywacz Zenek
+8 # Porywacz Zenek 2017-12-05 07:13
"Zenek Martyniuk porwał publiczność w Łukawcu" mam nadzieję że do tańca!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Majka
+6 # Majka 2017-12-05 10:04
Byłam, widziałam, super się bawiłam! Brawo dla naszych nauczycieli i wolontariuszy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Fan
0 # Fan 2017-12-07 09:29
Tak to prawda... Wszyscy powinni wiedzieć że koncert pana Martyniuka to zasługa KS. Pawła... To on go tutaj zaprosił... Brawo i pełen szacun dla niego... Więcej takich inicjatyw... Niech się coś dziać zacznie... Coś dobrego....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |