Kup sobie fotoradar!

Jeżeli masz 3 tysiące złotych i nie wiesz co z nimi zrobić to my mamy dla ciebie propozycję! Kup sobie fotoradar - ten, który znajduje się w Narolu!

Główny Inspektorat Transportu Drogowego wystawił na sprzedaż 151 fotoradarów stojących przy polskich drogach. 21 z nich to urządzenia z Podkarpackiego.

W powiecie lubaczowskim jest tylko jeden fotoradar - ten w Narolu, który już niedługo zniknie. Dostajemy informacje, że w tym miejscu może pojawić się nowy radar, ale na razie są to tylko pogłoski.

Wyprzedaż związana jest z wymianą urządzeń. Inspektorat pozbywa się tych nieaktywnych, które dawniej obsługiwała policja. Część z nich była postawiona jedynie jako straszaki, nigdy nie było w nich urządzeń pomiarowych.

Na sprzedaż wystawione zostały maszty oraz obudowy urządzeń, czyli charakterystyczne skrzynki. Proponowana cena za każdy to 3 tys. złotych.

Wyobraź sobie stojącą skrzynkę na działce - czy niebyła by to piękna ozdoba?

Pamiętacie telewizor na tym fotoradarze? Przypomnijmy materiał TVN Turbo:

Źródło: zlubaczowa.pl, nowiny24

{fcomment}{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.