Istny pogrom w Płazowie, ważna wygrana Pogoni-Sokoła Lubaczów [WYNIKI][TABELA]


W lubaczowskiej A klasie Roztocze Narol rozgromiło Leśnik Płazów różnicą aż 14 bramek. Z kolei piłkarze z Lubaczowa odnieśli ważną wygraną z Ostrowem.

A KLASA - WYNIKI

niedziela, 17 październik 2021
Zdrój Horyniec 5 : 1 Zalew Stary Lubliniec
Czerwoni Cewków 5 : 2 LKS Korzenica
Zryw Młodów 3 : 1 Orkan Zapałów
Błękitni Futory 1 : 1 Juwenia Cieszanów
Rolnik Wólka Krowicka 2 : 7 Gwiazda Wielkie Oczy
Victoria Stary Dzików 0 : 7 Graniczni Krowica
Roz. Ruda Różaniecka 4 : 4 Czarni Oleszyce

A KLASA - TABELA

Zespół M Pkt Z R P Bz Bs Bb
1. Zdrój Horyniec 10 28 9 1 0 48 5 +43
2. Gwiazda Wielkie Oczy 10 23 7 2 1 41 18 +23
3. Błękitni Futory 11 22 6 4 1 38 17 +21
4. Graniczni Krowica 10 17 5 2 3 30 15 +15
5. Zalew Stary Lubliniec 10 17 5 2 3 22 25 -3
6. Czerwoni Cewków 9 16 4 4 1 23 13 +10
7. LKS Korzenica 10 14 4 2 4 35 31 +4
8. Zryw Młodów 9 13 4 1 4 17 25 -8
9. Czarni Oleszyce 10 11 3 2 5 19 33 -14
10. Orkan Zapałów 11 10 3 1 7 21 34 -13
11. Juwenia Cieszanów 10 8 2 2 6 20 29 -9
12. Victoria Stary Dzików 10 8 2 2 6 18 35 -17
13. Rolnik Wólka Krowicka 10 8 2 2 6 17 32 -15
14. Roz. Ruda Różaniecka 10 1 0 1 9 8 45 -37

OKRĘGÓWKA - WYNIKI

niedziela, 17 październik 2021
Start Pruchnik 5 : 1 Start Lisie Jamy
Płomień Morawsko 1 : 0 Łęk Ostrów
Orzeł Torki 0 : 3 Pogoń-Sokół Lubaczów
sobota, 16 październik 2021
Promyk Urzejowice 1 : 1 Czarni Pawłosiów
Granica Stubno 0 : 0 GKS Orły
Santos Piwoda 1 : 2 San Gorzyce
LKS Skołoszów 0 : 0 MKS Radymno

OKRĘGÓWKA - TABELA

Zespół M Pkt Z R P Bz Bs Bb
1. LKS Skołoszów 12 32 10 2 0 32 7 +25
2. Promyk Urzejowice 12 24 7 3 2 22 13 +9
3. MKS Radymno 12 24 7 3 2 16 11 +5
4. Huragan Gniewczyna 12 21 7 0 5 23 23 0
5. Pogoń-Sokół Lubaczów 12 20 6 2 4 23 14 +9
6. Santos Piwoda 12 20 6 2 4 28 21 +7
7. KS Szówsko 12 19 5 4 3 22 16 +6
8. Granica Stubno 12 17 5 2 5 15 14 +1
9. Płomień Morawsko 12 16 4 4 4 17 17 0
10. Start Pruchnik 12 15 4 3 5 16 20 -4
11. Łęk Ostrów 12 15 4 3 5 9 15 -6
12. Start Lisie Jamy 12 13 3 4 5 19 26 -7
13. Sanoczanka Święte 12 12 2 6 4 19 26 -7
14. Orzeł Torki 12 11 3 2 7 12 19 -7
15. Czarni Pawłosiów 12 11 3 2 7 16 25 -9
16. GKS Orły 12 10 2 4 6 13 17 -4
17. San Gorzyce 12 9 2 3 7 14 22 -8
18. Czuwaj-Wiaro Przemyśl 12 9 2 3 7 15 25 -10

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: