Gmina Oleszyce według was jest najlepiej zarządzana

Spośród 79 osób, aż 30 uważa że to gmina Oleszyce jest najlepiej zarządzana w naszym powiecie. Co ciekawe na początku z dużo przewagą głosów prowadziła gmina Cieszanów, ale wyniki po kilku dniach diametralnie się zmieniły.

W ankiecie w której pytaliśmy "Która gmina według was jest najlepiej zarządzana" oddano 79 głosów. Najwięcej głosów oddano na gminę Oleszyce - aż 30 co stanowi 38 procent procent ze wszystkich odpowiedzi. Według was po Oleszycach równie dobrze zarządzany jest Cieszanów. 21 czytelników ZLUBACZOWA.PL twierdzi, że to jednak ta gmina jest najlepiej zarządzana. Bardzo zaskakujące jest miejsce trzecie w naszej ankiecie. Stolica naszego powiatu z gminą Lubaczów zdobyła tylko 12 głosów. Mając na uwadze to, że pod tą gminą znajduje się dużo wsi wynik ten raczej nie zadowoli rządzących i powinien zmusić ich do zadania sobie pytania "co zrobić, aby było lepiej?".

Najgorzej w ten sondzie wypadła gmina Horyniec. Tylko 2 osoby oddały głos na tą opcje. Bardzo słabo.

Mając przed sobą taką ankietę widzimy jak mieszkańcy powiatu oceniają prace rządzących. Jedni mogą liczyć na pochwały, a inni powinni zastanowić się nad tym co zrobić, aby obywatelom naszych terenów żyło się lepiej.

Zapraszamy państwa do wzięcia udziału w kolejnej ankiecie. Tym razem pytamy was o:
Która szkoła średnia w naszym powiecie według ciebie jest najlepsza?

 

 

Źródło: zlubaczowa.pl

{fcomment}{flike}

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.