Uczniowie z Lisich Jam otrzymali nowe komputery [ZDJĘCIA]


Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lisich Jamach otrzymał w poniedziałek od Podkarpackiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Rzeszowie piętnaście w pełni wyposażonych zestawów komputerowych, które pomogą uczniom w podnoszeniu wiedzy i umiejętności.

Komputery osobiście przekazała Teresa Pamuła, Dyrektor podkarpackiej ARiMR wraz z Zastępcą Kierownika Biura Powiatowego Marleną Golenia. Sprzęt, który został podarowany szkołom obsługuje wszystkie aplikacje potrzebne do prowadzenia procesu edukacyjnego.

 W imieniu dzieci i uczniów podziękowania na ręce Teresy Pamuły złożył Wiesław Kapel - Wójt Gminy Lubaczów oraz Jolanta Włoch - Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego  w Lisich Jamach.

Ofiarowane komputery przyczynią się do zmodernizowania pracowni informatycznej oraz doposażenia klasopracowni szkolnych w odpowiedni sprzęt komputerowy. Budżet, którym dysponuje szkoła niestety nie pozwalał na podjęcie takiej inwestycji. Pomoc w postaci dodatkowych komputerów znacznie usprawni pracę szkoły i przyczyni się do zwiększenia efektów kształcenia – mówi Jolanta Włoch - Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego  w Lisich Jamach.

Po przekazaniu sprzętu uczniowie przypomnieli, kim był wybitny powieściopisarz Henryk Sienkiewicz.

DSC_0205.JPGDSC_0208.JPGDSC_0209.JPGDSC_0222.JPGDSC_0224.JPGDSC_0229.JPGDSC_0236.JPGDSC_0239.JPGDSC_0241.JPGDSC_0248.JPGDSC_0252.JPGDSC_0255.JPGDSC_0263.JPGDSC_0270.JPGDSC_0271.JPGDSC_0273.JPGDSC_0275.JPGDSC_0281.JPGDSC_0292.JPGDSC_0297.JPGDSC_0303.JPG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

-
+4 # - 2016-12-06 06:08
SLD, PO, a teraz już PiS to się nazywa być kameleonem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ro
+11 # ro 2016-12-06 08:28
Nieudolność władzy gminnej widoczna aż zanadto.Czas zmienić wypielegnowanyc h paniczykow na ludzi z werwą.Brawo PIS.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
K.D
+11 # K.D 2016-12-06 09:04
W ARiMR teraz za nowej legalnie i demokratycznie wybranej władzy PiS nie brakuje na terminowe wypłaty dopłat rolnikom a nawet wygospodarowuje się nadwyżki z przeznaczeniem na szczytne cele a saorządowcy lewitują dalej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
.....
+4 # ..... 2016-12-07 09:45
Rozumiem,ze przed wyborami samorządowymi PiS wytknie nieudolność obecnej władzy a wdzięczni rodzice zagłosują za dobrą zmianą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
demos
0 # demos 2016-12-07 17:02
tylko zapomniałes napisac,że wszyscy praktycznie dostali mniej pieniędzy w tym roku niż w poprzednim!pouc inano stawki,bądz całkiem zlikwidowano, i teraz jak popatrzysz na inne państwa,tam dopłaty zawsze są na podobnym poziomie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Grzegorz
-5 # Grzegorz 2016-12-06 12:57
Nie warto politykować na Mikołaja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
MK
-4 # MK 2016-12-06 13:00
A jakieś informacje o komputerach? co to jest za sprzęt?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
I co tera
+9 # I co tera 2016-12-06 14:56
Dell - pisze na pudełkach
(to była reklama ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
rytm
+10 # rytm 2016-12-06 13:06
ten wojt na co tam potrzebny ? ze niby on zalatwil ? jeszcze brakuje naszych radnych robiacych dobre wrazenie - kadencja sie konczy i teraz sie wezma do roboty i dzien przed wyborami bieganina od domu do domu kazdy glos wazny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
I co tera
+4 # I co tera 2016-12-06 14:52
Ja też chcę - bo jak próbuję włączyć filmy z kociakami w 4K to mi się wciąż tną !!!
Porażka!! Nie można się wczuć Być może to też wina internetu - jakbym moze przestał placic i bym nie podłączył do tej darmowej sieci miejskiej zalozonej przez Pana Szpyta to by te kocie filmy lepiej działały!? Jak sądzicie - mln zostały zainwestowane w ta sieć, w społeczeństwo chyba nie na darmo, co?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
MK
0 # MK 2016-12-07 07:57
Cytuję I co tera:
Ja też chcę - bo jak próbuję włączyć filmy z kociakami w 4K to mi się wciąż tną !!!
Porażka!! Nie można się wczuć Być może to też wina internetu - jakbym moze przestał placic i bym nie podłączył do tej darmowej sieci miejskiej zalozonej przez Pana Szpyta to by te kocie filmy lepiej działały!? Jak sądzicie - mln zostały zainwestowane w ta sieć, w społeczeństwo chyba nie na darmo, co?



nie ma czegoś takiego jak internet miejski
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lpn
+8 # lpn 2016-12-06 20:11
Niedawno Kapel robil sobie zdjecia z bronkobusem pod urzedem miasta teraz klei sie do PISu .Brakuje tylko ksiedza ktory by poswiecil komputery
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
.....kur...
+8 # .....kur... 2016-12-07 15:01
Cytuję ro:
Nieudolność władzy gminnej widoczna aż zanadto.Czas zmienić wypielegnowanych paniczykow na ludzi z werwą.Brawo PIS.

Kur... klei się do każdego z kasą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Król Artur
-2 # Król Artur 2016-12-06 23:03
rytm, Ipn, czepiłeś się chłopaczku tego Kapla i tylko wszystkie fora zaśmiecasz. Jak masz coś do niego, to wyjdź z nim na solówkę i nie rób jaj. Jeden z niewielu wójtów/burmistr zów w powiecie który coś robi, a ty ciągle po nim jeździsz. Pewnie jesteś z Lisich Jam i masz z nim na pieńku. Jest tylu innych włodarzy w powiecie, a tylko Kapla się czepiasz. Najlepiej nic nie robić, być niewidocznym, wtedy krytyka cię ominie - takie widać uznajesz świętości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
demos
+11 # demos 2016-12-07 16:57
A co on robi? gmina zadłuzona pewnie do 2045 roku,podatki w stosunku do zarobków najwyższe w całej Polsce,sobie w 2014 podwyższył pensję do ok 11 tys.brutto,nied ługo urząd gminy przeniesie się na piętro,bo braknie miejsca dla pracowników ,stworzył wydzial promocji i rozwoju gminy,po co? by tylko trwonić pieniądze?jego kresowa osada ,skarbonka bez dna,trzeba było coś z nią zrobić, bo generowała wysokie koszty,no to ją wynajął!i powiedz mi co on robi?wszystko dla własnego poklasku,a ludzie w gminie niech płaca!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Rycerz Okrągłego
+9 # Rycerz Okrągłego 2016-12-07 17:44
posłuchaj Krolu , w samorządzie terytorialnym jest tak,że nic o nas bez nas,to mam pytanie ,czy ktoś mnie się pytał w sprawie podwyższenia podatków? Nie!Czy ktoś się zapytał czy chcę kresowej osady? Nie!Pracuję w Urzędzie Marszałkowskim i nawet tam dziwiono się,że biedna gmina Lubaczów zdecydowała się na kresowa!to był szok i podziw,tylko nikt nie wiedział,że w zamian za to podatki pójda prawie 100% w górę i teraz jak popatrzysz na średnią zarobków w gminie to sam się za głowę złapiesz, tylko karierowicz mógł posunąć się na to, bo zwykły mieszkaniec gminy z pewnością nie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xxy
-4 # xxy 2016-12-08 11:30
Jeśli, jak twierdzisz, pracujesz w urzędzie marszałkowskim, powinienieś wiedzieć, że przed każdym projektem z rewitalizacji (a takim była kresowa osada) przeprowadzane są konsultacje społeczne, tutaj też były - ogłaszane na zebraniach, stronach www itd, ale wówczas nikomu nie chciało się tym zainteresować i spojrzeć chociażby co to są te "konsultacje społeczne" i wypowiedzieć na ten temat, gdzy był na to czas i miejsce, a teraz krzyku co nie miara, że nikt się nikogo nie pytał... żenujace...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Rycerz Okrągłego
+8 # Rycerz Okrągłego 2016-12-08 19:17
Podobnie było w przypadku elektrowni wiatrowych,w Załużu przeprowadzono konsultacje,glo sowanie i mieszkańcy byli przeciw, a najlepsze w tym wszystkim,ze wcześniej wójt z radą gminy zdecydował, ze elektrownia wiatrowa w Zaluzu powstanie i co z tych konsultacji?Ows zem były konsultacje na temat kresowej,ale wiesz co na nich było? absolutnie nic o kosztach , tylko w ramach pieniędzy unijnych,a przecież unia nie pokrywa całości, a wiesz co tam miało być? cytuję" teraz każdy mieszkaniec gminy pojedzie na kresową,bo tam zaopatrzy się we wszystko,co potrzebne do zycia", tam mieszkancy gminy mieli sprzedawac swoje produkty,ba,tam każdy miał jechać i sprzedać swoje plody rolne,tam miały być małe zakłady...i co wyszło?Owszem na konsultacjach była mowa o całkiem innej kresowej i całkiem innych kosztach!A co masz teraz,z pieniędzy gminnych urządza się wycieczki by ją utrzymać a właściwie,by dzierżawca mógł się utrzymać!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lpn
+8 # lpn 2016-12-09 19:43
Drogi Krolu Arturze ty po prostu jestes Kapla klakierem,miesz kasz pewnie w Pacanowie .Pracujesz w kopalni siarki w Baszni korzystasz z pradu z elektrowni wiatrowych , wypoczwasz na kapielisku w Borowej Gorze .W razie utraty pracy dostaniesz skierowanie do CISu .Za zarobione tam pieniadze twoja rodzina bedzie zyla w przepychu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
karierowicz
+8 # karierowicz 2016-12-08 07:13 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jan
+3 # Jan 2016-12-08 12:01
Mam pytanie:dlaczeg o te komputery tylko dla szkoły w Lisich Jamach?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
w oku kamery
0 # w oku kamery 2016-12-08 12:48
Tylko debil zza okna zadaje takie pytania
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
gminny
+7 # gminny 2016-12-08 22:02
dlaczego,bardzo proste Lisie Jamy to największa wieś gmniy Lubaczów i wystarczy,że cała wieś zagłosuje na Kapla + jakieś głosy pojedyncze z innych wsi i Kapel ponownie zostaje wójtem,a co pójdzie z powrotem do szkoły, tam zarobi 3 razy mniej niż obecnie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jan
-1 # Jan 2016-12-09 06:21
W oku kamery , troszeczkę więcej kultury. Ja mogę zadawać pytania , będę zadawał zawsze wtedy, gdy nie jestem zorientowany w sytuacji .Tobie to trudno zrozumieć , bo twój rozwój jest na bardzo małym poziomie, i stać cię tylko na szkalowanie innych. Tak niestety jesteś zaprogramowany i tego nic nie zmieni.Na tym kończę z Tobą dyskusję i nie zamierzam dalej polemizować, szkoda czasu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |