Kompletnie pijani rodzice opiekowali się szóstką małych dzieci

Lubaczowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwych rodziców, którzy opiekowali się szóstką nieletnich dzieci w wielu od 6 miesięcy do 8 lat. Nieodpowiedzialni opiekunowie mieli w swych organizmach ponad 2,5 promila alkoholu. Dziećmi zaopiekowała się ich babcia. Sprawa trafi do lubaczowskiego sądu.

W ubiegły piątek policjanci z lubaczowskiej komendy zostali skierowani na interwencję do miejscowości Wólka Krowicka. Zachodziło podejrzenie, że nietrzeźwi rodzice opiekują się szóstką nieletnich dzieci. Funkcjonariusze przebadali rodziców i okazało się, że obydwoje znajdują się w stanie upojenia alkoholowego. Policyjny alkomat wskazał u 27-letniej kobiety i 41-letniego mężczyzny ponad 2,5 promila alkoholu. Małżeństwo kompletnie nie reagowało na polecenia wydawane przez policjantów. Wywiązała się między nimi awantura, następnie agresja została skierowana na policjantów. Nietrzeźwi rodzice nawet grozili policjantom zwolnieniem z pracy.

W obawie o bezpieczeństwo dzieci funkcjonariusze zatrzymali rodziców do wytrzeźwienia. Na czas ich nieobecności dziećmi zaopiekowała się ich babcia, która na prośbę policjantów przyjechała na miejsce interwencji.

Sprawa zostanie przekazana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich, który podejmie decyzję o dalszych losach nieodpowiedzialnych rodziców.

Źródło: KPP Lubaczów

{flike}

Komentarze   

aa
+13 # aa 2015-11-29 19:55
Przeszkodzili w poczęciu 7 i 500 zeta przezlo im kolo nosa!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.