Ruszyło głosowanie na zadania Budżetu Obywatelskiego


Ruszyło głosowanie na projekty zakwalifikowane do Budżetu Obywatelskiego. Zadania wybrać można do 15 listopada poprzez wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w Biurze Obsługi Mieszkańców naszego Urzędu. Warto wziąć udział w głosowaniu, bo kwota Budżetu Obywatelskiego wynosi 280.000,00 zł. Wyniki poznamy do 30 listopada.

Wyborów projektów do realizacji dokonać mogą uprawnieni mieszkańcy w głosowaniu powszechnym, które trwać będzie przez trzy tygodnie, od 25 października do 15 listopada. Na karcie do głosowania zaznaczyć można jeden lub dwa projekty, które w ocenie osoby głosującej Gmina Miejska Lubaczów powinna zrealizować w 2017 roku. Jeśli na karcie nie zostanie wybrany żaden projekt lub zostanie zaznaczonych ich więcej niż dwa, to głos uznany zostanie za nieważny. Karta do głosowania będzie zawierać informacje jak prawidłowo oddać głosy.

Karty do głosowania odebrać można osobiście w Biurze Obsługi Mieszkańca (BOM) w godzinach pracy Urzędu (7:30-15:30), po uprzednim okazaniu dokumentu potwierdzającego tożsamość i złożeniu podpisu potwierdzającego jej odbiór.

Z zakwalifikowanymi projektami zapoznać się można klikając w link: http://zlubaczowa.pl/index.php/news/wydarzenia/138-lubaczow/2505-komisja-wybrala-16-z-17-propozycji-do-budzetu-obywatelskiego-wkrotce-glosowanie


Uwaga!
Karty do głosowania nie zawierają numerów projektów, tylko liczby porządkowe. Osoby głosujące prosimy o zwracanie uwagi na tytuły projektów.

Źródło: lubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: