Na targowisku w Lubaczowie odbędzie się kolejna ciekawa akcja


Burmistrz Lubaczowa próbuje ratować targowisko. Po udanych giełdach rzeczy używanych, tym razem miasto organizuje kiermasz rodzinny "Między nami mamusiami" podczas, którego będzie można sprzedać oraz kupić ubranka, zabawki i inne akcesoria dla dzieci.

Inicjatywa jest wyjściem naprzeciw potrzebom rodziców, którzy chcą pozbyć się ubranek, zabawek czy innych akcesoriów, z których wyrosły ich dzieci lub po prostu ich już nie potrzebują oraz tych mam i tatusiów, którzy chcą kupić coś swojemu dziecku w okazyjnej cenie. Na kiermasz będzie można przynieść wózki, nosidełka, spacerówki, zabawki, maty edukacyjne, buty, ubranka, książki, bajki i podręczniki, przybory szkolne, ubrania ciążowe i inne rzeczy.

Na najmłodszych czekać będą kolorowe dmuchańce, przygotowane zostaną liczne zabawy integracyjne, plastyczne i konkursy. Ponadto odbędzie się malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych, pokaz zumby i wiele innych atrakcji. Pojawi się Eliasz Dyrow – plastyk, który wszystkim chętnym dzieciom i ich rodzicom wykona portret.

Udział jest bezpłatny. Wystarczy przyjść, wystawić niepotrzebne akcesoria i spędzić czas w miłej atmosferze.

Akcja odbędzie się w ostatnią sobotę sierpnia (27.08) o godzinie 09:00 na Targowisku „Mój Rynek” przy ul. Handlowej.

Więcej informacji udziela lubaczowskie Biuro Promocji i Informacji (tel. 16 632 80 10 wew. 44).

Źródło: lubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: