Mieszkaniec Cieszanowa zginął w wypadku pod Chełmem

W poniedziałek (22.07) w wypadku w miejscowości Zawodówka pod Chełmem (woj. lubelskie) w wyniku zderzenia dwóch pojazdów zginął mieszkaniec Cieszanowa.

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 22 lipca rano w miejscowości Zawadówka. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów śmierć na miejscu poniósł jeden z kierujących - mieszkaniec Cieszanowa. Z obrażeniami ciała do szpitala przewiezieni zostali dwaj pasażerowie oraz drugi kierujący. Utrudnienia w ruchu trwały około trzech godzin.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 08.00 w miejscowości Zawadówka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Peugeot podczas manewru wyprzedzania zderzył się ze skręcającym w lewo samochodem marki Audi. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca audi, a jadący z nim dwaj pasażerowie oraz kierowca peugeota zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 33- letniego kierowcy peugeota, mężczyzna był trzeźwy. Teraz chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Wypadek w Zawadówce: Zginął kierowca audi

Źródło: KWP Lublin

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.