PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


CieszFanów Festiwal powraca! Mamy dla Was karnety [KONKURS]

CieszFanów Festiwal 2021 zakończył się sukcesem, dlatego organizatorzy nie czekają i już teraz przygotowują dla fanów tego wydarzenia specjalne promocje. Tym razem CieszFanów wyszedł z promocją. Do zgarnięcia karnety w bardzo korzystnej cenie! Mało tego, portal ZLUBACZOWA.PL organizuje konkurs w którym można wygrać dwa karnety.

Czytaj więcej...

W Lubaczowie odbędzie się Gala Wolontariatu

Poseł na Sejm RP Teresa Pamuła, organizuje pierwszą uroczystą Galę Wolontariatu, połączoną z obchodami Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.  Uroczystość odbędzie się 6 grudnia 2021 r. o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie.

Czytaj więcej...

Burmistrz Lubaczowa będzie zarabiał ponad 18 tys. złotych miesięcznie

Burmistrz Krzysztof Szpyt fot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

Zgodnie z podjętą we wtorek (30.11) uchwałą radnych Rady Miejskiej w Lubaczowie, burmistrz Lubaczowa Krzysztof Szpyt będzie zarabiał 18 825 zł brutto miesięcznie.

Czytaj więcej...

50-lecie Pożycia Małżeńskiego par z gminy Oleszyce [ZDJĘCIA]

fot. oleszyce.pl

16 par małżeńskich z terenu gminy Oleszyce świętowało Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego. Małżonkowie, którzy przeżyli ze sobą pięćdziesiąt lat zostali uhonorowani medalami za długoletnie pożycie małżeńskie.

Czytaj więcej...

Grudzień w lubaczowskim kinie "Melodia" - zobacz repertuar

W grudniu w kinie "Melodia" w Lubaczowie odtwarzane będą filmy: Wilk na 100%, Eternals, Furioza, Ron Usterka, Nędarz i Madame, Pitbull oraz To musi być miłość.

Czytaj więcej...

Powiat lubaczowski: Nie będzie już nocnych dyżurów aptek?

Wszystko wskazuje na to, że od nowego roku w Lubaczowie nie będzie już całodobowych dyżurów aptek. Aptekarze tłumaczą, że brakuje pracowników i podkreślają, że w nocy najczęściej kupowane są leki, które są dostępne w sklepach czy na stacjach benzynowych.

Czytaj więcej...

Oleszyce: Parafianie i kapłani pożegnali ks. kan. Leona Maciąga [ZDJĘCIA]

fot. Parafia Oleszyce

W sobotę (27.11) w kościele parafialnym w Oleszycach odbyły się uroczystości pogrzebowe księdza kanonika Leona Maciąga. Kapłan zmarł w wieku 85 lat.

Czytaj więcej...

„Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości” dla śp. Katarzyny Załogi

Świętej Pamięci Pani Katarzyna Załoga, Sybiraczka z Koła Terenowego w Lubaczowie została odznaczona medalem Stulecia Odzyskanej Niepodległości. Odznaczenie odebrała wnuczka Pani Katarzyny.

Czytaj więcej...

W Dachnowie powstaje Ośrodek Rekreacyjno-Treningowy Soccer Box Pro

fot. https://www.soccerboxpro.com/

Trwają zaawansowane prace przy budowie Ośrodka Rekreacyjno-Treningowego Soccer Pro Box w Dachnowie. Tuż obok stadionu powstanie kompleks 3 budynków, w którym znajdzie się m.in. hotel SPA, basen, boisko wielofunkcyjne oraz innowacyjna strefa Soccer Box Pro. Inwestycję dzięki dofinansowaniu z UE realizuje prywatny przedsiębiorca, a całość będzie kosztować ponad 20 mln złotych.

Czytaj więcej...

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.