Featured

Burmistrz Lubaczowa chce rozmawiać z mieszkańcami

Burmistrz Miasta Lubaczowa zaprasza na spotkania konsultacyjne dotyczące realizacji budżetu Gminy Miejskiej Lubaczów oraz zamierzeń inwestycyjnych i remontowych w 2016 r. Konsultacje będą mieć charakter spotkań otwartych. Podczas forum pokrótce zostaną zaprezentowane zadania inwestycyjne zrealizowane w 2015 r. w Lubaczowie, a także przedstawione kierunki rozwoju i promocji Gminy Miejskiej Lubaczów. Odbędą się rozmowy poruszające kwestie wykorzystania miejskich środków finansowych w przyszłym roku. Mieszkańcy będą mogli podzielić się uwagami i spostrzeżeniami na temat utworzenia planu miejskich finansów na 2016 rok.
 
Terminarz:
 
Źródło: lubaczow.pl
{flike}

Lubaczow
tego pana to widzę chyba drugi raz od kiedy go wybraliściejest burmistrz a jakby go nie było...
0
mma
jak juz tam bedziecie to poruszcie temat istnienia w naszym mieście STRAŻY MIEJSKIEJ i jaki jest sens tego ;)))za te pieniadze zrealizowalby jeden wiecej projekt.
0
Bubu
Idź i porusz ale nie, trzeba by było twarz pokazać, przedstawić się. Na forum smarkać to każdy potrafi.
0
tak
Kolego, ktory mówisz, że nie widziałeś nigdzie Pana Szpyta najwidoczniej jesteś osobą nie biorącą udziału w śswietach kościelnych i narodowych :) Bo akurat Pan Burmistrz jest na każdym z nich o ile jest to możliwe
0
Szpyt to nieudacznik
Niech wypierdala
0
pop-aprany
Ooo jaki odważny pajac! Powiedziałbyś mu to w oczy mając pełne gacie?
0
arbuzowy
żenada. moze pan burmistrz zorganizuje jedno spotkanie na rynku lubaczowskim i porozmawiam prosto w twarz a nie bedzie sie chowal po roznych instytucjach, odrazu widac ze gosc jest niepowazny
0
nn.....
co z rynkiem moj rynek bazar kto za to odpowie i kto odda pieniadze
0
pop-aprany
Kto komu miałby oddać pieniądze? Coś tam słyszałeś, dzwoniło w którymś kościele? :)
0
informatyk
http://lubaczow.pl/go.php?/pl/nabor_na_wolne_stanowiska/art117.htmlhttp://lubaczow.pl/go.php?pl/struktura_um/referat_promocji_i_informacjiCzy Panowie Andrzej Głaz i Paweł Głaz to rodzina ? Czyżby nepotyzm w POwskim urzędzie ?
0
toja
Gratulacje dla serwisu zLubaczowa. Sięgnęliście dna, jak pozwalacie na takie posty jak ten powyżej. Mam nadzieję, że ktoś to zgłosi gdzie trzeba.
0
toty
"http://lubaczow.pl/go.php?/pl/nabor_na_wolne_ stanowiska/art117.htmlhttp://lubaczow.pl/go.php?pl/struktura_um/referat_promocj i_i_informacjiC zy Panowie Andrzej Głaz i Paweł Głaz to rodzina ? Czyżby nepotyzm w POwskim urzędzie ?"A to co robi Burmistrz nie jest dnem?
0
jabłko
Dokładnie to nadaje się do prokuratury!
0
pop-aprany
Nepotyzm drogie matoły, to byłby wtedy, gdyby jeden pan Głaz, przyjął do pracy drugiego pana Głaza, pominąwszy wymagane procedury. Nepotyzm przede wszystkim wiąże się z podległością służbową. Że w jakiejś instytucji pracuje rodzeństwo, to nie jest zjawisko związane z tym trudnym słowem, na które sie powołujecie. Ale co wam tam prawda, i tak mnie matołki wyminusujecie :)Lubię tu zaglądać, bo czasem jest weselej niż w kabarecie. Jeden matołek wymyśli jakąś pierdułę, a kolejne matołki biją mu brawo, hehe.
0

1000 Pozostało znaków


NAJNOWSZE INFORMACJE

No More Articles

ZLUBACZOWA.PL - Informacje Lubaczów, powiat lubaczowski

e-mail: redakcja@zlubaczowa.pl
tel. 782 496 418

ZLUBACZOWA.PL - Lubaczowski portal informacyjny. Najważniejsze informacje i wiadomości z Lubaczowa i powiatu lubaczowskiego.

Jesteśmy na Facebooku