Przechowywał nielegalne papierosy w oponach terenówki

Lubaczowscy policjanci udaremnili przemyt papierosów bez polskich znaków akcyzy. W oponach kół ukraińskiej terenówki funkcjonariusze ujawnili 580 paczek papierosów różnych marek.

W czwartek rano policjanci z wydziału kryminalnego lubaczowskiej komendy postanowili sprawdzić informację dotyczącą przemytu papierosów. Podejrzenia padły na budynek stodoły usytuowanej na peryferiach Lubaczowa, w której to miała znajdować się kontrabanda.

Funkcjonariusze zastali tam pojazd terenowy, na ukraińskich tablicach rejestracyjnych oraz mężczyznę, który demontował koła w samochodzie. W oponach funkcjonariusze ujawnili 580 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.

Sprawca przemytu, 29-letni mieszkaniec Jaworowa na Ukrainie, niebawem odpowie za uszczuplenie polskiego Skarbu Państwa na kwotę około 8000 złotych. 

           

Źródło/foto: KPP Lubaczów

{fcomment}{flike}

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.