Gmina Cieszanów według was najatrakcyjniejsza turystycznie

43 osóby wzięło udział w ankiecie, w której pytaliśmy was, która gmina z powiatu lubaczowskiego jest najatrakcyjniejsza turystycznie. Jedna gmina zebrała zaskakującą ilość głosów.

15 osób, czyli 35% głosujących uważa, że do Cieszanowa powinni najpierw wybrać się turyści. Pierwsze miejsce tej gminy nie jest zaskoczeniem. Od lat wielu turystów odwiedza te rejony, między innymi po to by wybrać się na Rock Festiwal czy skorzystać z kąpieliska.

Drugie miejsce zajęła gmina Horyniec. Basen i uzdrowisko to główne zalety Horyńca-Zdroju. Bez zawahania można stwierdzić, że drugie miejsce tej gminie należy się.

Bardzo odległe miejsce z jednym głosem zajął Lubaczów. To chyba dość dziwne, że największe miasto w powiecie jest oceniane przez mieszkańców jako mało atrakcyjne turystycznie.

Resztę wyników pozostawiamy do interpretacji wam!

Dziękujemy za głosy i zapraszamy do kolejnej ankiety. Tym razem pytamy się czy według was władze w powiecie dobrze wykorzystują pieniądze (kliknij aby przejść)

{fcomment}{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Grzegorz
0 # Grzegorz 2013-08-21 22:38
Patrząc pod względem atrakcji turystycznych, to najciekawsze są gminy Roztoczańskie jak Horyniec i Narol. Horyniec jest wypakowany atrakcjami turystycznymi, są na jego terenie najbardziej spektakularne atrakcje historyczne, architektoniczn ie, i przyrodnicze, oraz odpowiednia baza noclegowa oraz gastronomiczna i rekreacyjna. Narol niewiele ustępuje, dobra baza noclegowa i atrakcje turystyczne wzmocnione sąsiedztwem z Hutą Szumy, od lat trwa tu rozwój turystyki. Cieszanów to płaskowyż tarnogrodzki, niewiele atrakcji, zero dostosowania do turystyki, Gorzej mają tylko Oleszyce i Dzików oraz miasto Lubaczów. Lepiej już ma się gmina lubaczowska dzięki sukcesywnym działaniom wójta Kapla.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.