ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

     

A klasa: Niespodzianka w Dachnowie, wysoka przegrana Unii Łukawiec

fot. archiwum Ursus Dachnów
fot. archiwum Ursus Dachnów

fot. archiwum Ursus Dachnów

W niedzielę (08.04) na boiska wybiegli piłkarze lubaczowskiej „A klasy”. Na sześciu stadionach padło 26 bramek. Sprawdź wyniki!

8 kwietnia w słoneczne, niedzielne popołudnie rozegrana została 15 kolejka lubaczowskiej „A klasy”. Pogoda dopisywała, więc piłkarze mogli zaprezentować swoim kibicom, którzy zgromadzili się na stadionach ciekawe widowiska.

W pierwszym meczu, który odbył się godzinie 12:00 na stadionie w Horyńcu, miejscowy LKS Zdrój Horyniec pokonał Błękitnych Futory 2:1. Wynik ten, nie pozwolił jednak wspiąć się w tabeli gospodarzom, którzy zajmują 10 pozycję, ale zrównali się punktami (18) z Juwenią Cieszanów. Błękitni Futory po tej porażce pozostały na 8 pozycji.

Emocji nie zabrakło w Wielkich Oczach, gdzie V-ce lider tabeli podejmował u siebie klub Huragan Basznia Dolna. Kibice raczej się nie nudzili ponieważ zobaczyli aż 5 bramek, a wynik końcowy 3:2  dla Gwiazdy pokazuje jak wyrównany i ciekawy był to mecz.

3 punkty do swojego konta dopisał również Rolnik Wólka Krowicka pokonując pewnie  na wyjeździe Unię Łukawiec. Praktycznie cały mecz był pod dyktando gości, którzy nie dali rywalom większych szans strzelając im aż 5 bramek. Gospodarzy było stać tylko na jedno trafienie i to by było na tyle. Kibice jak i sami piłkarze Unii szybko będą chcieli zapomnieć o tym meczu. Po tym meczu Rolnik awansował na trzecią pozycję.

Największą niespodzianką a nawet małą sensacją było zwycięstwo Ursusa Dachnów z Startem Lisie Jamy. Ostatniej drużynie przed tą kolejką nie dawano większych szans na zdobycz punktową z trzecim Startem. Co prawda w Dachnowie doszło do pewnych zmian kadrowych, m.in. przyszedł trener Ryszard Mularczyk oraz kilku doświadczonych graczy w celu rozpoczęcia regularnego zdobywania punktów, co w konsekwencji pozwoliłoby utrzymać drużynę w A klasie. Coś, czego raczej nie każdy się spodziewał zadziałało i widzimy pierwsze efekty „nowej miotły” trenera. Wygrana 3:2 pozwoliła wskoczyć na przedostatnie miejsce w tabeli. Start Lisie Jamy po tej porażce spadł na 4 pozycję kosztem Rolnika Wólki Krowickiej.

Dzięki dzisiejszej wygranej w Cieszanowie Czarni Oleszyce awansowali na 5 pozycję ze stratą zaledwie punktu do Startu Lisie Jamy. Oleszyce jednak mają w zanadrzu jeszcze jedno spotkanie do rozegrania.

Bez zmian w Lublińcu, gdzie miejscowy Zalew zanotował kolejną, 13 w tym sezonie porażkę w meczu, tym razem z Victorią Stary Dzików.

Z powodu złego stanu boiska w Młodowie nie odbył się mecz gospodarzy z Granicznymi Krowica. Szkoda, ponieważ było to chyba najciekawiej zapowiadające się spotkanie. Przełożenie meczu oznacza, że drużyna Zrywu, która nie rozegrała jeszcze ligowego meczu w 2018r. musi na swoją piłkarską inaugurację roku jeszcze poczekać. Spotkanie przełożone zostało na dzień 25 kwietnia (środa).

niedziela, 17 czerwiec 2018
Juwenia Cieszanów 1 : 4 Huragan Basznia Dolna
Zdrój Horyniec 3 : 0 Start Lisie Jamy
Unia Łukawiec 1 : 2 Gwiazda Wielkie Oczy
Victoria Stary Dzików 1 : 1 Graniczni Krowica
Ursus Dachnów 4 : 0 Rolnik Wólka Krowicka
sobota, 16 czerwiec 2018
Zryw Młodów 5 : 2 Czarni Oleszyce
Zalew Stary Lubliniec 1 : 4 Błękitni Futory

Wyniki oraz aktualną tabelę znajdziecie na SPORT.ZLUBACZOWA.PL.

http://zlubaczowa.pl/images/sport-na-zlubaczowa.jpg

 

PM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Turbo
+5 # Turbo 2018-04-09 06:34
Słabo Start, bardzo słabo. To już nie jest Start Lisie Jamy , bo Lisie Jamy tylko w nazwie zostały, teraz to "Start Łapanka". Kilku słabych miejscowych zawodników zostało, lepsi odeszli do innych klubów, Ci co pozostali też myślą nad zmianą klubu więc drużyna słaba, bez pomysłu i zaplecza, dlatego takie wyniki a nie inne. W pierwszym meczu mieli dużo szczęścia. Powodzenia "Łapanka" życzę, ale z tej mąki wyjdzie zakalec.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
zxr
+3 # zxr 2018-04-09 07:06
Mecz Unia - Rolnik zostanie najprawdopodobn iej zweryfikowany jako walkower dla gospodarzy 3:0 za grę zawodnika u gości który powinien pauzować za 4 żółte kartki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Laguna
-4 # Laguna 2018-04-09 07:36
i nie trzeba kombinować jakby tu słabo zagrać, kibice zadowoleni że drużyna walczyła i ładnie wysoko wygrała tylko drobne niedopatrzenie i niestety porażka. w dobie ekstranetu kwestia 5 minut i wiadomo kto może a kto nie może grac.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jozef
+8 # Jozef 2018-04-09 07:47
Mlodow zly stan boiska? Szok za taka kasę!a co z wykonawca Panie Wójcie gdzie gwarancja?????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Janek
-4 # Janek 2018-04-09 10:28
Co myslisz ,że wykonawca dal wieczną gwarancję?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jozef
-1 # Jozef 2018-04-09 12:57
Nie ale to od początku tak jast
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Janek
-2 # Janek 2018-04-09 13:25
Myslisz,że od poczatku,czy jestes pewny , że od poczatku, bo moim zdaniem problem pojawil sie dopiero teraz .Wczesniej Mlodow nie odwolywal meczow ze wzgledu na zly stan boiska.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jozef
-3 # Jozef 2018-04-09 13:50
Cytuję Janek:
Myslisz,że od poczatku,czy jestes pewny , że od poczatku, bo moim zdaniem problem pojawil sie dopiero teraz .Wczesniej Mlodow nie odwolywal meczow ze wzgledu na zly stan boiska.

Ok może i tak ale problem jest
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kitu
+3 # kitu 2018-04-09 21:12
A co wójt na to ?? nic!!...pieniąd ze poszły z gminnych podatków, na dzień dzisiejszy to tam jest chyba ferma kretów, boisko zryte, urzędników w gmine przybyło w dwójnasób, tylko nikt nie chce wziac za to odpowiedzialnoś ci, gdzie radni z młodowa? dalej tylko imprezują i biora kasę za nic?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mlodowianin
-3 # Mlodowianin 2018-04-10 06:45
Zanim cos napiszesz zastanów się co piszesz,a piszesz takie bzdury ,ze aż ptrudno w to uwierzyć.Boisko jest aktualnie w zlym stanie ,ale gmina juz rozpoczęła dzialania w kierunku naprawy plyty .Plic i oczerniac kogos drugiego jest bardzo łatwo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mieszkaniec
+2 # mieszkaniec 2018-04-10 20:54
Zaczeła gmina cos robić? tylko zastanów się z jakich pieniędzy\? na fuszerki gminne nikt nie da dofinansowania unijnego! raz dostaliście to pilnujcie tego! to kto tego przypilnował? nikt! i w tym jest cały problem, otwieranie z ''pompa'' takich pomysłów, za które nikt nie bierze odpowiedzialnoś ci? dosłownie"pieni ądze podatników wyrzucone w błoto"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mlodowianin
-3 # Mlodowianin 2018-04-11 09:54
Cytuję mieszkaniec:
Zaczeła gmina cos robić? tylko zastanów się z jakich pieniędzy\? na fuszerki gminne nikt nie da dofinansowania unijnego! raz dostaliście to pilnujcie tego! to kto tego przypilnował? nikt! i w tym jest cały problem, otwieranie z ''pompa'' takich pomysłów, za które nikt nie bierze odpowiedzialności? dosłownie"pieniądze podatników wyrzucone w błoto"

Cytuję mieszkaniec:
Zaczeła gmina cos robić? tylko zastanów się z jakich pieniędzy\? na fuszerki gminne nikt nie da dofinansowania unijnego! raz dostaliście to pilnujcie tego! to kto tego przypilnował? nikt! i w tym jest cały problem, otwieranie z ''pompa'' takich pomysłów, za które nikt nie bierze odpowiedzialności? dosłownie"pieniądze podatników wyrzucone w błoto"

Na zebraniu nie bylem,ale wiem,ze tak jak w domu nic bez remontu nie sluzy wiecznie , stadion jest i bedzie służył mieszkancom tego jestem pewny .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
strażak
+3 # strażak 2018-04-11 13:53
Kolego, tak naprawdę to ten stadion od początku żle funkcjonował, w suche dni trzeba nawadniac całymi nocami, jest ulewa robią się kałuże a teraz rzeczywiście podjedż sobie i zobacz jak wygląda, kretowisko! jedno wielkie!pewnie zapomniano zainstalowac siatki ochronne, i niestety , ale nie zbadano podłoża, ty też budujesz dom na bagnie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mlodowianin
-4 # Mlodowianin 2018-04-11 16:58
Czyli Twoim zdaniem boisko to kompletna klapa. Ja mysle ,ze wszystko da sie jeszcze naprawic , jest gmina ,sa dzialacze sportowi, prezesi z dobrymi pomyslami Jest soltys sa radni mysle ze wszyscy razem doprowadza do tego ,ze plyta bpiska bedzie nadawac sie do gry.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
strażak
+4 # strażak 2018-04-11 21:16
Kompletna klapa, da się naprawić, oczywiście, tylko skąd na to pieniądze? Pewnie gminne pieniądze, które mogłyby być wydatkowane na cos zupełnie innego w Młodowie, a jest dużo do zrobienia, namów radnych współodpowiedzi alnych, przecież to oni głosowali za projektem boiska , na to aby załóżmy przekazali ze swoich pieniędzy dajmy na to po 20 tys.zł na remont?przecież oni również są współwinowajcam i tego stanu rzeczy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mlodowianin
-3 # Mlodowianin 2018-04-12 08:11
Ty Strażak masz bardzo dobre pomysly wiec startuj na radnego ,,wybory juz w tym roku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
z krwi młodowianin
0 # z krwi młodowianin 2018-04-10 21:55
Młodowianin, chyba ty wypisujesz kompletne bzdury, byłeś na zebraniu wiejskim? Przecież wójt powiedział dokładnie,że najpierw bodajże Krowica, Młodów na drugim planie, na pytania mieszkańców , co z gwarancja zupełnie nie reagował, czyli po prostu błąd pracowników urzędu gminy, '' sorry, ale nikt nie zbadał podłoża , na którym powstanie stadion"radni otwierali z wójtem, były prxzemówienia,ż e stadion na pokolenia, a on nawet kilku lat nie przetrwał,napra wdę zastanawiające, a może ktoś wziął ''w łapę'' za ten stadion?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Gość
-7 # Gość 2018-04-09 08:07
Start da sobie rade musi troszeczke pocwiczyc podania bramkarzowi dobrą palą po tylku i napewno poprawic obrone bo to jest katastrofa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
rezerwowy
+2 # rezerwowy 2018-04-09 09:58
Laguna ma rację , wszyscy znają się jak łyse konie zwłaszcza jak dot. to kluczowego zawodnika .Głupota , niefrasobliwość gdy na ławce było kilku na rezerwie i można było pchnąć Unię bez problemu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
lzs
+2 # lzs 2018-04-09 10:27
Ania w szoku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
torreador
+1 # torreador 2018-04-10 07:15
Żaden Ani szok nie będzie miał wpływu na grę Startu Łapanka, mocniejsi zawodnicy odeszli, zostali tylko kopacze, chyba czterech w porywach pięciu miejscowych, bo pozostali przyjezdni i wynik jest taki jaki jest. Istnieje jeszcze możliwość przebierania przed meczem w stroje sportowe Startu Łapanka zawodników z Cewkowa, jedynie w ich wsparciu szansa i nadzieja na istnienie, inaczej do końca sezonu na siłę i kaput, a trener znający się na wszystkim, tak naprawdę nie ma pojęcia o niczym. Komedia :) :) :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
inny prezes
-3 # inny prezes 2018-04-10 09:21
Wielki szacun dla Ani że zaangażowała się tą kosztującą sporo czasu i zdrowia zabawę.Jeden mecz nie jest wcale wskażnikiem poziomu i stanu zespołu .Kto nigdy nie liznął pracy społecznej w LKS a ocenia kogoś z poziomu trybun czy ławeczki pod lasem z puszką w ręku jest biedną istotą .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
jeszcze inny prezes
-1 # jeszcze inny prezes 2018-04-10 19:36
Wszyscy którzy grają/zarządzaj ą LKS-ami z gminy Lubaczów wiedzą co się dzieje w starcie. Wolą grać obcymi niż swoimi... Ponoć mamy grać dla zabawy, niech pokażą co umieją Lisie Jamy, a nie zachowują się jak by grali co najmniej w 1 lidze. To po 1, a po 2 to co Ania i Łukasz robili na HLG to paranoja, robić takie przekręty aby tylko START wygrał to jakieś nieporozumienie . Szkoda tylko innych LKS-ów bo grają dobrą piłkę i nie są doceniani bo ktoś się bawi w układy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nie prezes
-2 # nie prezes 2018-04-11 06:00
Cytuję inny prezes:
Wielki szacun dla Ani że zaangażowała się tą kosztującą sporo czasu i zdrowia zabawę.Jeden mecz nie jest wcale wskażnikiem poziomu i stanu zespołu .Kto nigdy nie liznął pracy społecznej w LKS a ocenia kogoś z poziomu trybun czy ławeczki pod lasem z puszką w ręku jest biedną istotą .


Nie angażuje się a darmo, więc nie opowiadaj bzdór, Szanowna Pani dostaje za to pieniądze z orlika, za darmo by tego nie robiła bądź pewien. Za darmo poświęca swój czas, zdrowie i kopie w piłkę kilku zawodników Startu, podkreślam kilku, a kyórzy kopią za pieniądze i za jakie pieniądze jak się dowiesz to szczęka Ci chyba opadnie, bo o tym nie wiedziałeś.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ks
+3 # Ks 2018-04-10 22:14
Proponuję jeśli Wólka dostanie walkowera to żeby ukarać klub jak i zawodnika który grał na lewo i na dodatek był to jeszcze kapitan drużyny ( prawdziwy kapitan tak się nie zachowuje )
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Laguna
0 # Laguna 2018-04-11 13:10
Cytuję Ks:
Proponuję jeśli Wólka dostanie walkowera to żeby ukarać klub jak i zawodnika który grał na lewo i na dodatek był to jeszcze kapitan drużyny ( prawdziwy kapitan tak się nie zachowuje )

kara jest tylko za dwa ostatnie mecze. przyklad Zdroju który tak przegrał z Płazowem. Dlatego warto korzystać z przedsezonowej wyprzedaży a nie last minute :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi