Chcesz utworzyć ogródek gastronomiczny na lubaczowskim Rynku? Weź udział w konkursie!


Burmistrz Miasta Lubaczowa ogłosił konkurs na koncepcję utworzenia całorocznego ogródka gastronomicznego, który miałby znajdować się na Rynku w Lubaczowie.

Jak czytamy na stronie UM przedmiotem konkursu jest wyłonienie najlepszej koncepcji zagospodarowania części Rynku Miejskiego na prowadzenie przez oferenta całorocznego ogródka gastronomicznego, którego wielkość, proporcje, forma i wystrój będą odpowiadać charakterowi zabudowy lubaczowskiego Rynku. Konkurs przeprowadzi Komisja Konkursowa powołana przez Burmistrza Miasta Lubaczowa. W konkursie mogą brać udział przedsiębiorcy - osoby fizyczne i prawne.

Konkurs został podzielony na dwa etapy: w pierwszym przedsiębiorcy muszą złożyć deklarację uczestnictwa w konkursie w postaci wniosku. Dokument powinien zawierać między innymi oświadczenie oferenta o niezaleganiu w opłatach podatków i należności wobec Gminy Miejskiej Lubaczów, a także oświadczenie o posiadaniu niezbędnej wiedzy i doświadczenia oraz dysponowaniem przez oferenta potencjałem technicznym i osobowym zdolnym do obsługi konsumentów

Wnioski należy składać do 30 kwietnia w Urzędzie Miejskim w Lubaczowie.

Do II etapu zostaną zakwalifikowani oferenci, których wnioski zawierać będą wszystkie wymagane informacje i oświadczenia. W tym etapie przedsiębiorcy będą musieli przestawić Komisji Konkursowej koncepcję zagospodarowania i funkcjonowania obiektu.

Kryteria punktowane (niezbędne jest uzyskanie przez oferenta minimum 30 punktów):
- koncepcja architektoniczna – 0-10 pkt,
- dostępność i funkcjonalność toalety – 0-10 pkt,
- doświadczenie oferenta w prowadzeniu działalności gastronomicznej 0-10 pkt,
- jakość i różnorodność oferty gastronomicznej 0-10 pkt,
- propozycje wydarzeń i imprez na Rynku, zorganizowanych przez oferenta w trakcie działalności obiektu 0-10 pkt.

Należy również dodać, że Burmistrz zastrzega sobie prawo do odwołania ogłoszonego konkursu lub zamknięcia konkursu bez zaakceptowania którejkolwiek z ofert.

Źródło: lubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

qwerty
0 # qwerty 2016-04-19 14:42
przydałoby się, w tej chwili począwszy od weekendu majowego przez okres letni nie ma gdzie za bardzo posiedzieć i wypić zimne piwko na spokojnie. W wielu miasteczkach wielkości Lubaczowa takie miejsca istnieją i są różnie wykorzystywane a nie tylko przy okazji Dni miasta. Fajnie jakby to wypaliło. Mam tylko nadzieję że będzie to miejsce w miarę spokojne,żeby można było spokojnie wieczór posiedzieć a nie przy łebkach z gimbazy i innych odszczepieńcach . Kibicuję temu pomysłowi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.