Mecz o sześć punktów Roztocza Narol. Pogoń podejmie MKS Radymno


W najbliższy weekend odbędzie się 27 seria gier w jarosławskiej klasie okręgowej. Będąca ostatnio w słabszej dyspozycji Pogoń-Sokół Lubaczów na własnym boisku podejmie MKS Radymno, który również obniżył loty w ostatnich tygodniach.  Bardzo ważne spotkanie czeka na zawodników Roztocza, którzy udadzą się do Zarzecza.

Spotkanie pomiędzy Zorzą Zarzecze a Roztoczem Narol będzie typowym meczem za „sześć” punktów. Obie ekipy znajdują się na miejscach zagrożonych degradacją. Oczywiście w gorszej sytuacji obecnie jest Roztocze Narol, które do Zarzecza traci aż 10 punktów i szanse na utrzymanie mają niewielkie, lecz póki piłka w grze, trzeba walczyć. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że piłkarze z Narola w ostatnich kolejkach, dwukrotnie sprawili niespodziankę. Najpierw ogrywając Sanoczankę Święte a potem urwali punkt drużynie LKS Skołoszów, obie ekipy są znacznie wyżej w tabeli.  Jednak mecz z Zorzą może okazać się o wiele trudniejszy od tych poprzednich. Piłkarze Zorzy doskonale wiedzą w jakim miejscu się znajdują i zdają sobie sprawę, że sami sobie tę sytuację skomplikowali, ulegając w ostatniej kolejce z drużyną z Kaszyc również w meczu z gatunku tych za „sześć punktów”. Tym razem nie będą chcieli popełnić tego samego błędu i zagrać o pełną pulę. Także w Zarzeczu kibice mogą się spodziewać naprawdę wyrównanego oraz zaciętego spotkania.

Początek meczu 27.05(niedziela) o godzinie 17:00 w Zarzeczu

Z kolei na stadion przy ulicy Sportowej w Lubaczowie, Pogoń zmierzy się z zespołem MKS Radymno. Obie ekipy wyraźnie obniżyły swoje notowania w ostatnim czasie.  Najbliższy rywal Pogoni odniósł tylko 1 zwycięstwo w 5 ostatnich meczach, a w ostatniej kolejce został rozbity na własnym obiekcie przez Płomień Morawsko 0:4. Jeżeli chodzi o piłkarzy z Lubaczowa, to wydaję się, że u nich kryzys trwa od feralnego meczu z Kisielowem 0:0, ponieważ od tamtej pory zanotowali dwie porażki, a w zeszłym tygodniu przegrali 0:3 w Grochowcach z Motorem. Strata punktów u jednych i drugich naturalnie spowodowała ich spadek w klasyfikacji ligowej. Jeszcze kilka tygodni temu obie ekipy plasowały się w granicach 4 / 5 miejsca, teraz  są to pozycję 7 i 8 z taką samą ilością punktów (37).  Radymno do Lubaczowa przyjdzie mocno osłabione, ponieważ w szeregach Biało-Niebieskich zabraknie najskuteczniejszego strzelca – Oskara Hamachera, który z powodu kontuzji prawdopodobnie nie zagra do końca sezonu. Dla obu zespołów będzie to odpowiedni moment do przełamania złej passy, także kibice mogą spodziewać się ciekawego widowiska.

Początek spotkania w sobotę 26.05 o godzinie 18:00 w Lubaczowie

Wszystkie mecze XVII kolejki klasy okręgowej

środa, 12 sierpień 2020
LKS Skołoszów vs Pogoń-Sokół Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

WYNIKI

niedziela, 2 sierpień 2020
Granica Stubno 2 : 0 Zorza Zarzecze
San Gorzyce 3 : 2 Czarni Pawłosiów
sobota, 1 sierpień 2020
Huragan Gniewczyna 2 : 4 Czuwaj-Wiaro Przemyśl
Fenix Leszno 1 : 3 Pogoń-Sokół Lubaczów
Zryw Młodów 0 : 2 Sanoczanka Święte
MKS Radymno 1 : 0 Roztocze Narol
Motor Grochowce 0 : 1 Łęk Ostrów
MKS Kańczuga 2 : 0 GKS Orły

TABELA

Zespół M Pkt Z
1. Czuwaj-Wiaro Przemyśl 3 9 3
2. MKS Kańczuga 3 7 2
3. MKS Radymno 3 7 2
4. Czarni Pawłosiów 3 6 2
5. Łęk Ostrów 3 6 2
6. LKS Skołoszów 2 6 2
7. Płomień Morawsko 3 6 2
8. San Gorzyce 3 6 2
9. Granica Stubno 3 5 1
10. Roztocze Narol 3 4 1
11. Biało-Czerwoni Kaszyce 3 4 1
12. Pogoń-Sokół Lubaczów 2 4 1
13. Fenix Leszno 3 3 1
14. Sanoczanka Święte 3 3 1
15. Huragan Gniewczyna 3 3 1
16. GKS Orły 3 3 1
17. KS Szówsko 3 1 0
18. Zorza Zarzecze 3 0 0
19. Zryw Młodów 3 0 0
20. Motor Grochowce 3 0 0

NAJBLIŻSZE MECZE

środa, 12 sierpień 2020
LKS Skołoszów vs Pogoń-Sokół Lubaczów

Pozostałe sportowe wieści

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje!

       

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.