Szkółka piłkarska z Wielkich Oczu jako jedyna w powiecie z certyfikatem PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej zakończył rekrutację do trzeciego cyklu programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich. Certyfikaty otrzymało 216 szkółek z całej Polski: 37 złotych, 85 srebrnych oraz 94 brązowe gwiazdki. Oznacza to, że w 2022 roku w programie będzie uczestniczyć przynajmniej 248 szkółek (w tym 32 szkółki, które otrzymały certyfikat na rok 2022 w poprzednim cyklu).

„Gwiazda” uzyskała Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej na Cykl III Programu (lata 2022-2023) - certyfikat brązowy. Wielkoocka szkółka jest jedyną w powiecie lubaczowskim i jedną spośród 18 szkółek z województwa podkarpackiego, które otrzymały certyfikaty Polskiego Związku Piłki Nożnej. - informuje Urząd Gminy w Wielkich Oczach

Szkółka prowadzi szkolenie dzieci w wieku 4-12 lat w trzech grupach wiekowych: Orlik, Żak, Skrzat. Młodzi piłkarze pracują pod okiem trenera i koordynatora Roberta Machczyńskiego.

Źródło: Gmina Wielkie Oczy

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane

W kinie

No result...