Troje nastolatków zginęło w wypadku, kierowca walczy o życie

CIESZANÓW (pow. lubaczowski). Tragiczny wypadek. Dwie 17-latki i 18-latek zginęli w zderzeniu samochodu osobowego i ciągnika rolniczego w Cieszanowie.

Do zdarzenia doszło w piątek (5.07.) ok. godz. 21.30 przy wyjeździe z Cieszanowa w stronę miejscowości Kowalówka.

- Samochód osobowy marki peugeot zderzył się z przyczepą podpiętą do ciągnika rolniczego. Śmierć na miejscu poniosły trzy osoby: dwie kobiety w wieku 17 lat i mężczyzna w wieku 18 lat. Również 18-letni kierowca samochodu w ciężkim stanie trafił do szpitala ? poinformował supernowosci24.pl Marian Sochań, oficer prasowy lubaczowskiej policji.

Kierująca ciągnikiem nie doznała żadnych obrażeń. Przeprowadzono u niej również badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Była trzeźwa.

- Jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie, żeby jednoznacznie określić przyczyny wypadku. Zostaną one ustalone w toku śledztwa ? dodał Marian Sochań.

- Widok był po prostu tragiczny. Kiedy pojawiłem się na miejscu wypadku, na początku odniosłem wrażenie, że z ciągnikiem zderzył się motocykl. Dopiero po chwili zdałem sobie sprawę, że był to samochód, ale jego zniszczenia były ogromne  ? napisał do redakcji jeden ze świadków wypadku.

   

 


Źródło: supernowosci24, zlubaczowa.pl,KPP LUBACZÓW

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.