Przed nami kolejna ligowa kolejka w lubaczowskiej B klasie


Po tygodniowej przerwie do gry wracają zawodnicy lubaczowskiej B klasy. W XIII kolejce na pierwszy plan wysuwa się spotkanie pomiędzy Piastem Antoniki, a liderem – Czerwonymi Cewków. Emocji nie powinno zabraknąć w meczach drużyn, które są niżej w tabeli.

Dla piłkarzy Piasta Antoniki ostatnie tygodnie są dość intensywne. Po raz trzeci z rzędu zmierzą się oni z drużyną z samego czuba ligowej tabeli. Po meczach z Leśnikiem Płazów oraz Roztoczem, przyszedł czas na najtrudniejszy mecz z liderem, Czerwonymi Cewków. Kibice mogą spodziewać się w tym spotkaniu kilku bramek, ponieważ Piast w rundzie wiosennej strzelił oraz stracił przynajmniej 2 bramki w każdym spotkaniu. A przecież zmierzą się z najskuteczniejszą drużyną w lidze. Gospodarze tego meczu wiosenny  bilans z mocnymi drużynami mają dobry, wygrana 5:2 z Płazowem oraz remis 2:2 z Roztoczem. W dodatku na własnym boisku tylko raz stracili punkty, porażka 1:5 z Rudą Różaniecką jeszcze w 3 kolejce. Mimo to, faworytem meczu jest Cewków i możemy się spodziewać, że cewkowski walec „rozjedzie” kolejnego rywala.

Początek spotkania niedziela 06.05 o godzinie 14:00 w Antonikach.

Ciekawe widowisko mogą zobaczyć kibice w Cetuli, gdzie miejscowy Dąb zmierzy się z Walterem Opaka. Obie ekipy w ostatnich kolejkach mile zaskoczyły swoich kibiców zdobywając punkty. Szczególnie Dąb Cetula, który najpierw na inaugurację wiosny urwał punkt drużynie Piasta Antoniki, a później po meczu pełnym walki wygrali z Zjednoczonymi Zabiała. Z  kolei Walter sprawił niespodziankę wygrywając w zeszłym tygodniu z drużyną z Zalesia. Obie drużyny zapewne będą chciały kontynuować swoją dobrą passę i zdobyć kolejne punkty, także szykuję się mecz pełen walki.

Mecz rozpocznie się w niedziele 06.05 o godzinie 17:00 w Cetuli.

W innym meczu zespołów z dolnych lokat tabeli zmierzą się drużyny, które nie zdobyły jeszcze ani jednego punktu w rundzie wiosennej. LKS Mołodycz u siebie podejmie Błękitnych Zalesie. Te dwie drużyny łączy wspólny mianownik, grali otóż z drużynami ze ścisłej czołówki i o owe punkty było bardzo ciężko. Trudniejsze zadanie mieli piłkarze z Mołodycza, którzy w 3 meczach grali odpowiednio z Leśnikiem, Roztoczem oraz Czerwonymi. Nieco łatwiejsze zadanie miało Zalesie, które po porażkach z Rudą Rożaniecką oraz Cewkowem czekał mecz z niżej notowanym Walterem, lecz jednak i w tym meczu musieli przełknąć gorycz porażki. Zapowiada się więc spotkanie o przełamanie złej serii dla jednego z tych zespołów, no chyba, że obie drużyny solidarnie podzielą się punktami w tym meczu.

Start meczu niedziele 06.05 godzina 14:00 w Mołodyczu.

W kończącym tę serię gier LKS Zjednoczeni Zabiała na własnym boisku podejmą drużynę Roztocza Rudy Różanieckiej. Na gospodarzy czeka kolejna trudna przeprawa w walce o pierwsze „wiosenne” punkty. Jednak już tydzień temu pokazali się z dobrej strony grając z innym mocnym zespołem – Leśnikiem, tracąc zwycięstwo w doliczonym czasie gry. Tym razem zagrają przed własną publicznością i również spróbują postraszyć rywala. Zawodnicy z Rudy Różanieckiej nie mogą sobie pozwolić na jakiekolwiek lekceważenie rywala, jeżeli chcą walczyć drugie miejsce w ligowej tabeli.

Początek meczu niedziela 06.05 godzina 14:00 w Starym Siole.

W tej kolejce pauzuje Leśnik Płazów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO

Zarejestruj konto lub zaloguj się

lub zaloguj się w standardowy sposób:

WYNIKI

niedziela, 8 marzec 2020
Zalew Stary Lubliniec 1 : 2 Huragan Basznia Dolna
Błękitni Zalesie 1 : 5 Roz. Ruda Różaniecka
LKS Zabiała-Stare Sioło 1 : 5 LKS Mołodycz
Walter Opaka 0 : 5 Piast Antoniki
Tanew Wola Wielka 3 : 0 Unia Łukawiec

TABELA

Zespół M Pkt Z
1. Piast Antoniki 11 28 9
2. Roz. Ruda Różaniecka 11 26 8
3. Unia Łukawiec 11 26 8
4. Huragan Basznia Dolna 11 22 7
5. LKS Miękisz Nowy 11 17 5
6. Zalew Stary Lubliniec 11 17 5
7. Walter Opaka 11 15 5
8. LKS Mołodycz 11 13 4
9. Tanew Wola Wielka 11 13 4
10. Błękitni Zalesie 11 10 3
11. Legia Oleszyce 11 2 0
12. LKS Zabiała-Stare Sioło 11 1 0

NAJBLIŻSZE MECZE

Pozostałe sportowe wieści

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje!

       

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.