Nietrzeźwy kierowca sprawcą poważnego wypadku

Kierowca fiata 126p na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjeżdżając z drogi uderzył w filar podziemnego przejścia dla pieszych w Horyńcu-Zdroju. Pasażerka siedząca na tylnym siedzeniu doznała poważnych obrażeń ciała i śmigłowcem została przetransportowana do szpitala w Lublinie. Kierowca fiata był pijany. Alkomat wykazał ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Dzisiaj rano w Horyńcu-Zdroju doszło do poważnego wypadku drogowego. Kierujący fiatem 126p, 20-letni mieszkaniec Horyńca-Zdroju, zjechał z drogi i uderzył w betonowy filar podziemnego przejścia dla pieszych pod torowiskiem kolejowym. W pojeździe prócz kierowcy przebywało jeszcze dwoje pasażerów. Mężczyzna siedzący w przedniej części pojazdu 22-letni mieszkaniec Horyńca, wyszedł z opresji niemalże bez obrażeń, natomiast pasażerka siedząca z tyłu pojazdu, 18-lenia kobieta doznała poważnych obrażeń i śmigłowcem została przetransportowana do lubelskiego szpitala. Okazało się, że kierowca był pijany. Policyjny alkomat wykazał u niego ponad 1,5 promila alkoholu. Policjanci ujawnili również, że pojazd był niedopuszczony do ruchu, ponieważ upłynął w nim termin badań technicznych.
Sprawca wypadku został zatrzymany w policyjnym areszcie.

      

Źródło/foto: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.