Zenon Martyniuk wystąpi w Łukawcu


4 grudnia w Zespole Szkół Publicznych w Łukawcu z zespołem akcent wystąpi Zenon Martyniuk. Koncert organizowany jest w ramach akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Zagrają również: Rem Faza, Magicland, Marlena „Mika” Stangryciuk-Zając i Lili.  Biletem wstępu będą paczki które zostaną rozdane najuboższym dzieciom z Łukawca.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Propaganda
-16 # Propaganda 2017-10-19 16:55
To jest prawdziwa wersja Martyniuka feat Jean Paul The Second www.youtube.com/.../
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xxx
-9 # xxx 2017-10-19 19:07
Znalazl sie fachowiec od muzyki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Edgar
-13 # Edgar 2017-10-19 19:44
Nie chodzi o to kto wystąpi (szkoda że nie będzie Maleńczuka)i ale ile zostanie zebrane.Chociaż przy 500+ co miesiąc dzieci spokojnie przetrwają zimę i to w luksusowych warunkach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kaczyński
-14 # Kaczyński 2017-10-19 21:43
Propaganda to nie tak mylisz się. To prawdziwa wersja z papajem www.youtube.com/.../
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
W
+8 # W 2017-10-19 23:36
Jak do tego doszło - nie wiem? Nie mogę jeść, nie mogę spać....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
o tak
+13 # o tak 2017-10-20 09:22
Nie wiem kto to, ten pan, co On tam śpiewa -ale to poniżej bardzo pozytywne :) :)

"Biletem wstępu będą paczki które zostaną rozdane najuboższym dzieciom z Łukawca."

świetna inicjatywa i cieszy, że są tacy artyści
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
r5t7698u0i9
-1 # r5t7698u0i9 2017-10-21 11:53
- Myślałam, że to będzie nasze wspólne gniazdko, a jak je wyremontujemy, to będzie tutaj spokojnie żyć – mówi pani marta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
dual
-2 # dual 2017-10-21 12:50
Tylko my zwykli ludzie na tym cierpimy – mówi pan janusz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
aa
0 # aa 2017-10-23 10:05
celebryci z oleszyc..haa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zfagyyfshusvh
+4 # Zfagyyfshusvh 2017-10-21 19:41
Od kiedy nazwy zespołów muzycznych pisze się małą literą??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
oczko
+2 # oczko 2017-10-23 09:49
Wójt Gminy Wielkie Oczy ogłasza konkurs na stanowisko kierownika Referatu Inwestycji, Zamówień Publicznych, Geodezji, Rolnictwa i Gospodarki Komunalnej. Szczegóły na bip.wielkieoczy.pl/.../...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
chochoł
+7 # chochoł 2017-10-23 10:16
A Po co to info o naborze, jak już pewne kto będzie miał odpowiednie kwalifikacje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
wo
0 # wo 2017-12-01 13:14
Już dawno tam jest stanowisko obstawione
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |