Mariusz Błaszczyk nie jest już trenerem Pogoni-Sokoła Lubaczów

fot. facebook.com/mkspogonsokol.lubaczow/
fot. facebook.com/mkspogonsokol.lubaczow/

fot. facebook.com/mkspogonsokol.lubaczow/

MKS Pogoń-Sokół Lubaczów w poniedziałek poinformował, że Mariusz Błaszczyk został odwołany z funkcji trenera klubu.

Klub z Lubaczowa o tym fakcie poinformował na Facebooku. Trener podał się do dyspozycji Zarządu Klubu po niedzielnym, który jednogłośnie zdecydował o zakończeniu współpracy.  Powodem rezygnacji Mariusza Błaszczyka jest słaba forma piłkarzy z Lubaczowa. W rundzie jesiennej na cztery spotkania Pogoń-Sokół przegrał trzy spotkania.

Klub podziękował trenerowi za dziewięciomiesięczną pracę:

Trenerowi i zarazem zawodnikowi serdecznie dziękujemy za pracę i wkład jaki wniósł do naszej drużyny szczególnie w jesiennej rundzie rozgrywek oraz życzymy sukcesów na niwie sportowej i prywatnej. – czytamy na fanpage MKS Pogoń Sokół Lubaczów

Mariusz Błaszczyk trenerem i zarazem zawodnikiem został w lipcu 2018 roku. W barwach Pogoni-Sokoła rozegrał 19 meczy, zdobywając 29 punktów. Jego bilans to 9 zwycięstw, 2 remisy i 8 porażek. Pogoń-Sokół obecnie zajmuje 5 miejsce.

Nazwisko nowego szkoleniowca pierwszej drużyny klub ogłosi najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Remik
+11 # Remik 2019-04-09 07:35
A kogo to obchodzi!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ozi
+12 # Ozi 2019-04-09 07:58
Podobno ma go zastąpić Sa Punto.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ja
+13 # Ja 2019-04-09 10:23
Brak trenera Seniorów, brak trenera Juniorów,jedna wielka ...aaa klapa. Pozostał tylko Zarząd.........
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dojic
-5 # Dojic 2019-04-09 12:19
To już Platrormersi przejmują klub, teraz będzie super
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kowak
+11 # kowak 2019-04-09 20:18
TEN ZARZĄD JEST DO DUPY RAZEM PREZESEM
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
RADNY
+9 # RADNY 2019-04-09 20:31
A PAN PREZES WEŻNIE JAKIEGOŚ Z WIOCHY NO [wulgaryzm] WIOCHA SIĘ BAWI
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
piłka w grze
+10 # piłka w grze 2019-04-09 21:59
Sa Pinto i awans w kieszeni
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
LUBACZOWIANIN
+11 # LUBACZOWIANIN 2019-04-10 12:53
I TO JEST KONIEC TEGO KLUBU.
PRZYKRE
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
z wsi
+10 # z wsi 2019-04-10 16:58
przyjażdzajcie na mecze na wioski !! dobre kluby są a lubaczów nigdy nie doczeka sie dobrego zespołu !! a klasa to ich max możliwości WSTYD MIESZCZAJSKIE GRAJKI
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Cebulak
+8 # Cebulak 2019-04-10 18:32
Jak prezes jest z FA to może trener też? Może ten z Cewkowa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
FAntastycznie
+11 # FAntastycznie 2019-04-10 19:26
FA cktycznie klub przejmują kolesie z niebieskiej ekipy wielkopolskiej. Z Oleszyc już ich pogonili z Klubu, to tutaj popróbują podoić ,,, jeszcze Zdrój się musi opamiętać i FACKtycznie ich pogonić
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
RADNY
+7 # RADNY 2019-04-11 07:06
JAK WŁADZA POZWALA TO TAK BĘDZIE TRENERZY BEZ UPRAWIEŃ FA PODOJĄ
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jaś
-8 # Jaś 2019-04-11 12:41
Jaka k..a władza? Klub sam się rządzi tumanie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ja
+4 # Ja 2019-04-11 17:56
Bilans Kuczyńskiego z drużyną Pogoni 7 wygranych, 4 remisy, 6 porażek. Bilans Bładzczyka : 9 wygranych, 2 remisy , 8 porażek. To jest dobra zmiana i czarodziej wyczaruje awans.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |